מחזור 5 :: ויני וקארים מנצחים את לבאנטה (2-0)

וואו זה בדיוק המודל שחשבתי עליו. קצת פחות השקעות seed ויותר יוניקורנס רק בבקשה.

אני גם לא מרוצה מזידאן, אבל קשה להשוות למאמנים שקיבלו את הסגל הטוב באירופה שהיו לפניו.
זידאן קיבל לידיו קבוצה זקנה ועייפה ונשיא שלא רוצה להשקיע כסף. כשסוף סוף השקענו, סבלנו מביש מזל.
אי אפשר להאשים את זידאן בהזאר, הוא היה השחקן הכי טוב בליגה האנגלית, ואמור היה להיות בדיוק מה שחסר לנו, הוא לא נפצע כמעט מעולם ופתאום לא משחק שנה שלמה.
שאר ההחתמות לא היו החתמות של זידאן אלא המשך מדיניות הצעירים של פרז.
זידאן לא בונה קבונה אלא מנסה להוציא את טיפת המיץ האחרונה מחצי הלימון היבש ששכחו במקרר (החצי לימון השני ביובנטוס).
אתם יודעים טוב טוב מי אלו השחקנים אותם זידאן דרש, ומתוך ה3 רק אחד הגיע ולצערנו התחיל להפצע.

אני לא מרוצה מזידאן, אבל לא מאשים אותו בכישלון.

נב. בגלל שכנראה לא היה ברור, מדובר על ריאל של הקדנציה השניה של זידאן.
שיערתי שזה יותר מובן מאליו.

איזה כישלון? 3 צ’מפיונס ו 2 אליפויות ועוד אינספור תארים… ב 3 עונות מלאות ועוד 2 חצאי עונה הוא לקח יותר תארים ממאמנים שאימנו 30 שנה…

אוי נו אתה סתם מתחכם.
באמת לא היה ברור לך שהתכוונתי בקדנציה השניה? או שממש בכוח רצית להכנס בי.
אבל הנה הרווחת כמה לייקים, אתה גבר על!
בכל אופן, הוספתי עריכה

קיצר לא ארד לרמה הזו.

בקדנציה השנייה הוא זכה באליפות בעונה הראשונה ובעונה השנייה הוא מוביל את הליגה.
ודבר אחרון שאפשר להגיד עליי זה שאני מחפש לייקים…

זידאן אשם בזה שהוא חושב שהוא צריך להיות לויאלי למערכת כאילו הוא קצין בצה"ל. “יש לי את הסגל הטוב בעולם” - אין לך את הסגל הכי טוב במדריד אפילו. כל מאמני העל דורשים שחקנים. ליברפול ובעיקר באיירן החתימו אלף שחקנים למכונה שעובדת טוב, ואנחנו עם התקפה מביכה בכל תצורה שהיא. פתחתי אקראית סרטון שערים מעונה שזכורה לי אצלי כאפורה (בניטז) כדי להיזכר בסטנדרט שהיה לנו. יש יותר מחץ בקצה הנעל של חסה מאשר בכל הסגל הנוכחי.

ואפילו אם בנזמה חלוץ מושלם, הוא צריך תחרות רצינית. אני מאמין שמודריץ’ פתח ככה חזק כי העונה יש לו אלטרנטיבה רצינית (אודגור).

בכל מקרה, צריך לחכות לקיץ ואז ייגמרו התירוצים. לפחות אנחנו מבזבזים עונת קורונה - לא להאמין כמה קהל משפיע על המשחק. יכול להיות שאני מדמיין אבל באופן גורף רמת האינטנסיביות ירדה בטירוף, מרגיש שאני במשחק פרו אבולושן.

סלח לי, לא קונה את זה שחשבת שאני מדבר על הכשלון של ריאל ב2017.
אתה נראה לי קצת יותר אינטליגנטי מזה, אז הנחתי שאתה פשוט מחפש לעקוץ.

זידאן התברר כמתאים ביותר באותה נקודת זמן בה מונה כשהיה סגל מעולה, לא מזלזל בהישגיו ואני מפאר תמיד את הזכיות בצ’מפיונס. אולי לבנות קבוצה הוא לא מסוגל וגם לא לדפוק על השולחן. בשנה שעברה ביזבזנו המון אבל הבחירות לא ממש טובות ויש עוד שחקני על חוץ מאמבפה (סאנצ’ו?). אני חושב שהוא אלוהים במדריד והנחתי שפרס היה מסכים לכל צעד שלו, למשל לבעוט לבייל בתחת אחרי גמר 2018 - אם היה נשאר.

היה יום מטורף בכדורגל היום: מוריניו חוגג 1:6 על מנצ’סטר יונייטד, באיירן מינכן עם 3:4 דרמטי על הרטה ברלין וכמובן ליברפול הובסה 7:2 נגד אסטון וילה ואנחנו…זה הרגיש שאנחנו כמו שבוני אומר ‘לא במשחק’.
המוצא האחרון כפי שאמרתי שוב זה הזאר עם בנזמה+שחקן כנף אחר לאורך זמן, לא יודע אם ויניסיוס שאין לי בעייה שיישחק כמה מחזורים ברצף כי הוא ראוי לכך, או אסנסיו שיכול להיות לא רע לעתים באמצע, היו לו דקות טובות היום.