גמר הסופרקופה: מפסידים 4-1 למדריד

כי הוא מפסיד בכל מאבק שדורש פיזיות או מהירות

תיקנתי לך :joy:

מה שמצחיק זה ששומעים שדרים שלא מכירים את ברצלונה של היום, בצארלטון או ערוץ הספורט, שהם פשוט בשוק מהיכולת.

אוקי כבר שברנו את הנאחס של לא לספוג עכשיו נשאר נאחס של להבקיע יותר משער אחד הפרש

עשיתי הכל בשביל שלא נפגוש את ריאל . נכשלתי :joy:

מי לוקח על עצמו לנחס את הפציעה של פדרי במשחק הבא?

מאז שלאמין, פדרי ופליקס נכנסו זו קבוצה אחרת לגמריי.
נהנתי. היו עכשיו 20+ דקות של כדורגל לא רע בכלל.

@SantiagoBernabeu בימים שמחים יותר גם @titi_camara

:wink:

וואלה שמח שנשארתי הפעם בשביל הדקות הטובות בסוף. נתן לי קצת תקווה

אני מעדיף כבר את פראן על לבנדובסקי למרות הגול.
הוא ובאלדה הכי חלשים על המגרש.
יש כמה נקודות אור היום - קונדה מאוד פעיל בהתקפה בלי להזניח את ההגנה, פניה עם כמה עצירות טובות, רוברטו אשכרה שחקן, פדרי מצוין ופרנקי בנוהל.
הייתי מרוצה גם מראפיניה עד שנפצע, היחיד שניסה לעשות משהו יזום במחצית הראשונה.

פדרי לא צריך ניחוס להיפצע. הוא יעשה את זה בכל מקרה.

הכוונה לנחס את הפציעה כדי שפדרי לא ייפצע

התפקיד לגמור לשחקנים ספציפיים את הקריירה זה סנטיאגו, מאז שהתלבש על פדרי לפני כשנה וחצי המסכן לא הצליח לחבר 2 משחקים ברצף.

אני יותר במחלקה של לנסות לנחס תוצאות משחק :joy:

פראן היה על הפנים. לבנדובסקי לא זז, אבל לפחות יש לי תקווה שבאחד מתוך 4 מצבים טובים הוא יכניס גול. אין את התקווה הזו עם פראן. אני הייתי מתחיל לשלב את רוקה בצורה הרבה יותר אגרסיבית. לתת לו כבר כמה מחציות.

לגבי ראפיניה, הוא מאוד רוצה, מאוד משקיע וכו’ אבל לא כל כך יכול. לאמין היה הרבה הרבה יותר מאיים בזמן שלו על המגרש. אני מעריך את ראפיניה, אבל הוא שחקן מאוד מוגבל.

לא שאני חושב שצריך לזרוק ילד בן 16 להרכב ולצפות ממנו להושיע את המולדת, אבל בוא נגיד שבגיל 18 הייתי כבר רוצה לראות אותו בהרכב ועד אז מקבל דקות במשורה.

גם פראן יכול לכבוש מ 4 מצבים טובים, במיוחד אם הוא מתכוון למסור במקום לבעוט.
לבנדובסקי כל כך לא תורם, שההתרוצצות של פראן עדיפה על זה. הוא לפחות לוחץ, מטריד בלמים , מנסה לפרוץ, מה שפותח את ההגנה עבור אחרים.
ראפיניה זה לא בדיוק זה, אני יודע. אבל לאמין עוד לא מוכן מבחינה פיזית, וגם צ’אבי הזכיר את זה.
מעניין למה רוקה לא קיבל דקות בסוף.

אין טעם לדיון נפרד לדעתי לשני המשחקים של הסופרקופה.
העיתונים בטוחים שצ’אבי יפתח עם 4 קשרים, ואני מקווה שאף אחד מהם לא יהיה רומיאו.
יש מצב שפדרי יפתח, וכולם יהיו עצבניים אם הוא ייפצע שוב.

יש לי הרגשה שאני שוב הולך להתעצבן על לבנדובסקי, למרות הגול שלו נגד אוססונה.

כבר הרבה זמן לא הרגשתי שיש פערים כל כך גדולים בין ריאל לבארסה לטובת הלבנים. היה את חצי גמר גביע המלך שנה שעברה שהצלחנו לגנוב 1-0 בברנבאו, אבל בהמשך קיבלנו בראש בקאמפ.

לא מצפה למשהו מיוחד, אולי תבוסה היסטורית.

אני רק מקווה שלקלאסיקו חוקים משלו ובארסה תעמיד משחק הקרבה עם דגש על יציבות בהגנה, ככה אולי רק נפסיד בצורה מכובדת ונוכל לעבור הלאה על סדר היום עם מינימום אבידות.

כמו ששתי הקבוצות נראות אני דיי קונה הפסדי 1-0 או 2-1 מכובדים.

ההגנה שלנו כל כך חלשה לאחרונה אבל שאני לא בטוח בכלל שזה יהיה אפשרי.

כריסטיאנסן עד כה בעונה לא טובה, באלדה על הפרצוף הגנתית ואפילו אראוחו לא לחלוטין במיטבו. קונדה יום אסל יום באסל. וכמובן, אין קשר דפנסיבי.

נקווה לטוב.

בניגוד לאווירה הכללית של מרמור ושפלות רוח, אני דווקא אופטימית. בעשרים הדקות האחרונות נגד אוססונה היינו סבבה אגוזים וגם לפני כמה שבועות מול אתלטיקו נראינו טוב מאוד, אז יש לנו יכולת לשחק כמו שצריך, זה רק תלוי בהרכב ובגישה.
שרק רומאו יצטנן ופדרי לא יפצע בעשר הדקות הראשונות ולבנדובסקי יקח את התרופות שלו בבוקר, ואני מאמינה בנו

אני גם מצפה להפסד מכובד.
לא בגלל שההגנה מחוררת אלא בגלל שאנחנו לא מסוגלים לכבוש. לא נגיע למיליון מצבים כדי שלבנדובסקי יוכל לכבוש גול אחד.