מחזור 6: 8 דקות מספיקות לסלטה להפסיד 3:2 במונז'ואיק בקאמבק משוגע (לבנדובסקי 2X, קאנסלו)

פרנקי היה הכי טוב על המגרש, לא ראיתי שום פציעה… כנראה אני חולם כשהמשחק כל כך סטטי.

עריכה: גאבי זה רמות טמטום שאני לא זוכר משחקני בארסה. כל כך אנטי תזה של אינטליגנציית משחק.

מרגישים בטירוף את הלחץ של צ’אבי על השחקנים. משחקים בקיצורי דרך, לא עושים תנועה, נאדה.

דה יונג זה המודריץ’ החדש.

ימח שמו ל טורה, שני מצבים של 80 אחוז שער הוא דפק.

הרבה זמן לא ראיתי שחקן כמו גאבי בחיי שמדובר במטומטם

אנחנו אשכרה משחקים עם שני קוים… כריסטיאנסן נשאר סוויפר מאחור ואז יש קו של קישור אחורי של
4-5 שחקנים וקו של 4-5 חלוצים. כואבות לי העיניים.

יכל להיות כבר 4-0

מי מביא לי נתונים? כמה פעמים גונדואן נגע בכדור?

כל שחקני השדה פח אשפה היום, חוץ משחקן אחד, ודווקא הוא זה שיצא.

אתם מדברים על הסתומטום ועל גונדואן, וזה נכון, אבל אני מנסה להבין מה המטרה של רומאו על המגרש. כי להציל שערים בתוך הרחבה זה מאוד מאוד נחמד, בלי טיפה של סרקזם, אבל המטרה שלו היא למנוע אותם הרבה לפני. ואת זה הוא לא עשה בכלל.

לפי אפליקצית 365 הוא נגע בכדור 26 פעמים.

בניטז התכונן מושלם לברצלונה. לא נותנים לקאנסלו לנשום, מה שמאלץ את בארסה תמיד ללכת דרך צד שמאל. ומנגד סלטה כמובן רצה קדימה דרך האגף של אלונסו וחוגגת עליו.

ציפיתי לבונקר ותו לא אבל חייב להחמיא לסלטה שמשחקת סופר חכם, במזל ירדנו רק עם 1-0.

קונדה אוברייטד מטורף, צריך להגיד את זה. היום עם תיקול סטייל פיקה בשיא דעיכתו, תיקול שמוציא את קונדה מהמשחק ומפקיר את ההגנה כשאין אף אחד מאחוריו. ומעבר לזה ככ לחוץ ומבולבל, מפסיד כמעט בכל כדור גובה ומתמקם גרוע.

גם כריסטיאנסן מפוזר היום לגמרי.

עזבו ביקורת פרסונלית. הקבוצה משחקת לא נכון אז כולם חרבנא.

בושה לקשר התקפי בבארסה. השאלה מי שם אותו שם…

אל דאגה, לאמין ואראוחו נכנסים להציל את המולדת. מקווה שלא ממהרים מידי עם אראוחו.

חילופים מעניינים מאוד של ליאור. אלונסו ורומאו יצאו.

כי בניטז התכונן מושלם לבארסה ונראה שצ’אבי לא למד בכלל את סלטה. משחק ככ מבולבל ולא מותאם ליריבה. גם קו ההגנה לא עומד נכון ונופל פעם אחר פעם ביציאות של סלטה.

לפחות הוא מגיב מהר… הפעם העיניים של צ’אבי - בצורה מוזרה - דיממו גם.

הגיב מהר… עבר מ-1-4-5 ל2-3-5. זה כל כך מטומטם שזה מביך לצפיה.

מה שיותר מביך שסלטה מגיע לנצח.

יאמאל כל הזמן פתוח באגף. לא מוסרים לו.

צ’אבי שמע את התלונות והחליט להכניס אותו לאט לאט למשחק. לראייה - הוא נגע בכדור במחצית השנייה אותה כמות פעמים כמו בראשונה.

רק אני שומע את כל האויר יוצא מהבלון של ימאל?

כן.

כבר קברת אותו?

חלילה… זה לא אני הקברן. הוא לא מוכן. שוחקים אותו. יותר מידי קרדיט והערצה. אנחנו הורגים את הילדים שלנו.

יאללה…לקפל ולהתפלל לאתלטיקו מחר.

חמוד אתה.

ריאל עוד לפני שהשופט שרק לפתיחה כבר מובילה 1-0.