מחזור 7:: מפסידים 3:1 בקלאסיקו בבית (פאטי)

אני חושב שמסי וקוטיניו יכולים לשחק ביחד, אבל לא בצורה שקומאן ניסה היום. היום הם באמת דרכו אחד לשני על היבלות, אבל זה לא חייב להיות ככה.
מסי צריך לשחק בימין או חלוץ מרכזי, לא כקשר נוסף ליד קוטיניו ובלי חלוץ. גם ההצבה של פדרי בימין לא הצליחה, הוא פשוט לא עשה כלום. זה היה ניסוי כלים מעניין שלא צלח, אבל זה עדיף על עוד גריזמן.
מסי כל כך רבגוני שהוא יכול לשחק כמעט בכל עמדה וגם בעמדה שלא קיימת. אני חושב שאפילו היום כשהוא וקוטיניו שיחקו ביחד, יכלנו להיראות יותר טוב אם במקום פדרי היה משחק קיצוני אמיתי כמו טרינקאו או אפילו דמבלה.

אתה יודע מה? מגיע לקומאן שאפו על נסיון מעניין אפילו שלא צלח.
הטעות שלו הייתה שהוא לא שינה שום דבר עד הדקה ה 80, למרות שזה לא עבד.

די…מסי לא יכול לשחק בימין. פדרי אולי היה חלש היום (לגיטימי לחלוטין), אבל לפחות הוא עזר לדסט בהגנה מידי פעם. מסי לא יעשה את זה, ועם 2 קשרים ובלי שחקן ימין שיעזור - דסט/רוברטו יישארו לבד. תוסיף לזה את העובדה שאין שום סיכוי שמסי יסכים לוותר על זה שכל המשחק עובר דרכו, מקו האמצע ועד לשער, ו"להסתפק" בתפקיד המקביל לזה של פאטי, בתוספת זה שבטוח שגם אין מאמן שיסכים לוותר על מסי כשחקן הסופר חופשי.
הקונספט והקונספציה של מסי בימין צריכים להיעלם מהעולם. זה לא יקרה. מסי צריך להיות זה שמאחורי החלוץ כרגע, וזהו.

אממה? שם גם קוטיניו וגם גריזמן אמורים להיות בשיא תפקודם. שלושתם צריכים את הכדור לרגל ולא לשטח, ושלושתם עוצרים, מעכבים ומנהלים את המשחק.

כל עוד יש לנו 300 מיליון מיותרים על המגרש, בעמדה של השחקן הטוב בהיסטוריה, ויחד איתו על המגרש, לא נתקדם לשום מקום. זה יכול להיות יפה מידי פעם, ויכול להיות שיתוף פעולה נחמד פה ושם. לטווח הארוך, ובתכלס? לא עובד.

מסכים.

כרגע מה שמנחם אותנו, בתקווה, יקרה בתחילת שבוע הבא. זה שאנחנו מפסידים לקבוצה בינונית להחריד…קצת פחות :wink:

תידחף חופשי.

אני רק אניח את זה כאן. כמו שקומאן אמר, ראמוס דחף את לנגלה.

כשנקרעה לסנאבריה החולצה בשבוע שעבר אחרי תפיסה הרבה יותר חמורה עליו, לא נשרק פנדל בטענה שגם הוא שם את ידו…

תמונה

נו באמת. בקושי נגע בו. האמא של הפנדלים (משך לו בחולצה ובקושי עזב - מטופש) בלי לבדוק בכלל ב-VAR וזה רק מוריד מהכבוד של המועדון כשהמאמן בוכה על שיפוט. מילא הפורום…אבל קומאן? תמצא לי ציטוט של זידאן על שופטים. להניח לך את שני הפנדלים הברורים על ואראן אשתקד שהשופט כלל לא הלך לבדוק?

מקצועית יש מה לדבר. אכתוב את משנתי מחר. מסי ואלבה גם בעוד עשר שנים יבריקו עם התרגיל. פאטי נפלא. בושה שזו אותה הגנה מאשתקד Mas O Menos. והייתי מעלה את גריזמן לפני דקה 80 גם אם הוא מאכזב.

אין מה להתבכין על פנדל כזה או אחר , ברצלונה פשוט נראת רע באמת , בוסקטס פשוט איבד כל כדור שהוא מסר , דיונג נעלם בחניה .
צמד הבלמים לא לרמות האלה ושוב מגיעים להתקפות מעבר ומחפשים איפה מסי , עם כל האהבה שלי להאגדה חיי אני חושב שהגיע הזמן להפרד ולהתחיל מחדש .
אין כמעט שום קבוצה ברמות האלה שהקבוצה עושה משחק לחץ ושחקן אחד יכול לעמוד ולהסתכל ודרכו הקבוצה היריבה משתחררת מהלחץ .
המשחק נהיה חזק יותר ומהיר יותר ואי אפשר לשחק בעמידה כמו שברצלונה משחקת .

שיחזור הקהל כבר החוויה ממשחק גדול כזה יורדת ב80 אחוז .

מה זה בקושי נוגע בו? כי לנגלה עשה איפון פראי ואלים על ראמוס? אם לנגלה היה קופץ כאן כמו ראמוס אני מניח שהיית מגיב אחרת. הנקודה היא שברגע שיש מגע הדדי של שני הצדדים, הפנדל מתבטל.

לא יודע אם אתה מודע לזה,אבל אתם על סף פרידה ממסי,בלי כסף בחשבון ועם סגל שכרגע ששווה מרכז טבלה בליגה הספרדית הכי גרועה זה כמה עשורים,אז פאטי מוכשר מאוד אבל מסי הוא לא יהיה,פדרי,טרינקאו ופוץ עוד לא הוכיחו שום דבר (אפילו פחות מויניסיוס כרגע),דה יונג עד עכשיו נראה יותר כמו פלופ מאשר הקשר המבטיח שהוא היה לפני שנה וחצי ולא נגיד מילה על דמבלה.

ריאל אמנם פח כרגע,אבל נמצאת במצב כלכלי הרבה יותר טוב כדי לשפר את הסגל שלה,הברנבאו בשיפוץ מתקדם,יש כמה צעירים מצויינים בסגל וגם בהשאלות,אם אתה שואל אותי…העתיד של ריאל הרבה יותר בהיר.

אני חושב שאם באמת היית בא לפה בכוונה טובה היית שם לב שהרוב הסכים עם הפנדל. דבר נוסף אתה לא אתה ולא החברים שלך צריכים להטיף לנו על “בכי” . אין לי שום ספק ולא הקל שבקלים שאם זה היה הפוך והפנדל הזה היה נפסק לטובת ברצלונה , הייתם צווחים בקול רם “אופלונה” אני מכיר אותכם יותר מידי טוב.

במחצית 1-1 בכיתם על השיפוט. אחרונים בעולם שיכולים להטיף לנו…

ולמען הסר ספק, היה פנדל. והמופע של קומאן אכן היה מביש.

כן, אני לא מודע לזה שמסי עוזב ואין לנו כסף. תודה שעדכנת אותי. כל העולם שלי התהפך עכשיו.

למי יש יותר שחקנים צעירים מוכשרים, זה מאוד סובייקטיבי, וכל אחד יכול להגיד שויניסיוס יותר טוב מטרינקאו או להיפך. אני חושב שלבארסה יש יותר כשרון צעיר לרמות הגבוהות. אתה יכול לחשוב אחרת.

למה אתה חושב שאתם במצב כלכלי טוב? אתם לא מוציאים כסף ולכן אין לכם שחקנים. כל החוב התפעולי של ברצלונה מסתכם ב 488 מיליון יורו, שזה חצי מהתקציב השנתי. אתם חולמים על אמבאפה כבר שנים ואין לכם כסף לקנות אותו. זה לא מצב כלכלי טוב. זה כמו להגיד שאחד שגר בחירבה אבל בלי חובות נמצא במצב כלכלי טוב יותר מאחד שגר בדירה נורמלית וחובות של חצי מהמשכורת השנתית שלו.

כמו שאני רואה את זה, אנחנו התחלנו את הבניה מחדש, ואתם עדיין חיים על העבר. עם ההנהלה הנכונה, אנחנו בעוד שנתיים חוזרים לטופ ואתם לא.
אם ההנהלה הזאת תישאר, עם בובה אחרת בתור נשיא, מצבינו רק יחמיר.

שמע עקיצות וכאלה אין לי עניין לעשות כאן כי אני מאוד מכבד את הפלטפורמה, את זה אני עושה עם חבריי לעבודה. תקראו עד הסוף, אולי לא הבהרתי את עצמי. לא אמרתי שכאן התלוננו על השיפוט (ואני אישית לא התלוננתי ב-1:1), אמרתי שמילא האוהדים יבואו בטענות אבל כשקומאן מייצג מועדון כזה גדול ואחרי משחק כזה נרפה אז מוטב היה לו לוותר על זה. אשאל אותך שוב, זידאן דיבר מתישהו על שופטים? תזכיר לי. אני גם חולק עלייך סבלנו לא פעם מאיבוד שליטה רגעי של ראמוס.

לגבי עניין הצעירים אני חושב שזה מאוד משתנה ודינמי. פאטי כל כך טוב אבל הוא כל כך צעיר כך שזה כן עלול להוות מכשול וכמובן שגם הסביבה המסייעת שמקיפה אותו קריטית - המועדון עצמו, מסי, לאו דווקא אמא ואבא שלו. רוביניו אצלנו התחיל מעולה וגם ויניסיוס לדוגמא. שחקן כמו רוביניו של פעם הייתי לוקח לקבוצה הנוכחית של היום בלי לחשוב פעמיים. חשבתי שרודריגו הולך לפתוח אצלנו בהרכב דרך קבע אבל חודש אחרי השלושער נגד גלאטסראיי הוא נעלם לחלוטין.

הרמה בליגה הספרדית ירדה פלאים, לגבי הצ’מפיונס אף אחת הקבוצות לא מכוונות לשם אפילו, הן לא יתבטאו ככה אבל זה די ברור. אני חושב שדסט אחלה רכש לעתיד אבל כל עניין מרכז השדה שבטח לא נעשה ממניע מקצועי - אפשר היה לוותר על זה ולהשקיע כסף לעמדת הבלם. בואו נעשה השוואה גסה בין מה שקורה בצד השני - ואראן מהיר ואתלט מראמוס כיום אבל הוא לא יודע להנהיג הגנה. פיקה כן. אני לא חושב שלנגלה באמת הבלם הכי טוב שלכם ואם כן אז בפער ממש מזערי. הוא היה בלם סביר בקבוצת צמרת בספרד ולעולם לא היה צריך להיות אופצייה עבור ברצלונה גם אם הוא טוב יותר ממאתיה וכן הלאה.

אם היית צריך לשאול אותי להמשך העונה - אליפות כן בהישג יד כי ריאל חלשה ובכל משחק פתאום הכדור יכול לא להיכנס לנו, בשלב מסוים בעונה שעברה עם הזאר היינו מייצרים מצבים והייתה חסרה רק ‘רגל מסיימת’, משחקים שיכולים להיות 0:5 אבל היו 0:2 מעייף. עכשיו חסר גם ‘רגל מייצרת’. ראית את ויניסיוס בעצמך…אני חושב שקוטיניו ייתן והרבה, לגבי גריזמן זה נראה אבוד.

לריאל יש כסף,זה שמעדיפים לחכות ולקנות את השחקנים שרוצים ב 100 מיליון במקום ב 300 מיליון,לא אומר שאין כסף.
ריאל מחכה לרגע הנכון כדי לרכוש את השחקנים שפלורנטינו וזידאן באמת רוצים והם לא מתפשרים על אחרים ומבזבזים כסף על שחקנים שהם לא חושבים שיתאימו,לא תמיד הם פוגעים אבל זו התנהלות נכונה,במיוחד כשהיריבה כל כך חלשה ומאפשרת לך לזכות באליפות בעונה פיננסית.
בארסה איבדה חלק ניכר מההכנסות שלה בגלל הקורונה,וזה עוד לפני שאיבדתם את מכונת הדפסת הכסף שנקראת מסי,מה יהיה ביום שאחרי?
איך אתה רואה את בארסה חוזרת לטופ תוך שנתיים?
בלי מסי,בלי כסף גדול להביא חיזוקים רציניים לסגל שעם מסי לא שווה יותר מרבע גמר אלופות ובלעדיו ספק שמינית גמר.

לריאל יש בסיס יותר יציב לבנות עליו,סביר להניח שההכנסות ימשיכו לגדול בשנים הבאות עם הברנבאו המחודש ופלורנטינו ינחית כוכב חדש כל קיץ.

בנוגע לצעירים- ימים יגידו,כרגע לכל קבוצה יש צעיר אחד שמראה פוטנציאל אמיתי להיות שחקן טופ (פאטי וואלוורדה) וכל השאר עדיין לא ממש מרשימים או סתם לא מוכחים עדיין,מיותר להתווכח על זה.

עובדה?
משחק שעבר לריאל נפסל גול בעקבות נבדל פסיבי. מוצדק בעיני, אבל זו בדיוק החלטה 50:50 כמו אלה שנשרקו לטובתינו מבחינתכם.
במשחק אתמול קאסמירו ונאצ׳ו קיבלו צהובים גבוליים על דברים שקוטיניו ומסי לא קיבלו.
רק כמה התקפות לפני הפנדל הייתה הכשלה נוספת ברחבה, גם של אותו לנגלה ששם רגל לראמוס, מצב גבולי בו לא קיבלנו פנדל.

זה חצי נכון. הצורות משחק של הקבוצות שונות. לברסה יש הרבה מחץ בהתקפה ולכן היא מסיימת מצבים, ריאל מתברברת ברחבה ואף שחקן לא מצליח לתת את הגרוש ללירה ולכן יש יותר מקום להכשיל אותנו ברחבה.
אתם מתבאסים שמסי בועט כדור מהר יותר מבנזמה ושהוא לא צריך לקוות שיכשילו אותו? גם אני.

גם מצחיק אותי שאוהדי ברסה מדברים על שיפוט מוטה אחרי קלאסיקו, אחרית הימים, כאילו שנה שעברה השופט לא הציל אתכם, וכאילו לפני שנתיים השופט לא פספס את העבירה הברורה ביותר שסוארז היה יכול לעשות על וראן בחטיפה לגול.

2 הקבוצות גרועות, וכן זה מבאס להפסיד בגלל פנדל. אבל זה גם מבאס להפסיד בגלל כדור קרן שראמוס החופשי נוגח פנימה

כל האנשים בכל הדיונים, קחו כמה נשימות לפני שאתם כותבים תגובה. זה סתם מתחיל להתחמם. אני אחרי קלאסיקו יכול לריב עם כל בן אדם בטח אחרי אתמול.

לא מסכים. אני לא יודע אם שמת לב, אבל אם יש קבוצה שחיה על העבר ועל אותו שלד ועל אותם טריקים זה אנחנו. ושום הבחירות של פדרי וטרינקאו לא ישנו את זה.

אסכים איתך במידה והיא אמון יקרה ויעיפו את מי שצריך ויתחילו בפרוייקט חדש. עד אז אנחנו ברגרסיה חד משמעית.

יום ראשון בעוד שבוע, נגלה את התשובה אם החבר של פלורנטינו ישרוד את יום ראשון אתה צודק. לדעתי הוא לא.

מותר לי פעם בחיים להיות אופטימי.

מאז שרונלדו עזב, מחכים ומחכים להביא חלוץ. מחכים שמבאפה יסיים חוזה. זה לא מצב בריא.
הרגע הנכון היה באותו קיץ שהוא עזב, ואתה יודע כמה קשה לכם להבקיע, ועדיין לא משקיעים בחלוץ על.
אם אתה משווה לרכישות של ברצלונה, ברור שעדיף לא לרכוש בכלל מלרכוש את גריזמן ב 135 מיליון יורו. אבל ההנהלה הנוכחית שלנו לא צריכה להיות כלי מידה לאף אחד.

בארסה איבדה חלק ניכר מההכנסות שלה בגלל הקורונה,וזה עוד לפני שאיבדתם את מכונת הדפסת הכסף שנקראת מסי,מה יהיה ביום שאחרי?
איך אתה רואה את בארסה חוזרת לטופ תוך שנתיים?
בלי מסי,בלי כסף גדול להביא חיזוקים רציניים לסגל שעם מסי לא שווה יותר מרבע גמר אלופות ובלעדיו ספק שמינית גמר.

כולם איבדו חלק ניכר מההכנסות, לא רק בארסה. גם ריאל מן הסתם.
יש קבוצות בעולם, שאין להם את מסי, אבל יש להם קבוצת כדורגל שכיף לראות. אני מקווה שגם בארסה שאחרי מסי תוכל להיות כזאת. אני רואה הרבה צעירים עם פוטנציאל, הם צריכים הכוונה ואמון, ולא לבזבז הון על רכישות מיותרות.
אני חושב שאנחנו צריכים חיזוקים נקודתיים ונכונים, ואתם צריכים מהפכה של ממש.

לריאל יש בסיס יותר יציב לבנות עליו,סביר להניח שההכנסות ימשיכו לגדול בשנים הבאות עם הברנבאו המחודש ופלורנטינו ינחית כוכב חדש כל קיץ.

כרגע אין לכם חובות, אבל לא תהיה לכם קבוצה תחרותית אם תחכו לסוף חוזה של שחקנים שאתם רוצים. ואם תקנו כוכבים בהרבה כסף, יהיו לכם חובות כמו שלנו.
תחשוב שכל החוב שלנו זה 3 שחקנים: גריזמן-דמבלה-קוטיניו. והמחירים אחרי הקורונה רק ימריאו, כי בפרמייר ליג אין האטה כל כך.
יהיה לכם קשה לבנות אימפריה בלי להיכנס לחובות כבדים.
גם לנו יהיה קשה, אבל לדעתי בברצלונה הנוכחית יש יותר שחקנים עם פוטנציאל ממה שיש לריאל, ולכן תצטרך פחות רכישות.

זאת העונה האחרונה של מסי. סוארז כבר לא פה, ראקיטיץ’ כבר לא פה, בוסקטס בדרך הבטוחה לספסל. מצבו של פיקה תלוי ברכש, אבל הוא לא יהיה באנקר יותר בגילו. למה אתה אומר שחיים על העבר? כי פדרי מוסר למסי יותר מדי?
חלק מהעתיד כבר כאן. פאטי, דסט, טרינקאו , פדרי, דה יונג כולם עושים רושם כשחקנים מעולים (סובייקטיבי מאוד, אבל זאת דעתי). זה חצי הרכב בעוד שנתיים. צריכים בלמים, צריכים אולי קשר יצירתי נוסף (אני לא מאמין שפוץ’ ואלניה מספיק טובים) וחלוץ.
אל תשכח שמסי יפנה משכורת לכמה שחקנים טובים. אני מאמין לפוטבול ליקס, שעלות השכר שלו יותר מ 100 מיליון יורו בשנה. יחד עם 80 מיליון שכבר נחסכו, נוכל לפתות שחקנים טובים.
אני מקווה שההנהלה החדשה תפסיק את הבית זונות הזה של משכורות עתק. החוב של 488 מיליון הוא לא בדיחה, אבל לא משהו שאי אפשר להתגבר עליו בניהול נכון. זה בסה"כ חצי מתקציב שנתי.
אני לא מדבר כרגע על ההלוואה שלקחו עבור שיפוצים ל 30 שנה. לא יודע אם זה טוב או לא. זה כמו משכנתא, לחלק מהאנשים זה טוב, חלק אחר זה חונק.

לא רוצה לבאס, אבל חצי ההרכב הזה זה שחקנים שלא עשו כלום בקריירה ובכלל לא בטוח שיעשו משהו, הרבה שחקנים כאלה שהיה נראה שיהיו חצי הרכב עברו בברצלונה ובריאל. בקיצור, אם אחד מהם יהיה בהרכב ברצלונה בעוד כמה שנים זאת תהיה הצלחה.
בקשר לדה יונג, כל משחק שאני רואה אותו מתחיל להאמין יותר ויותר שמדובר בעוד שחקן שנראה וורלד קלאס באייאקס ובעולם האמיתי מתאים יותר לסביליה, איפה הוא ואיפה בוסקטס(או קאסמירו).

עיקרונית הבעיה העיקרית שלכם זה ההרכב שכן משחק, חצי מההרכב הנוכחי נראה כמו שחקני עבר והחצי השני לא מתאים לרמה הזאת.

אני מתעלם לרגע מהניתוח המקצועי שלך (אופטימי מאוד בלשון המעטה,כמו שאמרו מעליי,תגיד תודה אם אחד מהשמות שהזכרת באמת יגיע לרמות הדרושות).
הניתוח הכלכלי שלך הוא ממש לא נכון,להיכנס לזה ייקח שעות,אבל למחוק חוב של חצי מיליארד דולר זה לא דבר שהולך ברגל,בטח לגוף שצריך להוציא מאות מיליונים כל שנה כדי לתחזק את עצמו.
אתה מדבר על החיסכון בשכר של מסי כשיעזוב ומתעלם מהעובדה שהבן אדם מייצר הכנסות אולי הכי גדול בכדורגל העולמי,לא סתם משלמים לו שכר כזה.
נכון,כולם נפגעו מהקורונה,אבל ריאל מדריד סיימה את השנה עם רווח תפעולי קטן לעומת ברצלונה שסיימה עם הפסד גדול,כשיהיה אצטדיון חדש ולא תהיה קורונה,מאמין שריאל תוכל לרכוש ולהסתדר מצוין כמו שעשתה כבר בעבר בניהולו של פלורנטינו.

אני לא כלכלן ויכול להיות שהניתוח שלי לא נכון. לא הייתי קורא לזה “ניתוח” אפילו.
אני עדיין לא ראיתי דוחות של ריאל . באתר הרשמי לא מצאתי. אם סיימו ברווח, כל הכבוד.
אני לא דיברתי על מחיקת חוב גדול ברגע. דיברתי על כך שאפשר לחיות איתו ולנגוס בו לאט לאט, ועדיין לקנות שחקנים ולהתנהל כמו מועדון כדורגל גדול.
אתה רשמת קודם על לקנות כוכב כל שנה עבור ריאל. 3 כוכבים כאלה יעלו לכם כמו החוב שלנו.

אני לא באמת יודע כמה הכנסות יירדו כאשר מסי לא יהיה פה. החוזים של הטלויזיה לא ישתנו, החוזה עם נייקי לא ישתנה, התיירים כשיחזרו עדיין יילכו לראות משחק עם או בלי מסי כי חייבים להעלות את התמונות לאינסטוש.
מה שיכול להיפגע זה המרצ’נדייס, שהם כ 30% מההכנסות של המועדון. לא יודע כמה מזה מגיע בגלל מסי, וכמה מגיע בגלל המותג של ברצלונה.
אפשר להשוות את ההכנסות ממרצ’נדייס של ריאל בשנה האחרונה של רונלדו ושנה אחר כך. אני חושב שזה די מקביל. לא עשיתי זאת, אתה מוזמן לבדוק.

כמו שאולי הבנת, אני אדם יחסית אופטימי. אני מאמין שמהצעירים שלנו ייצא יותר מהצעירים של ריאל. וויניסיוס נראה לי דביל בקבלות ההחלטות, כמו דמבלה אצלנו, ואני לא מאמין שאפשר ללמד את זה. רודריגו פרווה. שחקני הגנה צעירים שלכם נראים די זוועה מהמעט שראיתי (אני מדגיש - ראיתי מעט ולכן דעתי לא באמת מבוססת), וולוורדה מצוין כבר עכשיו ועל אודגרד אין לי דעה. קובו קטן מדי לדעתי בשביל להצליח, ובגלל זה אני לא מאמין שפוץ’ יצליח אצלנו.

אני מאמין שנשיא כמו לפורטה יכול להפוך את הקבוצה הגועלית שלנו למשהו כייפי בזמן קצר, תוך כדי יצירת רווחים. הוא עשה את זה פעמיים כבר, תוך מתן אמון במאמנים עם רקע הזוי וזה הצליח לו. זה לא חייב להיות בהכרח הוא, זה צריך להיות נשיא שמעוניין בהצלחת המועדון, לא אחד שדואג רק לעצמו.
אצלכם לעומת זאת לא צפוי שינוי גדול, אני לא מאמין שתחזרו לגדולה בקרוב. אולי רק אם ברצלונה תתחדש ותצליח בגדול זה יזיז משהו אצלכם.

אני רואה את זה הפוך, יש לנו בסיס הרבה יותר טוב מהאין בסיס שלכם.

האלאנד בקיץ 75 מיליון סעיף שחרור + קמאבינגה וחזרה של הזאר לכשירות וחוזרים לאיים על הצ’מפיונס, גם בלי אמבפה.

אצלכם אין הגנה, אין קישור ואין התקפה וגם אין מסי.

זה לא אומר שאתם לא יכולים לחזור להיות גדולים, רק שהמרחק שלכם משם הרבה יותר גדול מאשר ריאל.

אתה יותר אופטימי לגבי ריאל ממה שאני אופטימי לגבי ברצלונה.
חזרה של הזארד לכשירות? אולי מסי יישאר ויחזור להפציץ.
קמאבינגה? קודם אמרת שכל הצעירים שלנו עוד לא עשו כלום בקריירה, מה שנכון, אז איך אתה מביא את קמאבינגה?
האלאנד - כל אירופה רודפת אחריו, למה שיעדיף אתכם (או אותנו)? הליגה האנגלית יכולה להציע לו גם אתגר גדול יותר, גם פרויקטים ספורטיביים יותר מעניינים וגם שכר גדול יותר.