מחזור 7 :: 3-2 על אלאבס

טעות שלי. טעות של מתחילים.

אף-פעם אסור לזלזל ביכולת שלנו לסבך לעצמנו את החיים.

מצב מנטלי כרגע - אני והחברים לא מבינים איך משחק מנומנם כל-כך פתאום התעורר לחיים:

חרא של ליגה

כנראה שיש סיבה שקרלו עושה חילופים בדקה 89.
החצי שעה האחרונה פשוט שערוריה.

מסכים איתך, אבל אם להיות כנים, כבר מהגול של רודריגו ריאל הפסיקה לשחק.

ה-30 דקות האחרונות הן שערורייה קודם כל באשמת המאמן. לא מסוגל לראות את כמות הכישרון שיש לנו לעומת איך שאנחנו נראים על המגרש. מאמן מביך ברמה בינלאומית, מקווה שבמדריד יפרקו אותם בביקורות וטוב שקיליאן היה על הספסל בבושה הזאת.

אה, וזה לא שלפני זה זה היה נראה וואו.

אה כן, אם מישהו תהה, ואייחו בדיחה מאוד מאוד לא מצחיקה.
הוא אפילו לא ברמה של ליגה ישראלית

איזה מזל שספגנו את הראשון שנייה לפני שקרלו זרק זין סופית על המשחק עם החילוף של הבלם מקסטיליה במקום רודיגר,לא ייאמן איך מסבכים גם משחק כזה ויוצאים ממנו עם טעם רע,חצי שעה אחרונה פשוט שערורייה מצד כולם.

היינו טובים מאוד עד שהשחקנים נזכרו שאנחנו ריאל מדריד :sweat_smile:

ואייחו נראה כמו האבא של מודריץ’ ורץ כמו הסבא של מודריץ’.

השמנדריק עם עוד משחק שמראה בכמה דקות שמשחק שיש בו משהו.

אני דווקא אתעכב על משהו חיובי שעשה לי את המשחק כי על הפיאסקו ב20 דק האחרונות אין מה להוסיף.

כל הזמן כשעולים וויכוחים על אמבפה vs האלאנד דיברו על היכולת של הצרפתי לייצר לעצמו מצבים מבלי להיות תלוי בשאר הקבוצה.
הגול שלו היום זו הדוגמא המושלמת, איזה שחקן.
זהו עכשיו אפשר לחזור לקלל את ואייחו לוקאס וקרלו

עם כל הכבוד לוויאיחו, אנצ’לוטי אחראי לבית הבושת הזה.
חבל שויני לא קיבל צהוב שני. ההתנהגות שלו בלתי נסבלת בעליל ומשפיעה על כל הקבוצה.
אני לא רואה מאמן רציני אחד שלא היה מספסל אותו שני משחקים.
זה נשמע סוריאליסטי אבל אם פיפ’'א רוצה באמת לדפוק אותנו, היא תיתן לו את כדור הזהב.

הובלנו בביטחה, הורדנו רגל מהגז, חילופים מוקדמים לתת מנוחה ואז שני שערים שהכדור מנשק את הקורה ונכנס, היו קצת דפיקות לב בסוף אבל קורה, לא נורא, אני לא מאשים אף אחד, זה סיכונים מחושבים שאתה לוקח כשיש עומס משחקים, פעם ב 100 משחקים מהסוג הזה אתה תאבד נקודות, היום לא היה יום כזה בסופו של דבר.

יסלחו לי לורד ואייחו ואדון קרלו אבל רק מילה אחת על השיפוט הספרדי- תפקיד של שופט זה קודם כל להגן על השחקנים, לא יכול להיות שאלה שחוטפים פיצוצים לרגליים מקבלים צהובים ויש יותר כרטיסים על דיבורים לשופט מאשר עבירות, זה נוגד כל היגיון ואת המטרה שלשמה מלכתחילה שמו שופטים.
וכן, ויניסיוס מעצבן והמחאות של השחקנים שלנו לא עוזרות אבל בבסיס הם צודקים, לא יכול להיות שריאל מדריד מסיימת את המשחק הזה עם 4 מהובים ואלאבס עם 0.
חוץ מזה- התהפכנו במחציות כשסוף סוף פתחנו כמו שצריך עם דרייב ורצון לשחק אבל כמובן שהיינו חייבים לאזן את זה עם מחצית שנייה לפנתאון.
יאללה לדרבי.

יש כאן מעגל כשפים, כי חייבים לתת לוולורדה לנוח, אחרת הוא יפצע ואין לנו מה למכור בלעדיו, ומצד שני אסור לתת לו לנוח כי אין לנו מה למכור בלעדיו.

אנצ’לוטי מאמן כזה גרוע שהוא גורם לאוהדים לחשוב שריאל המדריד הגדולה לא יכולה להכניס בלם מבטיח מקסטייה בבית מול אלאבס בהרכב שני. עצוב לי לראות לאן הגענו. ברגע שספגנו ידעתי שהשפן הזה יורה לו לחזור לספסל.

מנגד אני רואה את פליק פותח במשחק חוץ קשה עם לא מעט שחקני בית ומפרק קבוצה שאני מעכשיו מהמר על נפילה שם בהרכב הכי חזק שלנו. בא לי להקיא.

אה, והשופט בן ****

מאמן צריך לקרוא סיטואציות,השחקנים הפסיקו לשחק מדקה 55,הוא עשה חילוף טוב עם מודריץ ואנדריק שקצת העיר את המשחק לכמה דקות ואז שוב נרדמו,ההכנסה של ואייחו והכוונה להכניס את ראמון הרגישו כאילו הוא זורם עם הזלזול הזה במקום להעיר אותם.
אצל פליק גם ב 5-0 אתה תראה שחקנים לוחצים גבוה ולא מפסיקים לרוץ,אצל אנצ׳לוטי 1-0 הולכים לישון(במקרה הטוב-בדרך כלל מתעוררים אחרי פיגור),זה לא מקרי.

מדוייק לחלוטין.
אין סימפטום יותר בולט למאמן רע, מאשר תלות מוחלטת בזהות השחקנים שעל המגרש. לא יכול להיות שהיעדרות של שחקן אחד או אפילו שניים, חשובים ככל שיהיו, תגרום לקריסה מוחלטת שכזאת. ככה זה כשאין שיטה ואין שום תוכנית משחק.

אני בן-אדם אופטימי מטבעי, אז אנסה להסתכל על הצדדים החיוביים:

1. לפחות אף-אחד לא מת.
  2. ואייחו צבר ניסיון, וביטחון - הוכיח שגם כשנכנס למשחק לכאורה גמור, יכולה להיות לו השפעה ממשית על מהלך המשחק.
  3. גם אנחנו האוהדים צברנו ביטחון בכל הנוגע לוואייחו - הוכח לנו שכל הדאחקות על חשבונו לאורך השנים, היו מוצדקות לחלוטין.
  4. אנצ’לוטי עשה קולות של לעשות סימנים של אולי ייתכן בטעות איכשהו אם ייצא ממש בלי כוונה, לתת דקות ראשונות לשחקן קאסטייה.
  5. שחקן קאסטייה נרגש לבש את המדים הלבנים וראה דשא בפעם הראשונה (גם אם זה היה רק מחוץ לקווים).
  6. נראה שאנדריק הצעיר נחנך צמוד וכמו שצריך ע"י המנהיגים של הקבוצה - מודריץ’, פדה, ובעיקר ויניסיוס - ובדיוק כמוהם, דאג לקבל כרטיס צהוב מטומטם.
  7. לפחות בנתון אחד נתנו נוקאאוט לאלאבס, ואפילו שמרנו על “שער נקי” - 4-0 לנו בכרטיסים צהובים.

וקצת יותר ברצינות:

1. צברנו עוד ניצחון, כשכל 3 שחקני ההתקפה הבכירים שלנו מעורבים בשערים.
  2. אמבפה בשער שמזכיר סוף-סוף את היכולות האמיתיות שלו.
  3. השחקנים שהיו זקוקים למנוחה חשובה קיבלו אותה (מלבד ג’וד).
  4. קיבלנו סוג של סטירה, מבלי לשלם על זה במזומן באיבוד נקודות. מקווה שהשחקנים והצוות יידעו להפיק מזה את הלקחים, כולל שינוי היחס לשופטים.
  5. מיליטאו נראה באמת מצויין.

ובכל זאת, כמה מילות ביקורת ונקודות רעות:

• השופט
  • קרלו
  • השופט
  • במשך כמעט 20 דקות, כל הנעת הכדור שלנו התנקזה לשני הבלמים ומגן אחד (ככה זה שבצד השני יש שחקן עם רמת מוטוריקה עדינה של סוס יאור). וזה עוד כשגם ג’וד וגם מודריץ’ היו על המגרש. המרחקים פשוט אסטרונומיים, שחקני ההגנה חסרי ביטחון ביכולת שלהם להעביר כדור קדימה בלי לאבד אותו, ואף-אחד לא בא לקבל כדור.
  • השופט
  • ואייחו
  • כמעט שלא נאמרה כאן מילה בנושא, אבל אי אפשר שלא להזכיר את השיפוט הנוראי

עניין של פרספקטיבה: כל אוהד ריאל אחרי המשחק יצא ברמה כזו או אחרת של תסכול מהשופט. הוא לא שמר על השחקנים מכיסוחים אלא העניש את החצופים שהתלוננו. אפילו השדר והפרשן הופתעו מהיחס הקיצוני הזה, וזה נתן לאלאבס עוד ועוד רוח גבית לכסח.
ואז היה המהלך של אנדריק עם בעיטה למפשעה של מוריניו (לא אתפלא אם זה היה ב"שליחות" של ויני). וזה כבר עורר את הזעם של כולם איך לא קיבל אדום, כולל המאמן של אלאבס. טיפה מודעות למה שהקבוצה שלו עשתה אין לו, והוא מתנהל כמי שנשדד.
ההרגשה שלי באותו רגע הייתה שהשופט הזה מנוע מלהוציא אדום, כי הוא כבר עשה מספיק עוול עד אותו רגע לריאל עם כל שליפת הצהובים לאלה שכוסחו, וזה כמו האמירה השחוקה על כך ששוער שמקבל צהוב על בזבוזי זמן לא חוקיים למעשה מקבל עכשיו חסינות להמשיך לעשות זאת כי מי יוציא לו על אותה עבירה עוד צהוב?
בשורה התחתונה מקווה ששופט כזה לא יחזור לשפוט אלא אחרי חינוך מחדש שקודם כל חייבים לשמור על בריאות השחקנים ורק אחר כך על פוטנציאל ההידרדרות של בריאותו הנפשית מהתגלית ששחקנים לא סרים למרותו.

ובעודך רושם זאת התקבל עדכון כי אמבפה ככל הנראה יחמיץ את המשחק מוח אתלטי בגלל פציעה, נאחס…

מרגיש צורך להתעקש ולציין שוב שמנדי לא שחקן כדורגל. זה מורגש במיוחד כשרוב המשחק הבלמים מתמסרים עם המגנים.

התעצבנתם על הכיסוחים משוללי הצהובים אתמול?
חושבים שהמחנכת כיתה א’ בצורת שופט תסכל אתכם אתמול?
חכו ליום ראשון, תראו מה זה מכות וכולנו נראה לראשונה שופט שנעלב מספיק מחיוך שישלף גם צהוב שני לשחקן ריאל שבעטו לו ברגל/תפסו לו בחולצה ולא היה מי שישמור עליו.
האירוע הזה רק יילך ויחמיר העונה.
כיף השיפוט בספרד.