השלמה ממחזור 4:: תיקו 1:1 בפיחואן של סביליה (אראוחו)

אבל התעקשות על ״הדרך״ זה בדיוק הציפיות שעליהן אנחנו אומרים שהן לא מציאותיות.
רצויות מאוד, אבל לא מציאותיות בשלב הזה.

אם לא היית מתנשא ומנסה ללעוג לי, היית מקבל תגובה אחרת.
גם עם ליאור אני בדרך כלל לא מסכים , אבל אנחנו לא מנסים להוציא אחד את השני אידיוט כמו שאתה מנסה.

כתבת שטות על הקורה של דמבלה, כאילו זה מקרה בולט של הנעת הכדור. אני מראה לך תמונה שהוא שמור על ידי 2 שחקנים, בדיוק כמו בפעמים אחרות. מסרו לו כל הזמן גם מול שניים, כי הוא מסוגל לעבור שניים. השוני היחיד של המקרה הזה שיצאה לו בעיטה טובה.

נתון של כדורים ארוכים זה משהו שאפשר לבדוק עובדתית בלי ניפנופי ידיים.
תגיד לי אתה - 48 כדורים ארוכים זה הרבה או מעט? איך יודעים?
אני לא ידעתי לענות, אז לקחתי אקראית ממוצע של עונה בה בארסה נחשבה טובה. יצא שבאותה עונה בממוצע היו יותר כדורים ארוכים. המסקנה שלי ש 48 זה לא הרבה.
אם יש לך נתון אחר שמוכיח את מה שאתה טוען, תביא אותו.

קח את המהלך של דמבלה עשרים שניות אחורה ותראה שהנעת הכדור מזיזה את שחקני סביליה שמאלה וכשמגיעה המסירה לדמבלה הוא פרקטית חופשי, מפה זה כבר הפעולה בשליטה שלו ששני השחקנים בתמונה רק מגיבים, אבל הוא כבר קיבל את ההזדמנות לעשות את המהלך. בהשוואה למהלכים אחרים שהוא מקבל כדור כשכבר אין לו שטח והנתיבים שלו סגורים.

יש סרטון של המהלך, אבל אני לא מצליח לקשר אותו פה.

בקישור- קצת, בעיקר בחזית גאבי, ניקו, דה יונג, פדרי.
בהתקפה אני לא חושש שיש כאב ראש חיובי חח.
לדעתי פאטי צריך לחזור לפחות בהתחלה למרכז ההתקפה עם דמבלה ואבדה באגפים, ואם זה לא יעבוד אפשר לנסות קצת את ברייטוויט- כאב ראש חיובי גדול זה לא

לא בדקתי, אבל זה נראה לי מהלך שגרתי ולא יוצא דופן. דמבלה מקבל כדור כשרק המגן עליו, ומייד מצטרף אליו בלם כי סביליה יודעים שדמבלה מסוכן. עשו את זה גם לאבדה, במיוחד כשאוקמפוס היה מגן ולא ידע להגן.
אני לא כל כך מבין מה מיוחד במהלך הזה פרט לתוצאה הסופית של בעיטה מסוכנת.
אני לא רואה בזה הוכחה ששאר הזמן בארסה שיחקה על כדורים ארוכים או לא הניעו כדור.
אני זוכר שישבנו להם על השער כל המחצית הראשונה וכל הזמן אחרי ההרחקה.

גם אני.

אבל אחרי ההרחקה לא ניצלנו את זה שסביליה בעשרה שחקנים, ונראנו פחות מסוכנים מאשר במחצית הראשונה. בגדול, אם היו לי ציפיות למשהו אחר, אז זה היה צריך להפריע לי. למה? כי ישבנו להם על החיים במשך 60 דקות ונראינו מסוכנים, ואז מרחיקים להם שחקן בדקה 65 והשחקנים שלנו כבר שפוכים ולא נראה שיש להם יכולת לנצל את היתרון המספרי.

אם המשחק אחרי ההרחקה היה באותה עצימות שהייתה לנו במחצית הראשונה, היינו יכולים לשים עוד גול או שניים. סביליה הייתה יריב מאוד לא מרשים אתמול, עם כל המקום השני שלהם.

כשטוענים שאין הנעת כדור ואין משחק מסודר זה לא אומר שההגנה מעיפה כדורים ארוכים. זה לא שתי האופציות היחידות. יש משחק מסירות אבל הוא תקוע. האופציות למסירה הן אחוריות או רחוקות (לא בהכרח ההגדרה המטרית ל’מסירה ארוכה), או שנמסרות לשחקן בעמדה לא נוחה שבתורו מאבד, או שצירופי המסירות נשאר חד ספרתי נמוך.

כשיושבים ומנתחים למה התקפה שהתחילה מסודרת מאחורה נתקעה, זה תמיד בגלל שחקני הקישור.