Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

כששמים הכל עם בירה כהה הוא יותר טעים.
בשר נטו, ארגנטינה מנצחת

אני דווקא פחות אוהב entrana
אם צריך לבחור אז vacio או bife de Chorizo
וכמובן בצד Chorizo, Chinchulín y Mollejas
אבל הכי אוהב colita de cuadril

אני אתרגם:

Entreana - נתח קצבים
Bife de chorizo - סינטה
Mollejas - שקדי עגל
Chinchulin - מעיים
Chorizo - צ’וריסו
Colita de cuadril - שפיץ שייטל

ורק לvacio אין תרגום… עד כדי כך ארגנטינאי הוא שאין לו מילה בעברית.

צמרמורת

למרות שהיו שאלות לגבי זהות השוער השלישי שצריך לטוב לקטאר בין ארמאני רוסי ומוסו, סקלוני החליט את ההחלטה הדי ברורה והקיימת שהייתה עד עכשיו.

דיבו מרטינז, חרונימו רולי ופרנקו ארמאני יהיו 3 השוערים שיטוסו לקטאר.

לפחות בבשר אתם מנצחים :skull:

בחישוב מהיר - 200 ק"ג בשר לשבוע, לחלק ל-50-60 אנשי משלחת (שחקנים ומעטפת), יוצא בערך 500 גרם בשר ליום לאדם (פלוס ספיירים), שאף עשוי להתחלק ל-2 ארוחות בשריות. נשמע כמו כמויות סבירות לגמרי של בשר.

זהו, רשמית אחד הניתוחים המיותרים בתולדות הפורום.

מנגד, זכינו לתגובה של ליאור שמסבירה על כל סוגי הבשר שאני חושב שצריכה לזכות לפחות בעוד 4 לייקים, או למסגור.

יש דברים חשובים שפשוט לא מדברים עליהם מספיק פה בפורום.

אתה מכיר אותי אישית אתה יודע שאין לי בעיה עם כל מה שקשור לבשר…לדבר, להכין, לאכול :wink:

ושימו לב שלא אמרנו מילה על Tira de Asado ועל Morcilla

La vida, es el Futbol :argentina:

עוד 14 יום זה מתחיל…

@Ganjo מורסיז’ה :star_struck::heart_eyes::star_struck::heart_eyes:

סקלוני פרסם את רשימת 31 השחקנים שלו מתוכם ינופו 5 ויטוסו 26 שחקנים בסגל הסופי לקטאר.

בגדול מוסו ינופה כי כבר אתמול הודיעו מי שלושת השוערים זה רק בשביל הרשמיות.

לו סלסו עדיין בוחנים את עניין הכשירות שלו כי יש סימני שאלה לגבי תוצאות הבדיקות הראשונות ורוצים לעשות שוב, יש הערכות שהוא יחמיץ רק את ערב הסעודית ואז אם הוא כשיר להמשך הוא בסגל.

פוית חזר לסגל של ויאריאל ומתאמן, צריך לראות עוד כמה ימים איך הוא סקלוני אוהב אותו והוא יכול לשחק גם מגן ימני וגם בלם.
גם ניקו בספק בגלל פציעה ומחכים לבדיקת כשירות

אבל אם אני צריך לנחש מי בחוץ בלי קשר לפצועים אז:
מוסו, מדינה, דיבאלה, אלמאדה ואנחל קוראה

סקלוני ציין שלא יכנס הרבה דם חדש ממי שלא לקח חלק במוקדמות אבל כמובן שעניין הפציעות יכול לשנות קצת עניינים.

אין פה הפתעות גדולות בסה"כ…אוטוטו זה מגיע :muscle:t3::argentina:

סקלוני צימצם את הרשימה שלו מהבוקר והדיח את מוסו, את פקונדו מדינה ואת תיאגו אלמדה מה שהשאיר את הרשימה שלו על 28 שחקנים.

בשעות הקרובות תגיע ההכרעה במצבו של לו סלסו אבל לפי הבנתי סיכוייו להישאר בסגל נמוכים מאוד מה שיוריד את הסגל ל-27 שחקנים.

פה יכנסו 3 שחקנים למשולש על מקום אחד בסגל, פוית ודיבאלה שכשירותם מוטלת בספק ואנחל קוראה.
עוד תעלה השאלה האם סקלוני רוצה לנסוע עם 8 או 9 שחקני הגנה, סקלוני אוהב את פוית מאוד והשחקן גם יכול לתת לו יעילות רב גונית עם אופציה לשחק מגן ימני/בלם ואפילו קשר אחורי.

מאמין שביממה הקרובה יסגר הכל…בכל אופן התאריך האחרון להגשת הסגלים המלאים הוא 10 לנובמבר ככל המאוחר ורוב הנבחרות יעשו זאת לפני.

מגיב כדי ש- @EHUD יוכל לכתוב הודעה נוספת

לו סלסו סופית מחוץ לסגל וזאת מכה כואבת.
שחקן הרכב פותח ואלוף דרום אמריקה.
מלך הבישולים של הנבחרת (5) במוקדמות המונדיאל.
השחקן הרביעי עם הכי הרבה הופעות בהרכב בעידן סקלוני.

לו סלסו יהיה חסר לנו בקטאר :broken_heart:

טוב אנחל קוראה נשאר בחוץ
פוית ודיבאלה בפנים
הסגל סגור

נראה לי שהיה עדיף להביא חמישה בלמים וארבעה מגינים ולא להפך. מי צריך גם את מולינה גם את מוניטאל וגם את פויט?

בנוסף, קצת מדאיג אותי לשחק גם עם די-מריה וגם עם מסי וגם עם פאפו גומז…3 שחקנים בני 34-35. מצד שני לא עוקב אחרי אנסו פרננדז אבל מ-2 הופעות כמחליף בנבחרת במשחקי ידידות מול ג’מאיקה והונדורס לא הייתי אומר שדרכו להרכב סלולה… אז מי כן? עם מי הייתם פותחים?

ותהיה אחרונה - חוליאן אלברס ולאוטרו מרטינז יחד זה לא אפשרי? כי עד עכשיו נראה לי הם תמיד שיחקו אחד במקום השני.

הימים לא עוברים

מאמין שזה מה שנראה כשנצטרך גול.

משום מה לא משדרים את המשחק היום אז אם יש למישהו לינקים אני אודה לו מקרב ליבי

הנה ליאור:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.leveragedab.aostscoresix

תוריד לאנדרואיד/טאבלט.
אבל אם אתה מעדיף למחשב אז תפעיל את זה דרך האימיולטר Nox.
האפליקציה הזו אף פעם לא אכזבה אותי, בלי קטיעות ועם שידור בHD

זה ב International friendlys

אגב @Ganjo אתם הארחנטינאים באמת חולי נפש. שעתיים לפני המשחק ויש כבר שידור מחדר ההלבשה. בדרך כלל השידור באפליקציה מתחיל רבע שעה לפני המשחק

וואלה שמעתי דיבור על זה שסקלוני רואה במק אליסטר המחליף של לו סלסו וגם הוא פותח היום
לא יודע אם אני אוהב את זה אבל תומך בסקלוני
נ ב. רק דיברתי ובישל

ואיזה כיף לראות את חולי ואת די מריה
הגול הראשון של גולאסו וגם הבישול לליאו

בינתיים מפרקים את איחוד האימרויות במחצית