מחזור 5 :: ראש לשועלים (חמישי, 22:00)

זה היה ארוך, זה היה מתיש, זה היה רועש, היו רגעים שמחים ורגעים פחות, הסבלנות שלנו נבחנה לא מעט, בסופו של דבר אולי הספקנו יותר ממה שציפינו, אבל מה שבטוח הוא שעדיף לכולם שזה היה נגמר הרבה קודם. בשעה טובה נגמרה חופשת הקיץ הארורה והילדים חוזרים לגנים.
אה, וגם חלון ההעברות של מנצ’סטר יונייטד.

הניצחון בשבת מול סאות’המפטון הביאו לקיצו שני רצפים מביכים. הראשון, והפחות מביך, הוא רצף שבעה הפסדים במשחקי חוץ. בתקופות הקורונה שברנו שיא משחקי חוץ ללא הפסד, אבל כשחזר הקהל השחקנים חזרו איש איש למחילתו כעכברים מפני הגשם, והראו ששיאים עם כוכבית הם לפעמים יותר כוכבית משיאים.
הרצף השני והמביך שבעתיים הוא רצף שני משחקי החוץ עם התלבושת השלישית והגועלית לעונת 22/23 בצבע צהוב/ירוק נזלת/ליחה. לפחות עד המשחק באמירויות בסיבוב הבא לא נצטרך לראות אותה, וכל השאר בונוס.

בתמונה: אכזבת העונה, וגם כריסטיאנו רונאלדו.

הערב נפגוש את ספקית הבלמים היקרים בהגזמה מספר אחת בעולם - לסטר סיטי. לא רק שלסטר הצליחה לתפור לנו את הארי מגווייר ב-80 מיליון, היא הצליחה לפתוח עונה עם ההגנה הכי גרועה בליגה שספגה 10 שערים ב-4 משחקים (רק בורנמות’ שקיבלה תשיעייה מליברפול ופורסט שקיבלה שישייה מסיטי, ושתיהן עם משחק עודף, ספגו יותר מלסטר) ולמכור לצ’לסי את פופאנה באותו מחיר פחות או יותר. כשמחברים לקסמים האלו את האליפות ההיא ואת הכדורגל החיובי למדי שלסטר מציגה רוב הזמן, אין ספק שהעומד בראשה הוא אלבוס דמבלדור.

אמנם הברזילאי הצעיר שאמור להיות הקוסם שלנו עדיין לא זמין, אבל ברזילאי אחר אמור לפתוח סוף סוף ולעזור לייצב את השורות. מרסיאל עדיין פצוע אבל לינדלוף חזר להתאמן, מה שאומר שאולי לא נהיה חייבים לראות את מגווייר בהרכב כשוראן יפצע, באופן בלתי נמנע, עד המחזור הבא. כריסטיאנו עשוי להמשיך על הספסל, לאור הכושר המדהים של השלישייה ההתקפית שלנו, שאמנם לא כל כך יודעת לשים את הכדור ברשת, אבל רצה נורא יפה.

הרכב צפוי:
דה חאה
דאלוט וראן מרטינז מלאסיה
קאסמירו אריקסן ברונו
אלנגה ראשפורד סאנצ’ו

פריוויו נהדר.

אני רוצה את רונאלדו בהרכב הפעם , ראשפורד וסאנצ’ו לא אמינים ואנחנו חייבים מישהו שישים כדור ברשת .
לסטר פתחה את העונה קטסטרופה וההרכב שלה ממש לא מרשים ( מדיסון בספק, בארנס השחקן הכי טוב שם ) אבל הם ילחמו והם יודעים שמצבם לא טוב והם חייבים נקודות.
לפחות אנחנו אמורים לראות את קאסמירו בהרכב וזה צריך לתת שקט להגנה , אני לא פוסל שנראה את מגוויר בהרכב היום - ארסנל בראשון ווראן לא יכול לשחק משחק כל 3 ימים .

Here’s how United start tonight.

XI | De Gea, Dalot, Varane, Martinez, Malacia, Eriksen, McTominay, Fernandes, Elanga, Sancho, Rashford.

SUBS | Heaton, Kovar, Lindelof, Maguire, Casemiro, Fred, Van de Beek, Casemiro, Ronaldo.

לא אוהב את ההרכב , מרגיש לי קצת זלזול של טן האח - מקווה שלא נתחרט על זה.
קאסמירו היה צריך לפתוח , לא מבין מה מחכים איתו .

אם יש משהו יותר אבסורדי מזה שקסמירו היה רק אלטרנטיבה לראביו, זה שקסמירו מחליף למקטומיניי.

לסטר נוראיים , ממש קבוצת פח ואצלנו נאיביים כמה שנאיביים - היינו צריכים לסיים לפחות ב2-0 אם השחקנים היו רוצים .
לא מסוגל לסבול את העובדה שאנחנו לא לוחצים , זו כנראה הוראה של טן האח כי אחרת אני לא מבין למה ראשפורד וסאנצ’ו מסתובבים להם בזמן שלסטר מסתבכת עם הכדור מאחור .

חייבים להעלות הילוך ולגמור את זה , אלנגה החוצה רונאלדו פנימה .

מקטומיניי זה אחד השחקנים היותר מטומטמים שראיתי .

כמה שאני שונא משחקים כאלה , ההתקפה שלנו זה בושה וחרפה - נאיביות חוגגת וחוסר קילריות .
ניקח רק את הניצחון ואת השער שהוא בדיוק מה שטן האח רוצה לראות .

אל תתבלבלו , ארסנל מגיעה פייבוריטית אנחנו נקווה להפתיע .

במחצית הראשונה שיחקנו טוב, והיו מהלכים שתפסתי את הראש ושאלתי מי אתם ומה עשיתם למנצ’סטר יונייטד. מסירות קצרות בנגיעה תחת לחץ שעירבו יותר מ-5 שחקנים. מדהים. במחצית השניה נראה היה שהשחקנים התעייפו ולסטר כמובן יצאה קצת יותר אסרטיבית, אבל למעט הבעיטה של מדיסון לא היה סיכון ממשי לדה חאה.
אריקסן היה מעולה בחצי הראשון אבל לא ברור לי למה סיים את המשחק. נראה היה שהוא גמור מדקה 50 וכמעט לא נגע בכדור מאז ועד סוף המשחק.
רונאלדו נכנס טוב למשחק ואני מעריך שמול ארסנל הוא כבר יפתח כי אלנגה השחקן הכי לא מסוכן שיש לנו כולל דה חאה.

ראוי לציון גם ברונו שפעם ראשונה מזה חודשים עם הופעה של ברונו. מוצא שטחים בהתקפה (הגול זה 90% התנועה החכמה שלו לאגף) ובלי כל מיני איבודי כדור הזויים בחלק האחורי.
וראן ומרטינז עם עוד הפעה מצויינת, הפעם וראן אפילו יותר.

חייב לציין את דאלוט , אני עדיין לא מחזיק ממנו אבל נתן משחק ללא דופי ובפעם הראשונה ראיתי שיש עם מה לעבוד מבחינה הגנתית - יופי של הופעה מול בארנס .
אני מת על מרטינז , איזה שדרוג ביחס למגוויר - אין לו אפאטיות והוא נלחם על כל כדור מה שאנחנו מבקשים בראש ובראשונה מבלם.

עכשיו כשיש את אריקסן ברונו אפילו לא צריך להתקרב לחלק האחורי. אריקסן מוסיף לנו כל כך הרבה שאני בהלם ששיחקנו עם פוגבה בתפקיד הזה כל כך הרבה זמן ואשכרה חשבתי שהוא לא נופל מאריקסן. כמו להשוות בין שלומי ארבייטמן לרוד ואן ניסטלרוי. חבל שהוא לא מצליח להיות מעורב עד הסוף, אולי כי הוא קורע את עצמו יותר מדי (נותן אצלנו את הקילומטראז’ הגבוה ביותר). הוא וקאסמירו בכושר זה קישור חלומי שלא הייתי מעז לדמיין ביוני.