מחזור 5 :: 4-1 על ניוקאסל (מגוויר, ברונו, ביסאקה, ראשפורד)

רץ באינטרנט כבר הרכב מודלף להיום:

#mufc team to face Newcastle tonight: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire, Shaw, Pogba, Matic, Mata, Bruno, Rashford, Greenwood. [@FAFiltvedt]

— The Man Utd Way (@TheManUtdWay) October 17, 2020

אם זה נכון זה בדיחה, מגוויר בכושר פח , פוגבה לא פתח טוב את העונה ( בניגוד לואן דר ביק שלא מקבל הזדמנות ) ומאטה בימין זה תמיד רע.

➡️ Presenting tonight's #MUFC line-up...#NEWMUN #PL

— Manchester United (@ManUtd) October 17, 2020

סולשיאר הולך בעקבות ריאל ומעלה הרכב בלי התקפה , ואן דר ביק מסכן ואנחנו שמים את יהבנו על מאטה וג’יימס.
מתלבט אם לצפות בכלל , זה הולך להיות רע :fearful:

לפחות העיף את פוגבה סוף סוף. מצד שני מגווייר עדיין פותח.

מישהו מוכן במועדון להגיד כבר לסולשיאר ששואו לא שחקן הרכב? נמאס כבר עם השחקן נאחס הזה

אין הרבה מה להגיד על המחצית הזו.
יש רצון אבל זה נראה כמו משחק בין 2 קבוצות אמצע על המקום ה-10.
ההרכב זועק בינוניות - ג’יימס , מאטה,פרד ,שואו,לינדלוף.
לפחות הבינו שהשחקן הכי מסוכן זה מקסימין אז התחילו לכסח אותו , ככה צריך.
vdb במקום ג’יימס בבקשה.

סוף סוף דניאל ג’יימס נוגע בכדור ומשתתף במשחק. אמנם לא עשה מזה שום דבר מיוחד, אבל לפחות הוא חלק מהקבוצה ולא אסטרונאוט כמו עד עכשיו.
לא ברור לי למה ואן דה ביק מיובש על הספסל, ובשביל מה קנינו אותו. לא ייתכן שהוא הגיע כדי להיות מחליף לברונו, כי הוא אחלה שחקן שיכל ללכת גם לקבוצות הגדולות ביותר באירופה ולקבל בהן הרכב.
סך הכל מחצית סבירה עם שליטה מוחלטת וכמה מצבים, כולל הגול המצוין שנפסל לצערנו בצדק.

גם אחרי הניצחון הזה אני לא שמח, סולשיאר המשיך עם ניהול המשחק המחורבן שלו - מה הבעיה להכניס את ואן דר ביק בדקה 55-60 , לא צריך להיכנס ללחץ של דקות הסיום.
לפחות הסכר נפתח, קיבלנו יצירתיות מפוגבה וואן דר ביק כשנכנסו והתקפות מעבר תמיד עוזרות לך להכניס שערים.
טלס צריך לפתוח מול צ’לסי, לי נמאס משואו ואין סיבה שימשיך בהרכב - כבר ראינו שהסגירות ההגנתיות שלו לא טובות.
נקווה שגרינווד יחזור בקרוב, אנחנו חייבים אותו לאגף ימין.
פאקינג ביסאקה כבש ?!?!

מילה טובה לדה חאה ומגוויר על המשחק אתמול, הספרדי מאז שראה שהנדרסון בא לקחת לו את ההרכב נכנס למוד הישן שלו ומספק הצלות שלא ראינו הרבה זמן כל זה ביחד עם שליטה ברחבה ואפילו העיף כמה כדורים למעלה כשהיה צריך.
אצל האנגלי מה שיכל להתחרבש העונה קרה אבל נראה שהוא מנסה לצאת מזה , הפעם היו מולו ווילסון וג’ואלינגטון (לא חלוצי עלית ) והוא נתן משחק מצוין עם הרבה תיקולים ואפילו לינדלוף עזר לו !!!
ביסאקה חזר לעצמו הגנתית , מצ’אפ קשה מול מקסימין (מיני טראורה , איזה טכניקה ) והוציא את כל העצבים עם הפצצה בסיום.
אהבתי את הכניסה של vdb , מאותת לאולה "תתחיל לספור אותי , יש לי כדורגל ".
מאטה :heart_eyes:
המשחק של חואן מאטה במספרים:

94% דיוק מסירה
34 מסירות בשליש הקדמי
3 יצירת מצבים
3 חטיפות
2/3 דיוק קרוסים לרחבה
1 בישול

בנוסף, השלים מאטה 59/63 מסירות כאשר מתוכם היו 23/32 מסירות קדימה, 22/22 מסירות לצדדים ו9/9 מסירות אחורה.

אל מאגו :mage:t3:‍♂

עכשיו על הראש יש את פריז : ההגנה שלנו לא מסוגלת להתמודד עם ההתקפה שלהם וההגנה שלהם מסוגלת להתמודד עם ההתקפה שלנו . על הנייר זה לא כוחות אבל יש ברונו ובו אנחנו בוטחים.

מאטה אכן היה אחלה אתמול, אבל איך ייתכן שהוא השלים 59/63 מסירות בסך הכל, כלומר 4 מסירות לא מדויקות, אך 23/32 מסירות קדימה, כלומר 9 מסירות לא מדויקות? :thinking:

אני בעמדה שהגול של ביסאקה היה בטעות, ובאותה מידה בה הכדור הלך לחיבור, הוא יכל לעוף מהאצטדיון. לבן אדם יש יציבות בבעיטה של פטריס אברה. בסרטוני אינסטגרם. כשהוא שיכור.

אופס…
אבל עזבו חואן מאטה מככב במשחק חוץ מול קבוצה קשוחה, אני אומר לכם המשיח קרוב.

אני לא חושב שביסאקה יהיה אי פעם יותר מסביר התקפית ( גם עם כל השיפור שיגיע מאימונים וניסיון ) , בקבוצה מחוברת וחזקה זה גם לא יפריע יותר מדי ( אם נניח סאנצ’ו באותו אגף איתו זה כבר מתאזן ) אבל בקבוצה כל כך חורקת זה כבר יותר מדי כשיש לך 2 מגנים מוגבלים כאלה. קבוצות יריבות לומדות לצופף את האמצע ולאחל למגנים שלנו בהצלחה בפיצוח הבונקר.

סולשיאר החליט להמר על חוסר יצירתיות בקישור עם מקטומיניי ופרד כדי לחזק קצת את ההגנה המתפרקת שלנו, ולנסות לפצות על כך עם מאטה. זה הימור שהרבה פעמים נכשל אבל מאטה מתחילת העונה נראה נהדר וגם אתמול הוא נתן הופעה נהדרת שחיפתה על הקישור האפור.
גם מבחינה הגנתית היה שיפור צפוי אחרי שפוגבה העצל הוחלף בפרד הנמרץ (שצריך להפסיק לחלק 5-6 מסירות ליריב במשחק בנוהל) ועם מקטומיניי שנראה מעולה בקישור האחורי.
למרות השיפור לא היינו רחוקים מלספוג יותר מאחד אבל דה חאה כפי שצוין סוף סוף סיפק הופעה שתכבד אותו. עדיין דרושה ועדת חקירה לשאלה איך לגונג’ו שלבי היו 10 מטר ריקים לחלוטין להתכוונן ולבעוט במחצית השניה אך למרבה המזל דה חאה היה במקום. גם ההזדמנות של ווילסון באה אחרי קצר בתקשורת בין לינדלוף למגווייר, מצד שני לפחות היו רק שתי טעויות כאלה במקום עשר.

שורה תחתונה סוף סוף ראינו משחק שבו יונייטד ניצחה במשחק שהגיע לה לנצח בו (14 בעיטות למסגרת, כל העונה שעברה לא היה משחק עם הנתון הזה) ואם דה חאה ומגווייר ימשיכו במגמת ההתאוששות ומאטה, ברונו וראשפורד יתפקדו בהתקפה יש סיבה לאופטימיות זהירה.