מחזור 5: מגרדים 1:1 מול גרנאדה בבית (אראוחו)

הסגל של ברצלונה -

פאטי, אגוארו, דמבלה, ברייטווייט, פדרי, אלבה ו-וואגה - בחוץ בגלל פציעות.

הסגל של גרנאדה -

מונצ’ו המלך של העולם בסגל, וסיכוי לא רע שיפתח. מבחינתי אפשר לסגור את הליגה.

האמת שחיכיתי לראות קצת כדורגל. כן איפול של בארסה הנוכחית. בעידן בו יש ערימות חדשות שקשה להבחין מה פייק ומה לא, הדבר היחיד שאפשר להיאחז בו זה מה שאנחנו באמת יכולים לראות בעיניים שלנו. כרגע החלון האמיתי שלנו למצב הקבוצה באופן האותנטי ביותר הוא המשחקים הללו.

נראה שכל יום בו בארסה לא מתעסקת בכדורגל קיים המון רחש מאחורי הקלעים, הרבה בילד אפ של טינופת מכל כיוון. כרגע מעניין אותי לראות איך השחקנים מתמודדים עם הסיטואציה הזאת. בדרך זאת תמונת המראה הטובה ביותר למצב במועדון.

הרכב רישמי:

אני אוהב את ההרכב הזה.
טוב, חוץ מ…אתם יודעים…

מעניין איפה קוטיניו יתופקד, וגם מה הוא יביא לשולחן.

נ.ב. בהצלחה לבאלדה. שרק לא יעשה טעות קלה שתגרום לקומאן למחוק אותו לגמרי.

מה אני אגיד לכם… מייחל להפסד… זו האמת. כל דבר שיזרז את הקץ של קומאן מבורך. מבחינתי לייחל לנצחון היום פוגע בקבוצה יותר. לא מאמין שזו ההרגשה שלי.

ההנהלה היתה רוצה להיפטר ממנו בכל מקרה, ניצחון או הפסד לא ישנה יותר מדי. זו לפחות ההרגשה שלי.

אני מניח שננצח בסופו של דבר כי גרנדה באמת גרועה בכל קנה מידה אבל:

1. דסט מתחרה רציני על התואר ‘המגן הימני הגרוע ביותר ששיחק בבארסה’. ויש שם תחרות באמת מטורפת. לא מבין איך השחקן הגרוע הזה נחת אצלנו ועוד קיבל חולצת הרכב. ולא תגידו פאדיחה של שנה אחת.

2. חוץ מזה שדמיר בן איזה 17 באמת שאני לא רואה שם כלום.

3. אין משחק שבו שחקן או שניים שלנו לא נפצעים. שחקנים צעירים שקורסים אחד אחרי השני. לא ברור בכלל.

4. דה יונג סבבה אבל הוא לא יותר מראקיטיץ’ משודרג.

5. ריקי ריקי ריקי ריקי ריקי. זה זועק לשמיים.

גאבי כבר נכנס? וניקו? ודונגאו? ואדגר יה? וקיקו פאמנייה?

לא, נכון? אז עוד לא הגיע התור של ריקי.

כן אז…

e17a8cae485280b32b42d320cff20380

אני לא שופט לחומרה אף שחקן שמשחק תחת המאמן הזה.

אני באמת לא יודע מה לאפורטה צריך לעשות עכשיו, לפטר אותו ולהסתכן בעוד קומאן ב או פשוט לשלוח מסר חד משמעי שזה לא יכול להימשך הדבר הזה…

אני לא יודע מה אני מעדיף. אם אני בוחן מבחינה ריגשית אז, לפטר אותו ולבעוט לו בתחת כל כך חזק שאף קבוצה אחרת לא תרצה להעסיק אותו. אבל מבחינה, רציונאלית אני לא רוצה סתם לפטר ולהביא איזה “בינוני” אחר השנה. אני באמת לא יודע מה אני מעדיף.

באלדה יצא בגלל פציעה נראה לי.

נכון. אבל עדיין מרגיש לי שניחסתי אותו.

נראה לי שהוא יחזור מהפציעה הוא יהיה כבר עם מאמן אחר אז אל תרגיש רע עם עצמך :joy:

גם קוטיניו וגם דמיר לא יעילים בשיט . הייתי מכניס את לוק דה יונג במקום אחד מהם. לפחות תהיה כתובת לכל ההרמות האלה.
קוטיניו גם ככה לא כשיר ל 90 דקות.

עריכה- והנה הוא נכנס במקום רוברטו דווקא.

זה רק אני או שהבלמים התחלפו? אראוחו היה שמאלי במחצית הראשונה ואת השניה הוא מתחיל כבלם ימני.

my-meme

הכניס את ריקי רבע שעה לסוף מישהו להפיל עליו את התיק להפסד צ’ק

מגרדים תיקו מול גרנאדה, בבית, בזכות שער של אראוחו. אותו אחד שגם היה הכי מסוכן לשער היריבה במשחק. שזה ניסוח יפה ל"היחיד שאיים על שער היריבה במשחק". והוא בלם, כן?

מנצחים ומפסידים באותה הדרך. רק שעכשיו הדרך היא לשחק כמו קבוצת אמצע בליגה האנגלית בשנות ה-90: מגביהים לרחבה ומקווים לטוב.

לא הייתי מגדיר את זה כ"מגרדים תיקו". היינו צריכים לכבוש חמישיה.
ואין שום דבר רע בלהגביע מול הבונקר המגעיל הזה.

אפשר לרשום הרבה מילים על המשחק הזה, אבל אסכם ביש עתיד בברצלונה, רק בלי קומאן.

צורת המשחק שלנו היום היא מכתב התפטרות של המאמן.

"54 כדורים התעופפו להם אל רחבת גראנדה!
רק 14 הגיעו אל היעד.

סרג’יניו דסט עם 16 הרמות כשרק אחת הגיעה אל היעד.

משחק בו פיקה שיחק כחלוץ מאז שנכנס.
משחק בו רונאלד אראוחו כבש את השער היחיד וסיים עם הכי הרבה איומים לשער (2)."

כל מילה נוספת מיותרת…

54 הגבהות לרחבה, חלקן אפילו עוד לפני שלוק “הספרינטר” דה-יונג נכנס, ואפילו לא הייתה האשליה של חלוץ רחבה.
גול שיוויון בדקה ה-91, מנגיחה של בלם שלאורך כל המשחק היה כמעט היחיד שאיים על שער היריבה, לאחר עוד הגבהה, מול קבוצה שב-5 משחקים ספגה 7 שערים, וכבשה 2. וכל זה בבית.

אם זה לא נקרא “לגרד תיקו”, אני לא יודע מה כן.

אני חושב “שצורת המשחק שלנו היום זה מסר ללאפורטה שקומאן רוצה צק פיטורים מאוד שמן”

אבל אל דאגה, הוא ישלח את החבר העיתונאי שלו לקלל את לאפורטה טיפה יותר… לך!