מחזור 4 :: תיקו 1 מאכזב בסן מאמס של בילבאו

כן, זה היה מאוד מטומטם. כנראה ניסה להרשים יותר מדיי ולהראות שהוא לוחם. ובזה אפשר להאשים רק את סבאיוס עצמו. קרוס לפעמים עושה את הלחץ הזה אבל רק כשכל הקבוצה לוחצת.
לא מאשים את סבאיוס בשער. מאשים את ההגנה. אבל בלי קשר למהלך הזה הוא לא תרם כלום ושום דבר למשחק.

אוהדי ריאל זה הקהל הכי מאני דיפרסי שאני מכיר. אפשר להירגע קצת, אנחנו שווים מינוס גול בכל משחק, בכל מגרש, עם כל מאמן וגם עם קשר אחורי במגרש. ריאל לרב לא מנצחים על האפס.
גם בנוגע לזה שבארסה כן עברה את המוקש שלה. זה לא אומר הרבה, במיוחד כשהם הגיעו להרבה פחות מצבים מאיתנו ואם לא משחק ענקית השוער/חוסר דיוק של סוסיאדד היו מקבלים 4 על הראש.
סבאיוס הייה טיפה למלמ אבל אני אישית מניח שזה קשור קצת למיקום ותפקיד שקיבל כי התקפית היו לו רגעים נחמדים. מה שכן נסיון יפה של לופטגי לתמוך במומנטום של שחקן צעיר.

החילוף של בייל- אכן לא היה אופטימלי וגם אני הייתי מעדיף את מריאנו (שאף אחד מאיתנו לא יודע מה כושר המשחק שלו) אבל אני מבין את החילוף לגמרי. מעדיף נקודה בסאן ממס מאשר את בייל חודשיים בחוץ.

המשחק הזה מתאר את החששות שלנו מהעונה.
העונה הזו היא הימור אחד גדול ואסביר למה:
בתאוריה השלישיה ההתקפית שלנו בהחלט מספיק טובה. שלושתם הראו שהם שייכים לרמות הגבוהות אך אסנסיו לא יציב מספיק, בייל לא כשיר מספיק, ובנזמה זה בנזמה.
אז בעיקרון אנחנו תלויים באיך אסנסיו קם באותו יום ובשריר של בייל.
הבעיה מתחילה כאשר ההימור נכשל, במצב כזה אין לנו אופציה על הספסל (עם כל הכבוד לחתימה של מריאנו) ואז קורה מה שקרה אתמול כששולחים את לוקאס להציל את המולדת.

בשנים האחרונות איבדנו את רונאלדו, חאמס, ומוראטה. 3 שחקנים אשר מסוגלים לעשות שינוי ובמקומם הגיע מריאנו. זה לא מספיק וזה יפריע לנו בהמשך העונה כי לא תמיד הכל ילך.
גם לרוב זה לא שיש ביש מזל שהכל מתפקשש בבת אחת, מספיק משהו אחד שמתפקשש (יום רע של אחד) כדי לגרום ליום רע של האחרים.