אומנות הפנאי: GAMING

עובד לי בסדר גמור המיקרופון של המחשב.

אה…אתה על המחשב. אני עם PS5, אז צריך לוודא שזה רלוונטי גם שם.

אפשר לשחק לבד? או זה רק קו אופ?

אגב, רוצה להרחיב?

לבד תושמד תוך דקה וזה לא כיף.
אפשר לשחק עם חברים גם מפלאטפורמה אחרת (יש cross play) או סתם עם אנשים שיצטרפו מיד ברגע שאתה צולל לגיהינום בשביל דימוקראזי.

היה כיף אדיר לעקוב אחרי הקרב בזמן אמת:

https://m.vgames.co.il/article/30399.html

הם עדיין מחיבים חשבון של PSN במדינות מסוימות. זה לא נגמר.

סטים התחילה לעשות ריפאונד לגוסט אוף טוסימה בגלל זה.

לא משה. אתה לא מעודכן.

https://twitter.com/PirateSoftware/status/1788981930161266754/photo/1

חייב לציין שזה שונה כשהם מביאים את הדרישה מראש, והיא עבור האונליין בלבד.

מה שכן, אני לא מבין אותם - תביאו בונוס לכל מי שמחבר את ה-PSN שלו, ו-90% מהאנשים יעשו את זה מרצונם. זה כמו עם חיסוני הקורונה, אם היו עושים עוד מענק של 750 ש"ח אבל למחוסנים בלבד, כולם חוץ מטיטי היו מתחסנים ולא מתלוננים.

האם למישהו יש ילד שאוהב את ספונג’ בוב?

יש לי קוד סטים שקיבלתי מHumble Bundle Choice למסור:

רק לפני שבועיים פגשתי במקרה אישה נכה כבת 52, התיישבה לידי במתחם אוכל, כשהאוכל שלה היה מוכן התקשתה לקום אז הבאתי לה את המגש שלה והתפתחה שיחה בינינו, סיפרה לי שחצי גוף משותק ובעיות בלב, לטענתה הייתה בריאה לגמרי ואחרי החיסון חייה נהרסו ואף אחד לא עוזר לה ואין לה משפחה, 750 ש’'ח כנראה ולא היה מונע ממנה להתלונן.

אבל זה כבר נושא אחר, פה זה גיימינג.

מישהו עקב אחרי ההכרזה של סוני פרו? שווה את ההייפ?

השתדרג בהרבה אבל מחיר גבוה מאוד

תסלח לי, מי שקונה את זה בהנחה שהוא לא אלון מאסק הוא מטומטם (וגם בהנחה שיש לו פס5)

מחקים את אפל. לא רק 700 דולר (בלי מיסים) בשביל דיסק ומשען צריך עוד להוסיף כסף.

הם כבר עברו משלב של לזלזל בלקוחות שלהם לשלב שלחלוב כסף מהלקוחות שלהם

שני דברים:

1. מחירי ה-gpu לא מפסיקים לעלות, רכיבים אחרים לא יורדים במחיר מהר מספיק.
  2. קונסולות הן בדרך כלל סופר-מסובסדות בשנים הראשונות כדי לקבל יתרון על המתחרות בכל מחיר. לדעתי יש פה אינדיקציה שסוני מאמינים שממיקרוסופט לא יגיע איום חדש בקרוב (אם בכלל, אבל זה דיון שלם).

עם הסעיף השני, בקטע של תחרות אני מסכים. וזה בגלל שאקס בוקס מנוהלת ע"י חובבנים.

אבל אין שום תירוץ לחזירות הזו, ש700 דולר וזה לא מספיק גם לדיסק בילט אין ומעמד.
וצריך לזכור שסוני בעצמה מודה שלא יצאו שום משחקים חדשים של סוני, נראה לי לפחות עד אמצע שנה הבאה

אני מקוה שאין פה פאנבויז ושזה פורום רגוע בלי כל הקנאים של הטויטר ובנחה די ברורה שעידן האקלוסיבי (מלבד נינטדו) כמעט ונגמר אין באמת שום סיבה או לשנמך לקונסולה ממחשב או לשדרג את הקונסלה הקיימת לפרו.

למדו עסקים מאפל וזה לא מחמאה.

הפלטרומה הכי טובה למשחקים זה pc

זה ברור לכל גיימר שקצת מבין.

העניין הוא לטעמי, בשנה הקרובה הולכים לצאת משחקים שמפומפמים כבר כמה דנים טובות עם הייפ מטורף, זו הזדמנות צינית לעשות כסף על קונסולה חדשה שלא משדרגת מי יודע מה.

המשחק היחיד באמת עם הייפ שלבדו ימכור קונסלות זה gta החדש. ולדעתי הוא ידחה ל2026 במקרה הטוב . והמשחק הזה זה מה שנקרא יוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל.

סוני בשנה שנה וחצי האחרונות פשוט עם סידרה של החלטות שאין שום דרך לתאר את זה חוץ מהזייה, אם זה להתמקד במשחקי live service (22 במספר בתיכנון ) להוציא את הvr שלהם והמכשיר ששכחתי את שמו שאכיזבו במכירות וכמובן בחוסר הוצאה של משחקים של צד ראשון.

הם בתקופה רעה. המזל הגדול שלהם ואולי זה לא במקרה, שאקס בוקס לא מצליחים להתרומם.

משחקים למחשב לא תמיד עוברים אופטימיזציה, ובכללי הplayer base שם נמוך מבקונסלות. כמעט בכל משחק מולטיפלייר אתה תמצא צ’יטרים ואם אתה משחק סינגל פלייר- האקסולסיבים של סוני מחזיקים בPS5 לפחות שנה, והם מהווים חלק משמעותי ממשחקי האופליין ששווים משהו.

כל אלה סיבות לא מספיק טובות לקנות את הפרו, ובכנות אני לא יודע כמה אנשים יקנו אותו, במיוחד כשיש הרבה שחקנים שמשחקים עוד בPS4- אבל סוני הם עדיין המלכים.

בנוגע לGTA ספציפית, לא בטוח בכלל שהוא יקבל השקה למחשב, לGTA 5 לקחה שנה וחצי וגם אז אחרי זה הוא היה די שבור בהתחלה.