Bienvenido Kylian - ברוך הבא קיליאן אמבפה

כמה שחקנים יש לך בקבוצה שאתה יודע שאתה יכול לסמוך עליהם שיתנו לך שערים באופן קבוע? הוא נחוץ, מכיוון שאנחנו יכולים לצפות ל25 שערים מויני, עוד 15 מג’וד, רודריגו חוסלו ברהים וגולר עוד איזה 40. אחרת אתה הולך לטריטוריה של לבנות על אקסטרה שערים מפדה, כמו לפני שנתיים, או מג’וד השנה שסחטנו לו את המיץ ונתנו לו לשחק חלוץ.

אמבפה הגולר האמיתי היחיד בקבוצה, ויני יותר טרוריסט שמשחית את היריבות. אפשר לבנות על השערים שלו אבל לחלוטין הוא לא יכול להיות היחיד.

וכל זה בלי להזכיר את המשמעויות הנוספות שהוא מביא איתו. הייפ, תדמית, כסף, ורסטיליות, הוא הולך למשוך הרבה אש מהיריבות ובניגוד לויני וג’וד הוא יודע להתמודד עם האש הזאת (אם כי חייב לומר שויני השתפר מאוד בזה).

חובת ההוכחה עלינו. יש לנו באמת סגל נוצץ אבל מה שחשוב זה הכדוגגל שאנחנו נציג. יש לנו את הסגל הכי מרשים בעולם, עכשיו אנחנו צריכים להוכיח שאנחנו יכולים לשחק טוב גם מול סיטי ולא רק לגרד תוצאות.

מלבד זאת יש עדיין כמה סימני שאלה בסגל הזה. למרות שאני לא מאלה שחושבים שטשואמני אכזב העונה אני עדיין מצפה ממנו ליותר כי אני חושב שהוא מסוגל ליותר, ומבפה לעוד קפיצת מדרגה ממנו. יש סימן שאלה גדול מאוד סביב מיליטאו, שאמנם אני לא קובר אותו עדיין כי לפעמים הזמן עוזר אבל יש מצב שהוא סיים את הקריירה ברמות הגבוהות. דני אלאבה ורודיגר מבוגרים, מנדי נכה טכנית. סביב רודריגו יש סימן שאלה משני הצדדים והעונה הזאת תהיה עונת מבחן.

יש עוד לאן להתקדם. זה שזכינו באלופות לא אומר שהגענו לאולימפוס, זה בסך הכל אומר שלסגל הזה יש פוטנציאל אינסופי.

כל עוד יש לך 2 מגינים בהרכב עם טכניקה מאוד לקויה שמתקשים מאוד להניע כדור קבוצות מאומנות ברמה הגבוה ינצלו זאת כדי לצמצם ואפילו להעלים את הפער האיכותי שיש לנו, במיוחד כשהמאמן שלנו הוא קרלו.

או לדחוף את הכדור מהר קדימה וללחוץ טוב וגבוה וזה לא נעשה תחת קרלו או מגינים חדשים(אחד שמאלי יספיק כי יש לנו את ואסקז).

כן זה נכון, בינתיים הספקתי לערוך את ההודעה ולהתייחס גם לנקודה הזאת. הנקודה בתכלס נשארת זהה.

ואתה יודע שכל עוד דני עם דופק הוא משחק לפני לוקאס, נכון?

קודם כל אפתח ואומר, כמובן שאנחנו עוברים מעידן אחד לאחר, התקשורת מתקדמת, הרשתות החברתיות תופסות מקום גדול יותר. ועדיין אני בספק אם היה מקרה בו עולם הכדורגל עצר מלכת, כולם חיכו להכרזה הרשמית: קיליאן אמבפה שחקן ריאל מדריד, זה קרה ב-20:28. זה מרגיש שעכשיו כבר אין תכלית לאל צ’ירינגיטו, תסלחו לי. אשכרה הם ספרו לאחור. הם חגגו את זה כאילו כל אחד מכפיל את המשכורת שלו.

דיברנו על השוואות – כשכריסטיאנו רונאלדו חתם בריאל מדריד זה קרה בתחילת יוני, יצאתי כתלמיד כיתה י"ב ממתכונת בכימיה וקיבלתי SMS – “כריסטיאנו, מזל טוב אחי”, מאוהד ריאל שהערצתי. מזל שזה לא הגיע לפני המבחן…

ועכשיו בואו לא נשווה. אמבפה מפלצת כדורגל אבל הוא לא כריסטיאנו, שהגיע לקבוצה שלא עוברת את שמינית הגמר, שטחן את הפריימרליג והיה רעב בצורה בלתי רגילה, ואיך שהיה יכול להגיע – הצטרף לריאל. לא הוגן לצפות מאמבפה לאותו הדבר. גם הרעב של הקבוצה כמכלול לא אותו הדבר. לא היה ולא יהיה רונאלדו. תמיד צחקתי על הדיבורים שריאל מדריד מתכננת משהו גרנדיוזי להצגת אדן הזאר (ועכשיו אנחנו אולי נקבל פיצוי, חמש שנים אחרי – על הרכש הכושל בתולדות המועדון), “בנוסח רונאלדו”. האירוע בו הברנבאו מתפוצץ ב-90 אלף איש לא יחזור.

זו הפגנת כוח מדהימה של ריאל מדריד, מודה שהרגשתי צמרמורת קטנה, כמה עוצמה. כילד אתה נוטה להאדיר כל דבר בקבוצה שלך, מבחינתך גם הקבוצה עם פאקו פאבון ופלאביו קונססאו היא בלתי מנוצחת וזה לא נכון. הייתי על האולימפוס אחרי הדסימה, אחרי הזכייה בדאבל ב-2017 וגם אחרי הזכייה השלישית עם קייב. כעת סיימנו עונה מהאגדות ואולי השחקן השני הטוב בעולם חותם. אני אומר לעצמי – וואו, כמה אנחנו גדולים, כמה אנחנו היסטוריים. אבל היו כבר כמה נקודות שחשבתי שפתחנו פער עצום על ברצלונה ואולי גם באירופה וזה לא קרה (2012-13 כמשל, וגם כשניימאר עזב). צריך לעבוד!

אם אמבפה היה מגיע לפני שלוש שנים הייתי מתרגש יותר, מקבל אותי בחיבוק, חיכיתי לו בכיליון עיניים, וכנ"ל בקיץ כשבנזמה עזב. הוא הרגיז אותי לא אחת, הוא בטח מצטער כי כל הכסף חסר התקדים, ארגזים, שהרוויח מאז - מאוד מיותר, הוא משועמם כבר מהליגה הצרפתית ולא הצליח לזכות בליגת האלופות. אני לא רואה בו מושיע ומשיח, ייקח לי קצת זמן לקנות חולצה שלו – מעדיף את זו של פדה ואלוורדה מהגמר, אולי שוב לוקה מודריץ’, קפטן נאצ’ו שהלוואי שיישאר. אני חלילה לא אנטי, אשמח לראות אותו מנצח לנו קלאסיקו, אבל הוא יצטרך לעבוד. ריאל מדריד חזקה מהכל. הוא עוד שחקן בולט, בכיר, נפלא – בהצגה. הוא לא ה-סיפור. זכינו בדאבל היסטורי בלעדיו. חדר ההלבשה פיקס. הוא צריך אותנו יותר כרגע.

הוא יצטרך להוכיח את הצניעות שלו. אני לא חושב שאפשר לצפות שהוא יהיה כמו ג’וד בלינגהאם שהגיע ממועדון דרג ב’ באירופה כשהוא בן 20, אבל לפחות שינסה. בחדר ההלבשה לא יקודו לו קידה רק בגלל השם שלו. הוא יצטרך לומר את הדברים הנכונים אבל בעיקר במגרש, שם זה המקום האמיתי. אני כן חושש קצת מהאגו שלו למרות שכאן אצלנו זו לא קייטנה, הוא לא יוכל לעשות מה שהוא רוצה. אם החברות עם ויניסיוס ג’וניור תהיה גם מחוץ למגרש ואין תחרותיות – זה יהיה טוב.

קטלו אותו לא מעט על הקמפיין האחרון בליגת האלופות ועשו לו עוול גם אם היה חלש בשלושה-ארבעה משחקים. חיפשתי והשקעתי בפוסט ארוך בנפרד, מעבר לזיכרון שלי. הוא כבר בגיל 18-19 עשה במפעל הזה כמעט מה שהוא רוצה, הוא כמעט פירק אותנו בצמד המשחקים ב-2022, הוא לא פראייר והוא רעב בטירוף לליגת האלופות. הוא שחקן כל כך טוב שזה חייב להצליח. בשמאל, באמצע, בימין. הוא מטוס. צפיתי בווידאו שלו ובדרך כלל אני לא עף על הוולקאנים של ריאל. היו שם גולים של רונאלדו-פנומנו כשהוא פשוט טס, עובר את השוער וביי. היו שם גולים של כריסטיאנו רונאלדו עם הבעיטות המדהימות האלה מרחוק בעוצמה – ימין ושמאל. היו שם גולים באלגנטיות כמו תיירי הנרי, מסובב ברכות ובקלות לפינה הרחוקה.

האיש הנכון למשימה הוא קרלו אנצ’לוטי. צרות גדולות הן להיות עם מחליפים כמו מרקו אסנסיו, אדן הזאר ומריאנו דיאס. יש מקום לכולם. עונה של 60-70 משחקים תהיה לנו, כל קבוצה תעלה נגדנו עם 300% מוטיבציה. פציעות, עייפות, יורו וקופה אמריקה בקיץ, ריאל תצטרך זמן להתניע. יש לנו סגל עמוק אבל ככה בדיוק צריכה לחשוב הקבוצה הגדולה בתבל. זו חייבת להיות מטרה ברורה לזכות באליפות שנייה ברציפות לראשונה מאז 2007-08. אנדריק בתחתית ההיררכיה עם כל הכבוד וגם ארדה גולר. חוסלו חייב להמשיך. מתבקש שטקטית נראה את אנצ’לוטי מוריד את ג’וד אחורה, לא לעמדה של טוני קרוס – זה יהיה של אדוארדו קמאבינגה לקרב עם אורליאן טשואמני, אלא לקשר ההתקפי מבין השלושה. יש מקום להרבה.

אנחנו לא יודעים איך הפאזל יושלם אבל כמובן שברמת הכדורגל אנחנו חייבים לטוס קדימה וזה לא משנה אם יגיע אלפונסו דייוויס ומה מצבת הבלמים. שנראה ריאל בלתי צפויה. ריאל העונה ניצחה בלי סוף, אבל הכדורגל היה בינוני. שנהיה קטלניים. ריאל שתוקפת בחמת זעם ומסוגלת לדרוס בסנטיאגו ברנבאו. לנצח 0:3 ברבע שעה, ולא “רק” 0:1. אמבפה אולי לא ליאו מסי מבחינת הכדורגל על שטח קטן אבל הוא יודע את העבודה. לבטח יהיו שני הרכבים ובמשחקים הקשים באמת נראה את ג’וד כקשר רביעי, ולרודריגו אין קייס כי הוא שיחק בלי סוף בעונה שחלפה ולא היה מספיק טוב. האללה מדריד, החלום הפך למציאות, לעבור את היורו בשלום.

בלי קרוס נצטרך בלמים שיודעים להניע כדור הרבה יותר טוב, ומגנים שיעזרו להם. רודיגר וגם קורטואה בסדר עם הכדור אבל נצטרך לפתור את זה. אפשרות מסויימת היא שקרבחאל ירד אחורה או יותר דקות של מודריץ׳

בגמר ראינו שגם עם קרוס אנחנו לא טובים תחת לחץ, אני אפילו אטען שעם המגינים שלנו עדיף בלי קרוס, הגרמני בגלל המגבלות שלו לא מכדרר ולא יכול לשמור את הכדור אצלו תחת לחץ וגם לא לשבור קווי הגנה בכידרור ולכן בעייתי תחת לחץ עם המגינים הנוכחיים, עם מרסלו וראמוס בצד שלו זה עבד נהדר.

הייתי מוריד את טשואמני לשחק בלם ליד רודיגר, קרבחאל שיניע כדור מאחורה זה מתכון לאסון, בגמר הצ’מפיונס היו לו איזה 4 מסירות שהיו יכולות בקלות להסתיים בשער לחובתנו, ואסקז כמגן מניע כדור ברמה הכי גבוה שיש, אז נותרנו עם הבעיה בצד שמאל עם מנדי, כמובן שאלאבה גם מניע כדור ברמה הכי גבוה כמגן שמאלי אבל הוא גמור פיזית.

אבל זה הפנטזיות שלי, אצל קרלו בהגנה ישחקו מנדי, רודיגר, מיליטאו וקרבחאל, לא נצליח להניע כדור מול קבוצות מאומנות, אבל עם אמבפה, ויני, רודריגו וג’וד מקדימה מי צריך להניע כדור ולשלוט ? :sweat_smile:

נוטה להסכים עם הפסקה הזו אבל כן חושב שיהיה על מה לפצות. קרבחאל, דווקא בעונה טובה, מתקשה לנמק מדוע הוא עדיף לנו על ואסקס. צ׳ומה כבלם מניע טוב מאד.

מנדי היה מצוין בגמר ובגדול אנדר רייטד הגנתי ענק. קייל ווקר המהולל יותר טוב ממנו? במה? ראינו איך סאנצ׳ו הסתדר איתו. להזכירכם היו שנים שגם מוריניו וקרלו סמכו על קונטראו במשחקים גדולים (לדעתי פתח בגמר ב-2014) עד שמרסלו כבר התחיל להיות טוב באופן יוצא דופן ועברנו ליהלום שהתאים לסיטואציה.

עזוב לשלוט, אתה רוצה לאבד כדורים קלים ליד ה-16 כמו דורטמונד? עם הדאבל פיבוט שאתה חולה עליו אנחנו יותר פגיעים, מה לעשות

אין לי שום טענה הגנתית למנדי, למרות שלדעתי בשנתיים האחרונות עם הפציעות הרבות הוא כבר לא החומה ההגנתית שהיה, אבל מגן היום זה לא רק להגן, גם אם לא יתקוף כמו ווקר שלפחות ידע להניע כדור, מנדי נוראי בהנעת הכדור ומנסים לא למסור לו, אבל כפי שראינו באלופות העונה מול כל קבוצה סבירה היריבות מיד מנצלות זאת, מנתבות את המסירות שלנו למגינים ואז לוחצים אותם חזק ומיד מאבדים כדור.

בלי קרוס ועם פדה וקמאבינגה וכמובן ג’וד שיורד לקישור לדעתי האישית נהיה פחות לחיצים, כי בניגוד לקרוס כל אחד מהשלישייה הנ’‘ל יכול עם צעד ראשון קטלני לעבור שחקן ולשבור לחץ, מה שקרוס בחיים לא יכל לעשות וזה בגדול מה שמנע ממנו להתקרב לרמה של שחקנים כמו מודריץ’, היכולת של קרוס להניע כדור בחוכמה לא באה לידי ביטוי כשהוא חייב בסוף למסור למנדי וקרבחאל שהם חור שחור שכל כדור הולך לאיבוד שם, אנחנו מצליחים להשתחרר מלחץ רק כ שקמאבינגה וג’וד באים לקבל כדור בין הקווים ולהסתובב.
כפי שכתבתי, כששיחק עם ראמוס ומרסלו בצד שלו ומודריץ’ ואיסקו לידו היכולת שלו להניע כדור מצד לצד ולנהל משחק היה קריטי, בשנים האחרונות אני אחד האוהדים הכי שרופים שלו כבר לא רציתי אותו בהרכב.

ואני עדיין לא דיברתי על העניין שקרוס היה חייב לשחק קשר אחורי כדי לגעת בכדור ולכל ההתאמות הטקטיות המוזרות שזה חייב.

הכרטיסים אזלו להצגה של אמבפה שתקרה בצהרי יום שלישי, ואם במקרה מתחשק לכם על חולצה שלו אז למרות ההתכוננות מראש של המועדון ואדידס, תאלצו לחכות חודשיים נוספים לכל הפחות עד שתגיע אליכם החולצה, כי הסטוקים אזלו כבר בדקות הראשונות של תחילת המכירה.

הבחור עוד לא הוצג וכבר מראה למה פלורנטינו היה חרמן עליו, הוא מפלצת שיווקית ותדמיתית לא נורמלית.

התרגלתי בשנים האחרונות, בעיקר בשנתיים האחרונות, להינות מהכישלונות שהיו לו מתוך הכעס על מה שהוא עשה לנו. זה עדיין מוזר לי שהוא איתנו, יקח לי קצת זמן וכמה שערים עד שאתרגל לזה.

בכל מקרה הוא צפוי לחבור ליתר השחקנים ב8 לאוגוסט, אחרי הטור בארהב, עד אז הוא יהיה בחופשה. לגבי הניתוח עדיין לא הוחלט האם הוא יצטרך, בשבוע הבא נדע סופית. בנוסף לאף, הוא אמר במהלך היורו שהוא במצב פיזי לא מספיק טוב, וסבל גם מכאבים בגב שבגללם היה גם בספק למשחק הפתיחה ביורו. נקווה שהחופשה הזאת תעזור לו לחזור לעצמו.

הכרטיסים האלה אזלו תוך שעתיים כמעט, נמכרו 7,000 חולצות שזה 400% לעומת ג’וד בלינגהאם בתקופה המקבילה. כתוב במארקה עכשיו שיש אוהדים שמוכרים את הכרטיס שלהם במאה יורו לאוהדים שמוכנים “להתאבד” על זה. עוד כותרות - שחקני עבר גדולים הוזמנו להצגתו, זינדין זידאן בין היתר (דיווח לא מבוסס: גם כריסטיאנו רונאלדו), זה יכול להיות נחמד. בזמנו עם כריסטיאנו היה אאוסביו שנחשב אז לגדול שחקני פורטוגל ואלפרדו די סטפאנו כמובן מתוקף תפקידו כנשיא המועדון.

יותר אוהב לשמוע ציטוטים כמו של דני קרבחאל שמצד אחד אומר שקיליאן שחקן פנומנלי ולאף אחד אין ספק לגבי היכולת שלו ויהיה לו קל להשתלב כי הוא דובר ספרדית מושלמת, זה חדר הלבשה בריא והשחקנים מכירים אותו, אך מצד שני: “יש לו עבודה לעשות, להרוויח את המקום שלו (זכינו באליפות ספרד ובליגת האלופות) והרף כאן הוא תמיד הרף הגבוה ביותר”.

אני לא רוצה שאף אחד ישווה בין כריסטיאנו רונאלדו לקיליאן אמבפה. לא בתרומה שלהם על המגרש כי זה לא פייר לצפות את זה מהצרפתי, כי כריסטיאנו לא בן אנוש, לא בהילה - ריאל של אז עשתה את קיץ רבע מיליארד היורו אחרי שהייתה קבוצה שעפה בשמינית גמר ליגת האלופות ומנגד כעת ריאל אלופת אירופה “הנצחית”, ולא מבחינת ההצגה עצמה לתקשורת.

לדעתי לא היה ולא יהיה כמו כריסטיאנו כי זה היה פורץ דרך. היום אנחנו בעידן אחר, אבל כבר אז הבנתי את גודל האירוע שהיה פסיכי לחלוטין. ממה שזכור לי שחקני על היו מוצגים לקהל בשעות הצהריים, ככה היה עם לואיס פיגו, זינדין זידאן ורונאלדו, ועם כריסטיאנו זה היה אחר, טירוף מוחלט. היום מיד כל דבר יעלה לטוויטר, לאינסטגרם, לטיק-טוק, לטלגרם, לא יודע מה. אבל אז לראות את זה בשידור ישיר באתר הרשמי היה וואו.

זה נראה די ברור שזינדין זידאן יגיע, הלוואי וגם כריסטיאנו עצמו למרות שזה לא ממש מתאים לו. אולי ראוליטו אם הוא סיים את החופשה המשפחתית. אולים קארים בנזמה? כמובן שהפעם יהיו 15(!!!) גביעי אירופה מוצגים לראווה ובגאווה.

בכל מקרה השורה התחתונה שלי היא שחיכינו לו כל כך הרבה זמן. לא התלהבתי ככה לפני שאדן הזאר שמאוד אהבתי הוצגתי במדי הקבוצה, לא חיפשתי שום פרט על היום הראשון של גארת’ בייל בלבן. היורו הכושל שלו והביקורות רק מוסיפות טוב לדעתי, אמבפה יגיע נחוש ורעב מתמיד לטרוף את כר הדשא. אהבתי את המשפט של דני קרבחאל: “הוא שחקן מצוין אבל עליו להרוויח כאן את המקום שלו כי הרף כאן הוא הגבוה ביותר”. אמבפה יצטרך להגיע לעבוד.

ואם יהיה מעניין במסיבת העיתונאים וישאלו אותו קצת על הסחבת והשנים המבוזבזות זה נחמד. אני מניח שירחמו עליו.

האירוע היום (אגב הבדל נוסף מכריס זה שהפעם אפילו ספרו לאחור כביכול עם שעה מדויקת חהכרזה על הצטרפותו) לא יעזור לנו לכבוש את שער היתרון במחזור הראשון של הליגה וגם לא במסע המשחקים בארה"ב בסגל חסר מאוד, אבל הוא כן יזכיר עד כמה ריאל מדריד גדולה. מודה שלמרות שזה תקוע באמצע היום ושנה כל כך מדהימה עברה עלינו והמועדון גדול מכל שחקן כ-מ-ו-ב-ן - אני סקרן. וקצת מתרגש. עד עכשיו התאפקתי ולא שמתי אף תמונה של אמבפה במדי ריאל כי זה לא קרה עדיין, לא רוצה לקחת תמונה מעצבת. מחר זה קורה. כמה אוהדים יחכו לו כבר עם הכיתוב Mbappe 9?

עדיף מאוחר מאשר אף פעם. ברוך הבא קיליאן. שיהיה בהצלחה…

עד שאני לא רואה אותו חותם על החוזה עם פלורנטינו אני לא מאמין לכלום!!

אהה הנה😅

חחח הצב הוציא לנו את המיץ שגם אחרי שהוא מוצג הפורום יותר בסיאסטה מדב קוטב עם גנים ארגנטינאים.
גם הזכיות באלופות מורידות מההייפ אני מניח.

יאללה העידן של קיליאן.

אני אקפוץ כמה עשרות/מאות הודעות קדימה ואשאל בפשטות:
האם אי זכייה בליגת האלופות בעונה הקרובה תהייה כישלון (לפחות של אמבפה)? ואליפות?

הסגל שלנו טוב משמעותית משל שאר הקבוצות בעולם למעט סיטי גם ללא אמבפה

גם ללא אמבפה - לא לקחת אליפות בעונה הבאה זה יהיה כשלון חרוץ שגובל בפשיעה, לאלופות עוד אפשר לתת הנחות של עונה עמוסה, אבל באמת שעם כל המצב של שאר הקבוצות - כל דבר שהוא לא זכיה או הדחה מול סיטי ובצורה של התמודדות ראויה ושקולה ולא התבזות - שווה לכשלון מבחינתי. עוד איזו קבוצה באמת משחקת ברמה גבוהה ועם עומק בסגל ?

חוץ מהתארים ההצלחה אמורה להתבטא בסגנון המשחק, יותר יוזמה ויצירת מצבים, פחות פאסיביות. בבקשה

כשלון העונה יהיה כשלון קבוצתי או של אנצלוטי הרבה יותר מכשלון אישי של אמבפה

אי-זכייה בליגת האלופות בעונה ספציפית אף-פעם לא יכולה להיחשב כמדד לכישלון, בטח לא של שחקן בודד. יש יותר מידיי משתנים שעשויים להשפיע - טעויות שיפוט, טעות קריטית בהגנה - אפילו אם הקבוצה בפער גדול מכל יתר המתחרות (ועוד לא הוכחנו שאנחנו שם, על-אף ההישגים של השנה האחרונה + החיזוק המשמעותי).

מה שכן - אי-זכייה באליפות (מול סט המתחרות הנוכחי), ו/או מספרים ויכולת אישית שלא עומדים בסטנדרטים שבהם הרגיל אותנו בשנים האחרונות (קרי, יכולת דומה לזו שהציג ביורו) - תיחשב ללא ספק ככישלון. אי-התאמה טקטית (עד כדי הרכבים מוזרים של אנצ’לוטי) תהווה גם היא אכזבה מרה.

אי זכיה באליפות בהחלט תהיה כשלון, ואפילו מהדהד בעיני, כי לקבוצה יש עדיפות כל כך גדולה על יתר היריבות, ומדובר בליגה ארוכה, כך שלא אמור להיות מקום לנפילה גדולה. אגזים ואומר שאפילו אם לא נהיה המובילים נניח ממחזור 10 והלאה זה יהיה על גבול האכזבה.
לגבי הצ’מפיונס- ברור שהתחרות יותר צמודה בעיקר בשלבים האחרונים, ודקויות של משחק בודד שנאמרו למעלה יכולות לחרוץ גורלות, לכן כשלון כאן יהיה אי העפלה לשמינית, ותוצאה סבירה תהיה הגעה לחצי (כי אין מצב להגיע לגמר ולהפסיד).

מאוד מעניין אותי מה יהיה עם רודריגו בעונה הקרובה. למרות היכולת הבינונית שלו העונה הוא היה שחקן הרכב. לא היה באמת מי שאיים עליו, בטח כשמדובר במאמן מקובע כמו קרלו.

שנה הבאה הסיפור יהיה מאתגר הרבה יותר מבחינתו. אמבפה מגיע, דיאז ישפר את מעמדו, גולר אותו דבר ואין לדעת איך אנדריק ישתלב.
אני כן מעריך שבלינגהאם ירד מעט אחורה כשמעליו שלישיה התקפית.
כך או כך אני חושב שזאת תהיה עונת מפתח מבחינתו. לכאן או לכאן.

ראינו אותו בשנים האחרונות במדי ריאל יותר מאשר במדי פסז עם כל תמונות הAI שעשו לו. כבר לא מעניין.
שישחק כדורגל זה יעניין יותר.

מה שכן אני מאוד אוהב לראות את ההייפ. כל מה שחסר זה תחרות כמו שהיה בין מסי לרונאלדו. זה קצת משעמם ששלושת הטוענים לשחקן הטוב בעולם נמצאים באותה קבוצה.

עובדים על זה, פשוט המתחרה שלהם כל כך צעיר שהוא אפילו לא יכל להיות שחקן בפיפא עד לפני ארבעה ימים…