Copa del Rey - הדיון המתגלגל - חצי גמר - נרמסים בקאמפ נואו עם 4:0 מהדהד לריאל מדריד

לא נראה לי שיש טעם לפתוח דיון לכל משחק.

הסגל המשחק הראשון מול אינטרסיטי.

המשחק ב 22:00 שעון ישראל.

בדרך כלל הסגל למשחקים כאלה מורכב משחקני בארסה אתלטיק מחוזק במצורעים מהקבוצה הראשונה.
אבל הפעם לא. ישחקו הרבה מחליפים, אבל לא זומנו שחקנים צעירים שעדיין לא בקבוצה הראשונה.

צ’אבי אמר שאראוחו וטורה ישחקו.

יש סיבה למה לבנדובסקי לא בסגל?

מנוחה. כמו פדרי.
אם להאמין לעיתונים, ההרחקה , אם וכאשר, משפיעה רק על הליגה.

מניח שגם ממפיס, קסייה, פראן, פאטי, ביירין ואריק.

הוא כרגע במעמד של “לא מורחק” עד שהועדה תואיל בטובה להכריע בעירעור של ברצלונה הרי בשבילם יש מספיק זמן. הניחוש שלי שהם יכריעו בסוגיה משהו כמו כמה שעות לפני המשחק מול אתלטי. כך זה עובד .

או שכמה שעות לפני משחק הגביע היום :slight_smile:
https://twitter.com/BarcaTimes/status/1610605307557822464

ההרכב של צ’אבי -

פנייה
אלבה אראוחו קונדה ביירין
טורה בוסקטס קסייה
פראן ממפיס דמבלה

• אריק לא פותח אפילו היום. “רמז” של צ’אבי? או שהוא עדיין לא כשיר?
  • איפה באלדה? נשמר לאתלטיקו?
  • אותה שאלה לגביי פאטי.

ממפיס פותח
חזון אחרית הימים

בלי ששמתם לב, פנייה נרשם בקבוצה הראשונה וקיבל מספר 13.
קראתי שההיתה איזושהי בעיה ביורוקרטית לשתף אותו כשחקן המילואים, ולכן היו צריכים להזדרז ולחתום איתו חוזה מהר.
טבאס לא עשה בעיות.

הימור שלי: קולו-מואני מחמיץ בדקה ה-123

מה יש לדבר שאין מה להגיד.
חשבו שהם ידלגו עליהם בהילוך שני אבל בעיקר זה שוב ושוב הסיפור שברצלונה פשוט לא יודעת לגמור משחקים.

בנוסף, חוץ מלבנדובסקי אין לנו שחקן שמסוגל ל׳פוט דה בול אין דה בסקט׳ המכירה של אובמינאג מתבררת כטעות קשה מיום ליום.

ההצעה שלי למכור את דמבלה עוד בינואר לכל המרבה במחיר, בתוקף.

תפסיק להיות תאב בצע.

בסדר, גם למי שלא מרבה במחיר.

שאלה אחרת,
לא היינו אמורים לתקוף לצד השני בחלק הראשון של הארכה?

120 דקות . מול יריבה בליגה שלישית. אתלטי יחגגו עלינו.

לא הייתי ממהר לקחת אינדיקציה מהמשחק הזה.
השחקנים יגיעו עם הכנה אחרת ומוד אחר.

אבל אין ספק שיש לנו בעיה (גם מול אתלטי׳ ובכלל).

חחח נו באמת. אל תגזים. לצערי אתלטי כבר בים וברסה תגיע במוד הנכון.

הטוב: ראפינייה, פאטי ודמבלה כבשו, טורה בישל. אז אולי זה ישחרר את פקק ההבקעות אצל חלקם, לקראת 3 משחקים נטולי לבנדובסקי.

הרע: כל השאר.
כולל זה שהייתה הפסקת חשמל אזורית ולא ראיתי את המשחק כמו שצריך. אני מאשים בזה את צ’אבי.

פבלו טורה היה בסדר גמור. אראוחו היה מצוין.
ראית את ההצלה שלו מהקו במחצית הראשונה? שחקן של קונדה ברח לו והגיע ב 1 על 1 מול השוער. אראוחו וקונדה רדפו אחריו. קונדה ויתר באמצע הריצה ועשה תנועת יד לאראוחו “כולו שלך”. אראוחו לא ויתר, רץ אחרי השחקן, וכשהחלוץ עבר את פניה, אראוחו סגר לו את הפינה והציל את השער. אם ימשיך ככה 12-13 שנה, אפשר יהיה לדבר על פויול חדש.
קונדה עיצבן אותי ברמות במהלך הזה. מה פתאום אתה מוותר ככה באמצע? רוץ לשער לעזור לאראוחו, אולי החלוץ יאיט או יתבלבל.

מצאתי את זה, מתחיל ב 0:36.

אני מניח שזה טבעי ואנושי אבל אין דבר שמעצבן אותי יותר משחקן שעושה את זה ועוזב פתאום את השחקן שלו. בחייאת משלמים לך מליונים בדיוק בשביל זה.

קודם כל, אני ב-99% משוכנע שהוא סימן עם היד לפנייה, ולא לאראוחו. הרצתי לאט, ולפי הבנתי הוא סימן את זה לפנייה ברגע שהכדור ברח קצת קדימה מידי לשחקן היריב. כלומר “הנה ההזדמנות שלך, פנייה, לצאת ולקחת”.
דבר שני - מסכים שאסור ששחקן יוותר על הכדור אף פעם, אבל אני כן רואה יתרון בזה שהוא הלך לפינה הרחוקה, ולא המשיך לרוץ אחרי השחקן, כי בעצם הוא עשה בדיוק את מה שאראוחו עשה ברגע שעברו את פנייה - הלך לקו כדי לנסות להציל.

לא יודע אם יש טעם שגם אראוחו וגם קונדה וגם פנייה יצאו ביחד על אותו שחקן, ואף אחד מהם לא יכסה את השטח, למקרה ש…
מה שיותר בעייתי לי זה התיאום בין הבלמים לשוער, שזה הגיוני בהתחשב בעובדה שהם לא שיחקו יחד מעולם. מאוד בלט לא פה שלא היה תיאום ברגע שבו שחקן היריב נתן לעצמו מקדמה גדולה מידי, ופנייה יכל לצאת ולקחת, וקונדה יכל להרשות לעצמו לעזוב, או לפחות להבין שפנייה לא יכול להגיע לכדור.

בשורה התחתונה, מבחינתי - קונדה היה צריך להשקיע עוד מאמץ ולראות אם פנייה באמת יוצא לפני שהוא מוותר על השמירה, ופנייה היה צריך לצאת מוקדם יותר ומהר יותר, או להישאר בכלל במקום (אבל הוא עשה משהו שהוא בין לבין). אבל אני כן מבין את הרעיון מאחורי מה שהצרפתי עשה, ואת זה שברגע שהיריב הגיע לאראוחו + פנייה, הוא הלך לקו כדי לכסות שם.

בסדר, אבל זה RFA - אני לא יכול להחמיא לו בכל פעם. זה כמו להחמיא כל פעם לזה שעובדי התחזוקה באצטדיון דאגו לזה שהדשא יהיה ירוק.

באופן כללי נראה לי שפנייה לא היה מספיק חד אתמול.

בגול השני הרגשתי שהוא היה יכול לעשות יותר, ובאופן כללי הרגשתי שהתיאום שלו עם ההגנה לא מספיק משופשוף ושגם את הראשון היה אפשר למנוע עם תיאום יותר טוב בינו לבין ההגנה.