Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

השלנו שלך נמצא בבית a או c? :wink:

עם כל הכבוד לברזיל, קולומביה, אקוודור, איטליה, אנגליה וצרפת…זה טורניר ביתי שלנו עם כל “האירופאים” שלא הגיעו לקופה אמריקה…צריך לקחת

לא שכחת את ישראל?

לא מזלזל בסגנית אלופת אירופה ומקווה שאני טועה אבל מרגיש לי שהפעם טורניר ההפתעה פחות יצליח…שוב הלוואי וטועה.

מסצ’ארנו פירסם את הסגל של ארגנטינה לטורניר הביתי של אליפות העולם עד גיל 20 שתערך במדינה ביו התאריכים של ה-20 למאי וה-11 ביוני.

FB_IMG_1683171846169

מסצ’ארנו שיצא לסבב אירופאי בחודש האחרון בניסיון לשכנע את המועדונים לשחרר שחקנים חשובים שלנו אך אלחנדרו גרנאצ’ו מיונייטד, ניקו פאז מריאל מדריד ופקונדו בואננוטה מברייטון לא קיבלו את האישור לצאת לטורניר והם יחסרו לנו כשחקני מפתח חשובים.

לעומת זאת האירופאים שכן מגיעים הם ראמון ואגה מברצלונה, מתאו טאנלונגו מספורטינג ליסבון, מקסימו פארונה ממנצ’סטר סיטי, ולנטין קארבוני מאינטר, מתיאס סולה מיובנטוס ולוקה רומרו מלאציו.

בנוסף פדריקו גארת בשער, לאוטרו די לולו, ולנטין גומס בהגנה, פדריקו רדונדו (הבן של…) בקישור ואיגנסיו פוץ’ מאתלטיקו טוקומן בהתקפה הם שמות מקומיים ששווה לשים לב אליהם, אבל השם הכי גדול שמגיע מהליגה המקומית בפער זה ג’ינו אינפנטינו הקשר ההתקפי של רוסריו סנטרל שבקרוב יצטרף לחבריו האירופאים כשהרבה מקבוצות היבשת מחזרות אחריו במה שעתיד להכניס לרוסריו הרבה כסף.

שעות המשחקים ינועו בין 21:00 ל-00:00 בלילה, סביר ואף מעולה לטורניר דרום אמריקאי.

dft3d1d-0091fd22-d8db-46b8-8343-2b9d0b9f8189

עוד שבועיים מתחילים

בושה… אין איזה חוק שמחייב?

יודע שבבוגרים פיפ"א מחייבת לשחרר לתאריכים רשמיים שלה אבל לא יודע איך זה עובד אצל הנוער.

מבאס בהחלט הם 3 שחקנים סופר חשובים שיכולים לעשות את ההבדל בין אלופת עולם ללא

למה בושה?

המועדנים לא מספיק שיחררו שחקנים לתחרויות השנה?

השחקנים הארגנטינאיים הם קודם כל שחקני נבחרת. הנבחרת משחררת אותם לקבוצות.

האמת שיותר הזוי זה השיבוץ תאריכים של פיפ"א.
מה הרעיון שפיפא מארגנת טורניר כזה בשבוע האחרון של העונה, תזיזו שבוע/שבועיים קדימה והכל פנוי

זה לא אותו ארגון שתוקע את אליפות אפריקה באמצע עונה?
או זה שמוסיף טורניר של אליפות עולם לקבוצות בעונות משחקים גם ככה עמוסות?

20230505_162718

געגועים לגדול מכולם.

היה מת להיות הגדול מכולם

בקשר לזה,
ובכן:
I have news for you

תיזהר.

איך אמרו חכמים ממני: “מראדונה הכדורגלן הארגנטינאי הכי גדול בהיסטוריה, מסי הכדורגלן הכי גדול בהיסטוריה”.

הדיון הסתיים ב18.12.23. למזלו של מראדונה הוא כבר לא היה בחיים כי האגו הגדול מכולם היה שלו.

2022*

לעולם לא היה שום דיון. ביום הקדוש ההוא מסי התקרב עד לס"מ אחד מתחת לגוט.
אין מחמאה גדולה מזו.

רביע אני אוהב אותך והכל אבל אני עם ליאור :goat:

זה בסדר אהוד. גם אני אוהב אתכם אבל מבין שלהיות אוהד ברסה דופק את המוח קשות (ובמקרה שלך יש לך דפיקה כפולה עם האהדה לריבר ואילו ליאור נשרף לו המוח מריח חרא הכלבים).