מחזור 4 :: 5-2 משוגע על סלטה בבכורה המחודשת של הברנבאו

מעניין מה היו כותבים כאן על מחצית הגנתית של מארסלו כמו שגוטיירז נתן היום.

סך הכל נראים בסדר, כנראה וגם ננצח, וניסיוס ממשיך לשחק טוב, אבל אם מקודם הוא מסר מעט מדי לבנזמה כרגע הוא מוסר יותר לו יותר מדי גם כשאין צורך, אבל שיפור גדול עשה הילד.

לדעתי האישית זה בעייתי לשחק עם פדה בשיטת 433, 442 יותר מתאים לו.

אמממ… לא? לבנזמה יש 8 נבדלים העונה. לאמבפה 1. זה לא עובד ככה.

זה לא היה חשוב אם היית מנצח 5-0 כל משחק. בכל מקרה “נסתפק” בשחקן שהוא ובגול הזה.

בשער הראשון הוא נתן מסירה גרועה זה נכון אבל השער לא רשון עליו, קסמירו ונאצו פשוט שיחקו אחד עם השני מי לא רוצה להרחיק את הכדור.
בשער השני סלטה יצאנ למתפרצת עם סגירה מאוד רעה של נאצו, למה בדיוק הוא אשם?
אני לא אומר שהוא נותן משחק טוב, אני פשוט אומר שהסיבה שאנחנו בפיגור היא לא גוטיירז.

זה כנראה הבישול לבנזמה השני הכי יפה שהיה ע"י בוגר קסטיליה עם גוטיירז בשם.

היה לו הכל חוץ מזה, ו"זה" זה הדבר הכי חשוב בכדורגל, האם אנחנו רואים שחקן ענק נולד? מתחילת העונה הוא נראה אחרת, אמרנו אולי מקרי, אבל. ממשיך לספק תצוגות.

ובנזמה… פשוט שחקן ענק

https://twitter.com/FabricaMadrid/status/1434244800526622720?s=19

וינסיוס ג׳וניור סופרסטאר ? לפעמים אני מבין שאני לא מבין כלום. אחרי הפרשה של שיחת בנזמה/מנדי והסלידה הברורה וההתעלמות של שאר שחקני הקבוצה ממנו במהלך משחקים חשבתי שהסיפור שלו גמור בריאל, הביטחון היה בשפל ולא היה נראה שיש חזרה מזה. אבל לחזור ככה זה סימן ההיכר של שחקנים ענקיים באמת. הכישרון תמיד היה שם ועכשיו הוא מתפרץ בענק, הלוואי וימשיך ככה. ממש מזכיר את מרסלו שגרם לנו למרוט שערות במשך שנים עד שנהפך למגן התוקף הטוב בכל הזמנים.

שמעו לא התרגשתי ככה מכדורגל הרבה מאוד זמן. אנצ’לוטי אנדרייטד.

מתי הבקענו חמישייה פעם אחרונה?

מיגל - עשה שטויות בהגנה ועשה דברים יפים בהתקפה כולל בישול אדיר לבנזמה, סהכ שחקן סגל לגיטימי ל-10 שנים הקרובות.

קמאבינגה - מתרגש בשביל הילד הזה. להבקיע במשחק הראשון שלך בריאל ועוד בחזרה לברנבאו!

בנזמה - מ-ל-ך. וכל מילה מיותרת.

השיטה של אנצ’לוטי לא מאפשרת לעשות הגנה כמו שצריך, וכשמוסיפים לזה יום גרוע של כולם בהגנה זה מה שמקבלים.
אבל אני קונה את זה כל יום על פני השיעמום שהיה לנו ב-3 שנים האחרונות, נחזור להיות ריאל מדריד הקלאסית שחוטפת 2 ונותנת 5.

והכי חשוב - מול העיניים שלנו ויניסיוס הופך להיות שחקן על, הוא פשוט נשק שאי אפשר לעצור ולדעתי היום זאת החותמת הסופית שהוא כבר לא אותו שחקן.

אבל זה בדיוק העניין, אתה מוריד את התרומה ההתקפית שלו לשני נבדלים במשחק, אני אקח עוד שני שחקנים כאלו שיכנסו לשני נבדלים במשחק עם כזאת תרומה…

ההשוואה לאמבפה לא חשובה ולא קשורה, בנזמה הוא האבא והאמא של ההתקפה שלנו.

בכל מקרה אפשר ליהנות בשקט שחזרנו לתקוף

זה מה שאתה החלטת. אם קאסמירו אדיר בהגנה אני אמור לבלוע את הרוק כל פעם שהוא מכדרר בחצי ומאבד את הכדור?

תחליט י’עופרז.

אתה תקח עוד שניים כמו בנזמה והקבוצה שלו לא תעבור את החצי. כבודו של הקרים במקומו מונח אבל אחד כזה בהרכב זה די והותר, תודה.

גאווה ודעה קדומה

כולם מתלהבים מהכדורגל אבל נדמה לי ששכחנו שתארים חשובים מהכל. ועם הכדורגל הזה, אין סיכוי לתארים. כמו שנאמר, זידאן הכיר במגבלות של הקבוצה, הכדורגל היה בהתאם וגם התארים. אנצ’לוטי משחק כמו טמבל שלא ממש מבין במה הוא טוב ובמה לא. כרגע זה נראה טוב אבל במאבקים מול אריות היבשת זה לא יהיה כוחות. אני בוחר בכדורגל של זידאן על פני אנצ’לוטי בלי לחשוב פעמיים.

חייבים לפחות בלם איכותי אחד בינואר, ואולי אפילו שניים.

מה שכן, ויניסיוס הופך למפלצת מול העיניים שלנו. סחטיין.

השאלה איך הפינג פונג הזה ייראה גם מול קבוצות עם התקפה חזקה.

ד"ש ממיגל

אני חושב שמוקדם לתייג את הקבוצה כהתקפית ואת אנצ’לוטי ככזה. לקבוצות של קרלו היסטורית אין את היכולת של זידאן לגרד משחקים, אני לא מופתע שהוא מנסה משהו שונה. מה גם שאנחנו בתחילת העונה וההגנה גרועה מעבר לגבול הסביר.

במאבקים באירופה מאז שזידאן חזר זה לא היה כוחות בדיוק. הקרדיט לזידאן על הקדנציה השניה, מגיע, אם כבר, על הלימון שסחט בליגה.

אני דווקא שמח שלא שברו את הpiggy bank על הבלם הראשון שהיה זמין בשוק, נאצ’ו ומיליטאו לא מספיקים אבל לא נראה לי שז’ולס קונדה סוחב את הקבוצה על הגב במשחק הזה. שיחכו לבלם שהוא באמת generational או לאיזה מציאה במקום לעשות עוד האזר.

אחלה מגן התקפי, רק שאני דיברתי על ההגנה שלו :wink:

אני חושב שזה יותר הוראות של אנצ׳לוטי מאשר מיגל עצמו. הוא פשוט חי שם למעלה ולא חזר לסגור כמעט על כלום. ההתקפות שלהם הגיעו מצד שמאל בעיקר כי ההתקפה שלנו תמיד הייתה שם. קרבחאל ישב בדיוק באותו קו עם מיגל רוב המשחק. אם האיבודים היו מגיעים מאגף ימין חוסר הסגירה שם היה מתבלט גם.

כנראה שאי אפשר באמת לדעת, אני אומר את זה בעיקר כי תחת זידאן הוא שיחק יותר מבוקר.
האספקט שבעייתי במשחק של מיגל זה שהוא מאוד one footed, לא משתמש ברגל ימין כמעט בכלל וזה גורר הרבה איבודים. לא הייתי ממהר להספיד את הצד ההגנתי שלו תחת סגנון המשחק הזה.

בנתיים לא מספידים אף אחד, פשוט נהנים.

נגד הקבוצות היותר טובות סביר להניח שמיגל לא ישחק.

בקשר למשחק, אפשר להאשים את השיטה של אנצ’לוטי עד מחר, זה פשוט נאצ’ו ומיליטאו בנתיים נכשלים ולא עומדים בלחץ של שחקן הרכב בריאל.

בגלל זה חשבתי שצריך היה לתת לוראן מה שהוא דרש. בטח כשהדרישה הייתה סבירה.

בסוף העונה הקודמת היו שהעלו פה את שניהם על הכתפיים. בטח לגבי נאצ׳ו - נחמד, אבל לחשוב שזה ברמה לבלם פותח של 30 משחקים בעונה זה מוגזם לחלוטין.

הבנתי שהוא רצה לעזוב ולשנות אווירה ולא שעזב בגלל דרישה כספית שלא נענתה