מחזור 4 באלופות :: המשבר מחריף עם הפסד 1-3 לטוטנהאם בוומבלי

ליגת האלופות היא לפעמים מקום טוב להתנחם בו מהצרות בליגה, אבל לפעמים (בדרך כלל בגרמניה) היא מקום להעמקת משברים. נקווה שוומבלי יאיר לנו פנים כפי שקרה העונה לא אחת ליריבות של התרנגולים, למרות שרק לפני שבוע הם דפקו שם רביעייה לליברפול חסרת ההגנה של קלופ.

כמה ימים אחרי הניצחון הזה וומבלי חזר לנחס אותם בגביע הליגה: הם כבר הובילו 2-0 על ווסטהאם, אבל קיבלו רמונטדה על הראש והודחו מהמפעל. ובסוף השבוע האחרון הם גם חזרו בידיים ריקות מביקור אצל מוריניו, שתיסכל אותם כל המשחק כמו שהוא יודע ובסוף עוד עקץ עם מרסיאל. פוצ’טינו יכול לשמוח בעיקר מההחלמה מפציעה של הארי קיין, שלא שיחק במנ’צסטר אבל אמור לשחק נגדנו (לטענת פוצ’טינו הוא עדיין בספק).

בשורותינו וראן, הסגן של בייל במחלקת הפיזיותרפיה, שוב נפצע ונשאר בבית. נאצ’ו ייפתח לצד ראמוס ואשרף ימשיך לעלות ולרדת באגף ימין. שאר ההרכב יהיה כנראה “החזק ביותר”.

בינתיים פוצ’טינו עם עוד ראיון מתחנף במארקה, מכין את עצמו ליום שאחרי זידאן

בתשובה לשאלה:
The coaches end up being judged for the results, right?

ענה פוצ’טינו:
"Yes. Which is the best Formula 1 driver, the one who wins? The one with the best car? We talk about the complaints of Fernando Alonso and it is very difficult. Here the same thing happens. You have to measure everything under the circumstances of what each one has before them. Is Hamilton the best? Of course because he wins, but if we give Alonso the same car, would he [Hamilton] still win?"I do not want to talk about another team, with other players … we live in a result-based society and the easy thing is to get on the car of the winner. There are many other coaches who do not win trophies but who are, for me, just as successful. "

אני ממש אוהב אותו כרגע.

הפריויו המלא למשחק:: לקראת טוטנהאם

topicBTT-Away2018

כמה נק’:

• ואראן יוחלף בנאצ’ו, כצפוי, ושאר ההרכב לא ישתנה. האמת שלזידאן אין הרבה אופציות לשנות חוץ מסאביוס, ושחקני הספסל בכושר רע.
  • מעבר לאיסקו שזכה לשבחים בתקשורת בטענה שהוא ‘משחק לבד’, שימו לב למודריץ’ שמול האקסית טוטנהאם ירשום את ההופעה ה-227 שלו בריאל מדריד, בדיוק כמו המאמן שלו, זידאן.
  • ומה אמר זידאן? “אני אוהב אתגרים ושהדברים הולכים קשה. הייתי יכול לומר שאנחנו עצובים מההפסד אבל אנחנו עם הפנים קדימה ורוצים לנצח”. מרסלו שהצטרף אליו למסיבת העיתונאים אמר - “נעשה הכל כדי להחזיר את ריאל מדריד”.
  • קצת כריסטיאנו, איך לא: שער אחד בלבד בליגה אבל עדיין הפיצ’יצ’י בצ’מפיונס, כבש נגד התרנגולים בכל שלושת משחקיו במדי ריאל.
  • קצת על הרקורד: ריאל לא הפסידה בחמשת ביקוריה האחרונים באנגליה - גולת הכותרת היא ה-3:0 באנפילד ועוד קודם לכן הניצחון בגומלין שמינית הגמר באולד-טראפורד.

ואצל טוטנהאם

• המאמן פוצ’טינו ממשיך לטעון שאנחנו הקבוצה הטובה בעולם ושלא בטוח שכדאי לקבל את ריאל מדריד אחרי הפסד. המפתח שלו לקראת המשחק: ליהנות ולהציג אומץ.
  • הארי קיין נכלל בסגל ושאלת שילובו ב-11 תטריד את האנגלים עד לשעות הצהריים מחר, ככל-הנראה. פרננדו יורנטה כבר בכוננות.
  • התרנגולים הפסידו בשני המשחקים האחרונים שלהם ובאולד-טראפורד שיחקו ללא אף חלוץ טבעי אלא עם ‘הרכב מהנדסים’. נראה שדמבלה ועלי, שחוזר אחרי הרחקה של שלושה משחקים, מתחרים על עוד מקום בהרכב. בברנבאו אגב המאמן הפתיע עם שני חלוצים.
  • טוטנהאם מרגישה שזה הזמן האידיאלי להשיג ניצחון בכורה בבית על יריבה ספרדית ועד עכשיו יש לה 2 תוצאות תיקו ו-3 הפסדים

הקבוצה הזו כל-כך מתישה אותי שלא בטוח שיהיה לי כוח לתרגם את דבר התקשורת לקראת המשחק, אתם תיאלצו להסתפק במשנתי לקראת וומבלי. במארקה כתבו: “truco o trato” - טריק או טיפול, אם הבנתי נכון. הלאה:

למזלינו יש משחק חשוב היום בשלב הבתים, גם יריבה מעניינת, משהו שדומה לסדר הגודל של הסופר-קופה(באוגוסט היה כיף - וביוני עוד יותר), וגם קרב על המקום הראשון.

1. הליגה הספרדית זה לא הצ’מפיונס. זה לא פוטר את הקבוצה ממה שהיה אבל ריאל מדריד ידועה בזה.
  2. מניח שטוטנהאם תשחק התקפי ואולי זה יקל עלינו
  3. המנטאליות והגישה יהיו שונים, שחקנים יוותרו על כדור אבוד בדקה ה-70 ולא כמו הביזיון ביום ראשון.

אין ספק שהארי קיין יישחק וטוטנהאם תהיה מאוד מסוכנת, כמו שההגנה שלנו נראית אז קל מאוד לערער אותה, האמת שבמשחק כזה חד וחלק עדיף את ואראן אבל הוא פצוע וגם קיקו לא משרה שקט, אבל מעט מאוד משחקים ריאל ניצחה בזכות ההגנה שלה. הקישור צריך לחזור לתת את הטון. אני משוכנע שנראה את מודריץ’ הרבה יותר טוב הערב והמטרה היא שאיסקו יקבל את הכדורים קרוב יותר לשער. בנזמה לא רע כשמבודדים אותו בכנף וזה מה שיש לנו כרגע. אנחנו לא נייצר הרבה הזדמנויות, טוטנהאם לא תהיה נאיבית כמו דורטמונד, והרגל המסיימת חשובה. גם אם אני כבר לא משוכנע שכריסטיאנו יחזור לטרוף ושזה מובן מאליו שתהיה עונה של 40 גולים שזה קצת בסטנדרטים שלו - אני בספק כמה זמן הוא יוכל להיות כל-כך גרוע. ואמוס, האללה מדריד.

במארקה כתבו: “truco o trato” - טריק או טיפול, אם הבנתי נכון

trick or treat ברוח ליל כל הקדושים.
10 ק"מ כל כך התישו אותך? מה נהיה? אתה צריך שאחזור לרוץ מאחוריך בשביל המוטיבציה?

אפרופו מוטביציה, במשחקי צ’מפיונס יש פחות סיבות לדאגה, ומרסלו אפילו שם חותמת על כל דיוני ההילוכים והמוטיבציה שלנו כאן:

למה אתם טובים יותר בצ’מפיונס?
“אולי בגלל שלכל שחקן יש מוטיבציה גבוהה יותר, זה נורמלי. כשאתה עולה למשחק צ’מפיונס ואתה לא יכול להסביר מה עובר עליך, זוהי המוטיבציה. כדי לזכות באליפות צריך להיות במוטיבציה ובריכוז כל השנה, אסור לך לאבד נקודות. אבל זה קשה מאוד, בכל שלושה ימים אתה צריך להיות ברמה מנטלית גבוהה, לנוח, להיות מוכן לקבל ביקורות. יש הרבה לחץ…אבל זה המצב, צריך להשתפר ואנחנו נשתפר, לא צריך להכנס לשיגעון עכשיו”.

תשובה עצובה מאוד בעיניי, גם אם לכולנו ברור שזה מה שקורה. עדיף שישקר.

ה-11 שלנו היום:

אין הפתעות.

ההרכב של התרנגולים:
Lloris ©, Trippier, Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Winks, Eriksen, Dele, Kane

פשוט בושה. לא מתאמצים, לא סוגרים, לא משקיעים. זריקת זין הכי גדולה שראיתי בעונות האחרונות, עם כל הכבוד לשטויות בליגה.
“אנחנו ריאל מדריד זה בסדר הם שמו לנו אחד הם לא ינצחו אותנו” מתערב שזה מה שעבר לשחקנים בראש. כוס אמא שלהם. כל כך הרבה כסף שהם מקבלים, כל כך הרבה תהילה ואמון והם פשוט באים בסבבה כאילו לא הפסידו רק לפני שלושה ימים לפאקינג ג’ירונה, עולה חדשה!!!

רק מחזק את תופעת הפרימדוניות המדוברת. פתאום ראמוס משחק אותה משקיע ועצבני שהוא קיבל שלושה שערים על הראש. בא לי פשוט להקיא עליהם. באמת.
לא זוכר זוועה כזאת מקאסמירו מאז שהתחיל לשחק אצלנו. אשרף עם כל הכבוד רק מצדיק מה שטענתי עליו. סולידי ותו לא. מרסלו עדיין בחופשה ושכח שכבר התחילה העונה לפני יותר מחודשיים. רונאלדו כבר לא זה ובנזמה זה בנזמה. כוס אמא שלהם!

חייבים להתחיל לשחוט פרות קדושות במהרה בימינו.

לפני שאני אתחיל לבקר את הקבוצה אני חייב להגיד מילה אחת על השיפוט, נמאס לי כבר, בכל הליגות יש כבר את ה VAR ודווקא בליגת האלופות אין? נדפקנו השנה כבר הרבה פעמים בגלל טעויות שיפוט מגוחכות, הנבדל היום היה יותר מברור.
עכשיו נעבור לקבוצה, הקישור שלנו פשוט מסריח, חוץ מקסמירו אף שחקן קישור לא עושה פעולה אחת טובה, קרוס ממשיך בשלו לרווח את המשחק לא לעשות הגנה ופשוט עושה קרוס. מודריץ פשוט חושך, כמות הכדורים שהוא מאבד פשוט משגעת אותי. זידאן חייב להבין שהוא לא ילד כבר והוא צריך לנוח, למה לעזאזל קנו את סבאיוס?
מרסלו גם חייב לעוף לספסל, הוא מאבד הרבה כדורים בהתקפה ומחריב כל התקפה, ולא נמצא בהגנה, חור משני הצדדים, הגיע הזמן לתת לתאו קצת לשחק,נראה מה יש לו ברגליים.
בנזמה היה נחמד היום, יצר מצב או שניים, אבל אני לא זוכר פעולה אחת שלו כחלוץ, הוא אפילו לא בעט לשער, זה החלוץ שלנו.
אני מקווה שמיוראל יקבל יותר דקות, לא יודע מה הוא שווה, אבל לבטח הוא יתרום יותר שערים מבנזמה.
הדבר שבאמת שיגע אותי היו 10 הדקות האחרונות, כבשנו שער, טוטנהאם נכנסה קצת ללחץ, איפה הרעב? איפה הלחץ? איפה הניסיון לכבוש עוד שער? השחקנים האלה עלובים, לא מגיע להם כלום ושום דבר.

מתלבט אם לחתוך מעונת השובע הזאת מוקדם, לחסוך זמן ותסכול. נהייתי אדיש לתצוגות נפל כאלו כמעט… כמו הקבוצה שלי.

מדאיג\מטריד\מעצבן אותי, כל פעם מחדש, שזידאן מוציא את איסקו, והיום הגדיל והוציא גם את מודריץ’- ולא את קרוס.
היום ולאחרונה אנחנו חלשים באופן קולקטיבי בגלל חוסר מוטיבציה\רצון\מאמץ, שובע וכד’, אבל ההתקפה זוועתית במיוחד. אולי כי דני חסר ומרסלו זוועה כך שהמגנים עכשיו לא מכסים על העקרות בהתקפה.

אגיד שכשרונאלדו בא לקבל כדורים וניסה (כשכבר היה מאוחר מידי) הוא עשה פעולות סבירות לגמרי, אבל אין הצדקה לצמד הזה לבד בחוד.

אני לא שמח, אבל נחמד לי כשכל הצרות הללו קורות על הרכב הברזל של זידאן. סבאיוס ויורנטה עמוק בספסל (איפה קובא :cry:) ווגם ההתרוצצויות של מאיורל מצאו חן בעיניי (נחמד פתאום היה לראות חוסר אדישות שם למעלה). אולי זה ייתן לו גב לאיזה מהפך, רענון, משהו חדש בהרכב הזה.

האמת שהייתה לו בעיטה טובה בנגיעה מחוץ לרחבה. לקח לי שנייה לעכל שהוא באמת עשה את זה

מצחיק איך לא משנה מה, ולמרות שהוא השחקן היחיד שמתפקד אצלנו בשבועות האחרונים, אנשים פה ימשיכו להתלונן על בנזמה.

מעבר לכך, זהו משבר אמיתי ראשון בתקופת זידאן, אני סקרן לראות איך הוא יטפל בו. מה שבטוח, שינוי חייב לקרות. מודריץ’ וקרוס נוראיים, רונאלדו לא שחקן כדורגל מתחילת העונה, נאצ’ו כבר לא הגבר של גיא, ואשרף… געגועים לקרבחאל.

מגיעות גם מילים טובות לטוטנהאם שבצמד המשחקים מולנו נראתה לא פחות ממעולה.

על השיפוט אני לא רוצה לדבר אפילו חצי מילה. כי זה סתם תירוץ שלא מגיע לריאל מדריד.
זה איכס ענק, פשוט איכס מהקבוצה הזו.
הבלוף מתנפץ לרסיסים ועל כך אני שמח. חבל שהתוצאה משקרת לטובתנו כי עכשיו זידאן יוכל להתייחס לזה כסתם יום פחות טוב.
מאמן עלוב, עם התקפה עלובה, וסגל די מביך.
לקרוס ולוקה אסור לשחק יחד, 2 שחקנים דומים שעושים את אותן פעולות סתמיות ומגעילות. ובעיקר משעממות.
קאסמירו (כל מי שמכיר אותי יודע שאני לא ממעריציו הגדולים) הוא אחד מ3 שחקנים הכי טובים שלנו העונה (יחד עם וראן ועוד לא החלטתי מי עוד אם בכלל). וקאסמירו אגב תורם התקפית הרבה יותר מקרוס ולוקה, שזה ביזיון בפני עצמו.
הקישור שלנו אנמי, ההתקפה לא קיימת , ועם כל הדיבור על כמה שההגנה שלנו גרועה אני באמת ובתמים חושב שהיא לא פחות טובה מההתקפה או מהקישור העלוב.
אני חושב שההגנה היא זו שמשלמת את המחיר שהכי נראה לעין.
בקבוצה תקינה הגנה של ראמוס, מרסלו קרבאחל ו-וראן היא נהדרת. בריאל מדריד זה כבר סיפור אחר.

והדבר שהכי מפריע לי (ועליו אני מלין כבר שנתיים) - מאז עזיבת מוריניו ואנצ’לוטי (ואת אנצ’לוטי אני לא אוהב מדי ) אין לנו משחק לחץ. פשוט לא קיים המושג הזה אצלנו. גם בשנה שעברה בהרבה מהמשחקים הפחות גרועים שלנו, קבוצות פשוט הרגישו חופשי להניע כדור בחלק המגרש שלנו, גם בבית שלהם וגם בברנבאו. אנחנו פשוט לא לוחצים את היריבות. אני באמת חושב שלזידאן אין מושג מה לעשות והוא רק שולח את ה"כוכבים" שלו ואומר להם “לכו תנצחו אתם ריאל מדריד”. תודה פרז, תודה זידאן

הטענות הקבועות. פשוט אין מה להוסיף. חייבים דם חדש. חייבים להעביר את השרביט הלאה.
אי אפשר להאשים את ההגנה, כרגיל מאמני ריאל חושבים שהגנה זה משחק אישי, שטכחים שזו עבחדה קבוצתית. נכון שקאסמירו היה ביום חלש אבל הפקירו אותו.
אני שונא את ה442 הזה, הוא מרשה לקרוס ומודריץ גם לעשות פחות הגנה כי כאילו ההרכב הגנתי על הנייר.
הגנה זה עבודה קבוצתית, זה משחק לחץ, זה חיפויים, זה אגרסיביות ומלחמה.

המשחק היום לא מביך יותר מקודמים, פשוט הפעם באמת הייתה מולינו קבוצה.

הטענות הקבועות:
להפסיק לשחק עם קרוס ומודריץ יחד ולתת לאסנסיו לשחק במקום אחד מהם ולהוריד את איסקו לקישור.
להתחיל לעשות איזושהי שיטה, כי השיטה של לזרוק כוכבים עובדת כשיש שחקנים טובים עם יכולת אישית. כשרונאלדו כבר לא ברמה שהיה ולידו בנזמה זה בנזמה אז מה מצפים שיקרה?
איפה המשחק לחץ?

זיזו משגע אותי. אתה מפסיד והקבוצה נראית נורא, למה אתה מחכה עם החילוף? תנסה משהו, תעיז.
ואז מגיע החילוף ומי יוצא? איסקו. נכון שלא היה במשחק גדול אבל עדיין מדובר בשחקן היחיד שעושה משהו, תן לו להמשיך לצד אסנסיו. תוציא את קרוס ותוותר על הקישור שגם ככה וויתרת עליו שניה לאחר מכן.
מה גם שלקישור שלנו אין באמת משקל. משחקים עם 4 שחקנים ועדיין לא שולטים במרכז…

חיכיתי אחרי המשחק לראות כמה מהר אנשים יגיבו. להפתעתי (או שלא) אני רואה שרק משתמש אחד עד כתיבת ההודעה הגיב. מה נגיד כבר שלא אמרנו? עייפנו, טחנו וטחנו ולא נשאר לנו מה להגיד.

אני יכול לקחת יוזמה ולפרט, אבל כמה זה כבר יתן או יוסיף? כמה כבר אחדש? הדבר היחיד שבאמת מעניין אותי ותמיד עושה לי רע מחדש במה שקשור לקבוצה הזו, למועדון הזה ולהיסטוריה שלו זה איך זה קורה כל פעם מחדש; האם זה התקשורת שעד כדי כך מוציאה את המיץ לשחקנים, שכאשר הקבוצה זוכה בתארים הכל יותר מתירני, האם זו קללה? כ’'כ מיוחד ונדיר להיות ברצלונה, יונייטד, יובה, באיירן, אפילו צ’לסי ולהמשיך עונה אחרי אליפות באותה המגמה? מדהים איך מועדון כזה מפואר בקושי יכול להתגאות בדבאל, או תואר גם בעונה שאחרי.

ליגת האלופות זה פאזה אחרת, כל קבוצה תבוא כמעט תמיד הכי נחושה שיש, זה לא העניין מבחינתי היום. העניין מבחינתי שאחרי אליפות, לפחות ממה שאני זוכר (הייתי עד ל4 או 5 אליפויות) הקבוצה פשוטה כבויה.

כמובן שאפשר לדבר על הרכש ועל השתן שעלה לשחקנים לראש, אבל אני מרגיש שזה משהו אחר, זה משהו שגדול מהשחקנים- זה ההיסטוריה של המועדון הזה. שוב התחיל ברדק? למה, אנחנו אחרי תקופה כה יפה, המגמה הזו חייבת להמשיך. זה לא יגמר ככה.

לילה טוב לכולם.

התפקיד הראשי של בנזמה הוא לכבוש שערים,לא לפנות שטחים, לא ליצור מצבים ולא לשחק באגף, התפקיד שלו לשים את הכדור ברשת, האם הוא עושה את זה?
היה דאבל פס בין רונאלדו לבנזמה, המהלך היפה ביותר שלנו במשחק,בנזמה מגיע מול לוריס והוא מנסה להחזיר כדור לרונאלדו שמוקף ב 4 שחקנים של טוטנאהם במקום לתת פס לאיסקו שפנוי מול רשת חשופה,מצחיק לא?

דויד תמיד יצדיק את בנזמה. בקטע הזה וויתרתי, באמת.
בגדול בנזמה בריאל מדריד רק כי הוא הכלבה של רונאלדו והחבר הצרפתי של זיזו.

מסכים לחלוטין ! עבודה זה משחק קבוצתי, וזה משחק לחץ. וזה דברים שאין לנו כבר הרבה זמן

נאצ’ו כבר לא הגבר של גיא, ואשרף… געגועים לקרבחאל

דווקא נאצ’ו עדיין גבר, וגם אשרף סבבה. הרבה יותר מוצלח מדנילו כמגן מחליף ועוד יש פוטנציאל.
שחקני ההגנה הם האחרונים שאני מאשים, אפילו לא את מרסלו והחורים הקבועים.

הקבוצה פשוט לא עושה הגנה, אין דרך אחרת לכתוב את זה. זה טוטנהאם מול שלושה וחצי שחקנים בכל התקפה. ב90% מהמצבים נאצ’ו ייקח, ומודריץ’ פתאום ידפוק ספרינט אחורה ויעצור גול, וקאסמירו יתקל. אבל מתוך 30 התקפות במשחק בסוף יש נפילות.

זה ידוע שהשחקנים האלה לא מסוגלים ללחוץ גם אם הם רוצים, אבל אפשר לחזור אחורה ולצופף כמו שעשינו בכל משחקי הנוקאאוט בעונה שעברה. גם את זה הם לא טורחים לעשות. אפס אנרגיות.

שבוע בלהות, פשוט ככה, היום אלופת אירופה נפרדה סופית מהכתר שלה. העונה האחרונה של מוריניו בליגה הייתה ביזיון אבל באמת האמנתי שיש סיכוי לתואר החשוב מכל, היום פשוט הרמתי ידיים. אנחנו לא קבוצת כדורגל כרגע, הכל בכאילו: כאילו תוקפים ובפועל אין רעיונות, רונאלדו בועט לשער ועד שזה מדויק זה תמיד לאמצע, בנזמה כאילו עובר שחקנים אבל הוא לא מסוכן, הקישור כאילו לוחץ, השחקנים כאילו עושים הגנה. המאמן כאילו תורם משהו.
מאז הגלאקטיקוס VO.2 עם כריסטיאנו ושות’, יצא שהרגשתי מושפל ומובס רק מול ‘ההם’. תבוסה כזו באירופה לא הייתה לנו מאז אנפילד, ב-3:0 כשראיתי חילופים התקפיים אמרתי לעצמי שיאללה, שישרוק כבר הבן-טיבוגה עם המשרוקית, אני רק מקווה שלא נחטוף עוד.

אין ספק שטוטנהאם קבוצה חזקה והיא עשתה עבודה מעולה, ואחרי 5 שנים אפשר להפסיד בבתים. אבל לא ככה, לא בתקופה כזו, לא כמו היום. והכי גרוע שביום ראשון נראה את אותם 11 ליצנים נגד לאס-פלמאס. ראו את פרס ביציע תופס את הראש, הוא וזידאן(הוא מעולם לא היה שולף חילופים כמו קאפלו או מוריניו אבל העונה הוא מחכה יותר מדי ומאבד את זה) אשמים. חייבים לשנות מערך ולהתחיל לשחק עם הצעירים, ולא נראה לי הגיוני שבמצב כזה סאביוס הוא שחקן שש-בש בסגל. רגע הנחת היחיד שלי במשחק היה כשהראו את ראול ביציע. כמו שכריסטיאנו נראה שחקן עבר, אנחנו קבוצה שזמנה עבר.

השחקנים מסוגלים ללחוץ. צריך ליצור שיטה.
גם קרוס האדיש היה חלק ממשחק לחץ בנבחרת גרמניה ובבאיירן.
משחק לחץ לא מורכב משחקני הגנה טובים אלא כל מה שצריך זה שחקנים חכמים, שחקנים שידעו לקרוא נכון את המשחק ולחסום נתיבי מסירה וככה ללחוץ.
השחקנים שלנו בקישור ובהגנה יכולים להיות מאוד מוצלחים בזה, אך הם צריכים להתאמן בסך הכל.
וכמובן רצוי שבהתקפה לא ישחקו פרימדונות אלא שחקנים שכן ילחצו.

אגב במחשבה קדימה חייבים לעשות שינויים בהרכב הפותח.
לצערי אין מה לעשות עם ההתקפה. כי אסנסיו לא חלוץ ואני לא מוותר על איסקו.
אבל אנחנו לא צריכים 4 קשרים! בטח כשאין לנו מהקישור שום ערך מוסף להתקפה.
רוצה את אסנסיו במקום קרוס ולשחק 442 כם מודריץ וקאסמירו מאחורה כשאיסקו ואסנסיו מעליהם, כשאיסקו עוזר יותר מאחורה.
במהלך כזה הגדלנו משמעותית את היכולת האישית וקיבלנו עוד שחקן עם דריבל ותרומה התקפית, לא פגענו בהגנה כי בכל זאת מדובר בקרוס, והוספנו ממד של מהירות למשחק.

השחקנים מסוגלים ללחוץ. צריך ליצור שיטה.

אין שום שיטה שתגרום לכריסטיאנו ובנזמה ללחוץ.