מחזור 5 :: 0-2 פנדליסטי על סוסיאדד

ממש. אני מוצא את עצמי מחכה שהוא יכנס, רוצה לראות אותו משחק…
אני מבין למה הוא לא פתח אתמול, בכל זאת סוסיאדד בחוץ זה משחק קשה אבל הוא היה צריך להיכנס קודם.

אני ממש מבסוט מהקצת שראינו ממנו. היכולות הטכניות והפיזיות לגמרי שם, למשל יש לו אחלה בעיטה בשתי הרגליים (חלוץ שיודע לבעוט טוב בשתי הרגליים זה חלוץ מסוכן) ולדעתי גם מבחינה מנטלית יש לו בגרות של שחקן ותיק.
סך הכול הוא בכל זאת היה בעונה הקודמת מלך השערים של אלופת ברזיל, בגיל 17.

בקיצור- תנו לילד לשחק.

אני באמת לא מבין את רודריגו, בכל עונה יש איזה אישיו חדש לגבי ההרגשה שלו שהוא לא מספיק מוערך, פעם זה היה הקרדיט בהרכב, פעם העמדה ועכשיו בשיט הזה של כדור הזהב שהוא מגוחך לגמרי כי הרי אין לו סיכוי להיות אפילו בטופ 5…

ועדיין - למרות כל ההתבכיינויות והטענות הוא פשוט לא מופיע, זה לא שהוא משחק גרוע או כופה את עצמו על המשחק כמו ויניסיוס, הוא אפילו לא מנסה. נשבע לכם אני לא מבין איך הראש שלו עובד.

סבבה הבנו, אתה אנדרייטד לדעתך, שחקן קלאץ’ עם קבלות, מגיע לך אפילו קרדיט בצד שמאל על ויניסיוס, אבל חלאס תתחיל לשחק כבר יא מציק.
תיזום, תיצור, תהייה חצוף, תתלכלך. רק תעשה משהו, ללכת הלוך חזור על קו ימין גם לוקאס עושה וגם יותר יעיל.

אוף. פעם גדלתי על כדורגלנים ברזילאים, היום הם גורמים לי לכבות טלוויזיה.
רק לגבי אנדריק יש לי תחושה שונה

עניין של אופי.
לרודריגו יש 0 חוצפה, אולי כי ויניסיוס לקח לו את כולה…

זה יהיה נקודתי, כמו שמודריץ’ קשישא חטף כדור היום. זה עדיין לא יהיה משחק לחץ שיאפשר לנו לעמוד גבוה ולהתנפל על יריבות.

רודריגו פתח את העונה בצורה נקניקית אפילו עבורו. זה לא רק שהוא לא נוגע בכדור, הוא גם לא עושה עבודה בלעדיו. ויני מביא לי את העצבים אבל רודריגו עושה את זה פי 10, שחקן שנותן מספרים של חוסלו זורק זין כאילו הוא מסי.

זה כבר לחשוב רחוק מדי, בשלב הראשון אני רוצה לראות אותנו מצליחים סוף סוף להניע את הכדור בהגנה יותר משתי מסירות ברצף מבלי שמיליטאו נכנס לפאניקה ומחזיר כדור עקום, מקפץ ומסוכן לשוער.

מתוך הפרק האחרון בפוד קלאסיקו. כרגע ריאל מדריד וברצלונה הן שמיים וארץ. לקרלו אנצ’לוטי לא אכפת והוא לא מנסה לבנות דבר ולכן לטעמי גם בהרכב הכי חזק שלנו אם היה משחק נגד ריאל סוסיאדד - זה היה בדיוק אותו כדורגל דל של לחפש תוצאה וזהו.

אני כתבתי כבר שפליק נראה ועושה עבודה טובה בברצלונה אבל לא צריך להגזים יותר מדי, אנחנו רק במחזור החמישי ויש עוד המון זמן עד שנוכתר במחזור ה 35.
כרגע כל מטאטא אצלהם יורה, בשני המשחקים הראשונים היה להם גם קצת מזל ואם המזל היה הולך אחרת יכול להיות שהיו נראים אחרת, המזל היה איתם והביטחון עלה והכל התחבר, אבל בהמשך העונה גם יהיו להם משחקים שהכל ילך נגדם, משחקים שיאבדו נקודות והביטחון ירד ורק אז נוכל לבדוק מה פליק באמת מביא ולהגיע למסקנות יותר חותכות.

זה שפליק מאמן יותר טוב מאנצ’לוטי זה ברור.