Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

הסגל למשחקים נגד פרו ופארגוואי החודש

פריאס זה קלוב דנה אמיגוס החדש

ההרכב הלילה:

דיבו

טגליאפיקו, אוטמנדי, קוטי, מולינה

מקאליסטר, אנזו, דה פול

ניקו גונזלס, חולי, לאוטרו

שם לב שאהוד לא מפרסם, ליאור אתה בקשר ? אתה יודע עם הכל בסדר?

אין לי מושג… הנחתי שמדובר בדיכאון כללי… עכשיו הדאגת אותי! אהוד תן סימן.

ארגנטינה עם מחצית שלא מביישת אף קבוצת צ’מפיונס. תיאום מוחלט, יצירתיות, פשוט מושלם. אלמלא ניקו היינו יורדים עם תוצאה משמעותית יותר.

האמת שזה אשמת חוק שלושת ה-3 ההודעות שיש בפורום הזה.
רציתי לכתוב משהו קצר לא סיקור מלא ולא נתן.לי אז וויתרתי.
גם ככה בימים אלה קשוח

ניצחון חשוב, תוצאה סופר משקרת, 0-5 היה יותר מסתדא, כדורגל אדיר של הנבחרת עם כמות מצבים מדהימה ו-3 קורות…קצת אסקפיזם בימים אלה :argentina:

אתה תראה את המשחק מחר?

רגע מרגש במשחק אתמול:
מסי עומד להיכנס ומתחיל לסמן משהו להגנה. אפילו חוליאן שם לב ומסתכל לראות מה קורה.
מסי ממשיך לסמן עם האצבע וגם רואים שהוא אומר “NO”
ואז רואים את הקפטן אוטמנדי בא ומעניק לו את סרט הקפטן למרות שמסי בבירור לא רצה.
הוא מקבל את זה ומחייך.

אני מאוהב בנבחרת הזו.

אני כבר התחלתי להריץ תסריטים בראש. הייתי משוכנע שסקאלוני החליט להוציא את חוליאן ושמסי מתנגד ועושה שרירים ומסמן לחוליאן שלא ייצא. פחדתי שזה יוביל לאיזו תקרית שתהרוס המרקם של הנבחרת.

חחח איך חשבת על זה ליאור?? זה היה כזה ברור:

סתם פרשנות למה שמסי בכלל יחשוב על זה?

יש איזה סיבה?

חשבתי ככה כי התמקדתי בעיקר בחוליאן שנראה מבולבל ביציאה… הוא בא לצאת, המספר שלו מופיע אבל מסי מסמן לו שלא יבוא. הוא מסתכל לצדדים ומנסה להבין מה הולך פה.

גם זה היה ב3 בלילה כן?

קצת אסקפיזם רוגבי

חבורת הגברים של הלוס פומאס ניצחו 17-29 את ווילס ברבע גמר מונדיאל וישחקו בחצי הגמר מול המנצחת בין אירלנד לניו זילנד, 2 נבחרות ענק בכושר טוב.

חצי גמר זה זה יותר ממה שציפו מהלוס פומאס ולכן ההישג אדיר, שרק ימשיכו ככה.

לא זמן מתאים לסיקור נרחב אבל הלילה, יותר נכון לפנות בוקר (5:00) ארגנטינה במשחק חוץ בפרו, כנראה עם מסי בהרכב.

דיבו

טגלי, אוטמנדי, קוטי, מונטיאל
אנסו, מאקליסטר, דה פול
ניקו, חולי, מסי

ברזיל הפסידה לאורוגואי. נחמד.

השופט פסל גול למסי בטענה לנבדל. מי שמסר למסי את הכדור היה פרואני. זה היה אמור להיות השלישי של מסי אז לא נורא. אבל החלטה הזויה.

הגול הראשון שלו הוא גולאסו אמיתי

ארגנטינה כרגיל שיחקה יפה וחד, באמת נראת מצויין ומנצחת 0-2 בפרו ונשארת המושלמת היחידה בבית הדרום אמריקאי עם מאזן של 7 שערים לזכותה ו-0 בספיגה.
תודה אורגוואי על הניצחון על ברזיל, תודה לונצואלה שהביסה את צ’ילה.

ניפגש בפגרה הבאה בנובמבר נגד אורגוואי בבית וברזיל בחוץ.

הדבר היחידי שהפתיע אותי במתפרצת הנפלאה הזו זה שמסי לא בעט לפינה הימנית של השוער, כמו בכל מאות הפעמים שהוא עשה את אותה הריצה הזו לאותו המקום בדיוק.
מדהים.

חייב לציין שהמחצית הכי טובה של הנבחרת בקמפיין הזה הייתה הראשונה מול פרגואי. כשמסי מזדקן שחקני הנבחרת חייבים להתחיל לצאת מהגישה של קודם מסי ואחר כך השאר.

סקלוני פרסם את הסגל שלו לצמד המשחקים נגד אורגוואי וברזיל עוד שבוע ושבוע וחצי.

השם החדש והפחות מוכר הוא פבלו מפאו, המגן המני/בלם בן ה-26 שמקבל זימון בכורה לנבחרת בוגרת.
מפאו ספרדי, נולד בספרד ואף שיחק בנבחרות הצעירות של ספרד אך בעקבות אימו הארגנטינאית הוא יכול לקבל זימון מסקלוני וכמובן שאם יראה גם דקות בכורה יזכה לשחק רק אצלנו.
עוד שם שמצטרף לסגל הוא המגן השמאלי של אולימפיאקוס בן ה-24 פרנסיסקו אורטגה שהגיע ליוונים מולז בקיץ ומדובר בכישרון צעיר ומעניין

המשחק נגד אורגוואי יתקיים בלילה שבין חמישי לשישי הקרוב (2:00) וישוחק בבומבונרה, 5 ימים אחר כך בלילה שבין שלישי לרביעי (2:00) ארגנטינה תצא לברזיל למשחק במרקנה.

מחזור חם עם 2 היריבות ההיסטוריות והגדולות שלנו!

Vamos Argentina! :argentina:

ממש מפחד מצמד המשחקים הקרוב

אני חושב שכיום אנחנו הנבחרת הטובה בעולם שמשחקת את הכדורגל הטוב בעולם ומאומנת בצורה טובה יותר אפילו מחלק מקבוצות הכדורגל בעולם כיום שמתאמנות באמה יום יומית.

בהחלט חושב ש-4 נק’ זה ריאלי וסביר לעשות מצמד המשחקים הזה.
את אורגוואי בבית אנחנו צריכים לנצח והדבר היחידי שקצת מטריד אותי הוא הבחירה של האיצטדיון המארח (ולא, לא רק כי הוא של בוקה) אלה כי הבומבונרה צר יותר ברוחב שלו מהמונומנטל או מהאיצטדיון של קורדובה למשל וזה יאפשר לאורגוואי לצופף יותר בקלות, משהו שאני מאמין שהם יעשו.

את המשחק השני במרקאנה אני חושב שאפשר לסיים בתיקו ורק כי אני מכבד כל משחק חוץ בברזיל אבל מקצועית ברזיל לא נראת טוב פתחה סביר את המוקדמות ועם פצועים.

סה"כ מכיוון שאנחנו מקדימים את אורגוואי וברזיל ב-5 נק’ אנחנו דווקא באים הרבה יותר נינוחים ופחות לחוצים מאשר היריבות שלנו וזה משהו שאפשר לנצל.
נכון שרק עברו 4 מחזורים אבל הפתיחה המושלמת נותנת שקט ואני מקווה שזה יעזור לייצר המשכיות דומה.