אומנות הפנאי: GAMING

אם כבר

רק שהיה טוב רק שהיה טוב רק שהיה טוב רק שהיה טוב רק שהיה טוב

אם כבר הערתם את הדיון…

אז כן קניתי את הוגוורט לגאסי, אבל עדיין לא שיחקתי בו. בכלל.

בת הזוג שלי ממש נהנית ממנו…

לא, ולא הבנתי מה אתה מתכוון.

אתה מנסה לגרום לי לקנא?

אם תנסה להסביר לי - אחד שלא שיחק במשחק מעולם - מה הכיף במשחק, תן לי בשורה שתיים.
(ייתכן שלא הבנתי את הקטע…)

אהההה אוקיי, אז התכוונת הדמיות במובן של סימולציה. דבר עברית חביבי.

בגדול, אני מת על משחקי סימולציה. בפורום הזה אולי יותר יכירו את סדרת משחקי הסימולציה אולי הכי מוכרת שיש (פוטבול מנג’ר), אבל כמובן שיש עוד המון סוגים. הכיף בזה הוא כמובן תהליך ה"יצירה", להרגיש שהתחלת מאפס ולאט לאט בנית משהו שהוא די גדול. אם תרצה, זה מאוד דומה אני מניח להנאה של ילד קטן שמרכיב לגו. לעזאזל, אני נשבע שאני אפילו עדיין נהנה כיום לפעמים להרכיב לגו (או המשחק מגנטים הזה למי שמכיר) עם הילד שלי בן ה-3.

וזה ממכר, ושואב, מאוד. ויש את הרגעים במשחק שבהם אתה עוצר לרגע, מסתכל על העיר שבנית, ואתה בהלם שבכלל הגעת לנקודה הזו. הרי לא מזמן (לפני כמה עשרות שעות משחק, כן?) התחלת את המפה הזו בלי כלום. איך הגעת לכאן? עקב לצד אגודל…

אז אולי לא ב size שאתה מדבר, אבל הדמיה ריאליסטית פלוס כולל הטמעה בשטח קיים - זה אחד הנחמדים. אבל זה המון זמן - וגם לי זה רק הובי מהצד

על מה אתה מדבר?

במיקרו קוסמוס לזה - הדמיות פוטוראליסטיות.

כחלק משיווק בענף הבנייה בכלל ופרויקטים של יזמים בפרט הדמיות ריאליסטיות הם חלק מעבודת השיווק. לא בחינם ממדלים עושים כסף טוב - אם הם טובים.

כממדל - אתה מתחיל מפריקינג מגרש שטוח. אבל העבודה מהבניה של הרחובות, אח"כ עבושה במגרש, בונה מודל של הבניין, מתחיל לטפל ברמת פירוט החומר וכו וכו עד שאתה מגיע לרמה שיצרת תמונה שנראית שצולמה במצלמה רגילה. זה סיפוק מטורף מהמעט שעשיתי. אולי לא בונה עיר אבל בונה סביבה מאפס ברמת פירוט גבוהה מאוד.

יוצא החודש משחק חדש ביקום של הthe expance

אני היחיד שמתרגש לקראת זה?

חברים יקרים צריך המלצה על מחשב חדש נייד. מין מחשב אמצע שיוכל להריץ תוכנות גרפיות אבל לא משהו מפוצץ בין 8000 10000 מערכת הפעלה חלונות. מחשב לא בשבילי אלא לאחיין שלי. מתנת יום הולדת.

מה היעוד של המחשב?

גיימינג, עיבוד גרפיקה - אם כן באיזה לבל (עריכת תמונות, עריכת סרטונים, מידול).

תהיה יותר ספציפי ואעזור בשמחה.

גימיניג

שתהיה מעודכן, מחשב נייד לא מיועד לגיימינג ‘בגדול’.

כדי להנות מגרפיקה באיכות גבוהה המחשב יצטרך להיוץ מחובר לחשמל בשעת המשחקים, כמו כן, הוא יהיה מאסיבי ודי גדול פיזית.

אם אתה עדיין בעניין, יש מחשבים לא רעים בטווחי ה 6k פלוס מינוס. תלוי כמה אתה מוכן לשים.

אני יודע אבל נייח זה לא בא בחשבון זה לא צריך להיות המילה האחרונה… מתנה בסה"כ

מחשב נייד לגיימינג זה השקר הכי גדול שקיים. מחשב נייד לגיימינג מתיישן מאוד מהר, אי אפשר לשדרג אותו כעבור תקופה, מאוד כבד ולא באמת נייד, ויש להם בעית קירור קשה. אם רוצים מחשב שמתאים לגיימינג זה רק נייח…

אתה צודק ולא צודק. חווית גיימינג - לטעמי - במסך פחות מ 27 זה לא רציני. גם מקלדת מלאה ועכבר, בקיצור גיימינג על כל המסביב.

הבעיה שהוא לא נותן תפוקה עם fps גבוה בלי חיבור לחשמל, כמו גם שכרטיסי המסך מגיעים בתדר מאוד נמוך כדי שלא יישרפו.

אפשר לשחק, יש לי אפילו מחשב נייד של אסוס, חיה! עלה לי 8000k בארה"ב בבלאק פריידי, אבל אין תחליף לנייח ולמרות שיש לי בנייד 3080 אני משחק בנייח תמיד.

מחשבי ההיי אנד באמת יכולים להריץ משחקים, אבל שוב פעם תהיה להם את הבעיה של ההתיישנות, יש להם בעיית תרמו, והם כבדים ומסורבלים.

איזה מחשב יש לך?

Asus zephyrus g15.

1.7 קילו! למחשב גיימינג עם 3080.

ואחרי חצי שעה של גיימינג הוא לא הופך להיות פלטה של שבת?

מי אמר שצריך לימודי ליבה? :wink: