אומנות הפנאי: GAMING

הוא יקבל כמו החמש. בסופו של דבר, קונסלות לבד היום לא יכולות להחזיר את ההשקעה לבד. תחשוב כמה כסף הם שופכים על השש…

שנה שנתיים אחרי היציאה יצא למחשב. לא חושב שיש אפילו שאלה על זה. אני גם חושב שלא תהיה להם ברירה, גם אם חלק מהאנשים יקנסו קונסלה במיוחד בשביל המשחק הזה, זה לא יחזיר את ההשקעה שלהם רק על הקונסלות.

שהיתה הדלפה של המסמכים של מאינסומניק בזמנו וראו כמה ספידרמן עלה לסוני , ההוצאות על משחק בודד היום זה משהו שהתנפח מעבר לכל פורפורציה.

נכון אבל לא כולם מוכנים לחכות שנתיים- אני מעדיף לרכוש PS5 ולשחק GTA ב2026 ולא ב2028. כמובן שכל מקרה לגופו, אבל כאמור היום סוני הם המלך והם יכולים לעשות מה שבא להם, כי רוב השוק לא יחכה שנים כדי לשחק במשחק עצום. זה כמו שתחכה שהסרט שאתה מצפה לו יגיע מהקולנוע לסטרימינג.

בנוגע להחזרת עלויות, היום רוב הכסף הוא בmicro transactions. לא סתם הם מרחו את ההשקה של GTA 6, GTA 5 עדיין מפמפם מיליונים. Take two (הבעלים של רוקסטאר וכיוצא בזה, GTA) מהחברות היותר צמאות לכסף בקהילה, הם ירוויחו וירוויחו יפה גם את המשחק יעלה חצי מיליארד דולר ולא ידרך בPC עד 2030.

קודם כל שהמשחק עצמו יצא עד 2030… חחח

כל דבר שנכתוב פה על היציאה למחשב, זה ספוקלציה מצידנו, אבל תבדוק אותי, שנה במקרה הטוב שנתיים אחרי שהמשחק יצא הוא כבר יצא על pc

דרך אגב, gta הוא יוצא מן הכלל, על השאר אני לא מדבר.

דרך אגב, מה קשור 6 gta לסוני? זה לא אקלוסיבי. 6 gta גם לאקס בוקס יצא .

בניגוד לקונסולות, לשחקני PC יש עשרות אם לא מאות משחקים בספריות הסטים שלהם (והיופליי, והאוריג’ין, והאפיק, והגוג, והבאטלנט, והרוקסטאר), וכל שנה ממשיכים לצאת עוד ועוד משחקים.

שלא ישחררו את GTA6 למחשב יחד עם הקונסולות. who cares?

הגימיניג של pc שולט (שוק הpc יותר גדול מהקונסולות) והמכירות של הקונסלות בירידה, אבל משום מה, שחקני הקונסולות חושבים שהם ה"מלכים" תבדוק איזה שיא סטים שברה השנה…

התייחסתי מבחינת דיון PC VS PS5. האקסבוקס רלוונטי כרגע אך ורק ולbudget gaming- אין לו שום יתרונות מלבד מחיר וגיים פאס על הPS5, ואפילו האקסלוסיבים שלו זמינים במחשב מDay 1.

מאות מיליוני שחקני GTA5?

אני לא מלך ולא מתיימר להיות כזה. יש לי PC וPS5 ובזמנים עברו היה לי גם אקסבוקס וואן, אני משחק כמה שבא לי ואיך שבא לי. מה לעשות שאם תשווה את הפלייר בייס ברוב משחקי AAA, ולא מספרים של סטים שכוללים הרבה פעמים משחקים שרצים גם על PS4 וקומקום כמו PUBG, תראה שבקונסולות יש שוק גדול לא פחות מאשר במחשב.

לדוגמה, פנרנצ’ייזים ענקיים כמו COD, FIFA\FC, NBA 2K, באטלפילד וכו’ וכו’.

לא התיחסתי אליך באופן אישי בקטע של המלך… זה פשוט אופי של פאנבויז.

לרוקסטאר יש את הלוקסוס לשים את הgta על קונסלות ביום הראשון , לא היה להם את הלוקסוס לעשות את זה לנצח.

שהחמישי יצא שוק הקונסלות היה יותר גדול מהיום (אל תשכח שעכשיו סוני זה רק חמש והפרו). הם לא יכולים לסמוך רק על האקס (לא זוכר איך נקרא האקס בוקס המתקדם) ופס5.

במקרה הכי קיצוני זה יצא שנתיים אחרי. רוב הסיכוים שנה אחרי.

דרך אגב גם לי יש סוני.

נ.ב מעניין אם הדחייה של המשחק קשורה ליציאה של סויטץ 2…