מחזור 4 :: יוצאים לסיינט מארי (שבת, 14:30)

מנסים להתעודד ממה שיש, ולא להתרכז בזה שאין לנו פאקינג סגל.
משחק חוץ קשה בסאות’המפטון מול הקדושים. ראשפורד ישחק בחוץ, וכנראה שנראה את גרינווד בהרכב הפותח, שזה לא יכול להיות רע. יאנג יפתח באגף שמאל של ההגנה, שזה לא יכול להיות יותר גרוע משואו.

נקווה לטוב.

לא פשוט הולך להיות, סאות’המפטון ילכו על מה שעובד עלינו מצויין: מצופפים הגנה, מתבססים על מתפרצות ועושים עלינו פאולים ברחבה שלהם.
מקווה שלינדלוף ודה חאה יתאפסו על עצמם ושגרינווד יראה למה הוא הבטחה כי כרגע זה הולך לגג תיקו.

United line up

United XI: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Young, McTominay, Pogba, Andreas, Mata, James Rashford.

Bench: Romero, Rojo, Tuanzebe, Lingard, Matic, Chong, Greenwood.

חבל שלינגארד לא ביציע , מאטה במשחק חוץ קשוח :worried: ( מצד שני בפעם הקודמת נתן הצגה מול צ’לסי ).
צריכים לייצב את ההגנה מחדש אחרי ההפקרות מול פאלאס וכרגיל אנחנו סומכים על הקליניות של ראשפורד שתחזור לחיים.

מחצית סבירה פלוס עם כמה מצבים טובים.
סאות’המפטון לוחצים אותנו מצויין ומחכים לפוגבה שיגיע כדי לאבד את הכדור, מסוג המשחקים החלשים הקלאסיים שלו.
ג’יימס מטווח את השער מתי שהוא יכול וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים כשראשפורד לא מצליח לבצע פעולה אחת טובה.
מישהו צריך להיכנס לאגף ימין , שנזכור שיש לנו איזה איום משם.

ההפסד ( תיקו ) הזה רשום על שמו של סולשיאר.
פשוט מאמן פחדן שלא מסוגל להמר על צעירים כששחקני הרכב שלו עושים במכנסיים . אם גרינווד נכנס בדקה 60 אני לא רואה אותנו לא מנצחים היום.
נראה כמה זמן יקח לו להבין שאין למאטה/פריירה/מאטיץ’/לינגארד מקום בסגל.

לא חושב שסולשאר הפסיד לנו את המשחק. גרינווד לא היה משנה כלום. היינו יכולים לנצח אם הכרטיס אדום היה יוצא בשלב מוקדם יותר, וגם אז אני בספק.

מה שהפסיד לנו את המשחק/עונה היה בקיץ. הקבוצה במכירת חיסול, יש לנו סגל של שחקנים מאוד בינוניים, הבאנו שלושה שחקנים שמתגלים כשחקנים טובים, אבל זה לא מספיק 4 החתמות נוספות לסגל הראשון היו הכרחיים כדי שנוכל בכלל לדבר על טופ 4. אני מרוצה שלפחות הצלחנו להביא שלושה שחקנים איכותיים. העונה הזאת מבחינתנו גמורה, לא כי אנחנו עם נצחון 1 מ4, אלה כי בכל דקה של כדורגל רואים כמה הקבוצה הזאת רעה, אני לא חושב שאנחנו טובים יותר מקבוצת מקום 7-10 באנגליה, אם נפתיע נסיים במקום 6.

וודוורד הוא מי שאחראי למצבנו, לא אף אחד אחר. האיש שחירב את יונייטד לחלוטין.

לינדלוף בלם בדיחה שמתאים לליגה הספרדית. 4 נקודות רשומות על שמו. הוא רך כמו חואן מאטה אבל בלם. מה שאמור להביא לנו - משחק רגל טוב - לא בא לידי ביטוי כי אנחנו עדיין מעיפים כדורים בפאניקה. לפחות שהבלמים שלנו יידעו להגן, אבל במקום לשמר לפחות את זה מעיפים את סמולינג לאכול פיצה ברומא ומשאירים רכיכה, בלם מודרני עלק.

שימשיכו לבלבל את המוח בתקשורת אחרי כל משחק, על איך אנחנו מפסידים נקודות על טעויות אינדיבידואליות וזה ישתפר. זה לא ישתפר אם האפסים האלה ימשיכו לשחק אצלנו, והם ממשיכים. מאטה משחק ורואים איך הכל נראה אחרת כשה-10 שלך יודע לעצור כדור ולא מאבד אותו כמו רומלו לוקאקו בואכה אפרוחי נס ציונה. אבל אז לינגארד המטומטם שוב עולה, הפעם להציל את המצב, וכשיש 4 שחקני התקפה כולל פוגבה עם תנועה נהדרת פנימה, נגד 3 שחקני הגנה, הוא בועט מ-25 מטר על הבלם.
קבוצה תחרותית מאוד יש לנו, כל פעם בא כוכב אחר וטוען לכתר המטומטם הראשי. אף אחד לא חסין בפסגה, אפילו לא רוחו שמאוד הרשים בתחום הטימטום.

אני לא חושב ש סמולינג הוא הפתרון. אני לגמרי בעד טואנזבה. אנחנו בדיוק מה שאנחנו צריכים להיות ואנחנו מקבלים בדיוק את מה שמגיע לנו.

שיהיה טואנזבה, שיהיה רוחו מצדי. די, זו לא פעם ראשונה, שניה או שלישית שזה קורה איתו, ואנחנו לא לומדים לקח. סתם זורקים משחקים שלמים לפח.

כשפוגבה משחק ככה לא ננצח גם עם עם סאות’המפטון ירדו ל5 שחקנים.
עד שכבר חשבנו שההגנה התחזקה מגיע לינדלוף ומבזה את עצמו משחק שני ברצף.
ג’יימס במשחק מעולה, אבל זה פשוט לא מספיק כשחוץ מפוגבה גם ראשפורד חלש מאוד ופריירה לא עושה כלום חוץ מלרוץ.