מחזור 4 :: 3-2 לחוץ על לבאנטה

פשוט חולני והזוי ששני “שחקני הרכש” הכי משמעותיים שלנו עד כה העונה הם שני שחקנים שהמועדון כמעט ירד על הברכיים כדי להעיף מפה.

מה נגיד, חבל שלא “נכשלנו” כך גם עם יורנטה וסבאיוס…

זידאן היה חייב להרוג את המשחק במחצית. עזבו את זה שזו כבר לא אותה חגיגה שהיתה במחצית ושקיים סיכוי סביר לחלוטין שלא נצא מכאן עם שלושת הנקודות, זה גם המאמץ. חבל. עוד ארבעה ימים פסז, והיינו יכולים לשמור את הכוחות למשחק הזה.

איך ייתכן שכל שאר הקבוצות בגלקסיה כל כך יותר חדות מאיתנו מול השער? לבאנטה עם 3 בעיטות למסגרת וכמעט 3 שערים. רק בהתקפה של הגול הפסול של ויניסיוס היו יותר מצבים לגול מאשר בכל המשחק של לבאנטה.

אנחנו הקבוצה מס’ 1 בספרד בייצור מצבים כבר שנה וחצי, חייבים להיות חדים מול השער. זה כמעט לא הוגן שכדורגל נמדד רק בגולים במקרה שלנו.

לא מאמין ששרדנו את זה. קורטואה מצידי שתמיד יספוג גול אחד פחות מהיריב, רק שיהיה שם כשצריך כמו שהיה הפעם.

חאמס כל כך מהיר מחשבה, השרה המון ביטחון שביחד עם קרוס הם יכולים להחזיק כדור ולהוציא התקפה, ואף להיות רלבנטי יותר קרוב לשער. עכשיו השאלה היא איך זה יראה נגד פריס, סביליה, אוססונה ואתלטי. בהתחשב בזה שצריכות להיות רוטציות, מצבנו עדין.

באתי כבר לרשום ש-2 בעיטות למסגרת של קורטואה= 2 שערים. תודה לאל שהוא היה שם בבעיטה השלישית.
ההבדל בין ריאל עם קסאמירו לריאל בלי קסאמירו הוא עצום, חבל שאף אחד לא הבין את זה בקיץ ולא הביא לו מחליף.
עד שוינסיוס מסיים… כאב לי הלב.

להרוג את המשחק במחצית אומר להשאיר את קאסימירו, אין אופציה אחרת. זידאן סה״כ היה בסדר בעיני, בנקודה כלשהי חייבת להיות כבר אחריות כלשהי על השחקנים. וינסיוס למשל, קיבל את 90 הדקות שלו והיה איפשהו בין בינוני לרע מאוד (קשה לי להחליט האמת). עוד משחק-שניים כאלו, וגם מול יריבות חלשות זידאן יחשוב ״מה אני צריך את הכאב ראש הזה״ ויקבור אותו על הספסל.

היה כ"כ ברור שנסתבך איכשהו. בחילוף הכפול של זידאן כבר הבנתי שאם עוד שער מהיר לא ייכנס אנחנו נכנסים לתסריט אימים.
קאסמירו פשוט ענק, ומה שקרה אחרי החילוף רק מדגיש את זה, ואת התלות הלא בריאה בו.

שנזכה לעוד הרבה מחציות כמו הראשונה.

שחקן התקפה שלא מצליח להבקיע שער מ-4 מצבים של שער בטוח מקומו לא בסגל שלא ריאל שלא לדבר על הרכב !!!
כל השבוע העיתונות וגם כאן דיברו המון על וניסיוס, או שיצבור דקות בקבוצת המשנה או שישאילו אותו, מבחינתי שלא יראה דקת משחק עד לינואר ואז להשאיל.

חאמס הראה לא רק כדורגל אלא גם לחימה והמון גליצ’ים, זיזו, תן לו לשחק כמה שיותר.
עם בייל והזאר מההתחלה המשחק הזה היה נגמר בתוצאה אסטרונומית.

קרבחאל חור הגנתי כבר הרבה זמן.

השער הראשון שלהם היה חייב להיפסל בגלל נבדל, החלוץ הראשון שלהם היה בנבדל והוא עשה תנועה לעבר הכדור ולכן היה מעורב במהלך, אם הוא לא עושה תנועה וראן עושה גליץ’ ומרחיק את הכדור.

קרוס וחאמס במשחק מצויין, מודריץ’ צריך להתחיל לדאוג.

מחצית שנייה היו מהלכים עוד יותר יפים לדעתי רק שלא הבקענו(וניסיוס) וחוסר מזל(בנזמה).

לא נכון. להרוג את המשחק זה גם לומר לשחקנים לשמור על העמדות ולא לצאת קדימה בכל מחיר. להחזיק בכדור ולא לרוץ קדימה בכל אפשרות. בדיוק הפוך ממה שראינו.

לא להרוג את המשחק זה להוציא את קסמירו ולהכניס את הזאר. הוא יכול היה גם להוציא את קסמירו ולהכניס את מיליטאו, אבל הוא בחר להוציא את ראמוס. לא להרוג את המשחק זה לאפשר ל6-7 שחקנים להשתתף בכל התקפה.

מאז אותו חילוף שיחקנו עם שלושה וחצי שחקנים בעלי אופי הגנתי בלבד על המגרש. קרבחאל, וראן ומיליטאו. אם תרצה תוסיף גם את לוקאס. כל שאר השחקנים רק חיכו שהכדור ייפול לנו לרגליים ויאללה אודרוב להתקפה.

הם לא יודעים לשמור על העמדות, וגם בלי מאמן ובלי הוראות הם לא אמורים לקבל שני גולים מלבאנטה במצב כזה.

בכל מקרה זידאן אומר שראמוס נפצע בקרסול וקאסמירו לא יכל להמשיך. ושחאמס סיים את המשחק מת.

זה אכן תמיד מדהים כל פעם מחדש, איך שחקנים כאלה לא מצליחים לשמור על העמדות שלהם. כל שחקן ספסל בקבוצות הקטנות של הליגה יודע לעשות את זה, ואנחנו נכשלים פעם אחר פעם בזה, כבר מספר משחקים ברציפות.

אם ראמוס לא יכל להמשיך אני חוזר בי.

אני משאיר את ההתקפה והקישור בצד.
זידאן הוא לא מאמן קו הגנתי גדול, לאחר כמה עונות בקבוצה אפשר להבין את זה.

בכל אופן לא יודע מה יותר גרוע, איך שאנחנו עומדים בהגנה או כדור שמשתחל בין הקורה לשוער בפינה הקרובה, פעמיים…:thinking:
כדורים כאלה, בין השוער לעמוד בפינה הקרובה לא מתאימה לרמה של שוער בריאל מדריד, בטח לא פעמיים במשחק בהפרש של 20 דקות בטח ובטח לא מקבוצה כמו לבאנטה.

לקורטואה אין אפילו חצי אחוז אשמה בשערים שהוא ספג היום, אין שוער שיכול לקחת את אחד השערים היום, והוא עם הצלה גדולה השאיר את 3 הנקודות אצלנו.

אתה נסחף מזה נסחף.
שוער וורלד קלאס אמיתי לוקח את השערים האלה. להכניע את דר שטגן זה כמו לידת עכוז.

קורטואה לא הביא לנו חצי אחוז של ערך מוסף מאז שהוא הגיע, ובשביל שהוא יעצור כדור שהולך למסגרת צריך שהכדור ילך למרכז השער.

לא טר שטגן, נוייר, אליסון או אובלק היו לוקחים את הכדורים האלה, יש גבול כמה אפשר לבוא בטענות כלפי קורטואה, רוב השערים שהוא סופג זה אחרי כדורים מסוכנים שהוא הודף וההגנה לא מצליחה להשתלט על הכדורים החוזרים.

רוב השוערים שנחשבים ברמה גבוהה היו לוקחים את הכדור היום, במיוחד אלו שציינת בהודעה. זאת הייתה עצירה טובה, כמצופה משוער בריאל מדריד.

להגיד שרוב השערים שקורטואה חוטף הם בעקבות ריבאונדים מהצלות שלו זה מוגזם במקרה הטוב. רציתי שיבוא ושמחתי שנפטרו מקיילור (הלב איתו אבל זה לא מספיק), אבל אני רחוק מלהרגיש בטוח כשהוא בשער, אם זה בגלל היכולת נגד איומים לעברינו, הביטחון שהוא לא משרה על שחקני ההגנה ומשחק הרגל הגרוע שלו.

לדעתי הראיון בתחילת השנה הראה יותר על חוסר ביטחון מאשר על אובר ביטחון.

אלף בית להיות שוער זה גולים בפינה שאתה סוגר.
לומדים את זה בגיל ילדים. כדור לא אמור לעבור שם. הטענה שלי היא בעיקר בגול הראשון, בגול השני נתתי לו עוד הנחה בגלל שהכדור הוגבה מצד השני של המגרש, למרות הכל היה לו מספיק זמן להתמקם.
הוא לא אשם יחיד בשני השערים אבל יש לו אשמה בשניהם.

לגבי ההצלה, מרשים מאוד הזינוק והאינסטינקט, יש לו כאלה לפעמים ומוזר שהפעם העצירה לא הגיעה לשחקן יריב. :thinking:
אני אחד מהחסידים שלו עוד מימי אתלטיקו, כיום, הוא פשוט לא באותה רמה.

בגול הראשון איך הגול בפינה שהוא סוגר ? זה כדור רוחב והשוער היה בדרך חזרה למרכז השער והבעיטה היתה חדה ושטוחה בניגוד לכיוון התנועה של קורטואה, והכי חשוב הבעיה הייתה מ-5 מטרים שאין לו זמן לתגובה, אין שוער שלוקח את הכדור הזה.
אם כבר צריך לשאול איפה היה ראמוס שלא עשה סגירה נכונה.

אשים את כל הסופרלטיבים המקצועיים לשלילה ולחיוב בצד לרגע ואצביע על בעיה אחת. לקבוצה הזו חסר ביטחון. חזרנו לימי המאנייה דיפרסיה שאיפיינו את כל המאמנים שקדמו לזינדין זידאן. הימים בהם שער מצמק ב3-0 גורם לשחקנים לאבד את הראש. אני מוכן לקבל חילופים מטומטמים כמו זה בו קאסמירו ירד מהמגרש, אבל זידאן חייב לעבוד על הביטחון ועל הפן המנטלי של השחקנים.
מעבר לכך, אני מאוד מבסוט מההופעה של חאמס. פשע שכל כך הרבה זמן לא היה לנו שחקן בעמדה הזו בסגל, שלא לדבר על ההרכב. פשוט עושה את כל ההבדל.