מחזור 8 :: הפסד בכורה בליגה עם 2-1 אצל אספניול

אנצ’לוטי לא אשם בזה ש 3 משחקני ההגנה שלנו לא מתאימים אפילו לקבוצת אמצע טבלה ספרדית, או בזה שמודריץ’ וקרוס לא היו קיימים בכלל, או בזה שההתקפה משתינה במכנסיים אחרי דקה 70 ולא יודעת לחבר שתי מסירות.
יש עוד הרבה עבודה לעשות עם הקבוצה, אני מאמין ומקווה שנראה שיפור בהמשך, ואם לא נצליח לקחת אליפות אז לא מגיע לנו, אותו סגל שלא קולע כבר שנים לא יעשה פלאים השנה.
*מבחינתי חשוב להיפטר משחקנים כמו קרוס/מודריץ’/מרסלו/איסקן/ואסקז כמו החשיבות של קניית מבאפה/האלאנד

מתיש מדי לדבר על הבעיות המהותיות שלנו שכולם מכירים, אז כמה דברים בקטנה:

• נאצ’ו לקח יותר מדי ברצינות את השמועות שאנצ’לוטי התעניין בדוד לואיז. רק לראמוס הייתה פריבליגיה לצאת ללחוץ באופן חסר אחריות תוך חשש שיעברו אותך בקלות.

• אפשר לכתוב מגילה על כמה שמיליטאו פזיז ומגושם. כשאומרים על שחקן שהוא “מוכן למות על המגרש”, הוא לוקח את זה צעד אחד קדימה ולא באופן חיובי.

• אין הרבה דברים מעצבנים יותר מאקסים של בארסה בשם וידאל. זה תמיד מסתיים או בשער שלהם או בכרטיס אדום.

image

כבר בפגרה| איזה גול ענק של אדן הזאר, כמה חבל שזה נפסל, מייצג את התקופה המתסכלת שלו אצלינו. אבל בעצם גם אם השער הזה היה נכנס והיינו מאריכים את הרצף הזה ללא הפסד בליגה - זה לא שווה כלום. חוץ מעוד גול של בנזמה בינתיים בדרך להיות הפיצ’יצ’י - שער ענק (לא סובל את זה שהוא יוצא מהרחבה).

אנצ’לוטי פתח במערך בלתי מתקבל על הדעת, גם עלה נגד אספניול כאילו זו באיירן מינכן - עם ארבעה קשרים מרכזיים מה שפגע במשחק האגפים שלנו, ועדיין אמנם שלטנו בכדור אבל כל מתפרצת היא חצי גול. עמידה גרועה הן קבוצתית והן אישית. כל השחקנים סובלים כרגע ללא יוצא מן הכלל, אין קבוצה, אין אגרסיביות. עד שאלאבה שיחק כמגן לא זוכר הרמה אחת טובה שלו או ריצה מהירה לשטח. קרוס חיוור, לוקה עייף וכן הלאה. לא ברור למה פדה שלא הגיע לעונה הזו וגם ויניסיוס הם באנקרים כאלה מוחלטים ואסור להחליף אותם או שהם צריכים לשחק בכל משחק. לא רוצה לירות את השם ‘הזאר’ בכל פעם שהוא על הספסל כי ברור שזה לא השחקן של צ’לסי אבל אסור לוותר עליו.

אגב, אמנם זה לא משפט שלי אבל את לוקה יוביץ’ הבאנו ב-60 מיליון יורו (היום הוא דווקא בישל, לא?) בעוד ראול דה תומאס היה יכול להיות אחלה חלוץ לקארים בנזמה. חותם שהוא שווה עשרה שערים גם במעט דקות. וכצפוי אקס של ריאל מדריד מבקיע, יותר ברור מזה?
מחכה כבר למחול השדים של המארקה וה-AS, איטורלדה גונזאלס אגב אמר בפרשנות על המשחק: “אני לא יודע כבר מי יותר גרועה - ריאל או ברצלונה”. מגיע לאנצ’לוטי לקבל בראש. עכשיו אין תוצאות טובות יותר כביכול להתחבא מאחוריהן. ארוכה מאוד-מאוד-מאוד הדרך לאליפות ובדרבי יהיה חרא. געגועים לזידאן.

**המספר הנוסף: **ההפסד הערב של ריאל היה הראשון שלה בחוץ לאחר 18 משחקים - זה לא קרה לה קודם מאז ההפסד לוולנסיה במאסטייה ב"משחק הפנדלים" בנובמבר. ריאל לא הצליחה לקבוע שיא מועדון חדש והשוותה את הרקורד של 1997 (קאפלו והיינקס) ו-2016-17 (זידאן).

זה דיי פשוט, אספניול, קבוצה עם מעט יתרונות ולא מעט חסרונות, מצליחה להביא אותם לידי ביטוי. ביחד עם זאת, היא מצליחה לחשוף את כל החסרונות שלנו. אנחנו לעומתם, קבוצה עם הרבה יתרונות, ומספר חסרונות אמנם בולטים אך מועטים, לא מצליחים לחשוף את החולשות של אספניול.
מי שבמקרה היה נופל על המשחק ולא ראה עד עכשיו את ריאל מדריד ואספניול, היה יכול למנות את כל החולשות של ריאל מדריד בקלות. לכן זהו ניצחון טקטי.

יש לנו בעיות בקבוצה. חלקם תלויים באנצ’לוטי, חלקם לא. עם שחקני הגנה טובים יותר לא היינו חוטפים את שני השערים. הבלמים לא סגרו את ארדיטי טוב בשער הראשון, והשער השני היה טיילת. עם זאת זה קורה באופן קבוע ואין לנו פתרון לזה, ובמשחקים שלא מבקיעים חמישיות ושישיות זה הופך להיות בעיה.

ההרגשה שלי היא שהטריקים של אנצ’לוטי נלמדו מהר מדיי. ההגנה, ויניסיוס, ומעל לכל העצבים הרופפים והמנטליות המוטלת בספק שהקבוצה סיגלה לעצמה. ברגע שהקבוצה היריבה מתחילה לבזבז זמן, ואספניול עשתה את זה מהדקות הראשונות, יש הרגשה של פאניקה וחוסר סדר מובהק. בנוסף קבוצות למדו לרתק את ויניסיוס עם דאבל ובדקות מסויימות גם טריפל, ואת בנזמה לשמור קרוב מאוד.

לא תמיד זה יעבוד להם, ויני ייצר את השניים שלושה מצבים שלו במשחק בכל מקרה, אבל כשבזמה לא מנצל אותם זה הופך להיות בעיה. בכלל, הצרפתי לא יכול להיות הכתובת היחידה שלנו. אין לנו איום מהקישור ואת ויניסיוס שומרים חזק. היום כדי להרגיש קצת כדור בנזמה ירד לקו הקישור האחורי. זו בעיה.

איכות הסגל לא מספיק טובה, כשמוסיפים לזה את הפציעות וההפקרות ההגנתית, אנחנו בבעיה.

אני מסכים איתך אחי, אני רק רוצה להוסיף שהחילופים של אנצלוטי רק עוזרים להראות את החסרונות שלנו.
בלאגן למעלה, כל השחקנים עולים לשליש המגרש והבלמים מנסים לצמצם את הפערים ועולים למעלה ואז ההפקרות בהגנה עוד יותר בוטה ממה שהיא.
אגב, אני לא אוהב את הגישה של אנצלוטי של פשוט להכניס שחקני התקפה ולהגיד ניסיתי לנצח, לעשות בלגאן וצפיפות למעלה זה ההפך מהתקפה ובטוח שהוא רחוק ממשהו שראוי להגיד עליו שהוא שיטה.
לפעמים להכניס שחקן התקפה אחד הרבה יותר אפקטיבי מאשר להכניס שלושה.

הכל שטויות העיקר שחזרנו להנות מכדורגל

ההגנה היא פח באופן שיטתי, ההתקפה הבריקה באופן מקרי. אז כן, כשנשלח הרבה יותר שחקנים קדימה מן הסתם שיהיה פחות משעמם, אבל כשאין לך מספיק שחקנים טובים אתה עדיין לא מספיק טוב בהתקפה אבל מנגד מפקיר גם את ההגנה.

או בקיצור:

בדיוק.

אולי מתחילים להבין למה זידאן העדיף את היציבות גם במחיר השיעמום. לפחות ההגנה תפקדה.

מעניין מאוד איך התגובות פה משתנות תוך 2-3 משחקים.

לא מבין למה אנשים מופתעים. היו אינספור תמרורי אזהרה בניצחונות על אינטר ו-ולנסיה, אפילו המשחק מול מיורקה חשף את ההגנה והקישור שלנו. התיקו מול ויאריאל שהיה הכל מלבד תיקו ושלא לדבר על ההפסד המביך למולדאבים.

מה שיותר גרוע זה שיש אנשים פה ״שמקבלים״ את ההפסדים האלו. קראתי תגובות כמו ״זה ההפסד המביך הקבוע שלנו בצ׳מפיונס…יהיה בסדר״.

הבלוף ההתקפי של אנצ׳לוטי נחשף ואמרתי כמה פעמים, ביום שבנזמה יפסיק להפציץ ללא הכרה אנחנו נתקשה להבקיע. אי אפשר להפיל הכל עליו. יוביץ׳, האזר וגם הקישור חייבים לתת מספרים וזה כל כך ברור שזה לא המצב. האזר לא נראה לי מסוגל להבקיע בחלומות שלו, יוביץ׳ כנ״ל.

המצב עגום מאוד וחבל שאנחנו לא משכילים לפתוח פער כשאפשר. אטלתיקו במוקדם או מאוחר תתחבר ותציג משחק התקפה משובח יותר. בארסה לא יכולה להיות גרועה יותר ממה שהיא ואנחנו…מחכים למנדי כאילו הוא הישועה

אני באמת מנסה להבין משהו פשוט.

שני הבלמים הבכירים שלנו עוזבים בקיץ אחד בנוסף לחילופי מאמן (התקפי). איזה ציפיות בדיוק יש לכם מההגנה שבנוסף על הכל היא אלתור אחד גדול?

מה זה הכל?
מיליטאו חלש מאד, את נאצ’ו קשה להאשים, קאסמירו לא הופיע עדיין העונה. ואסקז לא צריך להרחיב.
ואלוורדה לא משחק בעמדה שלו, מודריץ’ ישיש, קרוס אדיש, אם לא יביאו בלם בדחיפות בינואר(ולהתפלל שמיליטאו יתאפס על עצמו) זה יהיה פשע להמשיך לסרס את אלאבה במרכז ההגנה.
אין צורך להרחיב על בית החולים חמישה כוכבים שלנו.

בנזמה עם מספרים מפלצתיים והפך להיות דה-פקטו המסי של הקבוצה.
הפכנו להיות ברצלונה של לפני כמה שנים. רכש יקר ומאכזב ושחקן אחד שסוחב את הקבוצה על הגב.

היו פה כל מיני titi (אם זה לא אתה באופן אישי סלח לי, זה מה שזכור לי) למניהם שטענו שמילטאו זה בלם על ברמה הכי גבוהה שיש (על סמך חצי עונה טובה) וכנראה זה שנאצ׳ו אחלה גבר זה מספיק. בפועל ההגנה שלנו מביכה וזה כבר לא עניין רק של חוסר תיאום.
אנחנו פשוט גרועים ומי שלא ראה את זה בתחילת העונה והסתנוור מכמה גולים של בנזמה מול כמה נמושות רואה את זה עכשיו. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לספוג כל משחק, ריאל מדריד זו לא באיירן מינכן ולא נוכל לתת 2-3 חתיכות על כל גול שנספוג. אני לא טוען שזידאן טוב יותר מאנצ׳לוטי, עוד מוקדם להגיד זאת, אבל העובדה שכל נמושה באה ונותנת לנו גולים כאילו זה כלום לא מוסיף לאיטלקי כמו גם היעדר שיטה ברורה (הגבהות לרחבה מדקה 60 זו לא שיטה מבחינתי), ובבקשה די עם התירוץ המטומטם של ״ריאל תמיד סופגת״, לכל מי שיש זוג עיניים רואה שהבעיה היא הרבה מעבר לזה.

עוד 2-3 קונצרטים כאלו של הקבוצה ויתחילו לצוץ להן מתפחות לבנות בברנבאו.

הופה!
חכם אחרי 8 מחזורים, אה?
ניפגש בסוף העונה, נראה אותך מזכיר לי את הפוסט הזה בסיום העונה.

אתה אחד שצועק תמיד שהכל חרא, ואכן לפעמים המצב באמת חרא, אבל גם שעון מקולקל מדייק פעמיים ביום, אז זה יום חג שלך, אבל לא כל יום חג.

לא ראיתי את המשחק אז אין לי הרבה יותר מה להוסיף.

אני טוען, ומי שלא טוען כך שיפסיק לטעון דברים בהקשר של כדורגל, שיתעסק בחמוצים.

ואתה היית זה שאמר אשתקד בוודאות שאנחנו לוקחים אליפות ועוברים את צ׳לסי בקלות ואח״כ מצא אינסוף תירוצים. אתה לא רוצה שאביא את הציטוטים שלך ובטח שלא את התירוצים המביכים שלך לגביי הטעויות שעשית. אני גם יודע משלל ויכוחים שלך עם משתמשים אחרים פה שלעולם לא תגיד שטעית, גם אם אין שום ספק לגביי זה.

אני יותר מאשמח לטעות לגביי מיליטאו, אבל בוא…הוא לא ישדרג את עצמו מבלם טוב ל-וורלד קלאס עד סוף העונה. זה פשוט משהו שלא קורה.

תצפה ואחכ תגיב.
אתה מוזמן לראות גם את המשחקים מול ולנסיה, ויאריאל, אינטר, שחטאר התורנית…אפילו במשחק נגד סלטה ומיורקה תמצא אינסוף ליקויים.
ודרך אגב אתה זה שמסיק מסקנות אחריי 8 מחזורים, הרי כבר קבעת שאנצ׳לוטי טוב ממאמן שהביא לנו כמה צ׳מפיונס ואליפות. אני אומר - נחיה ונראה.

אעה, אוקיי. עכשיו כשאתה טוען ככה שכנעת אותי סופית.

:joy:

תפסתי אליפות שאף אחד לא ציפה, ופיספסתי אליפות בנקודה, מה יש לי לתרץ? דווקא אתה צריך לבקש ממני ממש יפה למלא יחד טוטו ו ווינר
באוקטובר-נובמבר שעבר כשאתה חגגת כאן כל יום וקברת את הקבוצה ואז הגענו לחצי גמר צ’מפיונס ונקודה מאליפות מה עשית? מילאת פיך מים? התחפשת לדג?

אתה חי בלה לה לנד… מתי טענתי כך? אני טוען כאן המון זמן שזידאן הוא המאמן הכי טוב שהיה לנו מאז ומעולם, גם כשאתה ועוד כמה הצעתם כל יומיים לפטר אותו המשכתי לטעון שהוא טוב כמו קלופ ופפ…

אותך לא משכנעים, אתה נעלם לבד כשכל מה שאתה כותב מתברר כלא נכון( תשים לב שכשתבתי כש… ולא אם :wink:), עד לרצף משחקים הרע הבא כמובן.

העברתי ביקורת, לא קברתי. אני בניגוד אליך לא קובע דברים באופן חד משמעי. כשאני מעביר ביקורת על קרלו אני דואג להגיד אילו דברים טובים הוא עשה ועל מה מגיע לו קרדיט ועל מה לא. אתה זה שאוהב להפציץ במילים כמו ״וורלד קלאס״ ״מנצחים בקלות״ ״אליפות ודאית״.
פספסת בנקודה = טעית. נקודה.
האשמת את השופט באיבוד אליפות = תירוצים.
צ׳לסי ניצחה אותנו = טעית. מה קשור מה אני ואחרים חשבנו על כמה רחוק ריאל תגיע בליגת האלופות.

מצויין, אז שנינו מסכימים על אותו דבר. הבנתי את המשפט האחרון שלך הפוך. ואשמח שתביא לי ציטוט שבו קראתי לפטר את זידאן. אני לא כותב הרבה אז זה צריך להיות ממש ממש פשוט בשבילך. קדימה.

איפה כתבתי אליפות ודאית?

איפה כתבתי שאני לא טועה?

והאשמתי את השופט באיבוד האליפות לא כדי לתרץ למה טעיתי ופיספסתי בנקודה בניחוש אליפות מתחילת העונה, האשמתי את השופט שהוא שדד אליפות מריאל מדריד כי היה קשה לי מאוד ששודדים אליפות מהקבוצה שאני אוהד, זה שאני טועה בניחוש מתחילת העונה עניין אותי כקליפת השום באותו רגע.

ואולי כדאי לך להיות מקורי ותטען טענות משלך במקום להעתיק מאחרים טענות שכבר עניתי עליהם? :person_facepalming:

לא, לא מסכימים, אתה כתבת שאתה לא טוען שזידאן יותר טוב מאנצ’לוטי.

מסכימים שאתה ממשיך לטעון טענות נחרצות.
לפניי שאשפוט את אנצ׳לוטי מול זידאן, אני אתן לאיטלקי זמן.

ומה השטויות האלו של חוזר על מה שכבר אמרו? זה הכי טוב שלך? אם אני ועוד אנשים אומרים לך שאתה טועה אז כנראה שיש סיבה לזה. אם אני חוזר על משהו שאדם אחר אמר זה כנראה כי אני מסכים איתו, אם אתה חושב שזה נובע ממקום אחר אז הבעיה אצלך.

אני מבין למה אתה מגיב ככה. נכון לעכשיו טעית לגביי מילטאו אז החלטת לתקוף אותי כי כנראה שככה אתה יודע להגיב ותו לא. אותן תגובות היו לך כשהזכרתי את צ׳לסי, דרך אגב שמתי לב שהחלטת להתעלם במכוון מחלק מהדברים שכתבתי כתגובה למה שטענת לגביי.

מאחל לך כל טוב, השיחה איתך לא תוביל לשום מקום.
לילה מקסים.

כמה זמן? 10 שנים ככה? הרי הוא אימן אצלנו כבר כמה שנים טובות ולא עשה כמעט כלום עם הסגל הכי טוב של ריאל מאז ומעולם.

ולא, אין לי בעיה שתטען דברים דומים למה שאחרים טענו, זה רק שאתה מעתיק מילה במילה, לפחות תתן קרדיט למי שניסה קודם ואתה מעתיק ממנו.

נכון לעכשיו זה 8 מחזורים, לכן כבר המלצתי לך שנחכה עד לסיום העונה ונראה אותך אז מזכיר לי את הפוסט הזה.
ואתה במקום להרים את הכפפה החלטת לנסות לתקוף אותי עם טענות של אחרים והעתקת מהם מילה במילה.

ולא מבין למה אתה כל כך גאה בעצמך שאתה מוכיח שטעיתי בהערכה שלי שעוברים את צ’לסי כשאתה היית יחד איתי באותה סירה אז… :person_shrugging:

ומה שהכי מוזר שאתה מתייג אותי ואז טוען שהשיחה איתי לא תוביל לשום מקום.

מפה לשם אנחנו איכשהו יוצאים לפגרה כשאנחנו בראש הטבלה בזכות הפרש שערים טוב יותר משל אתלטיקו וסוסיאדד.

בליגה הזו אנחנו אשכרה מסוגלים לקחת אליפות ולשבור שיאי ספיגה שליליים בו זמנית.

שנה שעברה 90% מהפורום פה טען שנאצ’ו את מיליטאו זה צמד בלמי על שיכול להחזיק את ההגנה של ריאל (גם אתה ביניהם).
בנתיים במציאות למיליטאו פוטנציאל באמת להפוך לאחד כזה ומשום מה אתה החלטת לפתוח דיון סביבו אחרי 8 מחזורים כשכל ההגנה נראית מזעזעת

איפה הדיון על נאצ’ו שנראה על הפנים ובמקסימום של המקסימום בינוני כמו שהוא באמת?
איפה הדיון על לוקאס “המגן הטוב בעולם” ואסקז שחירב לנו כל משחק מתחילת העונה?

מיליטאו ללא ספק השחקן הטוב בהגנה שלנו העונה ומחפה (כמה שאפשר) על כל הפאשלות של הילדים/מזדקנים/ פדה באגפים.

בנושא אלאבה-אם זה הוא או נאצ’ו אז הוא צריך להיות הבלם הבכיר שלנו ללא ספק. נאצ’ו סך הכל שחקן ספסל סביר כמו שתמיד היה.
כבלם אלאבה>נאצו
כמגן מנדי> נאצו

העיקר אתם רבים על מילטאו :man_shrugging:

אגב 1 קטן- מאוד מצחיק אותי שחלק פה (כן זה לא רק אתה דן) מנופפים לטיטי בפנים את ה"טעות" בהימור שלו על האליפות כאשר פספסנו אותה בנקודה אחת ועל חודו של טעות שיפוט נוראית.
כשבעצם ההימור שלו על אליפות קלה בא כנגד ההימור של הרבה פה שלא נסיים בטופ 3 שלוש בכלל…

קונטקסט מאוד חשוב בדברים האלה.

יש הבדל גדול מאוד בין להחזיק את ההגנה לבין להוביל במשך עונה שלמה כשהמחליפים שלהם מתחת לכל ביקורת. עצם העובדה ששנה שעברה היו בסגל שחקני הגנה כמו ראמוס שיכול לכוון אפילו מהיציע או באימונים ואפילו להכניס מוטיבציה משנה הכל.
דבר שני, אין לי שום בעיה להודות שגם אם טענתי שזה מספיק לאליפות, ואני בספק שכך כתבתי, אז הנה - נכון להיום זה לא מספיק. ודרך אגב אם תסתכל היטב כבר בסוף העונה כתבתי ל titi שמיליטאו לא בלם וורלד קלאס שאפשר לשים עליו את כל הביצים, אז אני לא יודע מאיפה הבאת את מה שאמרת עליי. כך או כך אני מסכים שצמד הבלמים שלנו + הקישור ההולך ומזדקן לא מספיקים.