מחזור 38 ואחרון: 5:0 על אלאבס בחוץ, במשחק שחתם את העונה בליגה (מסי2X, סוארס, פאטי, סמדו)

הסגל למשחק הכל כך חשוב שהוא ב-18:00, וראשון מבין כל משחקי המחזור -

אראוחו, ריקי, פאטי וטנאס בפנים, מה שאומר שבארסה ב’ תצטרך להסתדר בלעדיהם. כנראה שהשלושה הראשונים גם יפתחו.

פיקה, ארתור, אומטיטי, גריזמן, פירפו, דמבלה וראקיטיץ’ - בחוץ עקב פציעות, השעיות וארתוריות.

16 שחקנים בסגל, מתוכם 3 שוערים.
יש 5 חילופים מותרים, ועדיין…ארתור לא בסגל.

כל עוד יש סיכוי לאליפות אני אבין למה לתת לארתור דקות בהנחה שהוא טוב יותר. אבל כשאין סיכוי לאליפות אני לא מבין למה לבזבז עליו דקות?
הוא יעשה כזה הבדל שיגרום לאוהדים לסיים את העונה מרוצים? אבל את הדקות שלו אפשר להשקיע בשחקנים צעירים שצריכים ניסיון, או לפחות בשחקנים שנשארים במועדון שלהם הדקות מגיעות יותר.

הטרייד הזוי, ארתור היה צריך להשאר, אבל נכון להיום עזיבתו היא עובדה. בהתחשב באותה עובדה, להכניס אותו לסגל זה רעיון טיפשי.

אני לא חושב שלמישהו כבר אכפת מהסגל למחר, המשחק עצמו או הסיבה אם ארתור בסגל או לא מקצועי או לא.

מלבד פאטי וריקי , לא מוצא כבר סיבה “להתעצבן” מכלום לקראת המשחק מחר.

אין בעיה, צודק. אבל אין שחקנים צעירים (כי חוץ מה-4 שציינתי, שאחד מהם בכלל שוער, כולם או פצועים או עם בארסה ב’), ויש לך 6 נעדרים (בגלל פציעות והשעיות), יחד עם שאר הההרכב של הקבוצה שכבר קרוע ושחוק לחלוטין.

מותר לעשות 5 חילופים, שבמשחק הזה כל מטרתם היא לאפשר טיפה מנוחה לשחקנים מסוימים. גם בגלל עונה קשה, וגם לקראת האלופות. אז לא תנצל כל אפשרות, קטנה ככל שתהיה, כדי לתת מנוחה למישהו? לא תיתן לארתור אפילו כמה דקות כי מול נאפולי אין בוסקטס ואין וידאל ופרנקי כרגע חזר מפציעה?

זה לא עניין של לגרום לאוהדים להיות מרוצים, כי גם 90 דקות שלו, עם שלושער וחמישה בישולים, לא ישנו כלום בנושא הזה. זה לא רלוונטי. באמת שאין לי מושג איך חשבת שזה השיקול פה.

אם שחקנים חשובים לא יקבלו מנוחה זה לא באשמת ההשארה של ארתור בחוץ אלא בגלל משהו עמוק הרבה יותר.
בנוסף, אולי יש לארתור סעיף בחוזה של משחקים ודקות שברסה לא רוצה לחרוג מהכמות שכתובה בו?
כרגע כדאי לכם לתת דקות לראקיטיץ’ בשביל פורמה טובה יותר שלו מאשר לתת לארתור דקות.
חבל מלכתחילה על הדרך בה הוא עוזב, אבל אנחנו מדברים על הסיטואציה הנקודתית הזו, בגדול בגדול אני איתכם שארתור לא היה צריך ללכת, ואיתכם בקשר לרוב התלונות על המאמן/הנהלה.

כן, אבל ראקיטיץ’ מושעה, אז…אתה יודע…לא אפשרי.

נו…בסדר. אני יודע שהבעיות של חוסר מנוחה והסיפור עם ארתור לא רלוונטיות רק למשחק הזה. אחלה. חשבת אחרת? העניין הוא שעכשיו הכל מתנקז למשחק הזה, כי…הוא היחיד שנשאר. מה לעשות שאי אפשר לתקן אחורה, ואפשר רק קדימה?

אולי זה כתוב בחוזה? אחלה. ואולי גם לא. בוא נתעסק בספקולציות חוזיות שאין לנו מושג לגביהם. בינתיים אני רק יודע שבזמן שפיאניץ’ משחק - ארתור לא.

עזוב, איכשהו תמיד יוצא שלא משנה מה אנחנו כותבים פה ומה קורה במועדון, יש נציגים של צד אחר שיסבירו לנו למה זו תלונה סתמית. אבל יאללה, משחק אחרון, זה באמת לא משנה כבר מי בסגל. אני שורף יותר זמן במחשבות על הסגל למשחק הזה, ממה שסטיין שרף.

מודה שלקח לי לזמן להבין את זה. שמתם לב כמה שחקני שדה יש וכמה שוערים?

הנה אחד ששם לב.

רוצה עוד משהו מעניין? תראה איך כתבו את השם של ברייטווייט.

2 שוערים על הספסל, מתוך 5. אבל לכמה אנשים הגיוני שארתור אפילו לא בסגל, למקרה שאולי, בטעות, במקרה, מישהו ייפצע/יורחק.

סטיין אמר במפורש שהוא לא מרשה ל פוץ’, פאטי ואראוחו לעזור לבארסה ב’ בגלל חשש לפציעות לקראת ליגת האלופות.
מצד שני הם צריכים קצת ניסיון ולכן כנראה ישחקו.
אז אם הוא חושש מפציעות, ולא סופר את ארתור ממילא, היה הגיוני לתת לו לשחק במקום רוברטו או במקום וידאל, כדי למזער סיכוי לפציעות. להשאיר אותו בחוץ זאת טיפשות.
לא לטחון אותו כשעוד היה לנו סיכוי זאת גם טיפשות, אבל לא להכניס אותו לסגל אפילו במשחק חסר חשיבות זאת טיפשות גדולה.

ההרכב -

נטו פותח. כל השאר - צפוי (חוץ מזה שרוברטו מגן ימני וסמדו בחוץ).

האמת? בשביל הצחוקים הייתי מעלה את טר שטגן בתור קשר במשחק הזה.

אתה בטוח שזה היה בצחוק אייל?
3 שחקני שדה בלבד בספסל.
Barça bench: Ter Stegen, Tenas, Semedo, De Jong and Braithwaite

סטיין פוחד מפציעות לקראת ליגת האלופות, אבל ברייטוויט, שלא יכול לשחק שם ממילא, לא פותח. סוארז כן.

בצחוק מבחינתי, כי ברור לי שזה לעולם לא יקרה (לא כביקורת על ההנהלה או המאמן, למקרה שמישהו יקפוץ).

הלוואי וזה היה קורה, והייתי שמח לראות את זה קורה. אם יש שוער שבשקט לפחות שווה לנסות לתת לו לשחק כקשר, במשחק חסר חשיבות לחלוטין, ובסגל חסר מאוווווד - קוראים לו טר שטגן.

אבל למה אתה מכניס שיקולי היגיון בדיון הזה? זה לא עובד.

פאקינג צריך לחכות למחזור האחרון ולמשחק חסר חשיבות בשביל טיפה להנות מברצלונה… רק לחשוב על הדיון שהיה פה וברשת אם ריקי מספיק “פיזי” בשביל להיות שחקן הרכב…

ב-20 דקות היו לנו יותר בעיטות לשער מאשר בכל המשחקים מאז החזרה מפגרת הקורונה. ביחד.
אולי בכל משחק צריך להגיד לשחקני ברצלונה שזה משחק חסר חשיבות.

לנגלה נפצע. יכול להיות שהפנטזיה שלי תתגשם, טר שטגן במקום בוסי ומורידים את בוסי לעמדת הבלם… :joy: :joy: :joy:

ברייטווייט נכנס לרבע שעה אחרונה במקום…פאטי. אין, זה מדהים.
@dmitrys מעניין אם עוד מאמינים פה שלסטיין איכפת מענייני מנוחה והימנעות מפציעות.

טוב אין יותר שחקני שדה בספסל, פלייז טר שטגן לכמה דקות בתור שחקן שדה… :grin:

גם מול ויאריאל היה משחק מצוין.
ופוץ’ לא מספיק פיזי. היום לא היה משחק רציני, אז נתנו לו חופש פעולה. אתה באמת חושב שהוא בשל להיות שחקן הרכב כבר? אני לא.

הוא גם היה מצוין מול אתלטי במשחק מאוד חשוב ומול קבוצה מאוד פיזית ושהגיעה בכושר טוב. הוא למעשה היה טוב בכל דקת משחק שהוא קיבל השנה .

אני חושב שהוא בשל. בטח שהתחרות שלו הם וידאל וראקיטיץ. אני בעינים עצומות מעדיף אותו עליהם.

התחרות שלו זה גם דה יונג, סרג’י רוברטו, ובשנה הבאה פיניץ’ ואולי אלניה ופדרי.

אני חושב שהוא עדיין לא בשל לגמרי. הוא צריך להיות חלק מהרוטציה, ולהוסיף לנו ברק כשצריך. אבל אני בהחלט מצפה שיראה הרבה דקות בשנה הבאה.