מחזור 6 :: 2-0 ברזילאי על אוסאסונה

לקראת אוססונה

לאחר הניצחון הגדול על סביליה ורגע לפני הדרבי בשבת - ריאל מדריד רוצה להשיג ניצחון ליגה שלישי ברציפות גם בהרכב רוטציוני נגד העולה החדשה אוססונה (מחר ב-22:00). לוקאס, ויניסיוס ויוביץ’ צפויים לשחק

סטטוס ריאל:

ריאל מדריד מגיעה למשחק לאחר הניצחון הקטן-גדול 0:1 על סביליה בפיחואן, השקט חזר, לפחות זמנית. החבורה המושמצת של זיזו נראתה שונה מאוד במשחק ביום ראשון ורגע לפני הדרבי נגד אתלטיקו מדריד ביום שבת היא רוצה לחבר ניצחון ליגה שלישי ברציפות. בעבר, משחק בית נגד אוססונה היה זמן גוליאדה כשהמשחק מוכרע כבר אחרי מחצית אחת, אך משחק ההתקפה עדיין לא שלם, על אחת כמה וכמה כשזידאן מבין שמדובר בזמן רוטציות. והקבוצה הזו עדיין לא מנצחת בבית על אוטומט. הברנבאו הוא לא מבצר. “להחזיר את הברנבאו”, נכתב במארקה, אתם כבר מכירים את רוח הדברים. אחרי “ההאנגאובר” מערב גאלה נוסף ובמשחק ברמת מוטיבצייה נמוכה משמעותית - אין מקום לטעויות. “צריכים להמשיך לשחק עם מוטיבצייה ותשוקה ולשכוח את סביליה, אנחנו מרוכזים רק במשחק ברביעי ולא בדרבי”, אמר זידאן.

בנזמה, כובש שער הניצחון בפיחואן, שיחק כמעט את כל הדקות מפתיחת העונה. בייל נח רק 11 דקות בצמד המשחקים האחרונים והזאר חזר לא מזמן מפציעה. אל תופתעו אם שלושתם ינוחו כמו גם קאסמירו. בקיצור: הטריו ההתקפי החדש צפוי להיות לוקאס-ויניסיוס-יוביץ’. החלוץ מחפש שער בכורה בלבן, מיותר לציין (פתח בהרכב ושותף בחמישה משחקים אך רק 126 דקות), ונציין שגם בעונה שעברה היה זקוק לזמן כדי להתניע. הוא סופסל בשני המשחקים הראשונים בפרנקפורט וכבש רק פעמיים עד סוף ספטמבר. השניים האחרים רצים הרבה אבל די מבולבלים, ובכל מקרה אין תירוצים. קרבחאל שבישל לא פחות משלושה שערים העונה, יכול להתברר כאחד משחקני המפתח אם ישחק. איסקו ולוקה מודריץ’ ששבו לאימונים - ייעדרו, בתקווה שיהיו כשירים לדרבי (“קרובים לחזור”). ומה עם הפצוע התורן? איך לא: פרלאן מנדי נפצע באימון וייעדר מהמשחק מחר וגם מהדרבי, כך שנאצ’ו ישחק כמגן שמאלי.

מסיבת העיתונאים של המיסטר הייתה עמוסה בקלישאות, כשבמוקד הוא נשאל שוב ושוב על הפציעות של השחקנים והדף את הביקורת על מאמן הכושר החדש שהצטרף - מנבחרת צרפת. “אין לנו שליטה על זה, אנחנו עובדים קשה, אני מאמין באנשים המנוסים והמקצועיים של המועדון”. הוא אמר שצר לו על הפציעה של מנדי שהשתלב היטב". על חאמס הוא אמר שהוא בכושר טוב אבל יש סגל עמוס והדגיש שרודריגו שחקן של הקבוצה הראשונה אך עליו לקבל החלטות נכונות. הוא לא רמז יותר מדי לגבי ההרכב ובמפתיע גם לא נשאל יותר מדי פרט לשאלה על בנזמה: “המשחק הקרוב הוא החשוב ביותר, נכון שבנזמה משחק הרבה, נראה מה נעשה”.

“אוססונה קבוצה טובה, אנחנו צריכים לשחק טוב 90 דקות, אין משחקים קלים בליגה הזו. זו קבוצה שלא הפסידה והציגה משחקים טובים גם בעונה שעברה”, החמיא המאמן ליריבה יחד עם המנטרה שהוא חזר עלייה: “סבלנות, שלווה, התאוששות”, אך ברור שהמשחק תלוי בריאל מדריד. “כשמנצחים אני בפנים וכשמפסידים אני בחוץ, אני רגיל לזה ולא מתרגש”, הוסיף. ריאל לא ניצחה בשלושה משחקי ליגה ברציפות מאז פתיחת העונה שעברה עם ז’ולן לופטגי.

מה המיסטר מתכנן למחר?

ריאל מדריד - הרכב משוער : טיבו קורטואה| אלברו אודריוסולה, סרחיו ראמוס (C), רפאל ואראן, נאצ’ו| פדריקו ואלוורדה, טוני קרוס, חאמס רודריגס| לוקאס ואסקס, ויניסיוס ג’וניור, לוקה יוביץ’

מה המצב אוססונה?

אוססונה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת עשירית, במקום טוב באמצע, והיא אחת משלוש קבוצות שטרם הפסידו העונה בספרד. הקבוצה מחבל הבאסקים חזרה לליגה הבכירה לאחר שנתיים של היעדרות כשסיימה במקום הראשון בליגת המשנה עם הגנה והתקפה לא מי יודע מה (השתלטה על הפסגה קצת לאחר אמצע העונה). במחזור הפתיחה היא השיגה 0:1 במשחק החוץ בלגאנס (תודות לחלוץ אזקיאל אווילה שסיים את העונה שעברה מעולה) ומאז מסיימת בתיקו, כולל 2:2 מכובד ודרמטי נגד ברצלונה. במחזור האחרון סיימה בתיקו מאופס במשחק הבית נגד בטיס. הקבוצה מפתיעה בשקט הנפשי שלה ובכדורגל לא רע בכלל ובחדר ההלבשה היו מתוסכלים מכך שלא ניצחו לפחות עוד פעם אחת. היריבה ספגה שלושה שערים בלבד העונה, ההגנה הטובה בספרד לאחר בילבאו וסביליה.

רוברטו טורס וחואן וייאר היו מלכי שערים ורובן גארסיה סיפק 12 בישולים, אך נציין לגבי וייאר שהוא עדיין לא נכנס טוב לעונה הנוכחית ושותף ב-21 דקות בלבד. ייתכן והוא יקבל הזדמנות מפתיעה כמו גם קרדונה שהגיע מברצלונה ב’. המאמן יאגובה ארסאטה (41) שהחזיר את הקבוצה לליגה הבכירה, מקבל כמובן את המושכות גם העונה. מחר יהיה זה משחקו ה-50 כמאמן אוססונה כשהרקורד עד עתה לא רע בכלל - 27 נצחונות, 14 תוצאות תיקו ו-8 הפסדים. אגב, אוססונה לא הפסיד ב-28 משחקי הבית האחרונים שלה, נתון מרשים יחסית, אך בעונת הירידה שלה ב-2016/17 נכנעה לא פחות מ-14 פעמים.

לצד העובדה שאוססונה רגועה במיוחד ויודעת שאין לה מה להפסיד, העולה החדשה תחסר דווקא כעת שלושה שחקנים בכירים - בלמים דויד גארסיה ואונאי גארסיה ובעיקר אוייר הקשר האחורי והקפטן הקשוח (כבר למעלה מעשור בקבוצה), האיש במרכז השדה, ייעדרו מהמשחק בגלל פציעות. רונקאגילה ומונקאיולה בתמונת ההרכב. מנגד, דרקו ברנסק הקשר המרכזי עשוי לחזור לסגל. “בדיוק כשהאוהדים החלו להכיר את ההרכב בעל פה - לוח הזמנים הצפוף שגרר פציעות - אילץ את המאמן לבצע שינויים”. ואכן, קבוצה בסדר הגודל הזה תתקשה מאוד לעמוד בשלושה משחקים תוך תשעה ימים, עם כל הרצון הטוב. ראול נבאס צפוי להחליף את ארידנה שחזר מול בטיס לאחר שלא שיחק הרבה זמן. “אנחנו חייבים להתרענן, אנחנו לא רגילים לקצב הזה”, הסביר המאמן. חואן ויאר שבלט בעונה שעברה, שותף ל-21 דקות בלבד העונה. אולי גם קרדונה שהצטרף מברצלונה ב’ ירענן את ההתקפה. “יש לנו הרבה שחקנים מוכנים שיכולים לעזור”, הבטיח המאמן.

ארסאטה הוסיף: “העובדה שלא הפסדנו נותנת לנו ביטחון, אני יודע שאם נעשה את הדברים נכון אז נהיה במשחק. אנחנו אף פעם לא יודעים היכן נצבור נקודות. ברור שזה אחד ממשחקי החוץ הקשים ביותר”. באוססונה רוצים לשמור על שער נקי בברנבאו, מה שלא עשו מאז 2003/04, ובטוחים שאם תגיע החדות בניגוד לשני המשחקים האחרונים - יוכלו לרשום סנסצייה. הקשר רובן גרסיה אופטימי וחייך לעיתונאים שבאו לשאול אותו שאלות לאחר האימון אתמול: “המאמן לא ייתן לנו לחשוב אחרת, הוא יעביר לנו ביטחון. לא נאבד את הערכים שלנו. אני חושב שהיינו נפלאים נגד ברצלונה. נגיע לברנבאו עם מלוא השאפתנות, אז מה אם זו אחת הקבוצות הטובות בעולם”.

אל תזלזלו בעולה החדשה

אוססונה - הרכב משוער: רובן מרטינס| נאצ’ו וידאל, ראול נאבאס, רונקאגילה, אסטופינאן| פראן מרידה, מונקאיולה, רוברטו טורס, רובן גארסיה| אדריאן, אזקיאל אווילה

היסטוריה ומפגשי עבר:

רצף הניצחונות הרצופים (הביתיים)על אוססונה עומד על תשעה במספר, בדיוק כפי הרצף שהיה בין שנות ה-60 וה-80 (היריבה הייתה חלק מהזמן בליגה השנייה). את היריבהמפמפלונה פגשנו לאחרונה במחזור השלישי בעונת 2016/17, ו ריאל ניצחה 2:5 - חמישה כובשים שונים, שלושה מהם שחקני הגנה (דנילו, ראמוס ופפה) ושערים של כריסטיאנוומודריץ’. הרצף החל בעונת 2006/07 עם 0:2 תוצרת ראול ורוביניו, התוצאה חזרה עלעצמה גם בעונת האליפות עם שוסטר. לצד דרמה גדולה עם שער ניצחון מאוחר של כריסטיאנו ב-2009/10 (בדרך ל-2:3) גם היו ניצחונות חלקים מאוד כמו 0:4 בעונת הדסימה 2013/14 עם שני שערים ענקיים של כריסטיאנו (גם ראמוס וקרבחאל כבשו), וכמובן ה-1:7 בעונת האליפות עם מוריניו (כריסטיאנו כבש שלושער, בנזמה כבש צמד ופפה והיגואין כבשו אחד כל אחד).

כפי שהבנתם, ריאל אוהבת לשחק נגד אוססונה בברנבאו. סה"כ המאזן ב-37 המשחקים בהם ריאל היא המארחת: 30 ניצחונות לריאל מדריד (82%), 5 תוצאות תיקו (14%) ו-2 ניצחונות לאוססונה (5%), יחס שערים 32:105 לריאל מדריד. הבאסקים חזרו עם משהו מהמקדש לאחרונה ב-2005/06, כשזידאן עלה מהספסל ובישל את שער השוויון של הילד רוברטו סולדאדו (סאבו מילוסביץ’ כבש שער יתרון קודם לכן). כדור חופשי מדויק של דיוויד בקהאם הבטיח ניצחון במחזור השני ב-2004/05. אוסוסנה ניצחה רק פעמיים במקדש, האחרונה בעונת 2003/04 במשחק הזוי במיוחד במחזור ה-32 - משחק בו הכל הלך הפוך, ריאל הובסה 3:0 מול האקס ואלדו ורשמה הפסד ביתי ראשון באותה עונה עליה עדיף לא להרחיב. ללא רונאלדו הפצוע, אתם יודעים.

דנילו. תנו לו כבוד

למקרה שחשבתם, ריאל השיגה ניצחונות גדולים יותר מאז ב-2011/12. כבר במפגש הראשון, אגב, איי שם בצ’מרטין - ריאל ניצחה 2:6 ב-1936. בכל מקרה, ב-1958/59 זה נגמר בשמינייה מהדהדת - שלושער של די סטפאנו, צמד לחנטו, גם פושקאש הבקיע והקטור ריאל, וכעבור שנה ריאל “הסתפקה” בשביעייה בלבד. בעונת 2002/03, ריאל ניצחה 1:4 בברנבאו ואיבן הלגרה רשם יום גדול עם צמד, כולל שער בעקב. ב-2010/11 היה זה בלם אחר, ריקרדו קרבאליו, שניצח את המשחק עם שער בכורה בריאל. בסה"כ משחקי הליגה - 74 משחקים: 45 ניצחונות לריאל מדריד, 16 תוצאות תיקו ו-13 ניצחונות לאוססונה.

כותרות העיתונים: מארקה - “תוכנית ב’”| AS: רוטציות קלות. בנזמה משחק בכל מקרה.

שער ה-AS:

"החתול הוא אריה "| זוכרים את המשפט של ז’וזה מוריניו על קארים בנזמה? בקיצור, החלוץ שאחראי על שש נקודות מתוך ה-11 של ריאל מדריד העונה - ייפתח בהרכב גם הערב נגד אוססונה שטרם הפסידה העונה (ויחד עם סיום העונה שעברה - הרצף עומד על 16 משחקים). הצרפתי פוגש את רוברטו טורס במצ’אפ מעניין. עוד נכתב שנאצ’ו כמובן יכבוש את עמדת המגן השמאלי. בפריויו החמיאו למאמנה של אוססונה וגם לקבוצה עצמה שמיעטה לספוג העונה כפי שאמרנו “זה יהיה מבחן נוסף”.

רשימת הנעדרים מהמחזורים האחרונים לא מצמצמת אלא להיפך. מודריץ’, איסקו ומרסלו עדיין בחוץ כמובן. זידאן ייתן מנוחה לקאסמירו ואת מקומו בקישור יתפוס פדה ואלוורדה. גם ואראן (ולא הקפטן ראמוס) ובייל ינוחו ובמקומם ישחקו מיליטאו ולוקאס ואסקס. הזאר ישחק, בניגוד לדיווח במארקה לפיו ויניסיוס יפתח. בקיצור - רוטציות אבל מעט. כנראה שבשלב הזה של העונה זה מה שנכון, על אף הדרבי המתקרב.

במארקה לעומת זאת מציגים גרסה אחרת לחלוטין - מהפכה של זידאן בהרכב . אודריוסולה ייתן לקרבחאל לנוח, גם הזאר לא ישחק, נראה 4:4:2 עם שני חלוצים. “תוכנית ב’ של זידאן” אם תרצו, כפי שכתבו בשער המארקה . זורקים את המחליפים למערכה. בעונת האליפות הקודמת זה עבד. אגב, בפריויו הסבירו קצת על בנזמה - המטרה “פיצ’יצ’י” - באופק, וגם לוח השנה שנקי ממשחקים של נבחרת צרפת - עוזר. אפילו רודריגו חולם על דקות ראשונות בקבוצה הבוגרת.

בנושא אחר: במארקה נכתב שבמועדון זועמים על נבחרת קרואטיה שכללה את לוקה מודריץ’ לסגל המשחקים בחודש אוקטובר שכן הקשר חזר למדריד פצוע בפעם הקודמת ואין זה סוד שבגילו הוא זקוק למנוחות. כזכור, ריאל הצליחה להגיע להבנות עם רוברטו מרטינז, מאמן נבחרת בלגיה, שלא זימן את אדן הזאר למשחקים הקודמים לאור הפציעה שמנעה ממנו לפתוח את העונה. גם חאמס רודריגס “הקריב” את צמד המשחקים של קולומביה כדי להתחזק במדריד. מודריץ’ הוא הקפטן והסמל של קרואטיה שנמצאת במצב לא פשוט וברור שהוא רוצה לקחת אותה ליורו, אז בקבוצה מצפים שלפחות ייקבל הקלה מסוימת.

• המספרים המדאיגים בחר"פ של ריאל מדריד לא פחות מ-65 פציעות ב-13 חודשים, כולל פתיחת העונה שעברה - מצב בלתי נתפס. העונה, אחרי שישה משחקים רשמיים בלבד, יש כבר 15 פציעות, חלקן מהקיץ. הבולטת שבהן היא של מרקו אסנסיו אותה לא ניתן היה למנוע, אך לא מעט מהפציעות הן פגיעות שריר. ריאל לא ממש רחוקה מאתלטיקו שסבלה מ-59 פציעות אשתקד, אבל בהחלט כן מברצלונה (41 פציעות בסה"כ). הכתבה מסתיימת בצורה קודרת - “מנדי הוא המכה האחרונה עבור זידאן שלא מבין כלום או שמתעקש לא להבין כלום” (כתגובה על דבריו שהצוות הרפואי\מאמני הכושר הם בסדר גמור)

באתר הרישמי המשיכו עם פינת השער ההיסטורי והפעם - תורו של דיוויד בקהאם לזכות לכבוד: במחזור השני בעונת 2004/05, ריאל ניצחה 0:1 בברנבאו את היריבה הבאסקית כשהאנגלי סובב כדור חופשי נהדר לפינה. רק נציין שבמחזור הרביעי, במשחק הבכורה של מריאנו גארסיה ראמון על הקווים - הפטנט שוב עבד, הפעם נגד נומנסיה, עם כדור חופשי כמעט זהה.

זידאן משאיר בחוץ את כל הפצועים, בנוסף לבייל (מנוחה) מריאנו (מצורע) וברהים (תעלומה).
רודריגו ואודריאוסולה מקבלים זימון.

טפו טפו טפו, אני חושב שבייל נמצא ברצף הכשירות הארוך ביותר שלו אצלנו (כולל העונה שעברה). על שחקן חשוב רגיל שהיה מוצא כך מהסגל הייתי מרים גבה, אבל ייתכן ששימוש זהיר בוולשי ישמור לנו על רגלי הקריסטל שלו.
בנוגע לברהים, הייתי מאוד רוצה לדעת מה קורה שם. הבחור בריא, זידאן אהב אותו בעונה שעברה ואנחנו משוועים לאופציה בצד ימין שהיא לא ואסקז.
בנוגע למשחק, חייבים לדייק ולהרוג אותו מוקדם. קאסמירו, קרוס, חאמס ובנזמה חייבים לקבל מנוחה. יכול להיות גם שנפתח ב442 שיעניק מנוחה לחאמס.

פורסם הסגל לקראת המשחק הערב: גארת’ בייל בחוץ (מנוחה, לא פציעה - לפחות לא כרגע) וגם מריאנו. מנגד - רודריגו בפנים

כמו שהבנתם, שתי גירסאות סותרות יחסית בתקשורת לגבי ההרכב שלנו. כמו שכתבתי בפריויו, אנחנו לא מנצחים על אוטומט בברנבאו, גם אם תגידו לי הרכב מלא אני לא אחשוב שניתן היום חמישייה (כנראה זכרונות רעים מויאדוליד). לדעתי זה זמן רוטציות ובגדול. בייל אמנם בחוץ אבל הזאר שימתין על הספסל למידת הצורך. האמת שגם את בנזמה הייתי מספסל, גם הוא צריך לנוח למרות שהוא לא לוקח חלק במשחקי הנבחרת כמובן. יוביץ’ חייב את הביטחון ושהכדורים יגיעו אליו, אם לא עכשיו אז מתי? מעבר לכך אם שואלים אותי, ויניסיוס ולא לוקאס. אפשר לוותר על ההרגל המגונה של ספיגת שער מהירה יחד עם חוסר אינטנסיביות. מקווה שנראה קבוצה בטירוף, שער מהיר יכול לעזור, האללה מדריד

מבחינתי לראות היום את ההרכב השני במלוא הדרו, זה בסופו של דבר ההרכב שמביא אליפות כשנכנסים לחודשים העמוסים וגם ככה רוב ההרכב הפותח שלנו כבר לא צעיר.

בסופו של דבר ויניסיוס, לוקאס ויוביץ’ אמורים לעשות את העבודה כל עוד ישחקו עם שיטה וסדר ולא יכנסו לפאניקה וינסו פעולות אישיות כל המשחק.

ומי ישחק בקישור? ואלוורדה לבד? קרוס יכול לפתוח ובעיני גם חאמס או קאסמירו עם חילוף במחצית (ביניהם).

הייתי שמח גם לראות את האזר ממשיך בהרכב, סה"כ הוא לא שיחק הרבה העונה ואנחנו צריכים שיוריד את החלודה…

לזה התכוונתי. ולוורדה ישחק משחק שלם, והשאר יקבלו מחצית/שישים דקות.

אני אישית הייתי עולה עם ההרכב הכי חזק שלנו הלילה ועושה רוטציות בדרבי, ככה הסיכויים להוציא כמה שיותר נקודות משתי המשחקים היו הכי גבוהים, מפחד שנישאר עם 0-1 נקודות מ-6 אפשריות.
אנחנו במומנטום של 2 נצחונות ליגה רצופים, עוד ניצחון היה עוזר מאוד לביטחון לקראת הדרבי.

גם אני כבר מחכה בכיליון עיניים לראות את ברהים, שנראה מעולה בתום העונה שעברה, אבל אני מניח שזידאן שומר עליו בכפפות של משי אחרי שתי הפציעות שעבר. בניגוד למקרה עם ויניסיוס, קיבלתי הרושם שזידאן מחבב מאוד את דיאז.

זה לא שאתלטיקו כזאת מפחידה ואין לנו סיכוי לנצח אותם.
הערב צריך לבצע רוטציות, לנצח את המשחק, ואז להגיע לשבת ולנצח את אתלטיקו. אנחנו לא יכולים לוותר על משחק מראש, אנחנו ריאל מדריד לא ליברפול. אההה סליחה, התככונתי לא אוסאסונה :joy:

למה לא לעלות בשני המשחקים עם ההרכב הכי חזק שאפשר במטרה לנצח את שניהם? רוב שחקני ההרכב הרי יעשו את זה בלאו הכי. אין לנו באמת שני הרכבים כרגע, בקושי אחד.

זה לא שאני מפחד מאתלטיקו, כל הכוונה זה שאם חייבים לעשות רוטציות אני מעדיף שהם יהיו מול אתלטיקו ולקחת את הנקודות היותר קלות הלילה עם ההרכב הכי חזק.
לעלות עם ההרכב הכי חזק בשני המשחקים הוא הפיתרון הכי טוב לדעתי, במיוחד שאנחנו עוד בתחילת העונה.
ליברפול שהיא הקבוצה הכי אינטנסיבית בעולם מבצעת הרבה פחות רוטציות מזידאן, במיוחד בחלק הקדמי.

אם אני זידאן אני הייתי הולך על הכל או כלום,
ההרכב הכי חזק עד שנחבר כמה נצחונות ו plan b יתחילו לתת עבודה כמו plan a… בהדרגה כמובן…
ואז כשנתייצב להתחיל את הרוטציות…

בהנחה שהליגה בעדיפות ראשונה השנה עם כל זאת שאנחנו ריאל מדריד והצ’מפיונס זה השם האמצעי שלנו…

ואגב אני עדיין אומר את זה בגאווה, למרות העונה הקודמת אני עדיין מאמין לגמרי (וסובל מכך :slight_smile:) שאפשר להחזיר את אפקט ההרתעה שלנו, קצת יציבות וזה יקרה

רציתם רוטציות? קיבלתם ובגדול.

פורסם ההרכב מול אוססונה. זידאן מאמין מאוד בשחקני הספסל שלו. זה הזמן של יוביץ’ שמחפש שער בכורה, ואולי ויניסיוס. קאסמירו דווקא הוא לא נח ועולה ב-11. בכורה לאראולה בין הקורות! בנזמה, בניגוד לכל התחזיות - על הספסל וגם הזאר, חאמס וקרבחאל על הספסל.

אני בעד המנוחות אבל קאסמירו הראשון שצריך לנוח. עם לוקאס והילד וללא בנזמה (ומרסלו) כמבוגר אחראי אני מקווה שלא נראה קבוצה נמרצת אך חסרת כיוון ואיכות, מבולבלת משהו. אני אהיה אסיר תודה לשער מהיר.

זה רוטציות של סיבוב ראשון בגביע המלך. לזידאן כנראה ממש נשבר הזין מפציעות. אהבתי שהוא הרכיב את אראולה- כמובן ששוער לא זקוק למנוחה, זה יותר איתות לטיבו שלא ינוח על זרי הדפנה.
חבל לי על שלושה דברים:

1. לא הוגן מבחינת שחקני ספסל בכירים כמו יוביץ’, כי הוא צריך להימדד כשהוא משולב בהרכב החזק.
  2. עדיין קרוס וקאסמירו לא מקבלים מנוחה.
  3. צריך להמשיך להריץ את הזארד שיתן כבר את הגול הראשון, ובברנבאו בערב זה יכל להיות נוח.

ובכל זאת, נקווה למשחק מהנה.

לא מצליח לדמיין כדורגל עם ההרכב הזה ולא מבין למה זה נחוץ בשלב הזה. מקווה שנצליח לגנוב.

תהיו בטוחים שהארד יעלה לנסות להציל את המולדת, כי הגדול לא יבוא מרגלי לוקאס ובטח שלו מרגליו של ויניסיוס. קרוס כרגע יכול לשחק קצת בלי הפסקה, מהסיבה שהוא לא פציע ורק צריך למשוך עד שמודריץ חוזר. לגבי קאסמירו אני מקווה שירד במחצית או גג דקה 60.

זידאן בודק כנראה עד כמה אפשר למתוח את גבולות התחת, אין הסבר אחר.

תמיד אפשר להכניס את בנזמה ולהעיף כדורים לרחבה.

בכל מקרה ההרכב הזה גם יכול וצריך לעשות את העבודה.

אודריוסולה ולוקאס ואסקז… לא זוכר אגף כל כך אטרקטיבי מאז זידאן וקרלוס בשיאם.

לא ראיתי שחקן כל כך לא מדוייק מאז משומר.