לה ליגה, מחזור 8: 4:0 על סביליה בבית (סוארס, וידאל, דמבלה, מסי)

הסגל למשחק -

אלבה ופאטי חוזרים מהפציעות שלהם, ויחד עם אראוחו מבארסה ב’ (שנכנס לסגל בעקבות ההרחקה של לנגלה), הם משלימים את הסגל למשחק הערב.
מחוץ לתמונה - פירפו ואומטיטי הפצועים, וואגה ואלנייה הנשכחים וכאמור - לנגלה המורחק.

אני ריצה לראות המשכיות לקישור, אני רוצה לשמור על מסי דמבלה ואלבה מפציעות חוזרות, אני רוצה את גריזמן משתלב טוב יותר ואני רוצה משחק דינמי עם אנרגיות חיוביות.

דיוס
פירפו טודיבו פיקה סמדו
ארתור בוסקי דהיונג
גריזמן סוארז מסי

שאלבה יעלה מהספסל לחצי שעה אחרונה, ומסי ירד לספסל בחצי שעה האחרונה.
תנו לי את גריזמן יותר באמצע וקרוב למסי ותנו לי מאמן שמכניס אטרף לשחקנים.

נסחפתי קצת בחלק האחרון…

קצת בעיה לפתוח עם פירפו. פצוע וכל זה.
לא שזה היה משנה יותר מידי, כי אלבה יותר באנקר מטר שטגן, אבל לפחות הפעם יש תירוץ.

אוסיף משאלה - שפיקה יקבל את הצהוב החמישי שלו במשחק הזה. אחרת זה יקרה במשחק הבא, מה שיגרור השעייה מהקלאסיקו.

ההרכב שאני הייתי רוצה לראות.
שטגן
אלבה, טודיבו, פיקה, ווגה
דה יונג
ארתור אלניה
פאטי סוארז מסי

קצת ביצים וקצת לצאת מהסכמה הקבועה מר צנון.

כדאי שתקראו קודם מי בכלל בסגל, לפני שאתם מעלים פנטזיות לגביי ההרכב.

אלנייה אמר את מה שהוא אמר על החולצה של דה יונג ושלא דיברו אותו ומאז הוא שיחק רק מחצית אחת נגד בילבאו.

לדעתי זה משהו משמעתי. או “נקמה” על היציאה שלו לתקשורת. צפוי, שמכל השחקנים שצריכים “זעזוע” ימצאו שעיר לעזאזל.

אותם שחקנים לא בסגל לא בגלל פציעה, אלא כי הצנון לא רצה אותם בסגל.
הוא מעדיף לשחוק את אותם שחקנים כדי שבחצי גמר הצ’מפיונס ננצח 0-4 ואז יעשו לנו רמונדטה נחמדה.

רגע…אז פירפו לא באמת פצוע, ושיקרו לנו?

בחייאת, אני רוצה שהערב נעלה עם פפ על הקווים, צ’אבי ואינייסטה בקישור, ושרונאלדיניו ייכנס לרבע השעה האחרונה, כדי להחזיר אותו לכושר משחק. אחלה. אבל מה הקשר בין זה לבין המציאות? זה לא יקרה, כמו שפירפו, אלנייה ו-וואגה לא יקרו הערב. לכן אין טעם לדמיין הרכב איתם, בדיון המשחק.

רק שדה יונג לא היה בלם. במסיבת העיתונאים ואלורדה לא שלל את זה , אז מזה אני פוחד.

ההרכב שמעלה ארנסטו ואלוורדה -

אלבה בספסל, כשאנחנו שוב זוכים לרוברטו וסמדו כמגנים.
דפנה וטודיבו פותח לראשונה העונה, בגלל ההרחקה של לנגלה.
בוסקטס וגריזמן בספסל, וידאל ודמבלה בהרכב.

מעניין.

אלבה רק חוזר מפציעה, ההתקפה הכי טובה שאנחנו יכולים להציב, ולהמשיך עם וידאל אחרי המשחק האחרון זו לא הזייה, אלא סתם בחירה עם סיכון. יאללה אני מפרגן לטמבל הפעם…

הבחירה בשלשיית הקישור מקפיצה לי את הציטוט של אדון וורד עם “עבד פעם שעברה, אז רציתי המשכיות”.
המאמן הזה מחפש קומבינציות, לא יוצר אותם. ופה קבור הטיקיטאקה.

מסכים, עם זאת לפחות הוא מנסה למצוא משהו שיעבוד בצורה טובה ע"י רוטציה מעט רחבה ומתן מקום בהרכב למי שבפורמה טובה במקום להעלות את ראקיטיץ על אוטומט עם 10 מסביבו.

לא מאמין שנזכה במשהו השנה עם המאמן הזה, אבדה תקוותי, אבל אברך מעט הנאה מצפייה במשחק מה שלא קורה לאחרונה.

אם לופטגי ראה את אינטר נגדנו הוא כבר יודע כבר מה לעשות. רחמים על העינים שלי. סמדו ורוברטו מגינים.

פיקה צריך לקבל צהוב . שלא יורחק מהקלאסיקו.

גריזמן בדרך המהירה להיות קוטיניו 2. מדהים שלא נלמד שום לקח.

יאלה שכחנו לגמרי מראקיטיץ , בלתי נתפס.

שלושה שערים של איכות אינדיווידואלית. סביליה לעומת זאת שיחקה יותר טוב (עד שברצלונה שחטה אותה) הגיעה למצבים ולא הצליחה לעשות כלום איתם.

אבי מלר הגדיר את זה מצויין אחרי אינטר: “מאמן גרוע עם שחקנים מדהימים”.

אגב, למרות הגול אני אשמח לגמור עם הניסוי הזה של וידאל. אני רוצה בוסקטס.

אגב2, בכיתם שהקישור לא מספיק התקפי, אז השחקן שהולך להיות הברזילאי האהוב עליי בכל הזמנים פתר גם את זה.

רק מדגיש את הפוטנציאל ההתקפי המבוזבז שיש לברצלונה שואלוורדה הורס במוחו הקודר.

ארתור השחקן הכי טוב על המגרש. באיי פאר.
מחצית מצויינת לברזילאי.
דמבלה גם היה טוב מאוד עם שער נהדר וכמה מסירות מפתח טובות מאוד.

מסי לא מאופס ולא בקצב בכלל, אבל אתם יודעים מה עושים לשחקן הגדול בהיסטוריה כשהוא לא בקצב משחק? מכניסים אותו לקצב משחק.

כדורגל זה משחק מוזר… זו אחת המחציות הכי משקרות שזכורות לי שראיתי.
יש לנו בעיה קשה בהגנה, את המשחק הזה כנראה נעבור אבל אני כבר רואה איך אנחנו מקיאים דם במשחק החוץ הבא.

נ.ב
מי הגאון שהחתים את גריזמן ולא את דה ליכט?

אני פשוט נהנה, ונראה לי שמי שלא נהנה מחמיץ…

3:0 במשחק שמסי לא מורגש בו זה משהו מרגש.
הקבוצה כולה משחקת טוב, ובאמת חסרה יד מכוונת שתעזור לשחקנים למצוא פתרונות טובים במהירות רבה יותר. שיהיה להם ברור מה הם עושים עם הכדור בשניה שהוא מגיע להם לרגל.

השחקנים שלנו לא איטיים, אבל באין תכנית משחק ברורה הם מוציאים יותר מדי זמן על קבלת החלטות.

עם זאת, השחקנים הצעירים מתחילים להתחבר ולצבור בטחון. גם ארתור וגם דה-יונג מחזיקים בכדור יותר ומתחברים יותר. אגב, דה-יונג היורש של בוסי ובסופו של דבר אמור לרשת את העמדה. כרגע הם משחקים ברמה דיי דומה כי בוסי בכור נורא. פרנקי הוא העתיד ואין לי בעיה שהוא מושיב את בוסי כרגע.

וידאל לטעמי כקשר ההתקפי לצד ארתור הוא בחירה מצוינת. היחיד שלוחץ בלי הפסקה, וגם התקפית הוא חותר קדימה בעקביות ובלי בושה כשהוא מקבל כדור. ואיזה יופי של גול.

מבחינתי עם ארתור זו שלישיית הקישור הכי טובה שראינו עד כה העונה.

וסמדו, אגב, איש המשחק שלי במחצית הראשונה. הבישול, המהירות והאופן שהוא משכיח את זה שאלבה לא על המגרש… ריספקט.