מחזור 6: 5:1 גדול על ויאריאל בלה סרמיקה, עם פציעה קשה של מאטס (לבנדובסקי 2X, פבלו טורה, ראפיניה 2X)

תוצאת מחצית שקרית לחלוטין. ס"מ לפה או לשם, גם בגלל ההחמצות וגם בגלל הנבדלים של ויאריאל, והתוצאה יכלה להיות 5:5 בשקט.

לא שזה משנה, עם הפציעה של טר שטגן.

משהו קטן בכל זאת -
פדרי וקונדה משחקים לבד, כל אחד בחולייתו. דומינגז עושה חורי ענק, והצרפתי מוצא את עצמו שוב ושוב על 2 שחקנים. ופדרי? הוא בכל מקום, כי הוא צריך לחפות על ההיעלמויות בין השחקנים של טורה ובעיקר אריק. ומפחיד שפדרי צריך להיות בכל מקום.

זה נותן משהו בפייר פליי? כי אם כן, לא הייתי פוסל את התרחישים הללו.

תסתכלו על הצד החיובי, עכשיו נוכל לרשום את אולמו כשכריסטאנסן יחלים.

סטטיסטית זה לא נכון.
לגבי לאמין ספציפית אני גם לא בטוח. בטח יש סטטיסטיקות כאלה לכל שחקן

משחק מטורף. באמת 5:5 היה משקף יותר.
ההגנה שלנו כולה חורים. גם של ויאריאל.

שמח שראפיניה כבש. הביקורת שהוא חוטף מכמה משתמשים פה על כל דבר זה כבר מעבר לביקורת, זה סתם לחפש אותו בשביל שעיר לעזאזל

שם נפשי בכפי וטוען שאחרי פתיחת עונה טובה הוא נתן משחק מזעזע נגד מונאקו וגם היום מחצית ראשונה הוא לא היה טוב.

מקווה שהמחצית השניה תהיה החזרה שלו ושלא נגלה שהתחלת העונה היתה הבלחה.

בטח שמתם לב שלאמין רק בישל היום, אבל קרבאחל כבש!

ראפיניה כמו סוארז קצת. מחמיץ כל מצב טוב ומבקיע במצבים הקשים

שנה שעבר חטפנו מניטה בבית שלנו השנה אנחנו מחטיפים להם מניטה בבית שלהם ובהרכב חלש יותר משנה שעברה

מישהו רוצה לעשות את ה1+1?

(כן אני יודע שהם היו יותר טובים והיה לנו הרבה מזל)
)
(הרכב חלש זה כמובן עם השחקנים שכשירים)

לאמין בי לייק:

למה את לא כותבת יותר ? חחח

חחחחח התחלתי עבודה חדשה ויש לי פחות זמן פנוי :slight_smile:

היו במשחק הזה 2.5 אדומים לויאריאל. יצאו מאוד בזול

עוד אח אחד.

אין לי הסבר מאיזה סלע פליק מוציא את הנצחונות האלו. בחיי שלא. הרכב שלם שפצוע, כולל השוער עכשיו, והוא דופק חמישייה על ויאריאל. בחוץ. נכון שאילולא 373884 נבדלים, בד"כ קטנטנים, ומלא החמצות ענק, הצוללת הצהובה יכלה לכבוש נגדנו לפחות עוד 3-4 שערים, כמו בעונה שעברה, אבל עדיין. במקום זה קיבלנו מאניטה מהצד הנכון, כולל חילופים מתוזמנים מאוד טוב מצד הגרמני, ושוב סיפוקי סטטיסטיקה מרשימים של לבנדובסקי, לאמין וראפיניה (שלישיית LRL, מלשון “ללרלר”). פדרי מחזיק לבד את הקישור? עדיין ייצא לנוח בדקה ה-60. פבלו טורה מוסר כמו באלדה וכובש ומבשל כמו לאמין? יוצא יחד עם פדרי. אין שחקנים “מוגנים”. טוב, חוץ מהשלישייה הקדמית. וגם זה יצטרך להשתנות בקרוב.

מה שצריך להדאיג, מאוד, את פליק זה מצב ההגנה שלנו, ללא קובארסי. ובאלדה, רחמנא ליצלן. דומינגס חירר שם את אגף האמצע ימין של ההגנה משל היה פיקה ואלבס בשיאם, יחד, ורק אתלטיות שיא של קונדה איכשהו כיסתה על זה. על מרטין אתן לדן לדבר.
עד שלפחות כריסטנסן יחזור, עושה רושם שאסור שקובארסי וקונדה ינוחו, אבל…אפשר באמת שלא לתת להם לנוח?

שאלה לסיום -
מישהו, כלשהו, איכשהו, יודע להסביר למה באאנה, אחומאש וקארדונה לא הורחקו על העבירות המכוערות שלהם? עבירות שיכלו להוביל להיעדרויות ארוכות, מאוד?
ביזיון.

אבל רק קצת. כי סוארס היה מחטיא ממטר, ואז כובש במספרת מהחצי, עם העקב.

התיישן מעולה :joy:

לאפורטה יעדר לחצי שנה - בתגובה פליק יקים את הסופרליג במקומו.

פליק גורם לי לאכול את הלב. איזה בזבוז של עשור וקצת מאז פפ, אפילו ראפיניה נראה אצלו כמו שחקן על.

מה הXg של המשחק הזה?
מת לדעת

מהמאניה

לדעתי לא סופרים אופסיידים ב xg.

כמה נקודות נוספות -

1. מתוך דברי לבנדובסקי אחרי המשחק -

(מתוך בארסה מאניה)

מה שהוא בעצם אומר כאן, זה שסוף סוף הוא לא תקוע למעלה לבד, אלא שיש לידו שחקנים שמושכים אש, מפנים שטח, מוסרים על שטח קטן, ויודעים ויכולים גם לכבוש בעצמם. שלא לדבר על ליצור. לראייה - 5 שערים לראפיניה, 4 ללאמין, 3 לאולמו, 2 לפדרי, ועוד 3 שחקנים שכבשו שער כל אחד.

1. ברצלונה, ביתרון 5:1, בדקה 85+, לוחצת גבוה את ויאריאל. תוסיפו לזה חילופים לא הגנתיים כדי לשמור על התוצאה, וזה מראה לפחות על ניסיון מבורך לשינוי גישה.

2. לפני חודש ומשהו, כשפורסמה רשימת הקפטנים לעונה, לא הבנתי מה ראפיניה עושה שם. עכשיו אני לגמרי מבין.