מחזור 8: מגרדים 1:0 על סביליה במונז'ואיק ([עצמי של סרחיו ראמוס])

לא מאמין

שער עצמי עושה קאמבק.

לאמין שליוה את ראמוס בתור ילד בקלאסיקו לפני כמה שנים “עוזר” לראמוס להכנס להיסטוריה . you can’t make this shit up

2023 לאמין מבשל לראמוס שער עצמי. בארסה מול סביליה

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1707820659923910671

כן אבל היה יותר כיף אם פיקה היה במקום לאמין :slight_smile:

א. יכלנו לגמור את המשחק הזה 3884 פעמים. ה-1:0 הזה משקר. ל-2 הכיוונים. היו פה החטאות מוגזמות, ורק אחת מהן של פראן!
ב. הפתרון של צ’אבי לחיסרון של פרנקי ופדרי, וחוסר היעילות של רומאו - לשחק בלי קישור. אחלה.
לא מבין איך התקשינו ככה מול סביליה האנמית והלא תכליתית הזו. בעצם…אני מבין לגמרי.
ג. גאבי שוב היה בכל מקום היום. הוא היחיד שהעלה רמה מאז ההיעדרות של צמד הפ"פ בקישור.
ד. באלדה מעצבן. ממש.
ה. שער עצמי לראמוס, שווה לחזור ל-1:0 בשביל זה.
ו. ונסיים בשירת “אני אוהב אותך פרמין”. מילים ולחן: אוהד בית"ר כלשהו.

נ.ב. רפואה שלמה לראפיניה (חודש בחוץ?). מעניין אם יישארו לנו שחקנים עד הקלאסיקו.

בסוף יצאתי שקרן וראיתי את המשחק… זה חזק ממני

אני רציתי ניצחון בכל מחיר על החארות וקיבלתי מה שרציתי. לא מתלונן. הבונוס זה שער עצמי של ראמוס.

אני טוען הרבה זמן כבר שבאלדה אוברייטד ולא מספיק טוב.
לדעתי מגן שמאלי זה עדיפות שלישית אחרי מגן ימני וקשר דפנסיבי בקיץ.

לא נתפס שהיה אפשר להביא את גרימאלדו בקיץ בחינם ולא עשו כלום.

לא רק כל זה, שאני מסכים לחלוטין.
הוא גם מאבד את השחקן שלו כל הזמן. השחקן שלו מתחיל לנוע, לבאלדה לוקח שניה להבין שהוא כבר לא שם, השחקן מקבל את הכדור ועכשיו באלדה מתחיל לרוץ כדי לסגור אותו. כל זה במקום לנוע יחד עם השחקן אותו הוא שומר.
מזל שאוקמפוס לא הצליח לעשות הרבה נזק, כי הוא בעצמו אידיוט ולא מפוקס.
אבל יש לנו בעיה חמורה באגף שמאל. אני כבר מעדיף סולידיות של אלונסו או אפילו בלם שלישי כמו איניגו, שישחרר אולי את קאנסלו למעלה.

קאנסלו - מעולה.
פרמין לדעתי במשחק הכי טוב שלו בבוגרים, פשוט תענוג. לאמין חושך כל המחצית הראשונה אבל התעורר בשניה.

עשינו לעצמינו חיים קשים עם כל ההחמצות. היינו צריכים להוביל 3- או 4-1 בדקה 60 ולחסוך את כל העצבים. לבנדובסקי עם החמצות לא אופייניות.

לא מאמין שמי שהחליף את כותרת הדיון אשכרה העדיף לרשום “עצמי” ולא “ראמוס” :slight_smile:

לא התכוונתי לעלות אבל אם כבר התחלת

למה ? אין פסול בטיפה שימחה לאיד

אני מחבב את ראמוס האדם אבל שמח שהוא אוכל קש בתור כדורגלן.

אגב, ההצלה של גאבי

בול מה שחשבתי במשחק
כמו פויול נגד לוקומוטיב מוסקבה, קצת פחות מרשים

הסיפור בגדול: יצרנו מצבים, הצליחו לייצר מולינו מצבים, בגדול היינו טובים יותר, אבל משהו עדיין לא עובד אצלינו. כמה דברים:

1. עוד לא פורסם, אבל בדומה לעוד הרבה לפניו (כולל ויני ואראוחו) ראפיניה ככל הנראה נפצע בהמסטרינגס בשריר ה BICEPS FEMORIS. נחכה שיספרו לנו כמה חמור.

2. זוכרים שהיה לובי שרצה לשחרר את דה יונג? זמן טוב לצחוק עליו. @Eyal וש אמר לי בפרטי ואני מסכים, זה משחק שדה יונג היה משגשג בו. זה לא רק החיסרון של בוסקטס, כרגע אין לנו כמעט אופציות ראויות בקישור.

3. אני מוריד את הכובע בפני גאבי ופרמין שיודעים לשגשג בתוך הכאוס (לגבי הסדר יש על מה לעבוד).

4. משהו בפיוז שלי נשרף שאני רואה שחקן צעיר זורק בירידה להגנה. בא לי להלביש למבולבאלדה כאפה שתדביק אותו לספסל, ומשם לבקו"ם עם מדי צה"ל וספיחס. אנחנו יודעים שהוא מוגבל מאוד במסירה שלו, אבל אם הוא הולך בירידה להגנה אין לו זכות לראות הרכב, גם אם אלונסו מחכה לנו כאופציה.

5. על חואנלו של סבליה עוד נשמע בעתיד, ומנגד אני מקווה שלא נשמע שוב מהשטויות של ראמוס. שחקן גדול והוא שינה את פני ההגנה של סביליה, אבל הוא נשאר טמבל. מקווה שהוא חוגג את הגול.

6. אלוהים יודע מה יקרה בדרגאו.

אז היא כן באה, אמנם חמישייה לא הייתה, אבל יש מצב שהיא הקמע לעונה הזאת.

לא אכפת לי , בקלאסיקו אתה קושר אותה לספה.

מי צריך את מסי…

מה הוא, שחקן אגף ימין ביונייטד?

לכאורה.

ה"לכאורה" זה על ההאשמות, או על היותו שחקן?

על היותו שחקן כנף ימין ביונייטד :stuck_out_tongue_winking_eye: