גמר הסופרקופה: מפסידים 4-1 למדריד

ההרכב:

לא באמת ציפינו למשהו חדש, נכון?..

פנייה
באלדה, כריסטנסן, אראוחו, קונדה
גונדוהאן, פרנקי, רוברטו
טורס, לבה, ראפיניה

יש למישהו במקרה לינק טוב?

לא מתחייב על טוב, אבל ברוב המקרים עובד לי סבבה.

היית חייב?

חחחח לא הבנתי

נראה לי הוא מתכוון ששום דבר טוב לא יצא לך מלראות את המשחק וזה…

בתאכל׳ס, הוא צודק…
לא ראיתי משחק שלם כבר מלא זמן.

פותח את השידור, מחכה לראות את בארסה, רואה אסופה של שחקנים שלא יודעים להניע כדור בשיט, חושב על קרוייף מתהפך בקברו, מרים כוסית לזכרו והולך לישון…

חחחחחחחחח יש אנשים שלא לומדים. לא יודע מה אני מצפה שיקרה בכנות, אבל אני לא מצליח להפסיק לצפות במשחקים.
:grimacing:

תסמונת האישה המוכה כבר אמרתי?

זה אתה אמרת חח

אם הוא היה רושם אם למישהו יש קישור טוב, אז אפשר היה להגיד לא לנו.

וואי ממש. זה נהיה בלתי נסבל, אני לא מסוגל לשרוד.

המלחמה די ריפאה אותי משיברון לב ואכזבה שזה נוגע לכדורגל. מתקשה להביא רגש יותר של אכזבה מכדוגל במלחמה

יחד עם זאת, אני מקוה שנפסיד. אם יש משהו שעוד טיפה יכול לגרום לי טיפ טיפה של אכזבה בכדורגל בזמנים כאלו, זה עוד הפסד לריאל.

זה נראה כמו לינק באיכות טובה
https://events.nbastreams100.io/?barca

הייתה שם מסירה של לאמין ימאל שהיא מסירת מסי לכל דבר

תזכירו לי שניה - היום פדרי אמור לחזור מפציעה או להיפצע?

למה זה סותר?!
לחזור מפציעה ולהיפצע.

באלדה לא איתנו.
ככה גם אני יכול לשחק.

מתקבלת ההרגשה שצ’אבי כבר לא איתנו מבחינה מנטלית… הרים ידיים הבחור. כל כך רציתי שיבוא…

אם צ’אבי האידיוט מכניס את רומאו הנוראי כדי לשמור על התוצאה מול אוססונה בדקה 65 אני הולך לישון.

ראיתי את רומאו מתחמם וגם הטמפרטורה שלי התחילה לעלות.

הם עושים של גלים ביציע.
ראו את רומיאו מתחמם .

הקבוצה נראית הרבה יותר טוב עם פדרי, לאמין ופליקס. פראן חושך, ראפיניה למלמ. דווקא רוברטו היה סביר

ולמרות המסירה הגאונית, לאמין ימאל לא כשיר לשחק בבוגרת. הייתי שמח לשמוע מנדב @Aimarito אם יש מחקרים על ההשלכות של שיתוף מוקדם מידיי של שחקנים מבחינה פיזית. אני מקווה שאנחנו לא עושים לו נזק בלתי הפיך. מנטלית זה בטוח לא טוב.

למה לא כשיר? הרבה יותר מועיל מראפיניה.
אסור שיהפוך לשחקן הרכב ושיפילו לו את כל הקבוצה על הראש כמו שעשו לפאטי, אבל אני שמח שהוא מקבל דקות