אומנות הפנאי: GAMING

סליחה זאת הייתה טעות הקלדה למרות שיש Ultrawide Cinema של 21:9 ל 26 inch מסך של LG.

טוב, אז כמעט שנה אחרי שהתלבטתי איתכם פה על רכישת קונסולה - רכשתי Xbox series S. עושה ניסיון עם גיימפאס, נראה אם יצדיק את עצמו. תנו לי את ההמלצות הכי חמות שלכם (אפשר גם מחוץ לגיימפאס), עם התחשבות בזה שאני לא זר לתחום אבל מסיר חלודה של איזה עשור (מה שממש שני אומר שאפשר לזרוק לפה מלא קלאסיקות שפספסתי).

• Assassin’s Creed® Odyssey

• Assassin’s Creed® Origins

• Batman™: Arkham Knight

• Ben 10: Power Trip

• Crysis

• Crysis 2

• Crysis® 3

• DOOM

• Dragon Age: Origins

• Dragon Age™: Inquisition

• EA SPORTS™ FIFA 23 Standard Edition

• Far Cry® 5

• Grand Theft Auto V

• HITMAN World of Assassination

• Immortals Fenyx Rising™

• Just Cause 4: Reloaded

• LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga

• Middle-earth™: Shadow of War™

• Need for Speed™ Hot Pursuit Remastered

• Need for Speed Rivals

• Need for Speed™

• Need for Speed™ Payback

• Need for Speed™ Heat

• Need for Speed™ Unbound

• Overcooked! 2

• Plants vs. Zombies

• Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

• The Walking Dead: The Complete First Season

• The Walking Dead: Season Two

• The Walking Dead: A New Frontier - The Complete Season (Episodes 1-5)

• The Walking Dead: Michonne - The Complete Season

• The Walking Dead: The Final Season - The Complete Season

• Unravel

• Unravel Two

• Watch Dogs®2

איזה סיגנון משחקים אתה אוהב? ברח לי מהראש

אשכרה לא כתבת red dead redemption 2??

מצטרף לדן, אפילו אני מכיר את המשחק הזה. אמנות טהורה!

מה עם dishonerd…

אני משחק ברד דד 1 באימולטור, אני יגיד דבר אחד לשחק בזה אחרי רד דד 2 די מבאס…

עברתי על הגיימפאס ורשמתי רק משחקים שנמצאים שם.

בגדול אני חושב שבעיקר עולמות ה-Action Adventure, אבל באמת שכל דבר אופציונלי אם הוא טוב מספיק. סייג יחיד זה שלא יהיה עומס יתר של התאמת דמויות וכאלה כמו שיש בחלק מה-RPG, אם הבנתי נכון זה יכול להפיל כמה מה-AC החדשים יותר (@Shusaku )? אני לא בטוח שיש לי את הסבלנות לדברים האלה כבר (למרות שהייתי מכור לדיאבלו בזמנו).

טל עוד שאלה - Unravel זה קו-אופ לוקאלי כזה? יכול מאד להתאים לי איזה אחד שניים כאלה, בינתיים שיחקתי עם הגברת קצת It Takes Two וזה ממש חמוד.

עריכה: הגבתי לדן אבל התכוונתי לענות ל @mos56

הבעיה שלי שכל המשחקים שאני אוהב זה בטח מה שאתה לא תאהב אם “rpg”

vempire survivers עולה לי ישר לראש בשבילך. גם בגימפאס נראה לי , rouglike ישר ולעניין.

Unravel 2 כן.
ואם אתה אוהב משחקי couch co-op אס אתם חייבים לנסות את overcooked. אני ממש נהנה ממנו.

עוד שבוע מגיע עדכון הco-op אז תתכונן שאזמין אותך למשחקים.

אולי לא הדגשתי מספיק, אני אישית לא משחק בזה, אבל לפי מה שאורי מספר זה משחק שהוא יכול לאהוב אותו…

פשוט, אין שום עלילה או משהו מסובך כזה ואפשר לשחק בקו אופ. וגם בחינם כי הוא בגיימפאס (בכל מקרה עולה כמה דולרים לדעתי)

היתרון הכי גדול שמצאתי ב Xbox series x זה שהוא יכול להריץ אמולאטורים ואז לשחק ברומים של כל הקונסולות הישנות, כשאני לא משחק פיפ"א רוב השימוש שלי זה משחקים ישנים מנינטנדו, game cube ו WII
אני כבר זקן מדי למשחקים החדשים האלה :grimacing:

RPG זה רק The Witcher.

אף אחד פה לא משחק MOBA? בפרט LOL?

תגיד לאנשים להסניף קוקאין עדיף :stuck_out_tongue_winking_eye:
שיחקתי למשך 7 שנים במשחק הארור הזה, לאור toxic community החלטתי להפסיק. מאז גיליתי כמה אני מפספס בעולם הגיימינג (גם עם קניית PS5).

על מה אתם מדברים?

לא יודע, ראיתי שרשור גיימינג ארוך בלי זכר לLOL או לאף משחק אחר בז’אנר. לא יודע מה אתם עושים בזמנכם הפנוי אבל גיימינג זה לא :wink:

אני שיחקתי LOL שיחקתי WOW הקהילות שם פשוט פח.

לא יודע לגבי WOW, במשחקי MOBA תמיד יגידו שהקהילות רעילות. תחשוב שהיית בא לשחק כדורגל בשכונה וכולם יכלו לקלל ולרדת אחד על השני חופשי כמעט בלי השלכות. ככה זה במשחק קבוצתי כשאנשים מאחורי מסך. צריך לפתח מנטליות מסוימת כדי להצליח לעשות את הכי טוב שלך תוך התעלמות מוחלטת מהקבוצה.

בכל מקרה, אני כרגע משחק wild rift שזו גרסת המובייל של LOL. אין לי באמת זמן להתעמק כמו פעם.