מחזור 4 :: מוריניו באולד טראפורד (ראשון, 18:30)

דה חאה
וואן ביסאקה, באיי, מגווייר, שואו
מאטיץ’, פוגבה, ברונו
גרינווד, מרסיאל, ראשפורד

לינדלוף בספסל סוף סוף!!! (עכשיו בטוח שבאיי יקבל אדום וזעזוע מוח אחרי שנגח בקורה והיא נפלה על הארי קיין)

הקישור של טוטנהאם למשחק זה סיסוקו אנדומבלה והויברג. על הנייר שלנו עדיף בהרבה, כמובן כל עוד פוגבה לא יראה איך שהוא נראה עד עכשיו.

יאללה שלפחות נצא עם משהו טוב לפגרת הנבחרות ולקראת מפח הנפש הצפוי עם סגירת חלון ההעברות.

אני לא אופטימי, מוריניו מאמן בהגדרה טקטי ואולה חלש מאוד בקטע הזה - לפחות הוא הבין שמול התקפה מהירה משחקים עם באיי ולא לינדלוף.
קצת חיוביות לפני : טלס סגר

Manchester United and Porto have reached an agreement for Alex Telles! Last details to be sorted on next few hours, then medicals and official announcement. Here we go soon! 🔴 #MUFC #transfers

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) October 4, 2020

זה מה ששווים בלמי אנגליה, 80 מיליון פאונד על כלום ושום דבר . הבנו אתה איטי אבל בחייאת איזה נגיחה עלובה מבשל גול סתם כשאנחנו ביתרון.
אחרי זה מגיעה השטות השנייה כשהוא לא מסוגל לצאת מהאדישות ולחסום כדור חופשי.
אם נפסיד זה עליו.

השופט גמר את זה.
אם מרסיאל קיבל גם לאמלה היה צריך להיות בחוץ .
חבל שהליגה הטובה בעולם מקבלת את השופטים הגרועים בעולם .

רק שלא יסתיים 2-7. בבקשה, הארי.

טוב, כנראה שבאיי קיבל את זעזוע המוח כבר בחדר ההלבשה כי אי אפשר להסביר אחרת את ההופעה הזו.
את מה שכולם חוץ מסולשיאר ידעו ואמרו רואים עכשיו. בלי בלם נורמלי ליד מגווייר (שאידיוט לא קטן בעצמו), אין לנו מה למכור בליגה. סולשיאר התעקש להביא את סאנצ’ו על משבצת של שחקן בן 18 שנתן 17 גולים בעונה, כשיש לו צמד בלמים שנותן ליריב 17 גולים בעונה מטעויות מטומטמות.
סמולינג ב-10 שנים ביונייטד לא עשה את כמות הטעויות שלינדלוף ובאיי עושים כל אחד בעונה אחת. הוא מתאמן לבד ונדחף לרומא בכל הכוח, והם מקבלים הרכב וגיבוי אינסופי, ומחרבנים על הדשא שבוע אחרי שבוע.

אני מניח שמוריניו יגיד לקבוצה שלו במחצית לרחם, אבל אם לא - הם יכולים לעשות לנו מכבי חיפה ויותר בלי להתאמץ יותר מדי.

לפני שנדבר על השיפוט המזוויע ( כל שבוע יש טעויות ) נדבר על הפריכות המנטלית שלנו.
שתי דקות ואנחנו ביתרון , איך לעזאזל חטפנו גול כזה ? מי רואה קבוצה כמו סיטי/ ליברפול חוטפת גול כל כך עלוב? שחקן נוער במכבי חיפה לא נותן נגיחה כמו שמגוויר נתן.
אחרי זה מקבלים מופע של אדישות מצד האנגלי - אתה עושה עבירה אז לפחות תוריד, מה אתה נותן לו לקום ולהמשיך את המהלך.
כרגיל אולה שוגה טקטית , לשחק פתוח מול סון זה רעיון רע , עם ההגנה הזו אתה יכול לגמור עם 7 ברשת רק תשאל את מכבי.
עכשיו לשיפוט, כמה אפשר לראות בזיונות כאלה - שופט הגיוני סוגר את התקרית ב-2 צהובים ואזהרה אבל הקירח החליט שהוא בא להרוס לנו. אם האידיוט טעה למה ה-var (פשוט מיותר ) לא מתקן אותו?

לסיום, בבקשה סולשיאר תחשוב קצת ותשנה כדי שלא נחטוף עוד - למשחק הבא תשקול את מנגי / טאונזבה.

אולה יכול להאשים את עצמו וחרב הפיטורים כבר בתחילת העונה על הצוואר שלו, לא אכפת לי איזה שחקנים משחקים במועדון לחטוף חמישייה ממוריניו זה בושה - זה מאמן שידוע בבונקר מתפרצות וכל משחק נגדם אנחנו משחקים פרוץ.
מה כל כך קשה לא להעלות את המגנים כל כך גבוה, להגיד לביסאקה היום יש מולך את השחקן הכי מהיר בליגה אתה לא זז ממנו. טוטנהאם שיחקה כמות משחקים פסיכית השבוע ובכל זאת יש יותר רצון אצל השחקנים שלה.
חבל בשביל מרסיאל, הוא לא ילד בן 16 במשחק הראשון שלו - הוא דפק לך מרפק לגרון אין בעיה תהיה גבר ובפעם הבאה שתראה אותו על המגרש דפוק לו בעיטה מכל הלב אבל כזאת שתתן לך רק צהוב.
פוגבה נשאר על המגרש למרות שהוא בינוני , פרננדס היחידי שאכפת לו מהקבוצה והוא יוצא במחצית - משהו לא טוב עובר על המנג’ר הזה.

לא ראיתי את המשחק למזלי העדפתי להישאר בעבודה , החלטה שהתגלתה כחכמה.

בלי לראות משחק ובלי לקרוא תגובות , אני יודע שפוגבה היה אפס שבטח יצא לסיבוב הליכה במרכז המגרש. זה ללא ספק השחקן השנוא עליי בתולדות יונייטד אפילו יותר מ-די מריה.

כמובן שאי אפשר להוריד את האשמה ממאמן שחוטף 6 לראש, אבל באמת מבחינתי אין בי טיפת כעס על המאמן, רק וודוורד והגלייזרים אשמים, מקווה שאוהדים ימררו להם את החיים.

ביטלתי את חבילת הספורט , אני לא אצפה העונה ביונייטד, גם לא באלופות, אני לא חושב שהם שווים 70 שח בחודש. אמשיך להתעדכן כאן ובטוייטר.

בכל מקרה בעתיד הקרוב/רחוק זה מה שנקבל.

הופעה מהסוג שלא משנה איזה הסברים הגיוניים תנסה לתת אי אפשר באמת להבין מה היתה הקטסטרופה הזאת.
הכנה מחרידה למשחק של סולשיאר (למה שואו וואן ביסאקה רוב המשחק צמודים לבלמים באמצע והאגף פרוץ לכל רוח בזמן ששחקני האגף אפילו לא יורדים להגנה) והופעה קטסטרופלית של כל השחקנים החשובים ובראשם מגווייר שמאז התקרית ביוון נראה כמו בלם ליג וואן ומרסיאל ששורה תחתונה יצא פשוט מטומטם. טוטנהאם שיחקו טוב אבל בתחילת המשחק שעוד היה משחק היה הרבה ספייס לשחקנים שלנו מקדימה והיתה תחושה שהם פגיעים מאחורה, ועדיין דפקו לנו פאקינג שישייה בלי מאמץ מיוחד, פשוט ביזיון.

ההפסד הזה פשוט מתמצת את מצב המועדון כרגע: הנהלה בדיחה, מאמן כבוי שנראה שנגמרו לו הרעיונות וסגל פשוט לא מספיק טוב שלא מצליחים לחזק כי ההנהלה שצריכה להביא שחקנים פשוט לא מתפקדת.
אם לא יקרה נס סולשיאר עף באמצע העונה (לא באשמתו אבל זו הדינמיקה של המועדון המחורבן הזה) ואז יביאו מאמן שיצטרך לחולל ניסים וייזרק לכלבים אחרי עונה מוצלחת. פשוט דיכאון להיות אוהד יונייטד עכשיו.

גם יום אחרי קשה לעכל את התבוסה הזו.
אברה התראיין אתמול ( על סף דמעות ) ואמר דבר נכון : אנחנו ניכנס לאותו מעגל של להפיל את האשמה על המאמן , לפטר אותו והכל ישאר אותו דבר.
בשום קבוצה רצינית לא מחכים לדדליין כדי להחתים שחקנים, בטח שלא מנהלים משא ומתן כל הקיץ על שחקן ששווה את הכסף . למרות שאברה צודק די ברור שסולשיאר הוא לא האיש המתאים להוביל אותנו לשלב הבא - אין לו יכולות ניהול משחק והוא טועה בהרכבים לא מעט.
לפטר אותו יהיה לשחק לידיים של הגלייזרים, הוא בא לכאן כדי לקדם שחקנים צעירים בראש ובראשונה וזה לא אשמתו שהצוות המקצועי לא מסוגל להביא לו את הרכש שהוא צריך.

הבדל מרכזי אחד בין סולשיאר לקודמיו זה שכל שחקן שהוא הביא פגע בול.
הנהלה נורמלית רואה את זה ויכולה לדעת כבר ביוני את מי היא צריכה להביא ואפשר לסגור את זה כבר ביולי ואם יש בעיה עם אחד השמות יש חדשיים למצוא שם אחר ולהביא אותו. לא חדשיים לשחק בדוקים ואז בדדליין דיי לקבל בעיטה בתחת מדורטמונד ובמקום זה להביא שחקן שעושה טובה אם קם בבוקר לאימון.

סולשיאר מאמן עם הרבה חסרונות אבל דווקא החוזקות שלו זה בדיוק מה שהקבוצה צריכה בשלב הזה רק חבל שההנהלה הפח הזאת מנטרלת אותן.

אני זוכר את מוריניו אומלל על הקווים באולד טראפורד מובס 3:0 על ידי טוטנהאם במחזור השלישי ב-2018/19 ולדעתי כבר אז זו הייתה תחילת הסוף שלו בקבוצה, נאום ה-“אני ואני ואני” לאחר המשחק - יש לי יותר זכיות בפרמיירליג מכל שאר המאמנים גם יחד. אתמול הוא החזיר חוב מסוים. מוריניו אדם ציני, אני בטוח שהוא נהנה לרמוס את יונייטד. כאוהד כדורגל לא זוכר אותה מושפלת בצורה כזו למעט ה-6:1 בדרבי ההוא, הייתי בצבא ושמעתי על זה והיה מטורף פשוט. אותו ערב היה בהחלט “עוד יום בהיסטוריה” של מנצ’סטר יונייטד כמו שפרגוסון הגדיר זאת מצוין, והיא כמעט זכתה באליפות באותה עונה, התאוששה יופי. הפעם זה לא.
זה בכלל לא משנה אם היה כרטיס אדום בשלב מוקדם, זה כלל לא חשוב אם דה חאה אשם ב-X שערים או שיש בעיות ידועות כמו הבלם, הקשר האחורי והמגן השמאלי - בעיות שחלקן אולי ייעלמו היום, וזה מאוחר, אין שום סיבה להפסיד בצורה כזו.

יונייטד עם סולשיאר היא לא הרבה, מועדון קצת גוסס לדעתי בלי כיוון אבל עם הרבה כסף ומסורת מפוארת, מזל שלא היה קהל. אז מרסיאל וראשפורד השתפשפו ואולי גם העונה הם יהיו טובים כשהכל יהיה טוב ויש מעט מאוד שחקנים שיכולים שם לשנות מומנטום. אני תוהה אם זה דבר כזה היה קורה נניח עוד 15 מחזורים אם הוא היה מפוטר ואין לי דבר נגדו.
אני לא יכול להבין את כל המסירות המטופשות האלה ברחבה בטח עם שחקנים שהובלת הכדור שלהם לא טובה, כאילו שחקנים לא מכירים את החסרונות של חברים שלהם (המהלך בו קיין ביצע גליץ’ וחטף).

אני לא מסכים שעם סולשיאר זה מועדון גוסס , יש פה עבודה שמתבצעת וזה לוקח זמן להוציא את כל השחקנים הגמורים שיושבים פה על שכר אדיר כמו פריירה, רוחו,ג’ונס , אלכסיס ועוד. רואים כבר שהמטרות שנבחרות לרכש הם בכיוון חיובי עם נטייה לצעירים בעלי אופי טוב - זו לא אשמתו של המאמן שוודוורד לא מספק את הסחורה .
ההגנה הזו הייתה השלישית בטיבה בעונה שעברה, ברור לכולנו שהיא לא מספיק טובה אבל מפה ועד לחטוף שישיה ממוריניו יש פער - הייתה פה נפילה מנטלית רצינית והיו פה טעויות אישיות קשות מאוד ( המאכזב מכולם הוא מגוויר שנתן עונה טובה בשנה שעברה והשנה משחק כמו שחקן נוער ).
אולה נתן את ההזדמנות לגרינווד, קידם מאוד את מרסיאל וראשפורד והביא את פרננדס שהוא רכש העשור - יש בעיות הרבה יותר רציניות מהמנג’ר.

מה שכן אשמתו של המנג’ר זה שהוא מתאבד על סאנצ’ו כל הקיץ, כשיש לנו בהגנה שני ליצנים כמו לינדלוף ובאיי. לכולנו היה ברור שחייבים בלם כדי להתקדם, אבל אולה הצהיר בעצמו שהוא לא מחפש בלם. אני יכול להאשים את וודוורד בכך שסאנצ’ו לא פותח, אבל לא יכול להאשים אותו בכך שבאיי כן.