מחזור 9 :: ליברפול באולד טראפורד (18:30)

זה לא הפחד, זה החג.

דה חאה
וואן ביסאקה לינדלוף מגווייר טואנזבה
מקטומיניי פרד
ג’יימס אנדראס יאנג
ראשפורד

יאללה מכות וחג שמח.

יכול גם להיות שמדובר ב3 בלמים עם יאנג מגן שמאלי אבל גם לדעתי יותר סביר שאולה ממשיך לדבוק ב4231.

בשנים האחרונות היום מקרים בהם הפתענו נגד הגדולות. אולי נעשה זאת גם היום :thinking:

אני מניח שכדורגל גדול לא נוכל להציג היום, אל אולי נראה לחימה… לפחות זה!

לא מבין 2 דברים

1. הVAR הזה ואיך משתמשים בו, אם משתמשים לפסול את הגול מאנה למה לא פסלו את הגול של יונייטד?
  2. למה קלופ מתעקש לשחק מול יונייטד כאילו מדובר בקבוצה גדולה? עונה שעברה הפסיד 2 נקודות יקרות והעונה פיגור במחצית.

יונייטד עם 12 שחקנים היום. ה-VAR רכש טוב.

באופן כללי היינו הקבוצה הטובה ביותר, וליברפול לא מצליחה להשתלט על המשחק. החיסרון של סאלאח מורגש!

שוב איבדתם 2 נקודות חשובות. למרות שלטעמי אתם צריכים להיות מרוצים עם הנקודה

לגמרי איבוד שתי נקודות, אני לא מרוצה מהנקודה, המשחק היום היה צריך להיות קל אם רק היינו עולים כמו שצריך כבר ממהתחלה.

קייטה ב-10 דקות טובות הראה מה כ"כ חסר להנדרסון, אם רק לא יפצע הוא יתרום המון, עד עכשיו עם הפציעות אולי הראה 30% מהיכולת האמיתית שלו, שחקן הקישור המודרני המושלם.

מאטיפ אחרי תקופה ארוכה של משחקים מצויינים היה חושך היום, בגללו ראשפורד פתאום נראה כחלוץ ליגה טוב היום.

בכללי יונייטד יותר מתקשה עם הקטנות מכיוון שאין לה מושג איך לשחק כדורגל, תוכנית המשחק של סולשאר היא מתפרצות וזהו. בכל אופן אני מסכים שליונייטד הנוכחית לא צריך לתת כבוד הקבוצה הזאת היא U21 לכל היותר.

זה היה תיקו שהרגיש כמו הפסד. מצד שני, זה היה תיקו שהרגיש כמו ניצחון.

בשורה התחתונה: היו לנו הופעות ״גאות״ כאלה בשנים האחרונות והיו מחשבות שאחריהן נצא לדרך חדשה, אבל זה לא קרה. אין לי סיבה להאמין שהפעם זה יהיה שונה.

שום דרך חדשה לא תהיה כאן. לא היה שום דבר שיצדיק את האמונה שלנו בכך. ההפך הוא הנכון, העלינו את רמת המשחק שלנו מול ליברפול בדיוק כמו שקבוצות קטנות ועלובות מעלות את הרמה שלהם מולנו, אנחנו היום קבוצה קטנה ועלובה וזה לא הולך להשתנות כל עוד לא יסירו את השלשלאות הכבדות של הגלייזרים ווודוורד המטונפים.

נמאס כבר מהקבוצה הזאת. הגנה פח זבל שנתנה לליברפול גול במתנה. העלק לחץ שלהם בחצי שעה האחרונה לא עושה עליי רושם. לא בעטו לדה חאה אפילו כדור אחד עד שחבורת המטומטמים מאחורה פרסה ללאנה, שהוא כלומניק בפני עצמו, שטיח אדום עם השלט “התבקיע לי?”.

תוצאה סבירה ואף מכובדת בטח בהתחשב ביחסי הכוחות הנוכחיים בין הקבוצות (מתבטא נהדר בזה שליברפול בהופעה גרועה שווה נקודה בחוץ מול יונייטד בהופעה די טובה).
מכל מקום זה לא המשחק שעליו נמדדים, השינוי צריך לבוא במשחקים כמו מול נוריץ’ בראשון ששם ההתקפה צריכה לעבוד לא מול ליברפול ששם ההגנה שלנו נשאה בעיקר הנטל (וחטפה גול מהאגף של רוחו ויאנג…). הבעיה העיקרית היא שלא השכלנו לנצח (או להוציא לפחות פאקינג נקודה) את ניוקאסל, ווסטהאם, פאלאס ושות’ פחות תיקו ביתי מול קבוצה שעולה עלינו כרגע בהרבה.

ליברפול הייתה ביום רע או שגרמנו לה להיות ביום רע?

ליברפול על כל הרעש שיש סביבה כעת היא קבוצה טובה אבל היא לחלוטין לא מה שעושים ממנה,ראיתי אותה מגרדת נקודות בכמה וכמה משחקים שעל הנייר הייתה אמורה לפרק את היריבה. זה שליברפול הייתה לא טובה נגד יונייטד נבע בעיקר מההשקעה של יונייטד.

ההבדל בינינו לבין סיטי למשל הוא תהומי ושום מאמץ והקרבה לא ימנעו מאיתנו להפסיד את המפגשים האלה. זה בגלל שהסגל שלהם הרבה הרבה יותר כישרוני משלנו ולקינוח יש שם מאמן נהדר.

טוב אחרי העצבים של אתמול, אפשר לסכם קצת.

אנדראס הוא לא 10 מושלם, או קרוב לרמה עולמית. אבל, הוא הראה איך משחק ההתקפה שונה כשיש 10 מתפקד. פתאום הוא מגיע לבעיטות (לא יצאו לא טוב אבל לפחות משהו), מסדר מצבים, חוטף, מכסח. הוא איטי מדי בתגובות לפעמים, אבל לשם שינוי שיחקנו 11 על 11 ולא מינוס שחקן בגלל לינגארד.

רגע המשחק שלי היה שראשפורד רץ עם ואן דייק לכדור, קיבל דחיפה מהמטר תשע מאות של הבלם, ובכל זאת נשאר על הרגליים עם הכדור ברגל. המצב הזה יכל להסתיים בשער אם אנדראס היה מוסר לג’יימס במקום לבעוט בשמאל. חבל, אבל עדיין משמח.

השופט היה מזעזע. הגול שלנו חוקי למהדרין, ושלהם נפסל בצדק, אבל נשגב מבינתי איך רוחו ויאנג התחמקו מצהובים, ועוד מול העיניים של אטקינסון הדביל. הטעויות שלו לא שינו את המשחק דרמטית, אבל היו צורמות.

לינדלוף פשוט בדיחה. גם אם מאנה נגע ביד, הוא בכלל לא צריך להגיע למצב בעיטה. גם אוריגי דרס אותו לא מעט, אפילו כשהיה ללינדלוף פור של כמה מטרים. ובשער, רוברסון פנוי לגמרי באגף ימין שלנו, אותו לינדלוף ו-וואן ביסאקה אמורים לכסות. סתם מחדל שעלה לנו ב-2 נקודות אבל בעיקר בדחיפה מוראלית אדירה.

מעיפים את בלינד - מביאים את לינדלוף, דיסנילנד של מטומטמים.