Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

מאיפה זה בא???

לא ברור
גם השחקנים לא ידעו שום דבר
מסי, אוטמנדי ומק אליסטר התראיינו בנושא אחרי המשחק ואמרו שהשחקנים לא ידעו כלום, סקלוני לא דיבר על זה בחדר ההלבשה ושהם יבקשו להיפגש איתו ולדבר על זה, להבין מה הבעיה ולנסות לשכנע אותו להישאר.

לא מאוד ברור אם זה באמת שובע או יש דברים מאחורי הקלעים, המידע מאוד קטן זאת באמת הפתעה לכולם כולל כולם.

בכנות אני לא כזה מופתע. אני רואה המון הקבלות בגישה שלו לאימון לזו של פעם, ויחד עם ההצלחה המהירה יחסית תהיתי מתי זה יבוא.

אני מאמין שגם הוא אחרי הקופה יסיים את דרכו.

לנצח את ברזיל זה כמו פורנו - אני עושה את זה פעמיים ביום
לנצח את ברזיל זה כמו פורנו - יותר כיף אם אתה מתקשה
לנצח את ברזיל זה כמו פורנו - אני יכול לעשות את זה עם יד אחת קשורה מאחורי הגב
לנצח את ברזיל זה כמו פורנו - לפעמים אני מזמין חברים
לנצח את ברזיל זה כמו פורנו - בשנות ה-70 זה היה פחות נגיש, היום זה זמין לכולם

מוזמנים להוסיף

לנצח את ברזיל זה כמו פורנו רק בלי התחושה שאתה עושה משהו מגעיל

“טוב, הגיע המשחק האחרון של המוקדמות בשבילי, אני לא יכול לבטא במילים את מה שממלא את נשמתי בתשואות הקהל בזמן האחרון הזה, אני נהנה מכל שנייה של אהבה זו…”

“קופה אמריקה יהיה הפעם האחרונה שאלבש את חולצת ארגנטינה, עם כל כאב הנשמה ותחושת קשה בגרון אני נפרד מהדבר הכי יפה שקרה לי בקריירה שלי, ללבוש אותה, להזיע בה ולהרגיש אותה בגאווה מלאה.”

“תודה לאוהדים, תודה למשפחה, תודה לחברים ולחברי הנבחרת, אנחנו ממשיכים לכתוב היסטוריה וזה יישאר לנצח. ואמוס ארגנטינה!”

:memo:. אנחל די מריה. קרדיט: אולטראס ארגנטינה

תודה רבה אהוד באמת חוסר רגישות! ועוד בימים כאלה! הייתי בטוח שאלה מילות פרידה של סקאלוני…

אני אהיה קצת יותר דרמטי מזה אם זה חלילה יקרה

כבש ב-1-0 על ניגריה בגמר בייג’ינג 2008.

כבש ב-1-0 בגמר הקופה אמריקה של 2021.

כבש בפינליסימה נגד איטליה ב-2022.

כבש בגמר המונדיאל נגד צרפת ב-2022.

איזה שחקן היסטורי.

הלוואי שיבקיע שער ניצחון בעוד גמר אחד…

אצ’ברי של ריבר כבש שלושער ברבע גמר המונדיאל עד גיל 17, הילדים ניצחו 0-3 את ברזיל
הדבר הבא של הכדורגל הארגנטינאי ביי פאר הילד הזה

מאולטראס ארחנטינה:

“נראה שאחרי המונדיאל כבר הכול הסתיים ואני אפורש, ולהפך, עכשיו אני רוצה להיות כאן יותר מתמיד.

לאחר שביליתי כל כך הרבה שנים של סבל, עכשיו, כשאנחנו חווים רגע כל כך מיוחד, אני רוצה ליהנות.

אני לא חושב על המונדיאל וגם לא אומר ב-100% שלא אהיה שם, כי הכל יכול לקרות. ייתכן שנצליח בקופה אמריקה והכל יתקדם כך שנמשיך”.

ליונל מסי, ב-ESPN. :heart_hands::argentina:

אני מאמין שאם ייתן קופה טובה וסקאלוני יישאר, אנחנו הולכים לראות אותן גם במונדיאל הבא.

אני יודע, הוא יהיה בן 40 אבל הוא נח השנה, ויש לו עוד שנתיים וחצי שבהן רק יתכונן למונדיאל. מסי מזמן ירד בפיזיות, במהירות ובזריזות, אבל הוא הרבה יותר טוב מנטלית והרבה יותר חכם. עם נבחרת שתעבוד בשבילו הוא עוד יכול לייצר הרבה קסם.

שירים טלפון לחבר היקר שלו, הגוט נולה, ויקבל כמה טיפים על איך לשלוט בעולם מלא באתלטי על בשיא כוחם בעזרת הראש והניסיון.

שנתיים וחצי זה ממש מחר.

כרגע הדיבורים הם שיש סיכוי גדול שליאונל (סקלוני) יעזוב אחרי הקופה אז זה מעלה סימני שאלה סביב כל התיאוריה.

הייתי שמח אם מסי יפרוש אחרי הקופה. אומנם הוא חלק גדול בזה, אבל ההצלחה שייכת לכל הצוות שהיה בארגנטינה בין אם זה השחקנים או הצוות המקצועי.

אומר מעבר לזה, ארגנטינה גם צריכה להסתכל קדימה אחרי ההצלחה של סקלוני ומסי. שחקנים כמו חולי ואנזו צריכים לקבל את המושכות ודם חדש צריך להגיע.

בשביל מסי ובשסיל ארגנטינה צריך פשוט לדעת מתי הסייקל נגמר וצריך להתקדם הלאה, בטח שהסיום כל כך מתוק.

מה שמסי עשה בקטאר 2022 זה לא חכמה, אם הוא רוצה להוכיח שהוא ה-GOAT הוא חייב לקחת את המונדיאל בגיל 40.

look-at-each-burst-out-laughing

לא מפסיק בעבודת הקודש.

https://twitter.com/ranboker/status/1731444764455657597?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1731444764455657597|twgr^726c1194de281d5ab00a0007d599e093865da8da|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ynet.co.il%2Fblogs%2Fgazawarday58eve

אהוד ישן בעמידה, אז…

היום בלילה תערך הגרלת שלב הבתים של הקופה אמריקה. ארגנטינה, יחד עם מקסיקו, ארה"ב וברזיל מרכיבות את דרג א’ ויעמדו בראש הבתים א, ב, ג ו-ד בהתאמה. מה שאומר שארגנטינה וברזיל יכולות להיפגש רק בגמר, כי מסיבה מוזרה יש הפרדה מאוד ברורה בין בתים א-ב וג-ד עד שלב הגמר:

שאר הקבוצות חולקו לדרגים ב-ד לפי דירוג פיפא, כאשר שתי הקבוצות שתעפלנה ממוקדמות צפון אמריקה יצטרפו לדרג ד.

אורוגוואי היא הקבוצה שכולם ירצו להימנע ממנה, שכן היא יכולה לקחת את המקום הראשון בכל בית, כשגם קולומביה הגרלה קשה. לעומתן, פרו היא החלום של כולן, שכן את המוקדמות של מונדיאל 2026 הם פתחו עם 2 נקודות משישה משחקים.

דרג ג מורכב מנבחרות ברמה זהה פחות או יותר, כאשר אף אחת מהן היא לא הגרלה קלה, אבל כזו שהמוליכות יצטרכו לנצח. דרג ד לא ממש מעניין.

בית מוות אפשרי: ארגנטינה, אורוגוואי, ונצואלה, קנדה.

בית החלומות: ארגנטינה, פרו, פאראגוואי, הונדורס.

בנוסף, יש דיבורים על גביע חדש שיוצג בטקס היום. אומרים שהוא לא יהיה שונה מדי מהגביע הקודם, אבל יהיה חדשני יותר. לפי כל הדיווחים סקאלוני לא מאוד רצה להגיע לטקס, אבל החליט כן להגיע בסופו של דבר.

לא ישן בעמידה פשוט לא ראיתי את זה שווה הודעה עד אחרי ההגרלה עצמה.

כל הכבוד על ההשקעה

ישן ישן

תודה טל!

וואו, כמה שההגרלה האירה לכם פנים:

לא רק שקיבלתם את פרו - גם אורוגוואי וגם קולומביה הוגרלו לבתים ג-ד, ככה שהדרך של ארגנטינה לגמר סלולה.