מחזור 9: מביסים בבית את בטיס 5:2 (דמבלה, גריזמן, מסי 2X, פדרי)

הסגל למשחק -

בחוץ:
אראוחו, קוטיניו, אומטיטי - פציעות.

בפנים:
ריקי, מינגסה וקונראד.

הרכבים משוערים -

FB_IMG_1604739744723

בהגנה -
תמימות דעים בקשר לסרג’י רוברטו ולא דסט.

“קישור” -
ההתלבטות הרגילה בין פיאניץ’ לבוסקטס.

התקפה -
פדרי או דמבלה. כל השאר נעול וחתום.

הזוית המעניינת היא הראיון של חואקין כשנשאל על קומאן. מי שלא זוכר, חואקין הוא אחד השרידים האחרונים של ולנסיה תחת קומאן מ2007, שם קומאן וחואקין חוו תקופה אותה הם ירצו לשכוח.

מעניין לראות את היחסים ביניהם, והאם חואקין יגיע עם אקסטרה מוטיבציה לנצח את מאמנו לשעבר.

פקיר לא בסגל של בטיס בגלל פציעה. זה כבר חצי נצחון.
אני לא חושב שלחואקין יש מה לעשות נגד קומאן בין אם יש לו מוטיבציה ובין אם אין. לא בגילו. עם כל הכבוד לחואקין ויש לי הרבה הרבה כבוד אליו.

ההרכב של קומאן -

מסי לא פותח עקב כאבים בקרסול.

פאטי, דמבלה, גריזמן ופדרי ינסו למלא את החסר.

דסט מקבל מנוחה, עקב עומס המשחקים שצבר.

ההרכב של פלגריני -

ידעתי :joy: :joy: :joy: :sob: :sob: :sob: :joy: :joy: :joy:

הוא משחק בעמדה שלו, מחמיץ על ימין ועל שמאל, מקבל פנדל ומחמיץ גם את זה. אני מיואש מגריזמן ובאמת לא מבין למה הוא עדיין מקבל כל כך הרבה דקות.

לא נעים לי מקומאן כי הוא באמת אגדה ברסלונאית והיה שחקן ענק אבל בא לי כבר עכשיו להעיף אותו.

טוב, סבלנות, עוד חודשיים בחירות והכל, אני מקווה, יתחיל להיראות אחרת.

לדעתי (ולצערי) מסי לא חסר לבארסה התקפית, היו מספיק מצבים לגמור את המשחק וגריזמן נראה טוב בעמדה של מסי- חוץ מהסיומת כמובן. אם תהיה לו המשכיות שם זה עניין של זמן עד שיתפוצץ.

אם מסי היה פצוע אז למה הוא נכנס עכשיו?

יש לך הזדמנות למחוק את זה.

קיבל את הזריקה של בניון.

היו מצבים לבארסה לרדת עם 3 4 אפס בקלות. במובן הזה הוא לא היה חסר, ברור לכולם האיכות שלו.

מישהו מבין בחוקה, זה לא היה צמוד לגוף? אני שואל ברצינות.

לדעתי זה לא צמוד. היד “יצאה החוצה”, ולא נשארה צמודה.

צריך לראות שוב.

זהו דאסט לא יראה יותר מגרש העונה…

אתה כותב את זה כאילו מתישהו הייתה איזושהי אפשרות אחרת.

1. יש משהו כיפי בלשחק נגד בטיס. משהו מלא אשלייה של התקפה נפלאה ושערים שנכנסים בקלות. אז נכון, לא צריך לבכות על 5:2, כולל שער שדה ראשון של פנדלאו העונה. אין ספק. אבל גם לא צריך לעוף על זה. בטח לא מול ההגנה התמימה של בטיס, בטח לא ביתרון שחקן במשך חצי שעה.

2. המחצית הראשונה הייתה סבירה לגמרי. אילולא אי האיפוס/אי הביטחון/אי היכולת של גריזמן, היו פה 3 שערים לטובתנו כבר בדקה ה-45. את המחצית השנייה אני לא כל כך מחשיב, כי מהדקה ה-60 בטיס לא למדה מאלאבס (לא שהיא יכולה להגן כמוה), והתפרקה לגמרי.

3. מעניין שגם כשסוף סוף הייתה הזדמנות לפתוח את הפקק באמצע (והוא אכן נפתח במשחק הזה), קומאן שלח את פאטי הרבה למרכז, והשאיר את הקו לאלבה. מול ההגנה מלאת השטחים הפתוחים של בטיס זה עבד, מול הבאה בתור ממדריד - לא בטוח.

4. דמבלה מסוגל לפתוח פער של 20 מטר בריצה של 5 מטר, ואז להגביה לריקי ביציע. לפעמים זה נראה שהוא לוחץ שנייה יותר מידי על הריבוע בשלט. אם היה לו מוח, היינו מסודרים בצד הימני של ההתקפה. ועדיין - אחלה גול. גם יפה, ובעיקר - חשוב.

5. המתחרה שלו עוד לא נכנס לעניינים, אבל יש לו הקלות. קצת קשה לטרינקאו להיכנס לרצף עם רבע שעה במשחק, למרות שבדקות האחרונות היה לא רע בכלל.

6. מגיע לפדרי לכבוש. כל כך מגיע לו. למרות שלא היה בשיאו היום, רק על הכמעט בישול לגריזמן בעקב - הבחור שווה הרכב בכל משחק. סוף סוף שחקן, צעיר, שמשחק קדימה ולא עושה רק את מה שבטוח.

יאללה לפגרה. אחריה - צ’ולו.

במשחק כזה לא צריכים לבדוק את השערים שכבשנו אלא את השערים שספגנו.

אל דאגה, סוארז יגיע מולנו בשיא. אני מהמר על שלושער שלו נגדנו.

זה לא יקרה כי הוא במהירות של פיקה .
המשחקים האחרונים כל כך מעצבנים , כי מגיעים למלא מצבים אבל הכדור לא נכנס , גם נגד ריאל היו החמצות של ילדים וברגע שאתה לא נותן אתה מקבל .
הלחץ פשוט נוראי באמת כל מסירה מגיע שחקן יריב מול הבלמים .

בול.
גול נפלא, וחוץ מזה זה אותו אידיוט על טורבו.
יש לו הכל חוץ ממוח, והחסרון הזה לא ניתן לשנות. איך אמר איינשטיין?

בעמדה מאחורי החלוץ אני מעדיף את פדרי על קוטיניו, על מסי , על פוץ’, על גריזמן. הוא פשוט נפלא, ויכול להוריד ממסי את ניהול המשחק. שיתרכז בגולים ואסיסטים.

אגב דסט - אני לא דואג לדקות שלו כשקומאן המאמן. זה השחקן שלו, והוא יקבל מספיק דקות.

לגבי הפנדל - אני לא הייתי יוצא נגד השופט לו היה קובע שזה כדור ירוי. מצד שני, השחקן כנראה יכל להימנע מהמגע.
אבל בספרד כמו בשכונה - כל נגיעת יד זה עבירה. גם בליגת האלופות בשנים האחרונות.