Copa del Rey - הדיון המתגלגל - חצי גמר - נרמסים בקאמפ נואו עם 4:0 מהדהד לריאל מדריד

מרינו וסילבה מחוץ לסגל למשחק, טוב מאוד לבארסה אבל עם הפה שלי עוד נפסיד.

ההרכב של ברצלונה -

זהו, צ’אבי גיבש את האונסה שלו, ואפשר להניח שבכל המשחקים הגדולים הוא יחזור אליו. לפחות כל עוד פאטי-פראן-ראפינייה לא מביאים את הערך המוסף ב-4:3:3.

ההרכב של ריאל סוסיאדד -

לריאל סוסיאדד יש פצועים ואת ריאל מדריד בראשון בליגה

אסור להגיע איתם ל-120 דקות ופנדלים, חייבים לשמור להם על הכוחות ולהפסיד להם ב-90 דקות, אני מצפה מצ’אבי לסגר עדיפויות נכון :wink: :rofl:

ובנימה רצינית הם באמת קבוצה טובה וסורלת וקובו בעונה מצויינת ובכושא התקפי מפחיד, אוירסאבל רק עכשיו חזר מפציעה ובמפתיע מתופקד מתחת לחלוצים ולא באגף
יהיה לנו הרבה עבודה הגנתית היום גם בלי סילבה ומרינו הפצועים.

דמבלה קם היום על רגל ימין
הבעיה שגם הוא לא בטוח שזאת הרגל החזקה שלו

מי יכול לתת לינק?

אני לא מאמין שאני כותב את זה, אבל היו לדמבלה כמה פעולות חכמות. גם מסירות, גם פריצות , גם בעיטות כשהיה צריך לקחת בעיטה.

לי יש תחושה הפוכה. חיל מזאנו מחייך איתו, לבנדובסקי אפילו דרש צהוב ליריב על הצגה, ולא קיבל על זה צהוב בעצמו.

בתחושה שלי לבנדובסקי מורחק גם היום.

אני התכוונתי לכמות המפרקים בלי כוונה שהוא מחלק.

אדום מיותר לגמרי… לא מוצדק

למה לא?

פקקים לרגל מעל גובה הקרסול
אין בכלל.שיקול דעת

זה נראה לי כמו הצגות כדי להוציא ממנו כרטיסים. אבל זה לא עובד להם.
הנה בראיס מקבל אדום. עכשיו יש לי תחושה שיהיה גם אדום לשחקן בארסה.

אני לא הייתי מוציא על זה אדום. לדעתי הוא לא התכוון, איחר לכדור ובמקרה דרך על הרגל של בוסקטס. יש כניסות יותר קשות מזה שלא זוכות באדום.
אבל בראיס היה צריך לראות כמה צהובים עוד קודם, אז בעצם זה מתקזז.

מזכיר את העבירה שדמבלה עשה מול חטאפה וניצל מאדום. הוא גם חיפש. לדעתי מוצדק. אם הדביל היה מוציא לו צהוב איזה כמה דקות לפני אולי זה היה נמנע. עוד הוכחה שסלחנות יתר יכולה רק להזיק.

אדום סביר לחלוטין בעיני. כניסה מסוכנת מאוד ושישלם עליה.

בדיוק. היה צריך להיות אדום לדמבלה, והיה צריך להיות אדום לברייס מנדז.

מעל גובה הקרסול? אני ראיתי דריכה… מה אני מפספס?

את המיקום של הדריכה…

ממש לא דריכה קלאסית, זה מעל הקרסול.

אתה מפספס שזה היה מעל הקרסול

מחכה שתיגמר המחצית ומעביר אחורה

ליאור תאמין לי שאם לא היתה לו ברירה הוא לא היה מוציא לו אדום. תסמוך עליו שהוא עשה הכל בשביל להחליק את זה. הואר כפה עליו את זה.