רבע גמר אלופות: יוצאים בזול עם רק 8:2 מול באיירן (אלאבה (עצמי), סוארס)

יומיים לפני המשחק, התפרסם הסגל למשחק -

אחרי חודשים של פציעה, ועדיין ללא פטור רפואי - דמבלה חוזר לסגל!
וידאל ובוסקטס חוזרים לסגל בעצמם, אחרי שריצו את עונשי ההשעיות שלהם.

אומטיטי בבית כי למה לא.

קונראד, רייס, פנייה, מינגזה וחאנדרו משלימים את הסגל.

ברייטווייט שם בשביל הצחוקים, ולא ישחק, כמובן.

קצת הרכבים משוערים, אולי כדי להעיר את הדיון -

מונדו -

ספורט -
1597345478908

מארקה-

אני חושב שלראשונה מזה הרבה מאוד זמן - ברצלונה היא זו שצריכה לעשות את ההתאמות ואולי זה מה שאני אפילו מצפה מקיקה סטיין - לא רואה את גריזמן משחק, קשר רביעי בדמות סרג’י רוברטו או משהו כזה אפילו מתבקש, ככה זה יצמצם את הפערים. באיירן בפורמה מטורפת, נראית מעולה, מנצחת בלי סוף, זו עונת חייו של לבנדובסקי והזדמנות עבורו לנצח את מסי. בשביל הפיקנטריה אוסיף שבכל שלושת המפגשים האחרונים בין הקבוצות זה נגמר בטרבל. מה שכן, לא אהבתי את האובר-קשקשת מצד באיירן, אלה לא השחקנים עצמם נמוכים אלא רומיניגה, אלבר ומתיאוס, ועדיין, קצת ריספקט וכבוד לבארסה, עדיין עם מסי ביום טוב הכל אפשרי. 40-60 לבאיירן כפי שאני רואה את הדברים. אני כן בטוח שנראה את בארסה במוד הנכון ויש כל מיני דברים שמסי אולי לא היה צריך לעשות בעבר בפן המנהיגותי (בין אם כי סמך יותר על המאמן, או שהיו שם אחרים כמו פויול וצ’אבי, ואולי בגלל שהמצב לא היה גרוע כמו היום) והפעם כן עושה, זה מראה על השינוי שעבר עליו.

אגב, מנסה לדמיין לעצמי מה יעבור בראש של ג’רום בואטנג כשמסי יקבל את הכדור מול באחד על אחד. למרות שבואטנג ידע לצחוק על עצמו כמו גבר.

ההרכב של ספורט הוא המתבקש.
בלי גריזמן, עם סמדו, 4 קשרים שאף אחד מהם אינו ראקיטיץ’.
נקווה לקסמים של מסי ושסוארז יהיה חד דווקא במשחק הזה.

Official: Ousmane Dembélé has received the medical green light. [fcb]

אם נתעלם מהדיון שלי ברמה של ההנהלה. כל הרכב שסמדו בתור פותח בתור המגן, וראקיטיץ לא רואה דקה של משחק, ואני יהיה מסופק מהנקודה הזאת.

אני יודע שזה ברמה של הפנטזיה הפרועה ואין סיכוי שזה יקרה, אבל בשביל לעורר את הדיון, אם אני קיקה ואני מבין שניצחון זה כנראה האופציה היחידה שלי להשאר לעוד עונה, אני אומר פאק ברתומאו ואבידל, שם את פאטי ואת ריקי והולך על כל הקופה.

כל השבוע אוהדי ברצלונה בדיון עם עצמם, אם ברצלונה צריכה להתאים את עצמה לבאיירן או לשחק כדורגל התקפי. אני שואל ברצינות פה, יש מישהו שחושב שברצלונה מסוגלת לשחק טקטי ולסגור את המשחק מבלי לחטוף?

“להתאים את עצמך” ו"לשחק התקפי" אלו לא 2 קצוות של הסקאלה. אתה יכול להתאים את עצמך ולשחק התקפי באותו זמן.

אני מאוד בעד שנתאים את עצמנו היום לקבוצה שעומדת מולנו, אבל לא רוצה התבנקרות. בלי קשר לזה שזה גם ככה לא יעבוד ואז אין טעם.

מצידי שלא יראה דקה ושיחכה חודש לעונה הבאה. בינתיים שימשיך להתאמן.

אני מופתע מזה שהמשחק הזה מטייל לי בראש כל הזמן. אין לי ציפיות, לא הצלחתי להחליט אם זה יהיה טוב אם ננצח או לא, אבל על הטראש טוק מסביב, האוהדים ברשת דימויים והרגשת האנדרדוג אותה לא חווינו כמה שנים טובות, כל אלו מייצרים אצלי לחץ וציפייה לקראת מה שלדעתי יהיה מרחץ דמים תוצרת מינכן.

קשה לי לדבר על טרויקה, כי הפעולות בהן סטיין נוקט לא ברורות כלל. אין מבחינתי צל של ספק שהצעירים לא יפתחו, השאלה היא אם נשחק עם סרג’י או גריזמן מה שכמובן יקבע את המערך.

לטעמי מה שיפתח:

שטגן
אלבה לנגלה פיקה סמדו
בוסקטס וידאל דה יונג
סרג’י
מסי סוארז

אה…זה ברור. ההימור היחיד שרלוונטי לפאטוץ’ הוא האם אחד מהם ייכנס לפני הדקה ה-92.

מבחינתי ההרכב של ספורט עדיף, אבל לא אתפלא אם זה יהיה שילוב של ספורט ומונדו, במובן של רוברטו כמגן ימני וראקיטיץ’ בקישור של 4.

יש 5 חילופים, לא?

אני מקווה שקיקה יזכר בזה פתאום ויחליט להמר הימור עם ביצים, אבל גם הימור בטוח.

תן לריקי לפתוח.
יש לך 5 חילופים. לא עובד? תחליף. אין לך מה להפסיד, רק להרוויח.

וגם היום אני עם משה.
רק לא ראקי,
רק לא רוברטו בימין.
לא רק כמגן, גם כקשר - צד ימין עושה אותו למל"ם.
כל משחק טוב שהיה לרוברטו, היה כשהוא שיחק בצד שמאל.

רק משפט בקשר לגרמנים, כל צורת ההתבטאות שלהם היא כל כך לא מקצועית ומכובדת. גם אם הם פיבוריטים זה לא דרך לכבד את היריבה.

אולי הם קבוצה מצוינת אבל אין להם שום טיפת קלאס. אם פסז לא היתה הקבוצה השנואה עלי בשלבים האלו, הם היו.

למי אכפת מבאיירן, בא לראות את המאסטר קלאס של תיאגו

אגב
אומנות הנאחס חלק 1938473

למה אני עושה לעצמי את זה? :man_facepalming:t2:

ממוצא ההרכב היום הוא המבוגר ביותר אי פעם שברצלונה עלתה איתו בליגת האלופות.

https://twitter.com/barcacentre/status/1294341085267808256

לפחות אין ראקיטיץ…

על מה עבדו מאז מוצ"ש שעבר? מה עשו באימונים? אני מת לדעת איך מגיעים למצב שלא עוברים את הרחבה. לא את החצי, את הרחבה.

העיקר יש 4 שחקני קישור רשומים בהרכב. אף אחד מהם לא נמצא על המגרש כרגע.

עריכה - אחרי מה שטר שטגן עשה בדקה ה-36, אני משוכנע שהשחקנים עושים דווקא.

באיירן עם תוכנית משחק פשוטה יחסית, לצופף לאמצע וללחוץ חזק וגבוה, לא מפחדים כמובן מהאין מהירות של סווארז ואת שני המגינים של ברצלונה הם בכלל לא שומרים ונותנים להם אגף פנוי לגמרי(ומשם הגיע השער של ברצלונה ועוד 2 התקפות), אבל יוצרים יתרון מספרי במרכז ולא נותנים לברצלונה לנשום.

כנראה המאמן הגרמני ידע כמו כל העולם שברצלונה לא תעז לעלות בלי קישור מעובה ושלא יהיו קיצוניים מהירים שיעשו בעיה.

אי אפשר להניע כדור וגם אין למי להעיף למעלה לשטח מאחורי ההגנה של באיירן כדי שירוץ, במזל זה רק 4, היה יכול להיות הרבה יותר כואב.

בקצב הזה נפלל לתוצאת טניס. והתפטרות של ברתומאו.

הקטע הוא שבאיירן אפילו לא במשחק טוב מידי. זה לא זלזול בהם או משהו, זה פשוט הקטע האפילו יותר משפיל.

מתי ספגנו 4 שערים ב 30 דקות בפעם האחרונה? שמישהו יבדוק.

אני לא יודע מה בדיוק רומניגה אמר לפני המשחק. אם הוא זלזל בבארסה, אז הוא צדק. זה לא כוחות, אפילו שלנו יש את מסי ולבנדובסקי ביום רגוע בינתיים.

פאטי להרכב עוד במחצית במקום רוברטו או וידאל, אני מקווה.

כבר 3 שנים רצוף אנחנו חושבים ש"זה הכי גרוע שיכול להיות באלופות". אני מפחד ממש מהעונה הבאה.

הגול של סוארז רק יעצבן אותם…

אולי הגול השני יגרום לסטיין להתפרע ולעשות חילופים התקפים בדקה 88 … אולי…