Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

מחפש סרטון של הרגע הזה אם מוצא

:argentina::heart:

תודה!

פה יש רק את הדקה וחצי שחיפשתי
רגע עוצמתי

גולאסו של ליאו!!! שער 800 בקריירה

2 שחקנים של פנמה שרצו את החולצה של אנזו עשו ביניהם אבן, נייר ומספרים :rofl:

ולמקום אישי יותר וחלום רטוב שלי

איך יפה לו חולצה של ריבר :star_struck::heart_eyes:

בסדר אהוד. גם ריבר בסדר. הלוואי שבמקום לעבור לצפון אמריקה או, רחמנא ליצלן לסעודיה, יחזור לשחק בארחנטינה ונראה את הטירוף הזה כל שבוע. זו תהיה חוויה היסטרית.

המשחק אתמול היה מהנה, לא היה שונה מהמונדיאל מבחינת ההשקעה, המלחמה והרצון.
פנמה לא הגיעה כדי להוות תפאורה, ולמרות שהיו לא קיימים התקפית, לפחות הגנתית נתנו פייט. כבוד.
הכניסה הזו במסי הפחידה אותי והזכירה לי שמסי לא נופל כל עוד זה לא משהו באמת כואב ומסוכן.
המשחק גם הזכיר לי את סעודיה, שארחנטינה יושבת על השער ופשוט או שמבטלים את השערים או שזה אלף קורות.

אהבתי כל מלחמה על הכדור ובמיוחד את דה פול שדוחף את השחקנים החוצה בזמן החילוף. אין באמת משחקי ידידות אצל הדרום אמריקאיות, ואם אתמול זו הייתה ברזיל היינו רואים רצח על כר הדשא. חבל A missed chance.

כיף אדיר וממש שווה לילה לבן.

איזה כיף היה לראות את המלך משחק בבית שלו, בממלכה. :large_blue_circle::white_circle::red_circle: :argentina:

אם הוא יחזור למולדת הוא ישחק בקבוצה אחרת מאשר ניואלס? כי אם הוא יעבור לריבר המונומטאל הולך להיות מפוצץ בכל משחק כמה שעות לפני שריקת הפתיחה, שלא לדבר על הדרבי.
וגם בלברטאדורס זה יהיה חולני במשחקי החוץ.

אבל בוא נודה, מרגש יותר לשחק בבומבונרה :yellow_heart: :blue_heart:

לא רואה סרט שהוא משחק בשום קבוצה פרט לניואלס אבל תן לפנטז.

אתה בכוח רוצה להסתכסך איתי? :nauseated_face: הביוב הזה

איזה גבר על סקאלוני. איזה מנהיג. כל המהות של הנבחרת הזו והסיבה שהיא הצליחה נראה בבירור ב 1:17

כשהוא מחבק את הילדים שלו ומתענג על אהבת הקהל האדירה הוא שם לב שהצוות שלו לא עומד לידו ומקבל את אותה האהבה, הוא הסתובב וקרא להם ומיד שמואל, פאבליטו ושאר החבר’ה עמדו לידו בגאווה.

רגע נפלא שמראה מנהיגות אמתית וצניעות נפלאה.

עוד דברים מרגשים:
קוטי נושם בכבדות, בבירור לא מכיל את ההתרגשות האדירה.
דיבו עם הדמעות.
דיבו ואוטאמנדי ששרים עם האוהדים.
הילדים הקטנים בהלם וכמעט מפוחדים מהשירה האדירה והאנרגיות המטורפות.
מסי עם עיניים לחות שלא מצליח אפילו לשיר אתת ההמנון (בניגוד לטיאגו ששר בגאווה) כי כנראה הוא ידע שאם יפתח את הפה יאבד שליטה ויתחיל לילל מול הילדים שלו.

ואגב ההמנון, הייתי מעדיף ברגעים כאלה מיוחדים שלא יביאו זמר שישתלט על השירה אלא ישאירו את הכל לאוהדים. אין דבר מרגש יותר משירת אוהדים. במיוחד האוהדים הטובים בעולם.

התרגום לא מושלם אבל אפשר להבין את מה שהוא אומר:

בטקס חגיגי שנערך היום קיבל ליאו מסי את הכבוד הגדול ביותר מהכדורגל הארגנטינאי.
מתחם הדירות החדש שיבנה לשחקנים ולצוות ומתחם האימונים הכללי של הנבחרת באסייסה נקרא מהיום על שמו של השחקן.
השחקן שכמובן התרגש מאוד ביקש לזמן גם את שחקני הסגל שהגיע איתו לגמר של 2014 ולתת להם את הכבוד הראוי…,:argentina::heart:

ואי אפשר בלי האגדה שהגיב בדיוק כפי שצריך לזעזוע האירופאי המוגזם. חסרי הומור שלא מבינים את התרבות.

ואשתו של דיבו מבינה דבר או שניים :blue_heart: :white_heart: :blue_heart:

אווףףף, אני חייב למצוא לעצמי ארחנטינאית להתחתן איתה.

יש שמועות שאהוד מארגן ערב פנויים פנויות לקראת הפגרה הבאה

חחחח אני רחוק מערב פנויים-פנויות, אני בדיוק קניתי לילדה שלי חולצה של דיבו.
אבל תעשו לכם איזה טיול לבואנוס ורוסריו (רוסריו הכי יפות בארגנטינה) ותנצלו את זה שכולן במצב רוח טוב עכשיו :wink:

רק שיותר קל וקרוב להגיע לארגנטינה, מאשר למקום שאהוד נמצא בו.

לא להאמין, אפילו בזה מסי ניצח

הייתי מציע להכיר לך את השכנה שלי מלמעלה… היא ארגנטינאית יפייפיה וממש חמודה אבל זה לא יעבוד :confused:

יש לה בעיה רצינית היא צימחונית חחח

אז תחשוב על זה שאישתי צמחונית, ביום שהבאתי אותה הביתה אבא שלי כמעט חטף התקף לב ונישל אותי מהירושה.
לא משנה גם 7 שנים שאנחנו ביחד ומאות ארוחות אסאדו משותפות, עדיין אח שלי הגדול יקח חתיכה ויגיד לה “קחי תנסי את מפסידה” :rofl: