מחזור 4 : מתארחים אצל ארסנל ומקווים לא לחטוף תבוסה ( ראשון , 18:30 )

הכותרת כבר אומרת הכל , 4 מחזורים והפסימיות חוגגת.
לא היה משחק אחד העונה שראיתי את הקבוצה ואמרתי התקדמנו מהעונה שעברה ואפילו רואים צעדים אחורה .
ההתקפה מקרטעת ( בצורה מביכה ) , הקישור אנמי וחסר אנרגיות וההגנה סופגת בקצב מבהיל .
היחידים שאני מרוצה מהם אלה אוננה וואן ביסאקה שפתחו כמו שצריך והם כמה רמות מעל שאר השחקנים.

ארסנל מצידה הייתה מדויקת בחלון ההעברות , חיזוק להגנה ( שבחוסר מזל הלך לו ) ו-2 חיזוקים לקישור שצועקים שיפור איכות.
האמירויות בשנים האחרונות לא מאיר לנו פנים ובעונה שעברה הקיצוניים של ארסנל הקשו עלינו מאוד , במיוחד סאקה שכעת אין לנו מגן שמאלי להתמודד איתו ( רגילון עם אימון אחד במדי הקבוצה ).

אני אישית מפחד מתבוסה , לא יודע איך אנחנו עוברים את 20 הדקות הראשונות בלי לספוג כשיש לנו חבורה של ליצנים כמו אלה שפתחו מול פורסט.

קצת אופטימיות : הוילנד כשיר לפי טן האח והוא כבר עכשיו החלוץ הכי טוב בסגל מבלי ששיחק דקה.

הייתי פותח עם :
אוננה
רגילון-מרטינז-לינדלוף-ביסאקה
קאסמירו-מקטומיניי
ראשפורד-ברונו-אנתוני
הוילנד

• אם טן האח יפתח עם אריקסן ליד קאסמירו - אנחנו חוטפים תבוסה.
  • אין באמת סיכוי שהוילנד יפתח.

נאלץ להסכים, קשה מאוד לראות אותנו יוצאים עם משהו. משחקי חוץ נגד הגדולות היו עקב אכילס שלנו גם בתקופות טובות בעונה שעברה אז קל וחומר עכשיו. אולי בעוד כמה שבועות כששחקני הרכש ייכנסו לעניינים אהיה יותר אופטימי בכזאת סיטואציה אבל כרגע זה נראה שזה הולך לאיזה 2-0/3-0 של ארסנל שמורכב מהחמצות נוראיות שלנו וספיגות כתוצאה מקישור פרוץ.
התקווה היחידה מגיעה דווקא מארסנל שפתחה את העונה קצת מגומגם עם תיקו מול פולהאם ונצחונות לא מאוד משכנעים על פאלאס ופורסט. אולי אם הם ימשיכו לקרטע נצליח לגרד נקודה.

לדעתי סיכוי טוב שהוילנד יפתח. בעונה שעברה אנתוני הגיע ואחרי פחות משבוע כבר פתח מול ארסנל. הוילנד אמנם מתאמן עם הקבוצה שבוע אבל נמצא במועדון קצת יותר. התחליפים שלנו בעמדה כל כך רעים שאין ברירה אלא לזרוק אותו ישר למים.

על רגילון אני דווקא יותר סקפטי. התיאום בהגנה מאוד חשוב ואימון אחד לא מספיק בשום עולם. דאלוט צריך לקבל את המושכות גם הערב ואחרי הפגרה נתחיל לחשוב על להחליף.

אמרבאט היה עוזר פה. הקישור שלנו הולך לאכול קש. הייתי פותח עם מקטומיניי ליד קאסמירו אבל טן האח סימן איקס אדום על סקוטי משום מה.

רק בלי שידור חוזר מליברפול.

https://twitter.com/UtdPlug/status/1698342860813140223?t=MjkE46bzUe6XNC7Gm7JIMw&s=19

זה יגמר במחצית , הקישור הזה לא מחזיק מול פורסט אז בטח שלא מול ארסנל.
כמובן שהאדיש פותח בהתקפה, מתי נתן משחק נורמלי בכלל.
פחד אלוהים.

מקטומיניי לא בסגל, אני מניח שפצוע (כי דן גור וחניבעל על הספסל). אין לנו הרבה אפשרויות מלבד הקישור הזה.

מצד אחד - השחקנים מרגישים כל כך נוח למסור לאוננה עד שבכלל לא מנסים לשחק כדורגל אלא סתם מתמסרים מאחור.
מצד שני - גם בלי אוננה לא היינו מנסים לשחק כדורגל וסתם מעיפים כל כדור.

לפחות יש לנו 50 אחוז שליטה אופטית בכדור.

מסכים מאוד עם השופט והרבה פחות עם צוות השידור הישראלי.
לא רואה פנדל, המגע נוצר כתוצאה מהצלילה של הברץ.

מגוויר!!!

ההפסד היה ועדיין משחק יחסית סביר של יונייטד. קאסמירו לא הגיע לעונה הזאת וההשאלה של אמבראט יכולה להציל ליונייטד את העונה לדעתי. אממה אחרי המשחק טן האח נתן ריאיון שהעביר לי רק מסר אחד שזה שהוא איבד את חדר ההלבשה. התגובה של סאנצו דבילית במיוחד שמבינים שרק שלשום נסגר חלון ההעברות ויש לו לפחות עוד 4 חודשים להעביר ביונייטד.