אומנות הפנאי: GAMING

האל יה

בגיימפאס עכשיו. חזרה שנים אחורה!

@Paco-Pavon

שיחקתי המון משחקים ברשת ,ממשחקי תפקידים,יריות ועד אסטרטגיה ואפשר להגיד שרובם
רעילים.ואולי נתקלתי בכמה שאין,נכון למי שאין מנטליות של ברזל כנראה יסבול הרבה ברשת.

מצורף The Angry German kid

משעשע בהחלט.

שאלה לאנשים מביני עניין.

יש לי ראוטר בחדר אחד. אני רוצה להעביר אינטרנט לחדר אחר בשביל טלויזיה וסרימינג. איזה מתאם אני צריך לקנות.

ניסיתי את כל סוגי מגדילי הטווח מכל הסוגים וכולם זוועה. או mesh, או שתשלם למישהו שיעשה לך עוד נקודת גישה בקיר. כל השאר בזבוז כסף וזמן.

יש לי נקודת גישה שם. אני צריך אבל מתאם לאינטרט שיגיע לסטרימר שמתבחר לטלויזיה.

אם יש שם נקודת גישה אז לא צריך מתאם, כבל רשת מהנקודה לסטרימר כאשר מהצד השני כמובן שהכבל שמגיע לנקודת גישה מחובר לאחת היציאות של הראוטר, אם צריך לחבר גם את הטלוויזיה לאינטרנט אז סוויץ’ רשת 5 יציאות הכי פשוט ב 50 ש’'ח.

שאלה, שמת לב מי בתמונה שלך?

תודה על העזרה

כן, זה באשמת אנצ’לוטי, סיפור ארוך :grimacing:

יש לי זמן

הפסיד בהתערבות לסנטיאגו. בהתערבות הבאה הוא שם את פפ.

התערבתי עם סנטיאגו לפני שבועיים שבמשחק הבא אנצ’לוטי פותח עם קרוס ומודריץ’ ביחד בהרכב, אם הוא היה מפסיד היה חייב להחליף את האווטאר שלו לטיטי קמארה ואם אני מפסיד הוא בוחר למה אני מחליף, כפי שכבר שמת לב אנצ’לוטי שוב איכזב :rofl:
אני עם גאבי עד מחר, סנטיאגו רצה פיקה התפשרנו על גאבי.

האמת טיטי שזה עד הערב אבל אם בא לך אתה יכול להישאר חחח

משחק הכדורגל הכי טוב בכל הזמנים, PES 21, חוזר בגרסה החדשה:

למי שלא מעודכן, פיפא זה מזמן שטויות וכדורגל אמיתי זה רק Pes האגדי.
קונאמי הרגו את המשחק ב21 ומאז כמה חבר’ה חולי נפש לקחו על עצמם לעדכן את המשחק ואת המשחקיות.

כל שנה יוצא עדכון עצום עם fine tuning למשחקיות המושלמת ממילא (במיוחד אם אתם משחקים ב Manual) פרצופים ואצטדיונים ומה לא.

הכל כמובן בחינם מאתר שלהם. ממולץ בחום.

תראו איזה יפה פאס כשמשחקים ב Manual control

קניתי סוני 5 רק כדי לשחק במשחק הזה, אבל מאז הם לא הוציאו משחקים חדשים והוא נשאר לי כמו בלטה בבית. כל כך מבאס.

זה לא eFootball?

משחק שונה לגמרי… הם מפתחים אותו במקום pes ושניהם עוסקים בכדורגל, אבל חוץ מזה אין בין שני המשחקים כל קשר.

קודם כל לא ידעתי שיש אנשים שעושים לו עדכונים, תודה!
המשחק היה ממש טוב אבל רחוק ממושלם, היו לו המון בעיות ודברים שהיו טובים יותר אצל פיפא (וזה כשפיפא בשפל) - לטעמי הpes המושלם היו pes 10 ו13, משחקים מדהימים במשחקיות וגם מבחוץ (איך שהתנהלו הקריירה והקריירת שחקן) עם פלייליסטים נהדרים
מעניין לראות את העדכונים שלהם, כוללים קצת גם מהמשחקיות? (ולא רק מראה - פרצופים, אצטדיונים וכו)?

@Eyal הefootball זה חתיכת זבל, מאז 22 הם מוציאים משחק ששוקל 60+ גיגה והוא אפילו לא המשחק המלא אלא רק דמו עם אונליין.
הרגו את הpes וצוחקים על האנשים שאהבו אותו וציפו לו כשכל פעם מבטיחים ולא מקיימים, כי כל מי שמשחק pes משחק אותו בשביל הקריירה באופליין שפשוט היתה מדהימה, ריאלית, מאתגרת וכיפית ולא משחק מכור כמו בפיפא של השנים האחרונות

הורדתי את EAFC, למרות שאני נרתע עמוקות ממצב הקריירה ההזוי, ואני לא משחק בFUT. אני משחק בעיקר בSEASONS. אבל כמות הבאגים פשוט בלתי נסבלת ואני מתחרט שעשיתי את זה. מסתבר שהתקלות הן אותן תקלות במשך שנים ואין לEA סיבה נורמלית לתקן אותן, פשוט משתינים בקשת במי שמשחק במצב הזה שלא מניב להם רווחים.

בנימה זאת, אם יש למישהו בכל זאת את המשחק החדש ורוצה לשחק בONLINE FRIENDLIES שיכתוב כאן, אולי נעשה טורניר רשת.

אזכור את זה עוד שבועיים שלושה. נדבר אז.