אומנות הפנאי: GAMING

אני גם תיאורטית בעניין, אבל כבר קשה למצוא זמן עם הילדים וכו’. הוספתי גם את אורי פה לפני כמה שבועות ומאז לא שיחקנו דקה.

כלל אצבע בעולם הגיימינג - EA זה זבל וכל מה שהם מוציאים זה זבל.

Battlefield 4 היה אדיר.

הם בגדול הרעים, אבל זה לא כל כך מדויק. יש להם יציאות טובות כמו הסטאר וורס האחרונים.

במשחקיות? מעניין מה. הפיפא האחרון שנהניתי בו היה 2013.

באופן אישי אהבתי הכי הרבה את PES6 האגדי ורק ב2017 חזרתי כי לא אהבתי שום דבר לפני זה.

אכן יש עדכוני משחקיות כולל מודים של משחקיות שנותנים הרגשה נהדרת של ריאלזם.

ממש מבאס, מבין אותך. אני זוכר את טורנירי הכדורגל שהיינו עושים במעונות בPES6 ופיצה טריה כמעט כל ערב. כיף לא נורמלי.

לא רק זה: ה CEO לשעבר שלהם עבר לUnity וכבר התחיל בתהליך של הריסת המנוע. זה אותו הבן אדם המתועב שרצה שאנשים ישלמו כסף אמיתי על התחמושת בבאטלפילד

כל שנה מספרים על מנוע חדשני, hypermotion, realism, ובסוף יש יותר באגים משנה שלפני. חבל שקונאמי הפסיקו לנסות. אולי אבל אולי יש תקווה עם UFL, אבל נחכה ונראה.

בעניין אחר, עוד מישהו מחכה בקוצר רוח ל-juggernaut הזה?

אני לאלן וויק 2 וסטאלקר החדש ואז אני יכול לסגור את הבסטה וקיבלתי הכל בחיים.

אני אני אני.

הוא היה מלא בגים בהתחלה.

כל מי שמשחק או אי פעם שיחק במחשב. פשוט תעשו לעצמכם טובה ותקנו.

נפלתי על מצב רוח נוסטלגי ונתקלתי בהצעה בסטים של HROES 3 HD. ממליצים לחזור לזה? זה טוב כמו שאני זוכר את זה? שווה עכשיו 60 שקל יחד עם אחת ההרחבות?

מה heroes בנאדם. עוד כמה שעות יוצא אלן וויק 2 …

קודם כל, תתבייש. מה זה לחזור? אני כבר 20 שנה משחק הירוס 3 קבוע. גם 5 אחלה משחק, אבל 3 זה האלוהים של כל ז’אנר האסטרטגיה.

דבר שני, גרסת ה-HD Edition היא די זבל. יש לי אותה, וסיימתי את כל האצ’יוומנטים בסטים על 100%, אבל אחרי ששיחקתי במוד הלא רשמי של הקהילה - אי אפשר לחזור אחורה. היתרון היחידי של גרסת הסטים הוא האונליין, ואם אתה קונה אז נוכל לעשות coop או pvp.

המלצה שלי: תקנה בגוג, יוביסופט או כל מקום אחר את ה-Complete Edition ואז תתקין את המוד הבא: HoMM3 HD. מעבר לעובדה שזה משפר קצת את הגרפיקה של המשחק המקורי (לא בצורה מוצלחת כמו ב-HD Edition בסטים) זה מוסיף ומתקן כל כך הרבה דברים במקורי שזה הופך אותו למשחק אפילו יותר מדהים ממה שהוא היה פעם.

לדוגמה: לפני כל קרב אתה מקבל תוצאות של קרב שהמחשב חישב לבד, ואתה יכול לקבל אותן (וככה דילגת על הקרב בשנייה) או לכפור בהן ולנהל את הקרב בעצמך. זו תוספת כל כך אדירה למשחק המקורי, כי הוא הופך להיות הרבה יותר זורם ואפשר לסיים מפה הרבה יותר מהר, וללכת על רמות קושי גבוהות יותר.

זכיתי לפני כמעט עשור במשחק המקורי, כולל משחקון ההמשך American Nightmare, ולא שיחקתי עדיין. שווה?

התחלתי להוריד , נשמע מהביקורות שזה משחק שיכול להתמודד ולהפסיד לזלדה ובולדר גייט על משחק השנה.

שכחת מרזידנט 4, מריו וספיידר מן

מכירים את Zachtronics? הם פיתחו משחקי תכנות ממש נפלאים. שיחקתי בכולם, ממש חוויה וקצת עינוי.
היום קיבלתי קוד מHumble Bundle לסטים למשחק האחרון שלהם. משחק מצוין.

אם מישהו מעוניין שיכתוב לי פה או בפרטי ואמסור את הקוד בשמחה.

אני אשמח…

מישהו מעוניין ב Twin Mirror לסטים?

יש לי קוד למסור
עריכה: לא עוד.

יש כאן מישהו שבעניין של נוסטלגיה ולשחק אונליין Red Alert 3?

ברגע שאסיים את מילואי, מה שיקרה בסביבות 2078, אני בפנים.