Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

לא בדיוק ארגנטינה כנבחרת אבל אותה מדינה וזה התרד היחידי שהיה נראה לי קשור.
ימים קשים ומרתקים לאוהדי ריבר, רעב הכתיבה הציק לי בפנים ואחרי הרבה זמן הייתי חייב לשבת ולכתוב אז הנה טור הדעה הקטן שלי לקראת הגומלין נגד פלמיירס בלילה שבין שלישי לרביעי, ריבר עם הגב אל הקיר הכי גדול שהיה לה בעידן גז’ארדו אחרי הפסד 3-0 בבית ואובדן האליפות, אולי דווקא שהכל הכי שחור יצוץ.לו שוב זריחה של אור:

"En Vos confío!!

“עליך אני סומך”
זאת התחושה שאוהדי ריבר מרגישים ממרסלו גז’ארדו כבר 6 שנים.
לא משנה מה יבוא, לא משנה מה יקרה, הקוסם, הנפוליטאן יציל את ריבר ויביא עוד תואר.

הקסם של מונייקו עבד כל כך טוב עד שלא שמנו לב שלאט לאט הארנבים שהוא מצליח לשלוף מהכובע נגמרים לו.

שלא תבינו לא נכון, אין לי טיפת כעס על מרסלו גז’'ארדו, הוא הביא את ריבר לגדולתה הגדולה בהיסטוריה, עם בעיות כלכליות, עם שחקנים שנמכרו לו באמצע העונה, גז’ארדו ידע להביא מחליפים, לשלוף שחקן חדש מהנוער, לשנות מערכים, להחליף שחקנים במחציות שלא עבדו ועם כל זה להגיע לניצחון ולזכות בתארים.

אבל מאותו גמר ארור של 2019 נגד פלמנגו נראה שלגז’ארדו כבר הרבה יותר קשה למצוא פתרונות לבעיות שלו.
העזיבה של פלאסיוס במרכז המגרש, העזיבה של מרטינז קווארטה את לב ההגנה, ריבר נפלה תוך 3 דקות בגמר של 2019, היא נפלה ב-2 המחזורים האחרונים של הסופרליגה, היא נפלה אתמול בלילה נגד אינדפנדיינטה החלשה שניצחון היה מעלה אותה לגמר, דברים שאנחנו אוהדי ריבר לא רגילים לראות מריבר של מונייקו, ריבר הווינרית של מונייקו פתאום כבר קצת לא…

השאלה הגדולה היא מתי ולאן לאן הריבר הזאת הולכת, האם לגז’ארדו שמסיים חוזה בסוף 2021 יש עוד כוחות לעלות את ריבר שוב על גג הוינריות, האם הוא יצליח לעשות מריבר שוב ההצגה הכי גדולה ביבשת או שגם הוא עייף ויחפש את דרכו במקום אחר, אולי השאלה הכי מסקרנת שאוהדי ריבר וכנראה גם של יתר הקבוצות (כן גם של בוקה ;)) שואלים את עצמם.

ועדיין למרות הכל זאת ריבר של גז’ארדו, זאת הקבוצה הכי טובה בדרום אמריקה בעשור האחרון, זאת קבוצה של כדורגל איכותי ושל גולים וביום שלישי היא תתייצב למשימה מהחשובות והקשות שלה בעידן הנוכחי, האם גז’ארדו יוציא עוד שפן מהכובע ושוב ישאיר אותנו בפליאה גדולה.
En Vos Confio…"

אהוד יא בולודו טוב שחזרת. נמאס לי לכתוב לבד על ארגנטינה, ושמח שאתה חוזר רעב, אולי עשרה ממך השראה, אני ב creative block כבר שנתיים ומשהו.

מוקדמות המונדיאל במרץ בדרום אמריקה בוטלו. בדיחה שרצה בטויטר. “מי מספר את זה לסלבה”

מוקדמות המונדיאל בדרום אמריקה במרץ בוטלו.
בין היתר:
ארגנטינה - אורוגוואי
קולומביה - ברזיל
ברזיל - ארגנטינה

https://twitter.com/dorhoffman/status/1368250068910882819

@Ganjo, נו ליאור, לכבוד המשחק הלילה נחייה את הדיון ואפסיק לכתוב תגובות לעצמי?

הלילה 3:00 שעון ישראל נגד ונצואלה בקאראקאס. אני בהלם שבכלל כולם היו מוכנים לטוס.

Aguante Argentina!

אין הרכב? בד"כ אני זוכר שמפרסמים הרכב יום לפני בדרום אמריקה…

סוף סוף יש לי עם מי לדבר על ארחנטינה😀

אין הרכב אבל סקאלוני אומר שהוא פחות או יותר ממשיך עם ההרכב של הקופה. כריסטיאן רומרו ופארדס מוצהבים.

מולינה/מונטיאל… אקוניה/טגליאפיקו…סקאלוני המתלבט הנצחי…

האמת שלושת המשחקים מפחידים אותי והאמצעי במיוחד. ארגנטינה עדיין יכולה לאבד נקודות מול כל קבוצה, אלופה או לא אלופה.

גם ונצואלה נבחרת מפתיעה ואינטנסיבית. נראה אם סקלוני יצליח לעודד את הנבחרת לעודד הכתבת קצב ןשליטה בכדור. זו התכנית שלו לרוב מול נבחרות בסדר גודל כזה.

אני מעריך את המאמץ שלכם. להשאר בלילה עד שלוש בלילה בשביל ארגנטינה זה מאמץ ראוי. למרות שליאור בטח רגיל לזה בגלל שהוא אבא.

כי לנדב יש יום הולדת…

El primer rival de Argentina en este triple fecha de
Eliminatorias será Venezuela. Y SEGUNDO BRASIL
:sunglasses:

פעם ראשונה שבאים למשחק כלשהו כבעלי תואר מאז 93 וזה דבר ענק, עצום!! ומרגש

אותו הרכב צפוי להיות המשך ישיר של הקופה מינוס קוטי וליאו והמורחקים.
ברזיל ללא כל הליגיונרים האנגלים זה הזדמנות כמעט חד פעמית לקחת מולם ניצחון
ואז לקינוח הקהל חוזר לאיצטדיונים והמונומטל יהיה מלא לפחות בחציו.

התגעגענו אליך אלופת.דרום אמריקה :argentina:

אני מודה שאני הולך לישון ומתעורר בשלוש… זה אגב חלק מהקסם. ההתעוררות הזאת באמצע הלילה והלראות לבד הזה (חוץ מהחצי גמר והגמר שבו כבר הצטרפו הילדות) ועגמת הנפש הכמעט תמידית הזו… זה מה שהפך את הגביע לקסום במיוחד.

אהוד יא תותח!

נדב מזל טוב!

מזל טוב נדב!

תודה לכולם!

מחצית ראשונה קשה לצפייה ובכנות שעד האדום מהעבירה הברוטאלית על מסי ונצואלה היו לחלוטין עדיפים עלינו. לפחות הצלחנו לנצל את זה לשער בסוף המחצית.

אני מקווה שהמשחק ישתפר.

נראה לי שראינו משחק אחר… ארגנטינה עליונה בכל פרמטר מהשניה הראשונה. הבעיה העיקרית שלנו בהתקפה היא שלא משנה מה מוסרים למסי. זה הופך את המשחק שלנו לצפוי ואת התפקיד של מסי לבלתי אפשרי. החבר’ה חייבים לפתח את האגו של עצמם.

הכרטיס האדום הרס את המשחק. הגיע הזמן שיבטלו את העונש הזה. לא הגיוני שמהלך אחד משפיע כל כך עמוקות על משחק שלם.

חייבים עונש מתאים לעבירות מהסוג הזה. אין מה לעשות.

להעניש את השחקן ולא את הקבוצה. דמיין שכרטיס אדום שווה הרחקה מ-10 משחקים. לא מכיר הרבה שיתנדבו להקריב את עצמם ברמה כזו.

האם זה מרתיע מספיק מעבירה ברוטלית בגמר? או לחלופין מקרה סוארס מול גאנה?

“אל מונו” של 28 שנה ירד מהגב של השחקנים רואים את זה.

הכישרון תמיד היה שם אבל הקוף על הגב היה כבד מידי.
עכשיו שהוא ירד כיף לראות את אלופת דרום אמריקה משחקת, נראה שגם להם כיף וזה מה שחשוב.

יאללה למשחק הבא מול סגנית אלופת דרום אמריקה…

דווקא במקרה של לואיסיטו, העונש הקבוצתי (לשחק חצי דקה ב10 שחקנים) היה חסר ערך. לגבי הגמר זה באמת המשחק היחיד בו זה לא ירתיע. למרות שאם שחקן יודע שאת החודשיים הבאים של העונה הבאה הוא פותח על הספסל זה כן עלול להוות גורם מרתיע.

מסכים, רציתי לראות האם הפתרון שלך עוזר להתמודד גם עם הכשל המרכזי של העונש הקיים. אגב, לא מסכים שזה רק לגבי גמרים - המאמן פשוט יבחר שחקנים חסרי ערך לקצץ רגליים במשחקיי נוקאוט. שווה לאבד איזה קורזאווה לחודשיים כדי למנוע גול ו\או להשבית את דה בריינה ולעלות לחצי גמר, נניח.