אומנות הפנאי: GAMING

דבר איתי בשש אחרי המלחמה.

מי שעוד רוצה מוזמן…

אני אהיה בומר ואשאל איך מורידים

זה משחק מאוד ישן, השרתים של EA כבר מזמן לא קיימים. השימוש הוא בשרתים פרטיים של קהילות ככה שאין באמת ייתרון לרכישת עותק מקורי. מוזמן להוריד פיראטי.

לי בכל אופן יש עותק מקורי. אתה יכול למצוא אותו פה ב-15 שקל:

על מנת להשתמש בשרתים של הקהילות תעקוב אחרי ההוראות פה:

https://cnc-online.net/en/connect/login/?next=/en/account/

תגיד אם צריך עזרה.

עריכה: יש מצב בעצם שחייבים את Red Alert 3 הרגיל וזה לא עובד עם הגרסה של Uprising… בודק עכשיו.

ל-Uprising אין מולטיפלייר.
הגרסא המקורית עולה 33 ש"ח באותו אתר, לא מאוד נורא.

Red Alert 2 היה המשחק האהוב עליי כשהייתי ילד. הלוואי שהייתי יכול לפנות זמן לשחק ב-3 היום :<

כן רק שהוא אזל המלאי שם.

@Aimarito מצאתי אותו פה ב-22 שקל:

יאללה תוריד ותעקוב אחרי ההוראות עבור השרתים הפרטיים שנתתי לך. מבחינתי בכיף לשחק בסופ"ש.

רד אלרט 2 בפער יותר טוב מהשלישי בסדרה, שיחקתי בו הרבה גם בשנה שעברה

אפשר לקנות דרך החנות של ea, יש שם קולקשן של כל המשחקים של command&conquer וממה שאני זוכר לא עולה הרבה

RA 2 עדיין משחק האסטרטגיה הטוב ביותר שיצא

את זה אנשים מכירים?
בעיניי לא פחות טוב. כמה הייתי משחק בו…

You know the drill:

אם מישהו מעוניין, יש לי קוד למסירה לסטים. תכתבו לי פה או בפרטי:

אחד המשחקים הכי כיפיים ומעניינים שיצא לי לשחק בהם.

עריכה: נמסר.

אם זה נכון, זה יכול להיות או חדשות מעולות או חדשות רעות:

1. חדשות מעולות אם לא ל-2K ולא ל-EA תהיה בלעדיות על רשיונות לליגת המרכזיות באירופה. התחרות הזו יכולה לעשות רק טוב ומישהו צריך לנער שם את EA שבגדול כבר שנים לא מחדשים את המשחק שלהם וגובים מחיר מלא פעם בשנה על הזכות לעדכן סגלים.
  2. חדשות רעות, מאוד, אם הדבר הסביר יקרה וכמו שהיה עם קונאמי, תהיה איזו חלוקת זכויות בלעדיות בין שתי המתחרות, וכולנו נפסיד. זה לא דבר שקרה עם שני משחקי ה-NBA בזמנו כי, ובכן, זה משחק NBA… אם אין לך רישיון ל-NBA אתה לא במשחק בהגדרה.

אני לא בטוח אם להתחיל להתרגש או להתחיל לחשוש.

רק חדשות טובות. 2K אחת החברות הטובות בתחום.

ומה אם תהיה אותה הבעיה של חלוקת הרשיונות כמו הסיפור עם קונאמי? זה יכול להרוס את המשחק אם תשחק פתאום עם ריאל מדריד נגד לונדון כחולה.

האמת, מדובר בחסם תחרות ברור מאוד. אני לא משפטן גדול אבל אני יכול לדמיין עולם בו כופים על החברות שלא לקיים הסכמי בלעדיות. בכל אופן, זה שזה לא קרה עם קונאמי רומז שזה כנראה כבר לא יקרה. יש כאן חשש רציני ביותר להרס המשחק.

מעדיף לשחק עם Referees Madrid מול Blue London, אבל שהמשחקיות תהיה באמת טובה. אני לא נוגע בפיפא כבר שנים, זה נהיה גועל נפש.

רד אלרט 2 פלוס ההרחבה וגנרלס הגיעו לסטים בכלום כסף.
Instant buy… אין לי מושג אם יש אונליין.

עריכה: בשביל האונליין:

קיי, זה היה מהלך נפלא של החראות מEA. סוף סוף עושים משהו טוב.
עכשיו תנו לנו רימאסטר או רימייק בלי לשנות את המשחקיות או שום דבר מהאוריגנל.

מי שיש סוני, לכו שחקו את ff7 rebirth רק בהתחלה אבל זה נראה נהדר.

אחד הפוסטים אוחד לנושא קיים: ת’רד הממים והגיפים הרשמי

מישהו פה משחק ב Helldivers 2?
לא משנה אם זה בסטים או PS5

טרם.

כדאי?

ממש כדאי. חיכיתי עם הקנייה כי לצערי אני מבוגר עם לא יותר מדי זמן ורציתי לחכות לקיץ, אבל אחרי הניצחון המרשים של קהילת המשחק על סוני והתמיכה של המפתחים בקהילה, הייתי חייב להצטרף מיד.

המשחק פשוט אבל כיפי בטירוף. מסוג הeasy to play, hard to master.
הדרך בה הוא עובד מעודד עזרה אחד לשני ושיתוף פעולה, אז אין פה תחרות של אחד נגד השני, מה שמוריד את הטרולים לכמעט אפס.
המשחק גם מצחיק על גבול ההיסטרי.

ממולץ בחום.

חובה אוזניות ומיקרופון?