מחזור 38 :: 2-1 נגד פולהאם ומקום שלישי (סאנצ'ו,ברונו)

הרכב:
דה חאה
מאלאסיה-לינדלוף-מגווייר-דאלוט
פרד-קאסמירו
גרנאצ’ו-ברונו-סאנצ’ו
ראשפורד

לייק 1

הופעה טובה אבל לא יותר מזה מספיקה לניצחון לא חשוב במיוחד על פולהאם והבטחת המקום השלישי, שאולי יתן זריקת עידוד לקבוצה לקראת גמר הגביע למרות ששם נצטרך להיראות חדים בהרבה.
דה חאה, אולי בהופעה האחרונה שלו בליגה, ניצח את המשחק עם עצירת פנדל ששינתה לחלוטין את המומנטום אחרי גול מכעיס מאוד מקרן (ראשפורד צריך לחטוף מטן האח על השמירה החולמנית) ועבירה טפשית של קאסמירו שעמדה להכניס אותנו לבור עמוק בניגוד מסוים למהלך המשחק.
אחרי העצירה היתה שליטה כמעט מוחלטת של הקבוצה שהספיקה לשני שערים (ועוד כמה החמצות קשות כרגיל) עם מעורבות רבה של פרד בהופעה טובה מאוד בקישור ששיאה המסירה הנהדרת לברונו (עם ריצת עומק נהדרת שתחת טן האח לא ראינו ממנו הרבה כאלה וחבל).
דווקא החילופים של טן האח הפעם לא היו טובים ונתנו לפולהאם את המושכות, אבל העמידה בהגנה הספיקה לצאת עם ניצחון.

2 לייקים

דה חאה עוזב?

רשמית לא, מעשית יש שמועות על גישושים סביב שוער חדש (למשל ראיה מברנטפורד) ואם יצליחו להביא אחד כבר הקיץ יתכן שנראה את דה חאה עוזב או הופך לשוער שני.

לייק 1

טן האח בינתיים הספיק לומר שהוא רוצה שדה חאה ישאר וגם הספרדי רוצה אז ימצאו את עמק השווה.

הספקתי לראות רק את המחצית השנייה , טן האח יהיה חייב לסדר את ההרגל המגונה הזה של השחקנים לעלות ליתרון ופשוט להפסיק לשחק מול יריבות נחותות , מיד אנחנו יורדים לאיזה בונקר מתפרצות ומקווים שההגנה תעשה את שלה.

מרסיאל קיבל כמה מצבים קורצים אבל ממנו כבר אין ציפיות , גם ראשפורד היה חייב לסיים את המשחק הזה הרבה קודם .

אהבתי מאוד את הבישול של פרד , לא ציפיתי ממנו לכזו אינטיליגנציה . אם אנחנו מדברים עליו , אז התחילו שמועות רציניות ממקורות אמינים על עניין של פולהאם בו ואפשרות שאריק יתן לו ללכת כדי לקבל כמה ג’ובות לתקציב הרכש .