מחזור 8: לא כובשים גם בוונדה, ומפסידים 2:0 לאתלטיקו

הסגל שנוסע למדריד -

אלבה חוזר לסגל אחרי הפציעה.
פדרי, עם פציעה בירך שמאל, נשאר בחוץ.

הנעדרים הרגילים: דמבלה, אגוארו, באלדה וברייטווייט.

(הנה, @dmitrys , אתה רואה? לא הזכרתי את וואגה).

הסגל של הקולצ’ונרוס -

התקוות שלי מהמשחק הזה - לבעוט לשער. כזה אני, תאב בצע.

יש לי בעיה אנא עזרו לי: בכל המשחקים מתחילת העונה עודדתי את ה…יריבה. למה? כי הבנתי שאם אני באמת אוהב את בארסה (ואני באמת אוהב את בארסה) אז אני חייב שיקרה משהו קיצוני כדי שהישארות של קומאן לא תהיה אופציה בכלל. עד עכשיו זה גם לא היה קשה במיוחד כי היריבות לא מביאות עמן משקעים עמוקים מידיי (ומול באירן זה לא שעודדתי אותם כמובן, שם זה היה יותר בקטע של רק שלא נושפל עם יותר מ-8). עכשיו מגיעה אתלטיקו. יריבה אמיתית, ונקודות חשובות באמת להמשך העונה.

השאלה שלי היא כזו - האם קומאן סיים בודאות? או שניצחון יחזיק אותו אצלנו עוד קצת? אני מת לחזור לעודד את בארסה אבל מפחד שזה לא הסוף. קצת כמו הפחד מנתניהו שעדיין מסתובב שם ומחכה להזדמנות לעקוץ שוב. כאילו הייתה שנה די טובה, נפטרנו מטראמפ, נפטרנו מביבי, נפטרנו מברתומיאו. כל מה שנשאר זה להיפטר מקומאן. השאלה אם זו תהיה זחיחות מצדי לעודד את בארסה?

תעודד את מי שתרצה . ברצלונה תפסיד בכל מקרה.

אני חושב שזהו תם ונשלם. רק ההודעה הרישמית מחכה.

אין אפילו דיווח אחד שהוא ימשיך אחרי המשחק הזה. ואני קורא לא מעט.
הוא התחיל את מסיבת העיתונאים היום באותם מילים שואן חאל התחיל את מסיבת העיתונאים האחרונה שלו, וזה היה בכוונה.
קומאן ולפורטה לא החליפו מילה במטוס בחזרה מליסבון.

משחק מהול בניהליזם. אני מנסה לחשוב על כל תרחיש אפשרי שאיכשהו ישנה דברים במועדון, אבל נראה שאין משמעות לשום תוצאה במשחק הזה. לא שאני נותן לבארסה סיכוי מול אתלטיקו, אבל אם בטעות ננצח נראה שהקרקע בין קומאן לאפורטה אינו בר איחוי.

בואו נסיים עם זה.

הבעיה עם המשחק הזה שמאוד קשה להתייחס אליו מקצועית, שחקן מול שחקן, מערך מול מערך, טקטיקה מול טקטיקה, מאמן מול מאמן.

ברור לכולם שמה שמעניין כרגע בברצלונה קורה מאחורי הקלעים ולשם פנינו מסתכלות.

אנחנו צריכים יום רע מאוד של אתלטיקו כדי לחלץ תיקו ואת הנקודות ניקח קדימה, במקומות אחרים בזמנים אחרים עם מאמן אחר.

ובכל זאת אם כן ננסה לתת מבט מקצועי, הכל יפול ויעלה לטעמי על מקור הכוח של אתלטיקו-מרכז הקישור ולפי כל ההשערות צ’ולו עולה עם 3-5-2 זאת אומרת שיהיה לו מרכז קישור מלא זמין ולוחץ כל הזמן…אם לא נשכיל להביא לשם עזרה לבוסי-פרנקי-מי שיהיה הענק ממדריד יבלע אותנו בלי מלח.

בהצלחה

קצת הרכבים משוערים -

6158013c9af61

20211002_111707

אני באמת ובתמים חושב שאתם נותנים יותר מדי קרדיט לאתלטי.
ההתקפה שלנו חורקת כי עדיין צ’ולו לא הצליח לשלב את הצרפתי בצורה יעילה, פיליקס חסר תועלת, דה פול עדיין לא התאקלם וסוארז עדיין לא התחיל באמת את העונה.
גם הטרייד מארק של צ’ולו, ההגנה שלנו, בנתיים לא משהו.

אופתע מאוד אם ננצח ולצערי זה כנראה יהיה תיקו משעמם שייתן את האליפות כבר עכשיו לריאל.

נו מישהו פה מאמין יותר מידי באנטי נאחס…

לא ישקר, אותי יותר מעניין מה יקרה אחרי הדקה 90 מאשר המשחק עצמו. רק שלא נתבזה. יותר מזה, בשלב הזה אני מתחיל לפחד שננצח את אתלטי וניתן לריאל אליפות.

אם בנפיקה דפקה לנו שלושה חתיכות, אם אתם לא מנצחים סימאונה צריך ללכת הביתה.

מה אנטי נאחס? מול חטאפה ניצחנו בגלל האדום, מול אלאבס הפסדנו ונתנו להם את הנקודות הראשונות בליגה ומול מילאן במזל לא קיבלנו 3 חתיכות וניצחנו רק בגלל האדום שלהם.

גם אם ננצח את ברסה, וזה אם גדול מאוד, זה יהיה 1-0 קלאסי, בשום פנים ואופן לא תהיה השפלה, גם אם תעלו עם הנשים.

אם נעלה עם הנשים יש יותר סיכוי לנצח אותכם. להם לפחות יש מנטליות של קבוצה אלופה.

אני תמיד רוצה לנצח. קונה גם 1-0 מכוער ומזליקי במקרה הזה.
לדעתי עתידו של קומאן כבר הוכרע. אולי גוליאדה איכשהו תערער את ההחלטה לפטר אותו, אבל נראה לי אפשר לשכוח מהאפשרות הזאת.
אנחנו צריכים נקודות כדי להתקדם בטבלה. עוד מוקדם מדי לדעת אם 3 נקודות האלה יתנו או לא יתנו את האליפות לריאל. כמו שאראגונס מתאר את אתלטיקו, נראה שהם ייקחו גם ככה.
אני מקווה שהצעירים יקבלו את ההמשכיות שלא כמו מול בנפיקה.

די מסכים. ולכן רשמתי שהתקווה שלי מהמשחק היא “לבעוט לשער”, ולא “לא לספוג מלא גולים”. אתלטיקו השנה (עדיין) לא נכנסה לקצב, וההתקפה שלה על הנייר לא מאיימת יותר מידי. יחסית.
הבעיה הגדולה, כמו שאהוד ציין, היא מרכז המגרש. אולי זה מרכז מגרש שלא מייצר המון מצבים, אבל קראסקו, יורנטה, קוקה, דה פול ולמאר, מול בוסקטס, פרנקי וגאבי? זה יהיה קשוח. מאוד.

וזה לא שאנחנו יכולים “לדלג” על מרכז המגרש, ולהעיף כדורים להתקפה ולדעת שייצא מזה משהו טוב.

אני ממש בטוח שכתבת פה את המילה “התקפה”, ואני עדיין מנסה להבין על מה דיברת…

אתה יכול להסביר מה המילה הזו מתארת אצלנו? יש לך הוכחות?

בטח. “התקפה” זה מה שקומאן עושה על הסגל שלו.

קל שגריזמן נותן לנו צמד היום :rofl:

לפי לאפורטה קומאן ישאר בתור מאמן בלי קשר לתוצאה.

בחיי איזה אכזבה.

די נו מוש הכל פוליטיקה, מה ציפית שיגיד? כן היום הוא הולך.
תראה את הסרטון, תפסו אותו באמצע הרחוב,מחלק חתימות עיתונאי שאל שאלה הוא ענה זריז והלך.
לא היה פה שום משהו מסודר.

סתם כותרת

מי האמין שבמשחק כזה, שמציג 2 קבוצות שעד לפני 3 שנים היו קבוצות פייבוריטיות לקחת את ליגת האלופות, יתדיינו מי יותר גרועה.

אתלטיקו לטעמי פייבוריטית במשחק הזה. יש בעיה של סיומת אבל הקישור כן מצליח לייצר מצבים. ברצלונה לא מצליחה להתקרב לשער. כרגע הסגל של ברצלונה שווה מרכז טבלה+ ושל אתלטיקו יכול להתחרות על האליפות.

מקווה לניצחון של ברצלונה היום. אחיה בשלום גם עם תיקו.