דיון הקהילה הרשמי :: Hala Madrid Y Nada Mas

לא מצאתי דיון כרטיסים למשחק.
יש לי כרטיס מדרידיסטה ואני מנסה להזמין כרטיס למשחק של ריאל אלצ’ה באתר של ריאל (יש 24 שעות קדימות) ומקבל שגיאה מproticketing שהם משתמשים בו.
You cannot perform the operation
Data error. Contact the merchant.
קרה למישהו? זה לא קשור לחברת האשראי ניסיתי עם כל מיני כרטיסים.

מה הסיכוי שלא יהיו כרטיסים בקופות בראשון למשחק ליגה אקראי (כרגע עם הקורונה לדעתי 75% תפוסה)? הקופות פתוחות ביום המשחק בראשון?

סיכוי אפסי שלא יהיו כרטיסים ביום המשחק. הקופות פתוחות, כן.

לא מצאתי את הת’רד של האתר ואין לי מושג למי לפנות בעניין, אז אני כותב פה - ראיתי שלוח המשחקים באתר לא מעודכן והוא מכיל את המשחקים של שנה שעברה. אין לי בעיה לעדכן את הלוח של השנה, כולל תוצאות המשחקים שכבר התקיימו כמובן. נראה לי יכול להיות נחמד.

לא יודע איפה לשאול את זה, אבל למישהו יש מושג מה המועדון עושה עם כל החולצות והאקססוריז אם הם לא נמכרים? בדר״כ בsale באתר הרישמי יהיו רק מוצרים מהעונה הקודמת אבל לא יותר מזה. מה המועדון עושה עם חולצות מלפני שנתיים למשל?

תודה מראש (מעוניין לקנות חולצה מלפני שנתיים)

https://www.classicfootballshirts.co.uk

יאללה, מי מצטרף לטיסה לפריז לראות את הגמר מול ליברפול?:wink: אני מתכוון לסגור דיל דקה 90 לשם.

הכוונה לדיל חדש לאוהדי ריאל עם כרטיסים לדקה ה-90 של המשחק, כי גם ככה אין מה לראות עד אז…

אני אהיה במדריד 27-31 לחודש. לא מצאתי שום מידע לגבי ההקרנה של המשחק בברנבאו, ואיפה אפשר למצוא כרטיסים?

לי אישית יש עדיפות להיות בחגיגות בסיבלס יום למחרת, מאשר לטוס לפריז. מאמין שהמשחק ישודר בכל פינה במדריד, אבל אם אפשר לצפות בו בברנבאו זה יהיה בכלל טופ:)

חברים, כל המתוסכלים שלא הצליחו להשיג כרטיס לפריז.
מתארגן מפגש צפיה לאוהדי ריאל ?

image

הפייסבוק הזכיר לי.
-מהימים שעוד היו משתמשים ב’אלבומים’ בפייסבוק (“כדורגל זה החיים” קראתי לאלבום הזה).
-מהזמנים שעוד היו מפגשי קהילה.
-מהימים שהרף היה שמינית הגמר הארור, והדסימה הייתה חלום רחוק.
-מהימים שהייתי ילד (עדיין) ומאושר :slight_smile:

מימין דמות מעניינית (@Carvajal)

וואלה הייתי שמח להיות שם אבל זה לא אני.

יושב שני מימין, תסתכל טוב

השוער? זה אסף נימני האגדה.
אישיות מאוד גבולית, ולכן כמובן שוער טוב.

המאמן של חדרה?!?!

מדויק. רכשנו אותו באותו טורניר ממילאן בעלות סימלית של שני שערים באשמתו.

היי חברים,

מישהו שמע על איזה מפגש צפיה של אוהדים לקראת ליברפול?

טוב, אז יצא לי לקרוא את הספר של דור, “המלכים של אירופה” ורציתי לשתף וגם לפרגן.
קודם כל, הסיבה שקראתי את הספר:

• רציתי ‘לחזור למקורות’. כילד ונער הייתי מטורף על כל מה שקשור במועדון (שיאים, תארים, היסטוריה, וכ’'ו). עם הזמן ועם עידן המדיה, אני משער, קצת איבדתי סבלנות להתעמק באותם דברים שציינתי. וזה, אגב, גם קצת קשור לנקודה הבאה שלי.

• אני לא נהנה מהקבוצה שלי בשנים האחרונות. אני מתוסכל, משועמם, אני כועס על ההתנהלות והגישה שלנו - פשוט לא כיף לי. אז רציתי משהו שייתן לי בוסט ויזכיר לי למה אני אוהד את הקבוצה.

הספר מחולק ל 9-10~ פרקים:

שחקני הסגל, 2019/2020
אצטדיון הסנטיאגו ברנבאו
היסטוריה של ריאל מדריד
הזכיות בליגת האלופות, עד ה-13
סיכום 20 העונות האחרונות עד 2018/2019
אגדות המועדון
נשיאי עבר
מאמני עבר
יריבות עם ברצלונה

אישית, אני אהבתי את הפרקים שעוסקים בהיסטוריה, הזכיות בליגת האלופות, סיכום 20 העונות האחרונות, אגדות המועדון, והיריבות עם ברצלונה. פרק ההיסטוריה היה מהנה במיוחד וגם סוג של חיזק אצלי משהו שאני חושב הרבה זמן (כנראה ארשום בפוסט אחר). גם סיכום הזכיות באלופות ו20 העונות האחרונות היה סבבה וקליל לקריאה - כיף להזכר באותן קבוצות ואותם רגעים של אז, ללא ספק :ok_hand:. האמת שלאורך כל הספר הקריאה מאוד קלילה וידידותית. אם אתם מחפשים מעין ביוגרפיה שעוסקת במספר פרקים נפרדים, אז אני חושב שהספר עונה על זה. הוא מתומצת ונוגע בנקודות ענייניות. לא הייתי אומר שהוא נרטיב/סיפור שבו הפרקים בנויים אחד על השני, אלא פשוט ‘מעטפת’ שסוגרת פינה.

אז בסה’'כ, אני שמח שקראתי את הספר ורוצה לפרגן לדור (@Raulito-7). תודה לך על ההשקעה הרבה. תמשיך לעבוד קשה!

@Daniel ממש ריגשת חבר יקר, לא מובן מאליו שרכשת את הספר ויותר מעותק אחד ולא מובן מאליו שהקגשת זמן לביקורת על התוצר ולפרהסיה.

אני חד משמעית חייב להגיד שאני חש את אותן התחושות. עזיבת כריסטיאנו רונאלדו ‘שברה אותי’ במובן הקילריות והתחושה שיש לנו יתרון על היתר. והיו עוד עזיבות כמו של סרחיו ראמוס, שחקנים שנכנסים לך ללב ו"גדלת איתם". מעבר לכך הכדורגל שלנו מאמצע עונת הקורונה הוא נוראי. אמנם למדתי לאהוב את ריאל של ה-0:1ים של זידאן ב-2021, זו שבשלב מסוים הייתה יכולה כאילו לקחת דאבל, זו שמנצחת עם הגליץ’ של נאצ’ו ונגיחה של קאסמירו, אבל זה לא זה. מה שכן כל העונה הזו בליגת האלופות של הגביע ה-14 - וואו.

אני אגלה סוד, הספר היה מוכן הרבה יותר מוקדם, היו לי הרבה “פיצוצים” עם הוצאת הספרים. זה יותר קשה ‘לערוך’ משהו מאשר לכתוב אותו מאפס כי אתה חושב שעשית אותו הכי טוב שאפשר. היה “דין ודברים” על מספר הדפים, לכן שחקני עבר אהובים כמו צ’אבי אלונסו - ירדו בעריכה, גם על מיצ’ל סאלגדו ואיבן הלגרה נאלצתי לוותר. כמובן גם שגונסאלו היגואין היה ראוי יותר מדיוויד בקהאם וכן הלאה, אבל זה ספר גם שמדבר על ילדים. “בחלום” שלי זה היה ספר גם עם לוח משחקים ועוד טבלאות אבל זה בוויקיפדיה ואי אפשר לעשות ספר של אלף דפים.

שימו לב עד כמה היו התלבטויות קשות ומרגשות, למשל יש בספר מאה תמונות ו-70 דפי צבע. יש דברים שמראש אתה יודע שתעשה כפולה - התמונה של כריסטיאנו רונאלדו במספרת נגיד נגד יובנטוס, גם זו של גארת’ בייל בגמר, איקר קסיאס מניף את גביע הדסימה. אבל היו דברים שלקח לי זמן להחליט עליהם. הספר קיבל חלק מהפינישים בזמן שהייתי בבידוד במרץ אחרי החזרה ממדריד.

ערב טוב אמיגוס
לא ממש יודע איפה לכתוב את זה - מקווה שפה זה המקום

אני אהיה במדריד ב 10.02 ורוצה ללכת על האישה למשחק נגד ג׳ירונה. בדרך כלל אני קונה כרטיסים ליד האצטדיון מאנשים, הפעם מעדיף להבטיח את הכרטיסים מבעד מועד

מאיפה אתם מזמינים כרטיס לברנבאו? בהנחה שלא יהיו בקופות

תודה