מחזור 5: ממאנטים את בטיס במונז'ואיק עם 5:0 גדול (פליקס, לבנדובסקי, פראן, ראפיניה, קאנסלו)

כמות הכישרון שיש לבארסה ברגליים העונה זה מפחיד

הבעיה זה בראש…

מעבר לעובדה שסוף סוף שיחקנו עם 3 שחקני התקפה, כל הגישה של הקבוצה היום הייתה קדימה, ולא הצידה. אולי זה תלוי אחד בשני, ואולי לא, אבל השילוב של 2 הדברים עשה טוב לבלאוגרנה היום.

המרחקים הקצרים בין פראן, פליקס ולבנדובסקי הראו פן שונה אצל הפולני, שקצת נעלם בשנה האחרונה. הפן הזה שבו הוא לא צריך לעשות הכל לבד בהתקפה. ברגע שהוא לא צריך גם לקבל כדור, גם להחזיק אותו, גם ליצור מצב וגם לסיים - הוא נראה משוחרר יותר. הוא עדיין יזדקק למנוחה, אבל כשפליקס נראה ככה לצידו - הראש קצת יותר שקט.

זה רק משחק אחד, מול בטיס חסרה, אבל משחקים כאלו (ומול אנטוורפן באלופות בשלישי) הם בדיוק המשחקים שבהם אפשר לצבור ביטחון, להריץ את הסגל שחלקו חדש לגמרי, וחלק אחר שלו נראה אחר לגמרי ממה שהתרגלנו. כן, אני מסתכל עליך, פראן.
אני מקווה שעוד נרוויח הרבה מהביטחון שקיבלו היום פראן, לבנדובסקי, פליקס וביטולו (תודה ל- @Aimarito ). אפילו הגול של ראפיניה, המעמסה שירדה קצת מלאמין, והמנוחה של גונדואן - לא יזיקו בכלל.

ז’ואאו פליקס, ז’ואאו קאנסלו, ז’ואאו טורס.

לא יודע כמה זמן היכולת והגישה האלו יימשכו, אבל -

זה כאילו מישהו לקח את פראן של השנה שעברה, והחזיר מישהו שנראה אותו דבר, אבל מתנהל ומדבר הפוך לגמרי.

שרק ימשיך ככה.

זה בגלל שהוא רווק… הבת של אנריקה נפרדה ממנו.

no woman no cry

סליחה

משחק רע של ברצלונה - 3884855 תגובות.

משחק סבבה של ברצלונה -

fcd5ace90b931065ef297e73bfae6b97

קוראים לזה ראש השנה נראלי…

המשחק הזה השאיר אותי מאוד אמביוולנטי כי בעצם מה שראינו זה מה קורה למערך ההזוי של צ’אבי כששני שחקני חוץ מפעילים היגיון בריא ושיקול דעת. ראינו את פליקס הולך אחורנית ולא נצמד לקו הקדמי ובעיקר ראינו את קאנסלו נכנס ממש למרכז המגרש. שניהם יחד היוו עוד שתי אופציות מסירה כל הזמן לקישור הבונה שלנו וכך סוף סוף משאלותיי התגשמו.

אז קיבלנו את אותו 4-2-3-1 מוכר של הצ’אבי טים אבל התפקוד של הז’ואואים שינה אותו בעצם למשהו הרבה יותר ורסטילי ושהקישור בו הרבה יותר חזק.

מה שמעצבן זה שצריך להנחית שני שחקנים זרים כדי להסביר למאמן איך צריך לשחק כדורגל.

מה שמפחיד זה שצ’אבי יחשוב שהוא יותר חכם ויקרקע את הפורטוגלים לעמדות השגויות שלו.

מה שמעודד זה שישי סיכוי שבסוף תצא מאיתנו קבוצה נורמלית.

בשידור שאני ראיתי פרשן הקו (הספרדי) אמר שצ’אבי כל הזמן מדבר עם קונסאלו ודורש ממנו להכנס פנימה למרכז המגרש.

אז יש לזה שני הסברים -או שצ’אבי עד עכשיו לא יכול היה לקיים את הרעיון שלו לכדורגל בגלל היעדר מגן ימין או שצ’אבי משתמש ברכש החדש כדי לרדת מהעץ בלי שישימו לב.