דיון הקהילה הרשמי :: Hala Madrid Y Nada Mas

[פרולוג, הערה חשובה: אדם נוסטגלי אוהב מולכם. כשדיברתי עם ארתור לפני איזה חודש(על איזה עניין? זה יישאר בינינו), הוא כתב לי בוואטספ, ענה הכי מהר איי-פעם: ‘איזה כיף לך שאתה מסוגל כבר עשר שנים להיות בן 17’]

האתר עצמו הוקם בדצמבר 2004 ועלה לאוויר כעבור שנה. ב-2005/06 אחרי שנה של פורום אוהדים אך ורק שלנו - הגענו לספורטאנטר. זכינו בטורניר הראשון שם עם אחד שקוראים לו אבי, אהד יובה וחיזק אותנו, היינו קבוצה של שני שחקנים וחצי| מפגש הצפייה הראשון היה בחבורה מצומצמת וגיא בכלל היה בצבא. זה היה משחק הפרידה של זידאן מהברנבאו. ההתקדמות האמיתית הייתה ב-2006/07. אני בטוח שגיא היה שמח לחזור לגיל 19.5 התקופה הכי טובה בחייו - הצבא, או יותר נכון - הגימלים. גיליון ‘שם המשחק’, מרץ 2007. רגע השיא שלנו:: ניצחון על ולנסיה משער של ראוליטו(מאסטייה).

מועדון אוהדים

אבל אף-אחד לא הכין אותנו לסיום העונה הפסיכי ההוא. הקהילה צמחה וצמחה, ואני בתור ילד בן 14 הייתי נע משולחן לשולחן במאש ומתחמק מהמלצרית שביקשה ממני להזמין, והאמת שעד היום צוחקים עליי שאני סחי-באלטה ולא שותה אלכוהול. הקהילה צמחה וצמחה. התחלנו מחמישה חבר’ה: גיא, ארתור, נירו, עמיר(אלביס) ואלכס. רואים את ריאל מנצחת את בוקרשט 1:0 בברנבאו משער עצמי של ניקוליצה או משהו כזה. התנדנדו בין ‘הפוגי’ בכפר-סבא לבין המאש והבזאז-סטופ. ראינו את ריאל מודחת ע"י באיירן(יד? ראמוס?) ואז הגיע ה-3:2 הפסיכי על רקראטיבו.

מפגש אליפות נגד מאיורקה - חוגגים עם הגביע

ואז היה מפגש האליפות המטורף. יוני 2007, שלושה ימים לפני שריאל מדריד הגיעה לארץ למשחק נגד נבחרת השלום או משהו כזה. 300 אוהדים מורעלים הגיעו לעשות שמח כבר בשעות הצהריים המוקדמות. שרנו ‘קמפאונס, קמפאונס’ לפני שהתחיל המשחק בכלל. אחרי השיוויון של רייס(!!) נגענו בשמיים ובגול של דיארה התווספו לכך שבירת כוסות וצלחות, קפיצות על השולחן. האתר הרישמי של ריאל הגיע לסקר את האירוע ואפילו יש תמונה שלי, ילד צעיר עם ג’ל בשיער, ללא מסת שריר - מחזיק בגביע - 15 דק’ התהילה שלי. “היו שם אוהדים מטורפים שהיו שמחים לא פחות ואף יותר ממה שהיה בברנבאו”. אני זוכר את גיא יושב בצד, בהלם, לא מצליח לחגוג ולעכל את גודל האירוע. [ואת ההמשך: הבאז-סטופ הפליצו איזה 50 ש"ח מינימום הזמנה ולא חזרנו לשם יותר - אין טעם לטחון].

מפגש סביליה 1

בקיצור, הקהילה הזו הייתה פעם יותר פורייה. אפילו הרבצנו כמה פעמים משחקי כדורגל רק שלנו. בשנים האחרונות אני מנסה להחזיר עטרה ליושנה ולארגן מפגשי צפייה משותפים - מבוגרשוב 26 החנוק, דרך הג’קסון ועד למקום החדש: הליאו-בלומס ברמת החייל, יחד עם בן מייזל. רוב הוותיקים כבר מחוץ לתמונה, מעדיפים לראות בשקט ובבית, וסבבה, אבל לנסות לא עולה כסף.

לא מוסיף אתכם לקבוצה בוואטספ כי אין לכם סבלנות לזה. בכל-מקרה, בת’רד הקהילה אודיע חגיגית על מפגשי צפייה משותפים.

והערב: מוזמנים לראות איתנו את המשחק נגד טוטנהאם בליאו בלומס ברמת החייל, ראול ולנברג 24. יש מקומות חנייה ליד, תהיה אווירה שמחה, תפריט לא רע, קצת בירות ונשנושים ובשר, בן מייזל אחראי על האווירה ועל השטויות. חובה לבוא במצב-רוח טוב כדי ‘לשבור את המקום’, עם ציפים, חולצות וכל מה שיש לכם. אין הגבלת גיל. פרטים נוספים:: בן ראול מייזל, 0543032016. אני יכול לתת לכם את המס’ שלי אבל אני פשוט עושה ‘פורוורד שרגא’(רמזור) לבן.

האמת שיש סיכוי שאגיע. אני מסיים בראשל’'צ באיזור 8 וחצי איזה משהו. מי ממכם מתכוון להגיע?

אז מה הסיבה שעזבנו את ספורטאנטר?

חבל להתעסק בזה. בגדול - חילוקי דעות עם ההנהלה החדשה.

ריבלין ניצח את כולנו, אין לי מושג איך הוא לא בקהילה הזו:

בוגד :rage:

בני עמי בחרו באהדת הצלחות.

זו תקרית דיפלומטית חמורה יותר…

אהלן,

האם מישהו קנה כרטיסים לריאל דרך אתר ויאגוגו?

המחירים נוחים יחסית לאתרים האחרים אבל יש הרבה שמועות על אמינות החברה…
יכולים לעזור עם זה?
האם בטוח לקנות מהם?

בטוח לקנות מהם אבל המחירים בדרך כלל גבוהים יותר. שים לב שאת העמלה הם מוסיפים רק בסוף תהליך הקניה.

שלום לכולם והאללה מדריד.

אנחנו עדיין ממשיכים בנוהל מפגשי הצפייה משותפים. הרוב כאן חבר’ה וותיקים שכבר אין להם סבלנות. מי שכן רוצה לראות איתנו משחקים בליאו-בלומס ברמת החייל או שאעדכן על מפגשים מצומצמים יותר כמו שצפוי בדרבי בשבת - מוזמן להודיע ונסתמס.

יש לנו איזו קבוצת וואטסאפ שרצה?

יש קבוצה בהובלתו של בן אבל אני בעצמי לא מחזיק מעמד ויוצא ממנה אחת לתקופה אחרי שאני מתעצבן. קבוצה שיש בה עדכונים פה ושם ודיונים וכאלה אבל זו קבוצה של כמות ולא איכות. ככה זה עם למעלה מ-200 אוהדים. בפייסבוק נראה לי שיש לי פחות חברים שהם אוהדי ריאל. בעיקרון נפגשים ברוב המשחקים הגדולים בליאו בלומס ברמת החייל שזה אחד הפאבים שבן שותף בהם ובמשחקים הגדולים יש אווירה טובה ומאה+. בגמר ב-2017 היו קרוב ל-300. מהפורום כאן אין חבר’ה.

אני חושב על לטוס למשחק מול הסיטי, ולהישאר כבר עד אחרי הבחירות בעיר - ואולי להרוויח גם את הקלאסיקו. הייתי בקלאסיקו של ה4-3 בעונת הדסימה וזכור לי שבכניסה עדיין מכרו כרטיסים. האם סביר שגם כיום יהיה אפשר להשיג כרטיסים ביום המשחק ובזול יותר? כרגע המחירים למקומות סבירים עולים 350-400 יורו (דרך gigsberg, אמין?) וקצת כבד (טס עם בת הזוג אז הקנס כפול)

תודה רבה לעוזרים.

אם אתה עם בת זוג אז סביר שהבעיה שלך תיהיה שלא תצליח למצוא שני כרטיסים במושבים שהם צמודים או קרובים.

300-400 יורו זה בערך המחיר של מאחורי השער או הכי למעלה. אם מצאת במחיר הזה למקום טוב יותר אז לדעתי לך על זה

תנו במזל טוב ל @KB9 הגדול שחוגג היום את יום הולדתו. הגיל האמיתי שמור במערכת מפאת צנעת הפרט (רמז: לא רחוק מ…). האבא, האמא, הדון ברנבאו והדיקטטור של הקהילה שלנו, מי שהקים את האתר מאפס (ולעניות דעתי, תמיד נהיה טובים ממדרידיסטה). האיש שאוהב יותר לכתוב אחרי תבוסות בקלאסיקו מאשר זכיות בצ’מפיונס (היה בשלושה גמרים) - “אני לא כאן בשביל הדברים הטובים”.
וואלה עשה לי תרגיל, הביא אותי כרכש הגלאקטי האמיתי של קיץ 2009 ו…עזב בעצמו, כמעט. פעם חשבתי שלאתר יהיה משרד מפואר ליד עזריאלי ואוכל להתפרנס בכבוד רק מזה, אבל דברים השתנו :slight_smile: בקיצור תודה לאיש שלימד אותי את המעט שאני יודע.

מזל טוב גבר גבר!

מי יתן וקרוס יתן מסירות עומק ולא רוחב בלבד, שהשחקנים שלך בפנטזי יכבשו ולא יורחקו, שבנזמה יכבוש יותר מה- XG שלו, שיואב כץ יפתח את הארנק ויממן ארוחות צהריים ונסיעות לשחקני הפועל חיפה.

93.7% מזל טוב גיא

שלום, אני עוקב אדוק של הדיונים בפורום כבר תקופה ומקווה שהתגובה הזו נמצאת בת’רד הנכון.
רציתי לשאול אם יש פה מישהו שרשום בתור אוהד רשמי של המועדון, ואם כן מה צריך לעשות והאם זה נותן עדיפות בריכשת כרטיסים למשחקים ככל שיש יותר וותק.

תודה לעונים!