מחזור 7 :: מנצחים בחוץ לראשונה עם 0-2 על חטאפה

הסגל למשחק -

פאטי ומסי בחוץ עקב פציעה.
וואגה בסגל כי אין ברירה.

אחד ינופה. אני מניח אלניה או וואגה.
פאטי זה ממש באסה. שחקן התקפה הכי טוב שלנו העונה.

ואלוורדה היום: “אני אף פעם לא מייחס חשיבות רבה להכנה גופנית…”

״לא הייתי משנה כמעט כלום ממה שעשיתי נגד ליברפול…״

עדיף שאני לא אגיב על זה.

זו יציאה כל כך נוראית, שאני לא חושב שהיא נאמרה “במקרה”. ואלוורדה אולי לא המאמן הכי טוב בעולם, אבל פליטות כאלו זה לא משהו שנפוץ אצלו.
אולי הוא מנסה להיות מפוטר, לכו תדעו. בכל זאת - פיצויים וזה…

אתה בטוח שזה לא ציטוט של שלמה שרף?

3.“שני דברים הם אינסופיים: היקום והטיפשות האנושית, ואני לא בטוח לגבי היקום” .

אני מהמר על פיקה או סוארז!

אחד ינופה, נקווה שזה וולוורדה.

אני חושב שזו פשוט האמת. בעבר הוא אמר שהוא לא טורח להסתכל על היריבות או לנתח אותן טקטית כי הוא לא חושב שזה ישפר את הסיכויים של הקבוצה לנצח או משהו בסגנון. הבן אדם הזייה.

הבן אדם נראה בדיכאון, נשמע סובל ומתייסר. אני לא יודע אם זה עניין של כסף או של כבוד עצמי, אבל ברתומאו היה חייב לגאול אותו מייסוריו ולפטר אותו. הבחור זקוק להמתת חסד.

ההרכב למשחק -

דמבלה נפצע מזה שהוא נכנס לסגל, ולכן הוא זה שנופה.

רוברטו מגן ימני, בגלל…סיבה.

פרז-סוארס-גריזמן בהתקפה, כי אין ברירה.

שיהיה לנו בהצלחה.

“אני לא מיחס חשיבות להכנה גופנית”

מאז שהוא אמר את זה , שני שחקני סגל נפצעו פציעה שרירית. , אני לא יודע כבר את מי להאשים ,דמבלה? ואלורדה ? הצוות הרפואי ? כנראה שכולם אשמים…

אם זה היה קורה בקבוצה אחרת זה היה מצחיק.

טר שטגן פשוט מדהים, אם אני אזרח גרמני אני דורש ועדת חקירה על זה שנוייר עדיין שוער ראשון בנבחרת.
אם היתה לנו יותר מהירות בהתקפה היינו יכולים לחגוג על הקו הגנה הגבוה של חטאפה במחצית הזאת.
למרות התוצאה, זה מרגיש שהדברים פשוט לא מתחברים(עם כל זה שיש המון פציעות) העונה הזאת אני ממשחק למשחק הרבה פחות אופטימי.

ניצחנו בחוץ? לראשונה מאז אנפילד? בלי לספוג?

FlatIdealisticBoaconstrictor-size_restricted

נ.ב. אדום ללנגלה. זה גם סוג של רוטציה.
נ.ב.2. פעם ראיתי נגיעה שסוארס לא נפל ממנה. נשבע.

כל הסימנים הראו שאתם הולכים להפסיד שם, כך שהיה ברור שתנצחו כשהציפיות בתחתית.

טר שטגן בשני מהלכים (העצירה באחד על אחד והבישול) שינה במו רגליו העל אנושיות את המומנטום השלילי של הקבוצה, ומשם הכל היה קל יותר.

ארתור הוא ללא ספק הקשר הטוב ביותר בברצלונה, בפער.

זה לא רק 3 נקודות, זה גם משחק חוץ הכי טוב שלנו העונה. אשכרה לא נפלנו מהיריבה ולא נראינו פטתיים.

לא מסכים איתך. ארתור מצוין, אבל גם דה יונג.

תאשים את ברתומיאו. תקבל לייקים מטל.
וולוורדה גם אמר שלא השתנה שום דבר בהכנות משנה שעברה, ואז לא היו פציעות.
בכלל, אם הוא באמת לא היה מייחס חשיבות להכנה גופנית או ללימוד היריבות, הוא היה מאמן בליגה השלישית במקרה הטוב. אני לא יודע מאיפה האמירות האלה, אבל הן לא יכולות להיות נכונות.

אז אתה טוען שהמאמן שבבירור כל פעם שאנחנו מגיעים לשחק מול יריבה שמקשה עלינו - לא מצליח למצוא פתרונות, בעצם משקר והוא לא האדיוט שהוא אומר שהוא? כי לי זה היה ברור כבר לפני שהוא הכריז על זה בקול רם.

השחקנים שלנו משחקים על אוטומט בלי שום דרך אצבע מכוונת מלמעלה, ובגלל זה אנחנו נראים ככה כבר כמה שנים.

דימטרי אתה יכול לצאת עלי כמה שאתה רוצה. אני לא ממציא, את האמירות האלו הוא כן אמר. האמירה למעלה במסיבת העיתונאים של אתמול. את המשפט על ליברפול הוא נראה לי אמר בהתחלת השנה.

אני נתתי פה לפני כמה שבועות מה המאמן של אינטר של שנה שעברה אמר על איך שהוא ראה איך השחקנים של ברצלונה מתכוננים למשחק. הכל מתחבר.

אתה “הורג את השליח”

באדיבות בארסה מניה:

image

כן, אני טוען שהוא לא האידיוט שאתם מנסים לעשות ממנו, גם אם הוא אמר משהו מטופש.
לא מאמין שאידיוט כזה היה שורד 15 שנים בליגה.
גם פיקה אמר שהוא חושב על טניס 24/7 , ואני לא מאמין שהוא חושב על זה כשהוא משחק עם ילדיו, עולה לנגיחה, עולה על שאקירה או מתפוצץ על השופט ( או על שאקירה)
זאת רק אמירה עומללה, ואתם לוקחים את זה כדרך חיים של המאמן

טוב זה התקדמות, לפחות עכשיו אתה מסכים שהוא אמר את זה , אתה רק לא מאמין שהוא מתנהל כך.

לא קראתי לו אידיוט. הוא רק מאמן בינוני שמתאים לקבוצות כמו בילבאו ולא ברצלונה.