מחזור 6 : 3-1 על ארסנל ( אנתוני , ראשפורד x2 )

לפני כמעט 18 שנה, ב-24 באוקטובר 2004, נפגשו באולד טראפורד ארסנל ומנצ’סטר יונייטד. התותחנים הגיעו עם רצף של 49 משחקים ללא הפסד שכלל עונת אליפות שלמה, שיא שלא נשבר עד היום. על המגרש התרוצצו שמות כמו רובר פירס, תיירי הנרי, דניס ברגקאמפ, פטריק ויירה, פול סקולס, גארי נוויל וריו פרדיננד. יונייטד ניצחה מפנדל של רוד ואן ניסטלרוי ושער נוסף של וויין רוני בן ה-19 וסיימה את הרצף של התותחנים, שלא יזכו באליפות מאז ועד היום.

18 שנה לאחר מכן שתי הקבוצות נפגשות שוב, כשארסנל שוב מגיעה עם רצף, אמנם קצר יותר ופחות מרשים, אבל רצף שצריך לשבור - 5 נצחונות רצופים מפתיחת העונה. באותו משחק ב-2004 התרוצץ על המגרש גם כריסטיאנו רונאלדו, שיתרוצץ על אותו מגרש בדיוק, עם אותה חולצה, גם הערב. תאהבו אותו או תשנאו אותו, השחקן היחיד שעדיין פעיל מהמשחק ההוא הוא ססק פאברגס, שגם לא עלה למגרש אז, וגם משחק היום בקבוצה מהסרייה ב’ שאנשים מכירים את שמה רק בגלל האגם היפה שלידה. זה פאקינג מרשים.

ביכולת לא מרשימה אך בנחישות ראויה להערכה, יונייטד הצליחה לעצור את כדור השלג שהחל להיערם כבר בסתיו 2021. אחרי המלחמה מול ליברפול, שהתקבלה בסקפטיות בגלל גודל המעמד, הגיעו עוד שני קרבות מול סאות’המפטון ולסטר בהם שחקני יונייטד נתנו את הכל ותוגמלו בהתאם. הערב מגיע מבחן משמעותי יותר מול הקבוצה החמה בליגה. מלחמה היא הכרח אבל לא תספיק לבדה. יונייטד חייבת לבוא רעבה לבשר תותחנים, ושהטבחים שלה יבואו לבשל. מזל שהיריבה החביבה על רונאלדו היא ארסנל (תסלח לי אתלטיקו).

בגזרת ההרכב מרסיאל פצוע עד להודעה חדשה, אך צפויות רוטציות נוספות לאור המשחק בחמישי. וראן, אריקסן ואלנגה הם המועמדים לרדת לספסל, מי מטעמי גיל וכשירות ומי מטעמי יכולת. הרכש החדש אנתוני יכלל בסגל אך לא סביר שיפתח, כמו גם מרטין דוברבקה שקצת נשכח בצילם של מאה מיליון יורו.

הרכב צפוי:
דה חאה
דאלוט וראן מרטינז מלאסיה
קאסמירו מקטומיניי ברונו
סאנצ’ו רונאלדו ראשפורד

מבחן גדול ראשון למומנטום החיובי שיונייטד נמצאים בו.
ארסנל בכושר טוב נראה שהרכש שעשו השתלב מצוין ושהם מכוונים גבוה (טופ 4 חח).
הייתי רוצה לראות את אנתוני מתחיל על הספסל ולאט לאט משתלב.
את קאסמירו אנחנו חייבים במשחק כזה, הגיע הזמן לפתוח בהרכב.

פעם ראשונה שאני מודאג ממשחק נגד ארסנל , לא ציפיתי בכלל לפתיחת עונה כזו ובטח לא להתייצבות ההגנה שלהם ( שעדיין צריכה לעמוד במבחנים נוספים ).

2 שחקני המפתח שלהם הם אודוגור שבספק גדול למשחק וז’סוס שמרשים מאוד ועושה גולים מכלום .
יש לנו סיכוי טוב לתת פייט בקישור , הם עולים עם צ’אקה ולוקונגה - לא צמד של קבוצה רצינית .

טן האח חייב להתחיל עם קאסמירו , אין פה שאלה בכלל הוא כמה רמות מעל מה שיש לנו להציע .
מבחן גדול לדאלוט ומלסיה , תהיה להם הרבה עבודה היום.

שמועות שאנתוני יפתח היום .

🚨🇧🇷 BREAKING!

Antony starts for #mufc. [Leaked Lineups via IG] ✅

— UtdPlug (@UtdPlug) September 4, 2022

הזיה. מקווה שלא יתפוצץ לו בפנים, לא הנחיתה הכי רכה בליגה. אלא אם כן אתה מרכוס ראשפורד כמובן :slight_smile:

אבל עם קאסמירו כדאי לחכות עוד חודשיים-שלושה.

🚨JUST IN: #MUFC XI vs Arsenal: De Gea, Dalot, Malacia, Martinez, Varane, McTominay, Eriksen, Fernandes, Antony, Sancho, Rashford.

— UtdPlug (@UtdPlug) September 4, 2022

לעזאזל עם מה מחכים איתו , מקטומיניי שיחק לפני 3 ימים .
אריקסן לפי דעתי יהיה חלש מאוד , טן האח לא מבין שהוא חייב מנוחה .

מילא להכניס את אנתוני שעשה אולי אימון אחד עם הקבוצה במקום אלאנגה, כי חייבים להודות שבמקום אלאנגה היה אפשר להכניס עציץ ביגוניה ולא היו מרגישים בהבדל אז בטח שאין מה להפסיד. הדבקות הלא ברורה במקטומיניי ואריקסן? הרבה פחות ברור.

אריקסן מוסיף המון מהקישור, אבל לא בטוח עד כמה הוא יצליח לסחוב עכשיו משחק אינטנסיבי מול ארסנל, למרות שהקישור שלה לא מאוד מרשים. הדבקות במקטומיניי די משונה. אמנם הוא לא טעה במיוחד במשחקים האחרונים כך שהוא לא עשה שום דבר שבגינו עליו לרדת לספסל, אבל יש סיבה אחרת שנקראת קאסמירו. חיכינו לשחקן כזה שמונה שנים בערך והוא יושב בחוץ, לא מובן.

אני חושב שטן האח מאוד רוצה שחקן טכני ויצירתי ב50-50 ולא מרגיש שפרד יכול לתת לו את זה , אני הייתי הולך במשחק כזה עם קאסמירו ומקטומיניי זה קישור סופר קשוח שיתן להגנה המון ביטחון .
אם אנחנו עולים עם אנתוני וסאנצ’ו בכנפיים אתה חייב חיפוי מאחור מול סאקה ומרטינלי .

הלוואי ואני טועה וננצח אבל אני חושב שהחיסרון של קאסמירו יהיה קריטי.

יש למישהו לינק למשחק?

תודה מראש.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.soccer.app.livefootballapp3

תוריד לאנדרואיד (או למחשב דרך Nox אם יש לך אייפון) ותהנה משידורים HD בחינם לכל משחק כמעט.

https://livestreams.totalsportek.com/

יש גם את האתר הזה למי שמעוניין.

בנוגע למשחק-ארסנל במשחק הראשון שלה מול קבוצה גדולה, נראה אם הם באמת השתפרו או סתם נהנהו מהגרלת משחקים נוחה.

רכש השנה

פתיחה מצוינת שלנו , אטרף של רבע שעה .
המשך הרבה פחות טוב , ההגנה ממש לא מסתדרת עם ההתקפה של ארסנל ( ז’סוס במיוחד ) ויש יותר מדי פעמים שהקישור של ארסנל מוצא לו שטחים פנויים .

שמח שהשופט לקח את הבחירה הנכונה בפסילה של השער , עבירה ברורה .
לא צריך להשתגע אחרי השער של אנתוני , סיומת מצוינת אבל לא נכתיר כתרים זה רק משחק ראשון .

חייבים לחזור לתקוף , בשלב מסוים מקווה שנראה את קאסמירו על חשבון אריקסן .

תתעורר אריק , אין לנו קישור .

איזה כיף זה ניצחון על התותחנים , 2 עקיצות יפהפיות שלנו וצמד של ראשפורד :heart_eyes: .
היה קשה לראות את פתיחת המחצית השנייה , ממש כדורגל מבחיל שלנו וארסנל קיבלה מה שמגיע לה אבל אז מסירה גאונית של פרננדס החזירה אותנו לעניינים.

משחק עם טעויות בחלק האחורי אבל מלחמה רואים ( כזאת שלא ראינו מעל לשנה ) , מקווה שמרטינז לא יעדר לתקופה ממושכת .

הלאה לליגה האירופית :nauseated_face: , רוטציה רחבה דרושה .

יש רגעים לא מעטים במשחקים האחרונים שאני רואה ופשוט לא אכפת לי מהיכולת. כשדאלוט בולם כדור לקרן והולך מכות וצרחות עם מרטינז ווראן, כשוראן רץ להגן על מלאסיה, כשראשפורד נותן ספרינט חסר סיכוי על השוער ומכריח אותו להחזיר לנו את הכדור, כשמרטינז דוחף שחקנים שגבוהים ממנו בראש, כשאריקסן נותן ספרינט עומק בדקה 75, כשרונאלדו עוד שניה שובר את השער כי המסירה של ברונו לא הגיעה אליו. אש אש מדורה. כל עוד היא בוערת אני שמח.

וגר מוריניו עם ארסן ונגר, וארגנטינאי עם ברזילאי ירבץ.

כמה שהניצחון מתוק והוא מאוד מתוק עדיין כדאי לא להסתנוור כי יש הרבה סיבות לדאגה.
במשך 60 דקות ארסנל שלטה לחלוטין. הקישור נעלם, באגפים מאלסיה ודאלוט אכלו קש, וגם וראן ומרטינז עם טעויות שהם תוצאה די טבעית של כזה לחץ מתמשך.
באופן לא מפתיע אחרי שפרד נכנס לתגבר את הקישור נראינו הרבה יותר טוב, רק מאוד מוזר שטן האח לא הכניס אותו במחצית היה אפשר לחסוך את כל העשרים דקות של סבל בתחילת המחצית השניה.
מאוד תמוה מה שהולך עם קאסמירו, נכנס רק דקה 80 עם מגווייר כאילו שהם באותו המצב ושניהם נראו חלודים. אולי יפתח באירופית בחמישי ויצבור קצת ביטחון אבל אם הוא לא ייכנס לעניינים אנחנו בצרות.

בצד החיובי מראים אופי נהדר גם כשמתקשים. הקבוצה שוב קטלנית במתפרצות והשילוב ברונו-ראשפורד שהיה כל כך קטלני לפני שנתיים שלוש חוזר להפציץ. אלה שני שחקנים שהם לחלוטין הברומטר של הקבוצה, כשהם נראים טוב הם מושכים איתם למעלה את כולם. יחד עם אריקסן שעושה קסמים מהקישור האחורי סוף סוף יש קבוצה שיודעים שבכל רגע נתון יכולה לתת גול. אנתוני עם פתיחה חיובית, יש מה לשפר בקבלת החלטות אבל יא אללה איזה קור רוח מול השער (נראה לי שברור לכולם שאלנגה לא היה שם את זה בחיים).

בצד השני, די זלזלתי אבל נראה שארטטה בנה שם אחלה קבוצה. משחק אגפים מעולה, הנעת כדור מרשימה, למרות הנאיביות נראים קונטנדרים רציניים מאוד לטופ 4 ותכלס כרגע יותר טובים מאיתנו.

ומילה אחרונה בנוגע לשיפוט. אחרי תצוגות האימים במהלך המחזור פול טירני, שופט די חלש באופן כללי, עם תצוגה מכובדת לשם שינוי. פסילה מוצדקת של השער, ובלי שטויות חוץ מזה, למרות שלוקונגה היה צריך לראות אדום במחצית הראשונה ולא ברור איך שאקה התחמק מצהוב במהלך של השער.